Струшу вашу осеннюю меланхолию

Струшу вашу осеннюю меланхолию, как ноябрь последние листья с деревьев. Конечно же, только с тех, кто располагает инерфейсом Max Brhon. Драйвовые киберпанковые раскачки!
З любов'ю, Вінсент.

Пізнавальний біографічний фільм про знаменитого художника ван Гога. Цікаво, що він почав писати картини у віці 28 років і за вісім до своєї смерті встиг створити 800 картин! За його життя була продана лише одна. Цікаво і те, що понад сотню художників створювали цей фільм і кожен його кадр, це справжня картина написана олією на полотні у стилі ван Гога.

Ну і ну!

На вєрхнем фото ви можєтє відєть в пєчалі самоґа Вєлічайшєго - політіка, діпламата і асвабадітєля страждающіх от баригі. Он сідіть, уставший от тяжкіх дум о народє, слажив сваі натружеєнниє от висадкі міліарда дерєв’єв рукі. На ніжнєм фото - вєсьолий і беззаботний Барига - ісчадіє ада, каторава нельзя пасадіть в тюрму за сто папитак, дажє імєя сваіх ручних пракурорафф! І дажє нельзя виталкнуть із страни, імєя ранєє нєвіданную полноту власті! Етот монстр на фото - весьолий і смєйоца с Байденом, явно купіл єво улибку на камєру за міліард украдєнних із бюджета баксафф!


ВІРА

Віра (в будь-що і в будь-кого) - це потужна частина свідомості людини. Перед вірою на коліна падають інтелект та здоровий глузд. Віра іноді допомагає жити, а іноді - це ув'язнення і обмеження.

Депресняк чи спокуса?

Кавер на хіт Creep (страховище, огидник) відомої рок-бенд Radiohead. Том Йорк в цій композиції депресує  через те, що йому подобається дівчина, а він їй не рівня. Вона мов ангел з небес, а він вважає себе страховиськом. Цікаво, що у версії Cafe Del Mar в жіночому виконанні я не відчуваю депресняка, навпаки такий чуттєвий спів з таким ніжним придихом. Та вона просто спокушає! О, ці жінки!..


Люди запитують - я відповідаю

Запитання на загал (не моє):

"Олія Майола Україна 53 гривні, а зарплата 7 тисяч,

Чехія Майола 25 крон, тобто 27 гривень а зарплата 25000

Виникає питання - якого @я відбувається???"

Відповідь із космосу(моя). Причина, напевно, у різності менталу суспільства. Чехи творять державу, як гарний садівник ландшафтний парк. Він має ціль і планує: щось підрізає, щось стимулює до росту; розуміє, що рослини ростуть довго і результат буде тільки через роки. А у нас інший ментал, тому і тип держави: ні якого плану, анархія, хто перший прокинувся той і садівник того і чоботи, той і натоптує стежку і всі за ним. Ландшафтний парк у нас росте природно, хоча навіть це не парк, а дикий ліс. Виживає і має бонуси той хто сильніший і хитріший. Результат і прибуток потрібно вже сьогодні, бо довго чекають тільки "лохи". Хата горить - то херня, треба переклеювати шпалери, бо у сусіда кращі. Ось ментал українців, тому ціна олії згідно нашого менталу.


Подивись відео - розпізнай у собі совка!

Майже всі психологічні травми з дитинства. Совок - це травма нашого суспільства отримана в СССР. Вона передається по спадковості. Патріотизм, молодий вік не можуть бути гарантією від совковості.

Вітаю опівнічників!

Музична магія від Хінді Зари. Насправді, життя дивовижне і наповнене красою, лише потрібно спрямувати погляд за межі свого его.

Доброї ночі!

WITCH HOUSE - стиль філософсько-пофігієстичний, розслабляючий, то шо нада, якщо дивитись в чорний прямокутник нічного вікна в стані пограничної свідомості між усвідомленням реальності і сном, між життям та смертю. Доброї ночі!

Сьогодні Купальська ніч, вітаю шановне товариство i.ua!

Сьогодні ніч пов'язана з чарами. Тож Пісня "Відьма" буде доречна. Мені подобаються відьми - вони харизматичні, розумні, чуттєві жінки, а це справжня краса!

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
13
предыдущая
следующая