хочу сюди!
 

Алёна

38 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 31-40 років

Неможливо не погодитись з Шопенгауерем

8 правил Артура Шопенгауэра, чтобы быть счастливыми

Якраз ці правила і розкривають сенс вислову "Відноситись до життя по-філософськи". Можна сказати й інакше: "Виходити за межі егоцентричного сприйняття світу". Мені це зрозуміло, бо я можу перебувати на трьох рівнях усвідомлення себе: 1) як звичайна людина, чоловік; 2) як суб'єкт суспільства, спільноти, групи; 3) як сутність, яка може споглядати світ не через егоцентричні, гендерні, національні, суспільні призми. Звичайно найлегше спілкуватися і порозумітися з будь-ким на першому рівні, на другому це складніше, бо соціум тут розсипається на безліч світоглядних відтінків. Спілкування на третьому рівні взагалі проблематичне, там мало хто топчеться. )


2

Останні статті

Коментарі

113.11.21, 06:12

А возможно вообще себя взять и перекроить? И что в итоге получится?
Все одинаковые и счастливые?
Я за индивидуальность.
Когда на Ютюб читаю дифирамбы какому то автору, просто жуть как все одинаково написано, как под копирку.

  213.11.21, 10:34Відповідь на 1 від Манго

  І я за індивідуальність, а цитати Шопенгауера теж про це, тому вони співзвучні моєму баченню та розшифровують моє кредо "відноситися до життя по-філософськи". Автор саме і говорить, будьте індивідуальними не слідуйте загальними викривленими шаблонами суспільства, оцінюйте реально свої можливості й прочіє і прочіє і будєт вам счастьє. Адже щастя це не реальність десь за межами людини, яке на підступах до себе тримає перелік умов, а швидше, це стан людини, який залежить від світосприйняття та уміння співіснувати в гармонії з навколишнім світом.

   313.11.21, 10:49Відповідь на 2 від Demiurgos

   Наверное счастье нимпод кого не прогибаться и не чувствовать себя ущемленным. Иметь друзей и близких которые поймут когда ты позавидуешь или будешь в длительном миноре. Статью портят фразы "вы должны"

    413.11.21, 21:33Відповідь на 3 від Манго

    Соглашусь с этим, но у каждого свое субъективное понимание счастья, для кого-то может оно выражается в чем-то другом, поэтому логічно обобщить: “все зависит от мировосприятия и личной гармонии с окружающим миром“. Слово “должны“ не заметил, поэтому использовал подсветку, и она показала четыре его упоминания. Например, “мы должны учитывать свои возможности“. Как по мне, важно не слово, а контекст. Может это особенности перевода с английского. “Должен“ на украинском - “повинен“, а еще есть синоним «має». Я хочу кататися на велосипеді, але для цього я (должен, укр. повинен) маю навчитися керувати їм. Улавливаете контекст, что слово “має“ обращено к себе, то есть я не должен кому-то, а маю перед собою завдання навчитися, щоб потім цим скористатися.

     514.11.21, 09:13Відповідь на 4 від Demiurgos

     Я вообще не зациклена ни на каком счастье. Живётся и ладно. Лишь бы никому из близких плохо не было. С годами так обрастает близкими людьми, что без них ничего не надо. И вино не пьется и икра не глотается))) Примерно так

      614.11.21, 09:58Відповідь на 5 від Манго

      Так, про щастя думають тільки ті хто відчуває себе обділеним або філософи.