Аналізи, як закордоном

Декілька днів тому писав, що для госпіталізації на стаціонар необхідно було здати купу аналізів. Частину з них довелося здавати у приватній лабораторії. Для мене це був перший досвід. І як же здивувався, коли аналізи крові взяли з одного проколу. Ще й потім заліпили місце уколу пластирем, як це роблять закордоном, а не просто "притисніть вату". Ось така дрібничка мене здивувала.



До речі, зараз я, скоріш за все, знаходжусь у Києві, в лікарні. Тому деякий час (тиждень-два) дописів не буде.

Поїздки у Київ або Суматоха

Серпень, вересень і початок жовтня були логічним продовженням медичних обстежень і відвідуванням лікарів, про які я писав у третій частині замальовок воєнного часу. Це були візити до місцевої поліклініки та поїздки у столицю, до обласної лікарні. В принципі, ніц нового, але в деяких поїздках у Київ вдалось пофотографувати дорогу і столичну Лук'янівку. Зокрема, парк ім. Котляревського, яким до цього прогулювався лише один раз. І то, це було давно. Ну а ще ці місяці я б назвав суматохою, оскільки потрапити на прийом до лікарів не так то й просто. Саме тому цей фотозвіт має подвійну назву "Поїздки у Київ або Суматоха".

Як ви вже зрозуміли, показ Києва поєднаю з описом біганини по поліклінікам.

1. Парк ім. Котляревського цікавий, передусім, своїми фонтанами. А ще у ньому є паркові металеві скульптури, пам'ятник письменнику Івану Котляревському (на честь якого і названо парк) і красива будівля ХХ ст. — особняк. Тому було що подивитись і вам показати.

Історія Таврії (відео)

Вирішив пошерити цікаве і грунтовне відео про історію автомобіля "Таврія".
Звичайно, у огляді розказанго не про все, але деякі факти навіть я не знав. Тому повинно бути цікаво.


Медичні обстеження

Розказую про суматоху, пов'язану з підтвердженням свого діагнозу (не психічного — то окрема тема). Про біганину по лікарям. Так,минулого місяця довелось декілька разів ходити в поліклініку, щоб взяти талончик до психїіатра. А він то у відпустці, то на лікарняному, то повітиряні тривоги — і поліклініка зачиняється. А пеотім тупо не було прийому. Врешті-решт, мама вмовила піти без черги (хоча довелося простояти, поки не скасували повітряну тривогу). Так сходив до лікаря.

Ну а щодо основної хвороби, майже місяць чекав прийому до лікаря в обласній поліклініці. Поїхав цілою компанією — з батьками (не я такий один, до речі). Начебто, вдалось домовитись про стаціонар (потрібен для медкомісії, бо заключення про діагноз і стан здоров'я недостатньо). Заодно вирішили пошукати корпус стаціонару. І що б ви думали? Шукали годину(!) Виявилось, що декілька будівель підпадають під опис. Відділення переїжджають і саме тому на схемах застаріла інформація. Але після години пошуків якось знайшли.

Для госпіталізації у відділення необхідно здати півтора десятки аналізів(!) Нафіга?! Аналіз крові загальний, аналіз на групу крові та резус, аналіз крові на цукор, аналіз на ВІЛ, аналіз на ковід, аналіз на гепатит, аналізи сечі, кардіограму. Одне обстеження вдалося зробити в обласній поліклініці.Частину — в місцевій поліклініці. Причому був прикол, що, вибачаюсь за подробиці, аналіз сечі вирішили здати в поліклініці (хоча кажуть, що треба зрання) — а мені якраз дзюрити і не хотілось. Та все ж я якось вицідив із себе. 

Але залишилась половина або більше аналізів, які не роблять в державній поліклініці. Мабуть, доведеться витрачати шалені гроші.
Ось таке медичне обстеження і підтвердження діагнозу.

Разоблачічєніє (пародія)

Розбавлю суматоху прикольною пародією.


Відеоверсія дегустації польського сухпаю

Не знаю, чи буде вам цікаво, але вирішив викласти відеоверсію дегустації польського сухпаю окремим постом. Як кажуть, "най буде".
Тим паче, трошки змінив оформлення: вирішив на заставці розміщувати прапор країни, сухпай якої дегустую.


Дегустація сухпаю Польщі

Думав, що б таке продегустувати, і не придумав нічого кращого, крім огляду військового сухпаю. Але не аби якого, а закордонного — польського добового. Тим паче, коштував він дешево — всього лиш 450 грн. "А як же відмова від польських продуктів?!" — скажете ви. Заради недорого зарубіжного MRE вирішив поступитись принципами.

Мені важко сказати, що це за такий індивідуальний раціон харчування, бо, як мінімум, у нього є опис українською мовою. Можливо, він призначений для ЗСУ? Та як би не було, сухпай іноземного виробництва — це цікаво.

1. Добовий сухпай Польщі містить лише дві основних страви. В меню №3 це Чилі кон карне та куряча паста Болоньєзе. При цьому, він важить аж 1,9 кг., а енергетична цінність становить 4095 ккал., що набагато більше, ніж у звичайного добового пайка (3600 ккал.). А ще... виготовлений цей набір, як не дивно, не у поляків, а в Іспанії. І у ньому є полум'яний і безполум'яний нагрівачі, яких не було в інших продегустованих сухпаях.

Крім того, написано, що не для продажу. Але я якось купив! І, так, нюх повернувся! Завдяки чому ця дегустація стала можливою.
[ Читати далі (+57 фото...) ]

Дегустація закусок

Це вже буде третя групова дегустація (огляд різних продуктів однієї групи, а не різних смаків одного продукту). На цей раз вирішив спробувати різноманітні бутербродні закуски або, як їх ще називають, намазки. Для мене це знайома категорія. Але було цікаво зібрати їх разом і оцінити, наскільки вони смачні.

1. Закуски в цій дегустації представлені паштетом м'ясним "Лакомка", паштетом з тофу "Нахлібчик", сьомгою слабосолоною, сиром Філадельфія "Біло", продуктом з ікри океанічної риби та лососем "Ікорка", продуктом сирним бутербродним "Янтар плюс", хумусом "Yofi" з соусом песто. Багато з цих намазок я їв раніше, а хумус навіть <a href="https://maxiwell.dreamwidth.org/197567.html" target="_blank"><strong>потрапив</strong></a> у фотозвіт. Втім, гадаю все одно повинно бути цікаво. А додатковою особливістю цієї дегустації стала втрата нюху через ковідло, через яку всі аромати пахли сигаретами. Тож огляд врятував лише смак.

Суматоха/Зламались фотки

Те, що відбувається в житті, можна описати одним словом: "суматоха". Біганина по поліклінікам і лакарям. Записатись на прийом неможливо: то відпустка, то лікарняний, то зовсім не беруть слухавку. А якщо й пощастить записатись, то черга на пів місяця. Думаю, що це все пов'язане з мобілізацією.

Я вважав, що консультації і діагностику вже пройшов, але треба ще, бо того, що є, недостатньо. Так що попереду ще багато суматохи. І як потрапити на прийом до деякий лікарів взагалі невідомо.

-----
Тим часом, проблеми з фотохостингом дістались і до і.юашки. Походу, картинки розміщуються на imgbb, оскількаи симптоми схожі — фотки довго завантажуються, в рекзультаті взагалі не відкриваються. Отак от! Сподівався, що хоч на юашечці знімки будуть відображатись, однак і тут проблеми. Коротше, суцільне засмучення.

Дегустація вафель "Roshen"

Захотілось чогось солоденького, тож вирішив продовжити огляд вафель, продегустувавши продукцію корпорації "Roshen". Нещодавно у них вийшли вафлі-сендвічі з різними смаками. Ну а щоб дегустація була повноформатною, спробую й класичні, багатошарові, вафлі. Благо — асортимент чималенький, смаків багато.

Нажаль, на заваді публікації (на Dreamwidth) знову стали проблеми з фотохостингом. Але єдине, що можу запропонувати — наярювати, доки фотки не відкриються.

1. Дана дегустація представлена (зліва направо, згори-донизу) вафлями "Roshen wafers sandwich" зі смаком полуниці, "Roshen wafers sandwich" зі смаком лимонного крему, "Roshen wafers sandwich" фундук, "Roshen wafers sandwich" какао, класичні вафлі "Roshen" з фундуком, класичні вафлі "Roshen" молочні, "Roshen wafers sandwich" ванільний крем. Смаки вафель-сендвічів і звичних вафель перегукуються. Хоча є й відмінності: так, багатошарові вафлі є з молочним смаком, натомість вафлі-сендвіч існують з ванільним кремом. Крім того, один різновид не вдалося знайти на полицях супермаркетів. Однак й так, думаю, вийшло непогано.