Профіль

Anne

Anne

Ірландія, м. Уотерфорд

Рейтинг в розділі:

Останні статті

Життя

Багато думаю останнім часом про сліди, які залишають люди в житті інших, якщо взагалі залишають.
І чому одні залишають великі та широкі з коліями та ямами, а інші зовсім непомітні, які швидко забуваються. 

У кожного колекція таких слідів досить різноманітна. 
Хтось увійшов ненадовго і змусив змінити світогляд. 
Хтось залишив по собі три-чотири музичні композиції. 
Або два-три слова, які стали своїми. 
Або вагон і маленький візок, а хтось валізу. 
Хтось зраджував так, що назавжди навчив бути дуже вірним, але у глибині – все одно не довіряти. 
А хтось так пояснював кохання, що, навіть кохаючи, не захочеться говорити це слово вголос, настільки воно тепер зіпсоване. 

Комусь дякую, що був, комусь дякую, що більше немає. 
А хтось зник як не було, і ні слів немає про це, ні жалю. 

Дивовижне і багатогранне, але все одно прекрасне наше життя.

*   *   *

...Бути не близько з тими, хто не близький... Чесне рішення, що позбавляє багатьох непотрібних емоцій, дій, пристосувань... 
Не читати, не дивитися, і не слухати те, що не озивається в душі бажанням продовжити, повернутися, зрозуміти, залишити в собі... 
Не ходити туди, де мерзлякувато, незатишно, обтяжливо... 
Не мати жодних емоційно дотичних стосунків із чужими за духом людьми... 

Це і є свобода...

 

Про бажання

І коли ти остаточно зрозумієш, що гарантій немає... Розчаруєшся в надійності когось. Коли всі твої схеми впадуть. Коли жодного плану не спрацює. Коли твоє бачення зменшиться до рівня твого носа і будь-які передбачення почнуть зникати.

Назовні вилізуть усі страхи... Всі твої знання будуть здаватися тобі нікчемними. Ноги заплітатимуться і тебе хитатиме на вулиці. Слова губитимуться...

 

Ти раптом зрозумієш відсутність будь-яких правил... Зробиш те, що було для тебе немислимим. Попрощаєшся з усім багажем накопичених стереотипів та переконань. А потім ти оплакуватимеш роки, які ти витратив на віру в ці стереотипи та переконання...

 

Ти відчуєш себе самотнім у цьому величезному океані вибору... Побачиш, як багато різних шляхів. Жахнешся ще більше від того, що тепер тобі самому потрібно вибирати якийсь твій. І це буде шлях на дотик. Бо ти там ще жодного разу не був. І ти не знаєш як воно. І від цього тебе охопить моторошний інтерес і страх одночасно.

 

Якоїсь миті ти перестанеш дивуватися людським вчинкам і засуджувати їх... Тому що ти перестав розуміти як правильно. Правильно все, що відбувається. І тобі вже більше нікого не захочеться виправляти.  А потім прийде найстрашніше усвідомлення... Усвідомлення того, що ти вільний. А потім тобі скажуть: "Вітаємо! Приблизно так виглядає вихід зі сценарію!" І ти подумаєш, що з тебе знущаються...

 

І ти гірко плакатимеш... Невже це і є те, до чого ти так цілеспрямовано йшов? Про що мріяв та думав? Невже це та сама свобода, про яку всі говорять? Твій мозок закипить... А потім тобі набридне напружуватися, розчаровуватись і контролювати.

 

І ти просто розслабишся. І довіришся тому, що відбувається. І по-новому почуєш це таке модне нині слово "потік"... 

 І ось у цей момент бажай все, що завгодно... Все втілюватиметься з точністю до одного дюйма...


 

Світанок нового дня

...За вікном співають пташки... 
Отже, світанок вже близько....

Про головне в кілька слів...

Спокій - це коли тебе не турбують зайві думки. 
Коли ти не турбуєшся, що завтра може статися те, чого не хочеться. 
Коли тобі не треба йти туди, куди не хочеш. 
Коли те, що ти робиш, це і є радість. 

Це коли ти перестаєш аналізувати світ і розумієш — він просто є. 
І ти просто частина його. 
І на цьому всі запитання замовкають. 

І ось якщо цей спокій усередині знайдений, то можна й іншим дарувати цей спокійний, умиротворений, радісний стан своєї душі.


Кохати...

Кохати людину – це означає наблизитись у своїй недосконалості до її недосконалості. Роздивитись, визнати та прийняти. Дозволити собі бути зворушеною її душевною самотністю, її смутком, її болем.

Кохати Іншу людину – це опинитися поруч із нею без звичного захисту, відмовитися від незрілих фантазій. Дати побачити себе. Перестати обманювати себе, та Іншого .

І страх – це зовсім не привід відмовитися від цієї роботи. Усі бояться, у цьому немає нічого нового.

 

 До відома. Психічно здорові люди діляться на дві категорії: перші бояться і не роблять, другі – бояться і роблять. 
Інших варіантів немає. 
І якщо ця робота виконана, знайдені сили поховати ілюзії, - ми усвідомлюємо себе поряд з Іншою людиною, до якої готові проявити тепло та справжній інтерес, відчути до неї щось інше, - можливо більше, - ніж приємний, але звичний потяг, відчуття новизни та супутнє цьому кохання. Це і буде близькість. 
Те, заради чого й потрібні особливі стосунки. 

 

***

  • 26.06.26, 06:00
Тільки звернула увагу....
Зеркальна дата! 26.06.26
Хто вірить у нумерологію?
Вважається, що день щасливий.
Хай пощастить всім, хто цього заслуговує.
Незалежно від того, вірите ви в це чи ні!



Казка для дорослих

  • 26.06.26, 00:15

Чарівна розповідь-притча про те, як працює закон бумерангу в нашому житті.

 

Якось у квартирі молодої жінки розквітнув кактус. До цього він чотири роки стирчав на підвіконні, схожий на похмурого та непоголеного двірника, і раптом такий сюрприз. Дивно, що мене вважають злим бездушним стервом, — подумала жінка. Це все неправда, у бездушних та злих кактуси не цвітуть.

 

[ Читати далі ]

 

***


Деякі люди не чують, що ви говорите.
А деякі чують, про що ви думаєте....


Ви шукаєте достаток – ви його знаходите. 
Шукаєте в людях погане – і це знайдете. 
Шукаєте підтвердження якоїсь інформації – знайдете, 
шукаєте спростування – знайдете спростування. 

Почніть шукати найкраще, і цього побільшає навколо вас. 
Знайдіть у собі те, за що вас можна поважати чи любити,
і ви здивуєтеся, що люди теж помітять це у вас. 

Все життя може перевернутись буквально наступного дня, 
якщо ви зміните те, що шукаєте.

*   *   *


Не заважати…

Одного разу, коли я сказала мамі, 

що мені подобається допомагати людям, 

вона відразу запитала мене про те, 

ЧИ ВМІЮ Я НЕ ЗАВАЖАТИ ЇМ...


[ Читати далі ]

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
29
попередня
наступна