Космічне походження людини

Десь між дитинством і дорослішанням більшість із нас перестає дивитися на нічне небо та запитувати: "Що там?". Ми стаємо зайняті чимось іншим. Ми дивимось вниз в свої телефони замість того, щоб дивитися на зірки.

[ Читати далі ]



До уваги. Газлайтинг

розставимо всі крапки над "І"...

Газлайтинг — це форма психологічної маніпуляції та насильства, за якої кривдник змушує жертву сумніватися у власній пам'яті, сприйнятті реальності чи здоровому глузді. Мета полягає в тому, щоб отримати повний контроль над людиною, підірвавши її самооцінку та впевненість у собі.



Про любов і тривогу...

Вночі, коли я влягаюсь спати і вимикаю світло, одразу приходить мій котик, що вже давно спав в інший кімнаті
Приходить, торкає лапкою моє плече, я відгортаю ковдру, котик вирощується у мене в животі, кладе голову мені в долоню і починає торохтіти

[ Читати далі ]

Дев'ять правил людини, яка знає собі ціну

Ми часто витрачаємо життя на те, щоб заслужити чиюсь любов, увагу або схвалення. Намагаємося бути зручними, прибігаємо за першим покликом, виправдовуємо тих, хто нас ігнорує, і шукаємо причини в собі, коли до нас ставляться зневажливо. Але повага до себе починається там, де закінчується сліпе терпіння. Людина, яка знає собі ціну, не влаштовує скандалів — вона просто тихо й назавжди змінює правила гри.
Давайте розберемо ці життєві істини по поличках, глибоко й без прикрас, щоб кожен пункт відгукнувся в серці.

[ Читати далі ]

Інші

https://uaserials.my/2633-inshi.html

Грейс разом з дітьми переїжджає в затишну місцину в Англії, де вона чекає свого чоловіка, який служить на фронті. Йде Друга світова війна, весь світ переживає тяжкі часи. Грейс довелося багато натерпітися, і все через хворобу у дітей, які страждають від непереносимості денного світла. Це робить їх життя нестерпним, тому доводиться постійно сидіти вдома і сподівається на краще. Незабаром вони перетворюються в справжніх затворників, повністю відрізавши себе від зовнішнього світу, відчуваючи себе «іншими»...

Трохи про квантову механіку...

Уявіть, що ви тримаєте в руках піщинку та розумієте, що її поведінка може пояснити походження зірок, чорних дір і навіть самого часу.
Квантова механіка, наука про неймовірно малі речі, перевернула наше уявлення про Всесвіт з ніг на голову.
Хоча він керує атомами та субатомними частинками, його вплив поширюється аж до космічного масштабу, кидаючи виклик уявленню про реальність.

[ Читати далі ]

Шосте відчуття

Несподіваний фінал, який вражає....

https://uafix.net/films/shoste-vidchuttja/

Дитячий психіатр шукає спокути, намагаючись допомогти маленькому хлопчику, який бачить мертвих. Чоловік проводить дуже багато часу з юним пацієнтом, щиро вірячи в те, що зможе врятувати його із цієї темної та зловісної пастки. Залишаючись останньою надією на порятунок, досвідчений спеціаліст готовий ризикувати, щоб зрештою досягти бажаного.


Дотик до Душі - ніжність....

Ніжність... Це те, що так складно пояснити словами. Але легко відчути серцем....
Справжню ніжність не сплутаєш ні з чим, вона тиха. Дуже рідкісна, але найвірніша ознака кохання.
Той, хто може бути ніжнім, має велику внутрішню силу....

Вона ніколи не буває самотньою. Чуттєвість, загорнута в ніжність, народжує найпрекрасніші дотики.
Оточи людину своєю ніжністю і вона стане твоєю силою....
Ніжний дотик душі залишає глибокі сліди....



Завтра буде новий день.....



Завтра буде ранок. А значить ще один шанс стати щасливішим, смиреннішим, красивішим, ніж учора. Пам'ятаєте у Ошо?
 «Жити не означає йти кудись. Жити означає виходити на ранкову прогулянку». 
Кожен новий день – це не випробування, а прогулянка. Ми йдемо по землі, зустрічаємо красивих людей, дихаємо морським бризом, помиляємось адресою, закохуємося і розлучаємося, падаємо і піднімаємося, хворіємо та одужуємо, але продовжуємо йти.

Завтра погода буде кращою, а вдома ще світліше. І мова не про земний будинок та погоду. Все починається і закінчується всередині нас.
Коли ми дякуємо, любимо, обіймаємо, ділимося, то опиняємось у раю. 
Коли пліткуємо, злимося, ненавидимо, обманюємо — горимо в пеклі. 
Завтра ми станемо ще кращими і навчимося не піддаватися загальному хаосу. 
Давайте берегти свої світи, частіше обіймати близьких, допомагати тим, хто потребує допомоги і більше подорожувати.....  (коли буде для цього можливість). 
Щастя – це подяка та рух.

Я не вірю, що стати щасливим можна розвалившись на дивані обіймаючи коробку еклерів. 
Щастя всередині нас, але щоб його осягнути, треба рухатися, чути, бачити, спостерігати і порівнювати. 
Завжди є ті, кому складніше — важливо про це не забувати. 
Адже зазвичай ми вважаємо, що наш хрест важчий за хрест ближнього.

Ельчин Сафарлі

пс. Мені тебе обіцяли.... чудова книжка. Як і всі інші його твори. Рекомендую.

Думки вголос

Хтось каже: нас лікує час... 
Ні, все не так — нас лікують усамітнення, сила волі та вміння аналізувати життєві події. 
Ми зцілюємо себе самі.

Те, що ти хочеш запалити в інших, має горіти в тобі самому.