Готові до розпусти? Веганське порно. Обережно: 21+.

Vegan porn.  - Imgur

Ііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііі - мужчини теж бувають веганами
квадратик-квадратик, я підставила плечико lol 

Про три види сексу...


... які жінки люблять найбільше
(дослідження проводили британські вчені)

а мужчини читають і вчаться  smutili Жорсткий секс

Жінка може все тримати під своїм контролем поза спальнею, але їй подобається, коли чоловік адекватно агресивний і жорстокий з нею в ліжку. Вона хоче відчувати його домінування, що нею командують і її тримають під контролем. Від цього вона ще більше збуджується і заводиться. Зв'язати, відшмагати, кинути на ліжко, кусати ... о так, їй це подобається! Здивуйте її, пристібнувши наручниками до ліжка, і зробіть те, чого вона ніколи не відчувала.Тим більше, коли у вас ще буде така можливість - заткнути прив'язаній жінці рота кляпом, а самому піти з мужиками пити пиво в гаражі?Чуттєвий секс


Це повна протилежність жорсткому сексу, але ефект той самий. Зробіть їй гарячу ванну, подайте келих шампанського, розкидайте пелюстки троянд від ванни до ліжка. Нехай ці методи  здаються трохи заїждженими, але повірте, їй це сподобається. Дістаньте масажне масло і зробіть їй масаж всього тіла. Чуттєва прелюдія - кращий шлях до жіночого оргазму.

Пов’язане зображення


Але пам'ятайте - гарно зафіксована жінка прелюдій не потребує.Спонтанний секс


Ніщо не заводить так сильно, як спонтанність в сексі, щось поза звичайної рутини. Завалити її прямо на кухонному столі відразу після обіду або вечері - це буде для неї відмінним сюрпризом. Покажіть їй, що не можете стримати свою пристрасть, візміть її тут і зараз - і ви зведете її з розуму! 


Пов’язане зображення

До речі - так ви ще й привчите свою благовірну мити посуд зразу після їжі, а не залишати грязний посуд на столі.Спонсор замітки  "Кухонные уголки из натурального дерева Аскалон"    help 

21%, 5 голосов

4%, 1 голос

75%, 18 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Брити чи не брити - ось в чому питання
Чи нормально для чоловіка робити епіляцію? Чи боляче це?  tears

Чи голити чоловікам ноги? 

Чи залишати грудку мохнату чи збрити нафіг там усе?


Дослідницький центр Procter & Gamble вивчив ставлення чоловіків різних країн до наявності або відсутності  рослинності на їхньому тілі. Учасники опитування вказували, яку довжину волосся вони вважають за краще залишати на ногах, грудях, в області паху і під пахвами.
Німеччина

Ноги - 5/5
Область паху - 3/5
Пахви - 1/5
Груди - 3/5
Німецькі чоловіки дуже педантично ставляться до волосся на обличчі і тілі .

Нижню частину тіла і волосся на ногах німці воліють залишати «як є», підстригають волосся в паху і на грудях. Пахви ж вони вважають за краще не просто підстригати, а повністю вибривати.
Іспанія

Ноги - 1/5
Область паху - 3/5
Пахви - 3/5
Груди - 1/5

Жаркий клімат Іспанії з її пляжної культурою робить помітний вплив на місцевих жителів - на відміну від чоловіків інших країн, іспанці категорично не терплять наявність рослинності на грудях і волосся на ногах, не бриючи, при цьому, пахв і носячи бороду.

Товари для чоловічої епіляції продаються в кожному супермаркеті, а з рекламних постерів салонів лазерної депіляції вам по всій Іспанії будуть посміхатися засмаглі мачо з повністю безволосими грудьми.Франція

Ноги - 5/5
Область паху - 3/5
Пахви - 3/5
Груди - 2/5

Оскільки головним трендом чоловіча краси у Франції вважається триденна щетина, а не довгий ніс, як ви думаєте, це накладає відбиток і на ставлення до  рослинності на чоловічому тілі.

Більшість французів вважають за краще залишати волосся на тілі «а ля натурель" і особливо трепетно ставлячись до збереження недоторканого волосяного покриву в паху і на ногах. Зауважимо, що навіть французькі дівчата не завжди голять пахви.Бразилія

Ноги - 4/5
Область паху - 1/5
Пахви - 1/5
Груди - 1/5
Надзвичайно спекотне бразильське літо змушує приймати душ як мінімум двічі в день, а використання дезодорантів і антиперспірантів, по суті, ОБОВ'ЯЗКОВЕ. 

Бразильського чоловіка вирізняє наявність масивної бороди, масивних м'язів і підкреслена відсутність рослинності. А оскільки випадковий, ні до чого не зобов'язуючий секс - практично повсякденний факт, підстригання волосся в паху є поширеним.


Україна - ніхто дослідження не проводив prostite


Ноги - ?
Область паху -?
Пахви - ?
Груди - ?

А тому -  про наших мужчин ми дізнаємося з голосувалки.
3%, 2 голоса

24%, 14 голосов

50%, 29 голосов

2%, 1 голос

19%, 11 голосов

2%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Казочка на ніч.

- Я намагаюся зараз донести до вас свою точку зору про те, що інопланетяни почали масово з’являтися нам з тих пір, коли до них виник масовий інтерес саме з нашого боку. І лише в тих країнах, де цей інтерес надзвичайно високий. Це те саме, як з’ява Пречистої Діви – її бачать, переважно, в католицьких країнах. І надто мало фактів про те, що інопланетян бачили у Афганістані чи в Сомалі. Ось такий основний концепт моєї теорії, – доктор Терррі Рендл обвів поглядом малочисельну публіку в аудиторії. Молодий чоловік у сьомому ряду вже добрих півгодини постійно дивився на годинник, йорзав на стільці і нервово крутив у руках коричневий конверт, чим відверто бісив лектора. А закінчити свою лекцію я хочу словами: ми з вами не виняткова рідкість і не єдині розумні, в міру наших можливостей, істоти, в усьому величезному Космосі. Немає ніякого мовчання Бога або мовчання Всесвіту. І дуже швидко ми станемо свідками масового проникнення інопланетян не тільки до нашого світу, а й до буденного життя кожного з нас. Дякую за вашу увагу!
 
Під рідкі аплодисменти доктор склав свої папери і попрямував до виходу. Проминув афішу на стенді,
де було написано:" Сьогодні, о 15:30, відбудеться лекція доктора уфології Террії Рендла. Тема: "Дослідження паранормального: прибульці ближче, ніж ми думаємо". Піднявся ліфтом до свого кабінету, заварив собі кави. Сів у крісло, обдумуючи аналітику і статистику із щойно проголошеної ним лекції перед людьми, абсолютно далекими від його праць і що прийшли на його лекцію лише для того, щоб убити свій час.

За роздумами доктор і не помітив, що за вікном уже добряче стемніло. " Додому, додому " - вирішив нарешті. Саме в цей час у двері кабінету постукали – тихенько, ніби темна тінь, в кабінет майже прокрався молодий чоловік. Той самий, який на його лекції нервово крутив конвертом, ніби маленьким вітряком, збиваючи Рендла з думки.

- Вітаю ще раз, докторе! Мене звати Алекс Ф'юідж. Вибачте, що я відволікаю вас в таку пізню годину. Але я просто повинен вам дещо показати і розказати,  -  молодий чоловік був дуже схвильований, весь час оглядався на двері і кидав знервовані погляди у вікно. – Справа в тому, що наш з дружиною шестирічний син – інопланетянин. Доктор Рендл і оком не зморгнув. Він вже звик, що більша частина людей, які приходять до нього зі своїми оповідками вже стали чи надалі стануть відвідувачами психологів чи психіатрів. Гість здивувався такій реакції доктора і на доказ своїх слів почав нервово розривати конверт. Його руки трусилися і він зміг розірвати цей коричневий конверт не з першої, і, навіть, не з другої спроби. Тому це у нього вийшло імпульсивно і неакуратно – з розірваного конверта на підлогу посипалися десятки фотографій з мамою і хлопчиком на кожній з них. Рендл взявся допомагати збирати фотографії. Його гість згрібав фотографії нервовими рухами, приказуючи: « Тільки вам я наважився це показати! Нарешті я наважився!» Террі дивився то на фотографії, то на Алекса, не вірячи своїм очам. Одночасно він слухав його історію, і не вірив у те, що він чує.

- Ми з дружиною одружилися вже давно.І дуже мріяли про дітей. Але, незважаючи на те, що у нас обох все добре, дітей у нас не було. Ми вже й перестали сподіватися, аж якось одного ранку дружина сказала, що вагітна. Це було 7 років тому. І правда, у нас народився чудовий синочок, Майкл, гарненький,світлоокий, ямочки на щічках – просто довгоочікуване диво, а не дитина. Але і з дружиною почало творитися щось дивне –після кожного годування груддю вона ставала якоюсь напівживою і в’ялою. Ми спочатку списували це на втому, післяпологову адаптацію, анемію, ще на щось. Аж поки, через деякий час, я не сфотографував жінку і сина під час процесу годування, - поглядом чоловік вказав на фотографії. На них була зображена молода жінка, що сидить, тримаючи на руках дитя, яке вона приклала до лівої груді. Немовля одну малесеньку ручку поклало мамі на грудь, інша дитяча ручка звисала до маминої ноги, і щасливо ссало мамине молочко. Маленький пухкенький карапузик, кожен пальчик якого закінчувався довгим сірувато-рожевим не то канатиком, не то видозміненим щупальцем, який пронизував груди і ногу мами. Доктор подивився на свого гостя запитально: -
- До того, як ви це сфотографували, ви ще щось незвичне помічали?
- В тому то й справа, що ні. Тільки дружина після кожного годування була надто знесилена. Та й звичайним оком нічого не видно, тільки фотоапарат здатен побачити тонку матерію подвійного життя нашого сина. Та ще й не кожен фотоапарат може зазняти це, не сучасний фотоапарат, а ось цей, старенький плівочний «Кодак», що дістався мені від мого батька, бачить цю картину.

- Так, зрозуміло, - вголос розмірковував уфолог, - ваш син живиться грудним молоком і енергією матері. Це поки вона годувала його груддю. Але ж він уже підріс. Тепер як?
- А зараз ось так. - Алекс показував фотографії сина в різні роки його життя. Ось Майкл в золотій короні, з цифрою "2" посередині, міцно прижався до мами, а канатики оповили і занурилися в її шию і руки. У 3 роки син позував, сидячи біля мами на лавочці в парку, а ноги матері були оповиті канатиками, що точно повторювали малюнок вен. Така сама картина була на будь якому спільному фото мами і сина. І з кожним роком мама ставала все безсилішою і старішою. В 35 вона виглядала на 50, навіть не здогадуються, хто відбирає у неї всі сили.

- Так чому ж ви мовчали до цієх пори? - майже прокричав, а не спитав у чоловіка Рендл.
Оу, доктор! - Ф'юідж кисло посміхнувся. Коли Майклу виповнився рік, він сказав мені, що уб'є дружину, якщо я їй що-небудь розповім. Що вона чудовий донор для його молодого організму, молода, солодка і смачна. Скажіть, мені б хто небудь повірив, якби я це розказав тоді? Дружина повірила б мені, що її єдиний і улюблений син, малюк, погрожує убити свою матір. Де б я був зараз, в якій із псіхушок? Адже немає жодних слідів на тілі дружини, лише слабкість, суцільна слабкість молодої жінки, яку не може пояснити жоден лікар.

- Так, таке я бачу і чую вперше в своїй практиці, - ошелешений Рендл не знав, як вирішити інопланетне зухвальство і що порадити бідолашному чоловіку. - А чому саме сьогодні прийшли до мене? Чому не 5 років тому?
- Завтра Майклу виповнюється 6. А вчора ввечері він мені сказав, що 6 років - переломний етап в житті представників його цивілізації. Мама виконала свою функцію, її енергії тепер замало.І в 6 років представники інопланетної чоловічої статі переселяються у тіло земного чоловіка, саме того, хто знає про таємницю цього інопланетянина. Тобто - у моє тіло. А вихід з цієї ситуації у мене лише один - не дати моєму тілу стати для нього домівкою. Тому я й прийшов розповісти вам про все, бо вони, й справді, ближче, ніж ми думаємо.

- Так, давайте зробимо ось що: вип'ємо по кілька ковтків чогось міцного, постараємось обидва заспокоїтися і разом з вами знайдемо вихід із цієї надскладної ситуації, - доктор пішов до великої дубової шафи, всередині якої тримав пляшечку старого бренді для зняття стресу. Почав розливати алкогольний напій в бокали і здригнувся від звуку розбитого скла. В спину різко вдарило нічне прохолодне повітря, а душу похолодив переляканий жіночий крик і лязгіт машинних гальм десь далеко внизу під вікнами його кабінету. Алекса в кабінеті не було. Тільки протяг порозвіював фотографії по столу і підлозі. З кожного фото на Террі Рендла дивився усміхнений Майкл, а в вухах раптово завучав моторошний шепіт: " Тепер ти знаєш мою таємницю. Тепер ти знаєш..."

Хаосу і ясності пост

 
Це - рак!


Який, навіть, не здогадується, що почне творитися в світі, 

якщо він після завтрашнього дощу свисне десь на невисокій горі. chihПов’язане зображення
А це - коли красивий, але козел!

 Або  коли любов зла. smehКартинки по запросу красивый козелСон в майську ніч.

  • 30.05.17, 13:05

   Сплю я, значить. Нікого не зачіпаю. Ну є у мене така звичка – вночі спати і нікого не зачіпати. І сниться мені, значить, сон. Слона не було, не нада ля-ля...  

    Коротше, стою я в магазині якогось антикваріату. Щось розглядаю, вибираю, прицінююсь. І тут якесь хлопченятко  років  10-ти вирішило прикупити собі якусь іграшку. А коштує ця іграшка (пам’ятаю точно), 75 гривень. Хлопчик відходить в сторону від каси, стає поряд зі мною біля вітрини  і починає з кармана діставати монети, щоб розрахуватися за покупку. Навитягав цілу купу монет і розклав їх на поличці для сумок, що біля вітрини. Я ж краєм ока дивлюся і бачу – о, боги! – ювілейні монети НБУ. Я таких ще й не бачила ніколи -  красиві, великі, як чайні блюдця, алюмінієві, з різнокольоровими віночками біля цифирок номіналу. І, головне, який номінал цих монет - 7, 9, 15, 17, 19 грн.!!! Кажу йому - де ж це ти таких монет набрав, папа не буде сваритися, що ти такі гроші поніс у магазин? Та ні, каже, він мені їх сам дав, щоб я купив собі іграшку.

    І тут я розумію, що я хочу собі ці монети, бо у мене таких немає. І вирішила я, що я викуплю у хлопчика монет рівно на 75 грн. Але тут мене почало гризти сумління, що я якось наче обманюю дитину, пропонуючи купити у нього ці монети. А з другого боку – він же все одно їх віддасть продавцеві. Це ж треба таке, ще й сні стояти перед вибором. Одним словом, рішилася я, поговорила з хлопчиком, він погодився і я набираю у нього на 75 грн. цих металевих блюдець. Аж тут із-за вітрини вискакує продавець, який спостерігав за моїми діями і… починає лизати мені руку. С@ка, я з переляку аж проснулася!  Мій кіт Данило стоїть біля ліжка, лиже мою руку, що звісилася і дивиться на мене – мурррр, вставай, я їсти хочу! rofl

Питання знатокам - до чого цей сон?

А монетка в 17 грн. була найкраща, з ірисами і фіалками, точно пам’ятаю…smutili

Новий тренд літа - ДИСКО СІСЬКИ !!!Ну, хто наважиться? 


Блискучі груди, без ліфчика,

 або, новий тренд цього літа, – disco tits!!!3043090


Результат пошуку зображень за запитом "дискосиськи"
Стразы вместо лифчика: экстравагантный тренд прямиком с фестиваля Coachella


Результат пошуку зображень за запитом "дискосиськи"Результат пошуку зображень за запитом "дискосиськи"Стразы вместо лифчика: экстравагантный тренд прямиком с фестиваля Coachella

Трошки п'ятничного гумору

  • 26.05.17, 08:33
Еврей пришел к нотариусу со словами, мол хочу завещание написать.
-Вот листок, ручка, садитесь и пишите.
Проходит полчаса, листок пустой, еврей задумался...
Нотариус:"А Вы над чем думаете?"
Еврей:"Да вот не знаю, как писать "ни х@я", слитно или раздельно."


Цилечка, я по тебе так соскучился!
- Сёмочка, мы ж сегодня, таки, уже хорошо виделись.
- Цилечка, у меня молодой организм, он таки может скучать по нескольку раз в день.- Сарочка! Я так волнуюсь при Вашем виде… Шо руки трясутся, ноги трясутся, сердце колотится, того и гляди, шо встанет!
- Так и шо плохого, если встанет?
- Та я за сердце…- Лейб Маркович, я ухаживаю за вашей дочерью уже три года!
- И шо, Изя, вы от меня таки хочете, пенсию что ли?Так как воспитательница детского сада №3 Сарочка Шнипперсон пребывала в процессе развода, дети полгода лепили из пластилина только козловБеседуют две одесситки:
— Ходить он начал рано. В четыре он читал. В пять декламировал Пушкина, Пастернака, Бродского. А в шесть уже вовсю играл на скрипочке
— Надо же, какой у вас способный ребёнок!
— При чем тут ребёнок? Это я про соседа Яков Соломоновича рассказываю, как он нам в выходные по утрам спать не давал!Ночью в морг приходит мужчина:
— Извините, меня зовут Додик Кацман. Засиделся у друзей, транспорт не ходит. Можно я у вас посижу?
Через какое-то время пошёл в туалет, а номер телефона оставил на столе, предупредив: «Моя жена должна позвонить, скажите, что я здесь».
Звонит телефон, трубку взял работник:
— Алло! Морг! Кто? Додик Кацман? Да, здесь! Алло, женщина, шо там у вас упало?Сара - Шмулику:
– А теперь стих!
– Какой стих, Сарочка!?
– Стих – это глагол! Сел и стих!Сподіваюсь, ви читали з потрібною інтонацією?

Розмова в гостях

  • 22.05.17, 16:22

 - Тьоть Мил! Ну скажіть їй, - син наших друзів дивиться на мене так, ніби тільки я одна на цілому світі  здатна вирішити їхню суперечку з вагітною дружиною.

Яна хоче, щоб Ігор був присутній на пологах. Він сказав, що не дуже готовий до цього, а Яна  вчинила скандал – «ааааааа, то тобі байдуже на нашу дитину?…… мені треба морально допомагати, а ти не хочеш?….не підеш на пологи, то я з тобою розведусь»….

Ну от що я їм мала сказати ? Що він від вигляду крові падає в обморок? Ну так вона це бачила на власні очі, коли він впав з драбини, розбив коліно і зомлів не від болю, а побачивши, як його ж кров стікає йому в кросівку. Але ж на пологах  він може стояти у неї в головах. Чи збоку. Нервуватиме, ним буде «кидати», як лейтенантом перед атакою, він триматиме  її за руку, але безпосередню участь в процесі появи дитини на світ не братиме?

Чи що контролювати медперсонал без професійних медичних знань чоловіку  буде проблематично, а в разі нештатної ситуації лікарі, не церемонячись, виставлять його з родового залу?  Не скажу я так, бо вийде, що тягну руку за Яною. 

Або - що не все так страшно,як Ігор собі думає, бо  партнерські пологи – це зараз дорого надзвичайно поширено у всьому світі. А  Януся просто  обчиталася новомодніх сайтів і журналів, обслухалася своїх подружайок і ані трохи не задумується, що пологи – це не маніпулятивний прийом в сімейних стосунках, а одне із таїнств у житті жінки, в якому присутність чоловіка не завжди бажана? Естетичну непривабливість процесу  теж не варто забувати.І так теж не можу так сказати, бо Яна образиться, а вагітних ображати не можна. prostite

І сказала я їм обом:Збирайся, Ігоре, з духом, набирайся моральних сил і іди на пологи разом із жінкою. Будете народжувати вдвох, бо ти – голова, а вона шия, бо ви муж і жона одна …Далі ці приказки  ви й самі  знаєте. Але,  Яночка, - продовжую я, -  ти повинна пообіцяти Ігорю, що, коли йому  робитимуть  операцію по видаленню геморою, ти будеш присутня на операції і підноситимеш  лікарю тампони".

Про спільний ржач я вам розказувати не буду. Розкажу, коли  Яна і Ігор народять дєтку.