Трошки п'ятничного гумору

  • 26.05.17, 08:33
Еврей пришел к нотариусу со словами, мол хочу завещание написать.
-Вот листок, ручка, садитесь и пишите.
Проходит полчаса, листок пустой, еврей задумался...
Нотариус:"А Вы над чем думаете?"
Еврей:"Да вот не знаю, как писать "ни х@я", слитно или раздельно."


Цилечка, я по тебе так соскучился!
- Сёмочка, мы ж сегодня, таки, уже хорошо виделись.
- Цилечка, у меня молодой организм, он таки может скучать по нескольку раз в день.- Сарочка! Я так волнуюсь при Вашем виде… Шо руки трясутся, ноги трясутся, сердце колотится, того и гляди, шо встанет!
- Так и шо плохого, если встанет?
- Та я за сердце…- Лейб Маркович, я ухаживаю за вашей дочерью уже три года!
- И шо, Изя, вы от меня таки хочете, пенсию что ли?Так как воспитательница детского сада №3 Сарочка Шнипперсон пребывала в процессе развода, дети полгода лепили из пластилина только козловБеседуют две одесситки:
— Ходить он начал рано. В четыре он читал. В пять декламировал Пушкина, Пастернака, Бродского. А в шесть уже вовсю играл на скрипочке
— Надо же, какой у вас способный ребёнок!
— При чем тут ребёнок? Это я про соседа Яков Соломоновича рассказываю, как он нам в выходные по утрам спать не давал!Ночью в морг приходит мужчина:
— Извините, меня зовут Додик Кацман. Засиделся у друзей, транспорт не ходит. Можно я у вас посижу?
Через какое-то время пошёл в туалет, а номер телефона оставил на столе, предупредив: «Моя жена должна позвонить, скажите, что я здесь».
Звонит телефон, трубку взял работник:
— Алло! Морг! Кто? Додик Кацман? Да, здесь! Алло, женщина, шо там у вас упало?Сара - Шмулику:
– А теперь стих!
– Какой стих, Сарочка!?
– Стих – это глагол! Сел и стих!Сподіваюсь, ви читали з потрібною інтонацією?

Розмова в гостях

  • 22.05.17, 16:22

 - Тьоть Мил! Ну скажіть їй, - син наших друзів дивиться на мене так, ніби тільки я одна на цілому світі  здатна вирішити їхню суперечку з вагітною дружиною.

Яна хоче, щоб Ігор був присутній на пологах. Він сказав, що не дуже готовий до цього, а Яна  вчинила скандал – «ааааааа, то тобі байдуже на нашу дитину?…… мені треба морально допомагати, а ти не хочеш?….не підеш на пологи, то я з тобою розведусь»….

Ну от що я їм мала сказати ? Що він від вигляду крові падає в обморок? Ну так вона це бачила на власні очі, коли він впав з драбини, розбив коліно і зомлів не від болю, а побачивши, як його ж кров стікає йому в кросівку. Але ж на пологах  він може стояти у неї в головах. Чи збоку. Нервуватиме, ним буде «кидати», як лейтенантом перед атакою, він триматиме  її за руку, але безпосередню участь в процесі появи дитини на світ не братиме?

Чи що контролювати медперсонал без професійних медичних знань чоловіку  буде проблематично, а в разі нештатної ситуації лікарі, не церемонячись, виставлять його з родового залу?  Не скажу я так, бо вийде, що тягну руку за Яною. 

Або - що не все так страшно,як Ігор собі думає, бо  партнерські пологи – це зараз дорого надзвичайно поширено у всьому світі. А  Януся просто  обчиталася новомодніх сайтів і журналів, обслухалася своїх подружайок і ані трохи не задумується, що пологи – це не маніпулятивний прийом в сімейних стосунках, а одне із таїнств у житті жінки, в якому присутність чоловіка не завжди бажана? Естетичну непривабливість процесу  теж не варто забувати.І так теж не можу так сказати, бо Яна образиться, а вагітних ображати не можна. prostite

І сказала я їм обом:Збирайся, Ігоре, з духом, набирайся моральних сил і іди на пологи разом із жінкою. Будете народжувати вдвох, бо ти – голова, а вона шия, бо ви муж і жона одна …Далі ці приказки  ви й самі  знаєте. Але,  Яночка, - продовжую я, -  ти повинна пообіцяти Ігорю, що, коли йому  робитимуть  операцію по видаленню геморою, ти будеш присутня на операції і підноситимеш  лікарю тампони".

Про спільний ржач я вам розказувати не буду. Розкажу, коли  Яна і Ігор народять дєтку.

 

 

Добраніч всім!

Картинки по запросу арбузные корки


Міцних снів!

Він їсть морозиво - а ми дізнаємося про нього більше-2


   Прогулюючись  в теплий сонячний день не можна не помітити, що багато  таких симпатичних  і сексуальних  мужчин  не можуть  відмовити собі в задоволенні поласувати ріжком, вершковим чи фруктовим  морозивом. Ідуть вони такі, ласують приємним і освіжаючим замороженим дивом  в жаркий день.  І більшості з них навіть невтямки, що жінки спостерігають  за тим, як вони його їдять, щоб довідатися про характер і сексуальні переваги цих ласунчиків. Ну зовсім, як в тому анекдоті про трьох жінок, де одна з яких морозиво лиже, інша кусає, а третя посмоктує, тільки про чоловіків.


Існує всього чотири способи їсти морозиво: лизати, смоктати, відкушувати маленькі чи великі шматки. Кожен з цих способів теж може дещо розповісти про чоловіка, на якого жінка поклала  своє око, руку чи ногу.

 

Зі смаком


 

Він відчуває задоволення від кожного шматочка. Він облизує морозиво так повільно, що воно встигає розтанути -  солодкі краплі течуть по його пальцях і йому доводиться облизувати і їх (втім, з не меншим задоволенням) ... Насолода без поспіху - ось його девіз. Він справжній гурман у всьому, в тому числі і в ліжку. Більш чуттєвий, ніжний і поетичний коханець тобі не знайти. Правда, іноді він втрачає контроль за часом. Але що таке час, якщо мова йде про насолоду?!

 


Все і одразуСказати, що він прагне розтягнути задоволення, дуже важко. Він свою порцію морозива мало не цілком запихає в рот. І навіщо тільки? Адже у нього ніхто не збирається його забирати!  А все від того, що він завжди і скрізь хоче всього і відразу. Задоволення - по повній програмі! З самоконтролем у нього, можливо, справи йдуть не дуже добре. Він імпульсивний, пристрасний і дуже щедра людина. А в ліжку абсолютно ненаситний!

 


По шматочках
Він відразу відкушує. Шматки. І як йому тільки не холодно! Таке враження, що він їсти не морозиво, а м'ясо ... Тут все відразу зрозуміло - це справжній чоловік. І мужність його проявляється буквально у всьому! Він звик тримати ситуацію під контролем і в житті, і в сексі. У ліжку він напористий і досить винахідливий. А ось особливі прояви чуттєвості від нього краще не чекати.

 


З усіх боків


Він облизує своє морозиво з усіх боків, як мама навчила, щоб жодна крапелька не впала. І взагалі схожий в цей момент на маленького слухняного хлопчика ... Що ж, ймовірно, до порядку його дійсно привчили. Він дуже акуратний і спокійна людина. І досить традиційний. Не чекай від нього божевільного сексу - в ліжку йому ближче "ванільний" стиль.
Одним словом: пані і панове! Щоб не зіштовхуватися з проблемою  вибору – виключайте морозиво із раціону. lol


      Для мужчин - голосувалка "тиць-тиць" внизу  

 


9%, 2 голоса

5%, 1 голос

64%, 14 голосов

9%, 2 голоса

14%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Він їсть морозиво - а ми дізнаємося про нього більше


Холод або запал: дізнаємося про чоловіків більше за допомогою морозива...


Або як морозиво допоможе  дізнатися таємниці чоловічого характеру.

Холод або запал: дізнаємося про себе більше за допомогою унікального літнього тесту


1. Солодощі в вазочці

Така подача морозива не припускає перекусу на ходу, а вимагає присісти, посмакувати, не поспішати. А значить, мужчина, який вибрав цей варіант, однозначно віддає перевагу комфорту, любить отримувати задоволення від життя, вміє насолоджуватися процесом. Аби лише за своєю насолодою про жінку не забув.

2. Вафельний стаканчик 

У сучасному світі такі чоловіки - рідкість. Вони прості, але в той же час цікаві, ніколи не набридають і володіють завидною постійністю. З ними впевнено і спокійно. Їм можна зателефонувати о першій годині ночі, розраховуючи на допомогу і добру пораду. Часто із-за того, що їдять багато морозива, не можуть накопити грошей на телефон.

3. Морозиво в брикеті

Його вибирають чоловіки, які вміють долати труднощі і отримують задоволення від їх подолання. Легких шляхів вони точно не шукають. Творчі і чутливі натури, які обирають безлад, ніж ідеальну чистоту. Уміють добре посміятися. Але пилюку в квартирі заставлять витирати щодня.

4. Ріжок з начинкою

Цей мужчина тільки на вигляд здається звичайним, а насправді у нього дивовижний внутрішній світ, про який багато хто і не підозрює. Швидше за все, він просто не всім дає можливість туди зазирнути. Однозначно володіє терпінням і любить докопуватися до істини. Може реально задовбати своїми докопуваннями.

5. Радість на паличці

Чоловік, який любить їсти таке морозиво, дуже сексуальний і грайливий. Він обожнює пустувати і зазвичай перебуває в піднесеному настрої. Душа компанії, який вміє завести і розважити будь-яку кількість людей. Ну і жінку, звичайно. Інколи дві-три одночасно.

6. Заповітні кульки

 Про такого нічого не можна сказати напевно. В одній ситуації це одна людина, в іншій - зовсім протилежна. Іноді виникає відчуття, що у нього багато масок і завжди незрозуміло, яку він зараз вибере. Талановитий актор. Схильний в стосунках заграватися.

7. Цілий торт

Той, хто вибрав цей варіант, дуже щедра людина. Він любить робити приємність і сам отримує від цього задоволення. При цьому йому дуже важливо чути на свою адресу слова похвали. Компанійський, який люблять усамітнюватися вкрай рідко і ненадовго. Може ходити наліво. І направо.

 

 А яке морозиво люблять мужчини нашого сайту?

Голосувалка внизу.


6%, 2 голоса

26%, 9 голосов

11%, 4 голоса

31%, 11 голосов

17%, 6 голосов

3%, 1 голос

6%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про малчика

  • 11.05.17, 09:58

- Ігор Юрійович вчора прийшов лисий, - каже мені зранку чоловік
- В сенсі лисий?
- В прямому. Лисий, як як коліно. 

       У колектив 45-50-річних чоловіків  18-річний Ігорьок прийшов працювати 2 місяці тому. Маленький, худенький, з тихим тоненьким голосом. Як водиться в чоловічому колективі, новоприбулому треба вчепити "поганяло". Недовго думаючи, вирішили, що буде він у них не якимось там "Малим" чи "Шкетом", а всі зватимуть його поважно -  Ігор Юрійович.umnik   Ну й що, що головного інженера всі мужики звують Сашею, а начальники змін у них Толя, Костя і Андрюха, без усяких там по-батькові. Вони ж з ними уже 100 років разом працюють. А Ігор Юрійович у них  такий один буде .
   Хлопчина сприйняв це не як підколку, а як знак особливої поваги до нього з боку старих мастодонтів. Коли вони йому гукають: "Ігор Юрійович! Ви будете йти з нами обідати?" - він відволікається від своїх проводків, гордо розпрямляє плечі і спеціально поставленим для таких ситуацій баском, прокашлявшись, каже:"Аякже!". І йде обідати з мужиками. Зачасту обідає тим, чим з ним поділяться дорослі дядьки із тих тормозків, що їм з дому дають дружини(свою зарплату Ігор Юрійович розподіляти ще не навчився. Цьому його ніхто толкому не навчив, батьки Ігоря розбіглися, ще коли він був маленьким, виховували його старенькі дід і баба. Тому зарплати  вистачає на тиждень гарного життя, а далі, як карта ляже).
     Так от. Учора Ігор Юрійович прийшов лисий. Мужики ж, звичайно, почали розпитувати, де це поділася його, хай і не буйна, але все ж таки шевелюра з однієї із найрозумніших голів нашої сучасності?  Мнявся-мнявся  Ігор Юрійович і розказав, що програв суперечку. А про що ж був спор? - питають дядьки.  А поспорили з другом на те, хто більше вип'є коньяку.  Чайними ложками.lol Він програв і треба було побрити або ноги, або голову. Ігор Юрійович вирішив побрити голову, бо йому це легше було зробити  lol Мужики так ржали, що навіть охорона прийшла подивитися, що там таке робиться. 

     А от мені цікаво - як  друг, що виграв коньячно-ложечну суперечку, зміг проконтролювати процес обривання голови? 


Здравая миссля -2 або тим часом в Іжевську

  • 05.05.17, 12:45


Ось тут мужчина висказався: http://blog.i.ua/user/2302079/2015168/


А ось  мужчина розвиває думку далі:
Ищет жену

От що воно за фігня така нездорова? Чи, навпаки, здоровецька?  lol

Цікаво, знайде собі даму серця?   

Варіанти проведення вихідних для дівчат.

  
Можна трішки порибалити


Давид Дубницкий, славянская красота, красота женского тела
Можна на мопеді поганятиДавид Дубницкий, славянская красота, красота женского тела
Або на веліку....Давид Дубницкий, славянская красота, красота женского телаЖурнальчик полистати. По фізиці чи хімії.Або про щось помріяти  ...


Давид Дубницкий, славянская красота, красота женского тела


А, може, вже й водичка прогріється....Давид Дубницкий, славянская красота, красота женского телаГоловне, щоб всі були задоволені.

DISUшка - Флеш.

 Про  Dорогу I дуже Sлавну  Uкраїночку


ЇЇ характер повністю відповідає  її імені – вона суцільна таємничість і морська гладь.

Спочатку я думала, що вона – член олімпійської збірної по стрільбі, бо її коментарі в замітках завжди настільки  влучні, що аж дух захоплює.

Потім я думала, що вона архітектор. Самий справжній. Як Гауді.

Тоді у мене мелькнула здогадка, що вона - наш український Паганель, так багато вона всього бачила і дослідила.

А потім я здогадалася, що вона настільки багатогранна, настільки любить життя у будь яких його проявах, що навіть укуси бджіл чи зустріч зі змією не здатні зупинити її.

     Ви багато бачили в своєму житті людей, які в будь-якій непомітній для нашого ока дрібниці бачать прекрасне? І не тільки бачать, а ще й майстерно це прекрасне фотографують? Та й ще й інших людей  з цим прекрасним знайомлять?

 От наша DISU саме з цієї когорти людей.

    Завдяки їй я можу віртуально подорожувати вуличками Києва чи околицями інших міст, якими вона зацікавилася. Доторкнутися до старих  стін і відчути під пальцями  шорсткість дореволюційної цеглини. Зустріти вологий затуманений світанок десь на тихій Росі чи відчути, як пахне свіжозораний чорнозем, по якому повільно і гордовито чвалає рудий і екзотичний бузько. Бути свідком того, як місячний диск на нічному небі із маленької жовтої цяточки повільно переростає у  великий блідий сирний диск. Полюбуватися галявинами жовтих річкових ірисів і посміятися над кумедними білочками у парку. Інколи ловлю себе на думці, що дивлюся на світ і сприймаю його  її очима. Трохи незвично, але я цій обставині дуже рада!  

Вона цього не знає, але саме завдяки їй я купила і тепер гладжу товсте пузико Хотею.

Саме завдяки їй я все більше впевнююся, що люди, які випадково «прийшли» до мене  - дверима не помиляються.

Саме вона стверджує, що бути   щасливим – це нормально,  бо щастя – це не подарунок долі. Це  спокійний фон нашого життя, базова комплектація.

І саме щастя я бажаю їй і всій її сім'ї! У всьому!

Цілую тебе, disu!

І ціную!


 

Де це дівся наш Сірожа? АskOld –ФлешА  які гэта Сірожу вы тут шукаеце? Я його не бачив, чесно вам кажу

А я сто разів казав: Соня! Слідкуй за Сєрим! Не пускай його далі Гідропарку…Це ви того Сірожу шукаєте, який  мене в минулому році після матчу «Зеніту» у  Неві хотів втопити? 

А я не скажу, де він ховається, тисячу чортів йому в печінку


Да-да-да! Саме оцього, з отакенною шевелюрою, Сірожу  з Пущі-Водиці, ми шукаємо!

Хоч би вуса тільки не збрив, бо хрєн найдем...Нє, шукачі! 

Ви майте на увазі - ми своїх, лисих і вусатих, в обіду не даємо!!!!!!


Та ти шо?….А  хто ж йому погрожує?

Та нападають тут на нього всякі.

 Он той рудий. І отой чорнявий. І ота білявка...Та ти що? А він що? А вони що? 

Ой, як же ж цікаво, я аж петлі погубив... А що він? Щиро отак дивується, не розуміє, за що на нього нападають.

 Він же чисту правду каже…


Тю! Та розслабтеся ви.

Сидить десь Сєрий, розслабляється, як оце я зараз…А я ж уже казав якось Соні...


Та що ти заладив, як попугай - Соні, Соні...

А що та Соня може? Він як писав свої сценарії, так і пише. Йому  ж ніхто не указ


Нічого не знаю, не бачили ми такого останнім часом А Сірьожа, тим часом, десь готувався до флешмобу  імені  себе.


Бо всі ж знають, що Серьожа – молодець!