Анекдот про майновий розподіл.

  • 17.11.20, 20:48
"И где же заражается ковидом наша элита? В общественном транспорте не ездит, по магазинам не ходит. Есть только одно объяснение: официанты плюют им в еду." anekdotov.net

Тут основою сміху є уявлення, що той, хто має дуже багато умінь присвоювати собі та умінь розпоряджатися присвоєним обов'язково повинен мати уміння скромності. Тобто "їздити в громадському транспорті", "ходити по магазинам". Присвоєння визиває автоматично розширення простору, в якому починає дальші розвиватися  представник "еліти" із втраченим самоконтролем. Приємного апетиту їм.

Хі-хі! І це Конституційних суддів "творчість"

Конституційний суд днями "прославився" останнім своїм конституційним рішенням з питання запобігання корупції - РКСУ № 13-р_2020. Щоб зробити читача круглим дураком судді умовчуванням об'єднали процес незалежності суддів, в тому числі конституційних, при виконанні своєї професійної роботи по судочинству для встановлювання справедливого балансу між інтересами та вимогами закону - об'єднали із процесом незалежності своїх "хотєлок" непомірних жити в розкоші із жируванням з дуру в ті часи України, коли "прожитковий мінімум" в 1,7 - 2,2 рази менше суми грошей, при яких людина не помирає повільно від бідності. І "славно" прословоблудили.
  Скандальне рішення Конституційного Суду України зробило неконституційним контроль суспільства через органи виконавчої влади за статками суддів, інших чиновників та зробили неконституційною  кримінальну відповідальність за брехливе декларування своїх неправомірно нажитих майнових статків.help 
      При затвердженні мотивування свого рішення більшість конституційних суддів пустила слину від почуття меньшовартості та "беззахисності",  пропустивши поза увагу систематичні випадки фальсифікації судовою владою рішень визнати людину недієздатною із повною пожиттєвою залежністю від мерзотників-психіатрів у білих халатах та такого ж мерзотника (мерзотниці) - опікуна: " ... судова влада, ..., є найменш небезпечною для демократичного врядування та інших гілок державної влади, а також для природних прав людини, визначених Конституцією України, ... Адже законодавча влада встановлює правила, виконавча влада застосовує примус, а судова влада не має ні того, ні іншого. Судова влада не має ні військової, ні фінансової сили, ні безпосередніх важелів впливу на інші гілки державної влади, тому вона є найбільш вразливою до посягань інших гілок державної влади...." 

Конституція України гарантує кожному право на соціальний захист (стаття 46 Конституції). А суддям конституційного суду треба не слину пускать,druzhba а самим ініційовувать подання до Верховної Ради України у випадку порушення їхніх добросовісних прав людини в текстах законів України. Не скавучать, одягнувни мантію конституційного судді, про зловживання представника виконавчої влади України, а позиватися до адміністративного суду із вимогою визнати протизаконними дії його та вимагати застосувати механізми кримінального, адміністративного чи дисциплінарного покарання такого представника виконавчої влади - зверненення до загальних судів. Грошей із народного бюджету їм достатньо народ платить для оплати судового збору за право зверненення до адміністративних чи загальних судів.smeh

Серед цих конституційних суддів вивилися лише четверо суддів із рисою порядності. Що підтвердили вони своєю розбіжною думкою та окремими думками.

 

Чому День знань має реальність абортованою?

Перше вересня в Україні прийнято вважати св'ятом Дня знань. Але із сорому перед соціальним значенням знань в Україні його тепер наіменовують Днем, в який стартує новий навчальний рік. (Дивись на пошуковику компютера інформацію уніан: https://www.unian.ua/lite/holidays/1-veresnya-2020-yake-sogodni-svyato-prikmeti-ta-imeninniki-shcho-sogodni-ne-mozhna-robiti-11127302.html)
    На телебаченні України вже почали рекламувати, що інформація може бути отруйною. Першоджерелом інформації в Україні є навчальні заклади. Вони підкорюються  Закону України "Про освіту", який в принципово новій редакції прийнятий Верховною Радою в 2017 році та підписаний Петром Порошенко, людиною, яка праведними трудами стала мільйонером, почавши життя ще в часи Радянського Союзу. А останні зміни в цей Закон Верховна Рада внесла в 2020 році: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text. Ознайомившись із текстом цього закону вам може захотітися плакати, бо із "гордістю" там повідомляють, що цей Закон "визнано таким, що відповідає Конституції України (конституційним), згідно рішення Конституційного Суду  № 10-р/2019 від 16.07.2019"
Дивитися на основне треба із осмисленням фрази, що освіта в Україні є світською. Тобто Верховна Рада і наші "Гаранти Конституції" зробили все залежне від них, щоб наші діти і внуки ніколи не задумалися, чому в Преамбулі Конституції України Верховна Рада України першого скликання звернула Увагу читачів "Конституції", що вона прийнята "усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, власною совістю, минулим та прийдешніми поколіннями". Таким чином, знання, що дають наші навчальні заклади, є абортованими світським змістом знань! Наші горемичні президенти не подумали, що поняття Бога треба відновлювати в людях, що проявили інтерес до освіти від усвідомлення що без отримання освіти людина не утримається на "соціальній драбині суспільства" і ніколи не зможе заробити стільки грошей, щоб дозволити мати собі більше однієї дитини та батьків, які вже втратили працездатність, не роблячи одинадцять абортів за своє сімейне життя. Наші "народні депутати", зобов'язавши освіту в навчальних закладах бути світською, на багато років роблять не доказаним наукою існування в світі Вищого Розуму. Представниками якого є Бог і Диявол, як два найвищих керівника двох діаметрально протилежних, опозиційних потоків в природі.
Тому і не може бути в наших дітей та внуків розуміння поняття "совісті", як фундаментальної основи Конституції України та вектора, на який треба орієнтуватися при усвідомленні ситуації, коли подонки від Імені держави нав'язують свою думку, наприклад, що підприємництво не може бути "соціальним підприємництвом", тобто таким видом діяльності при якому люди ("соціальні підприємці") займаються збільшенням "соціального капіталу": в таких галузях як права людини, освіта, охорона довкілля, боротьба із бідністю.
"Совість не існує в природі, бо її існування не доказано наукою. Це вигадка невігласів та дурнів" - таку позицію мовчки зайняв Петро Порошенко та Володимир Зеленський. І кожного дня нам нав'язують такий свій погляд своєю явною і не явною діяльністю.drunk Саме по цій причині стала абортованою ральність Дня знань. nini
А жаль, що така інформаційна отрута   управляє "Днем, коли розпочинається навчальний рік".   Тфу, погань!
    Стаття написана в розвиток ідей, які висловили Секлітова Лариса Олександрівна та Стрельнікова Людмила Леонівна в серії книг "За гранью не познаного"cvetok

Які подонки Сватівські психіатри в Луганській області!

  • 28.08.20, 00:04
В Луганській області України є Сватівська обласна психіатрична лікарня. Вона зарекомендовала себе як пристанище подонків лікарів-психіатрів. Бо в ній головним лікарем по нині впроваджена практика, за якою пацієт, привезений в "психушку," медсестрою, яка оформляє його у відділення №3, наприклад, насильно зобов'язується підписати документ із великим печатним текстом про його добровільну і усвідомлену згоду на медичні процедури, про які якоби йому повідомила і запропонувала лікар-психіатр, наприклад Ямпольська.

Підписавши цей документ людина вже не може відмовитися від тих психотропних отрут, які їй будуть вколювати протягом двох місяців, не залежно від того, що психічного розладу не спостерігається.

У  випадку не підписування такого документа ці подонки-психіатри фальсифікують медичну документацію та напрвляють її до Сватівського районного суду Луганської області, де продажні судді, як наприклад суддя Гашинський із такими ж народними засідателями, виносять рішення: "Госпіталізувати в примусовому порядку до Сватівської обласної психіатричної лікарні". На захист адвоката надіятися марно, бо вона отримує свої іудині гроші від Центра надання безоплатної вторинної правової допомоги і зовсім не заінтересована в добросовісному виконанню своїх обов'язків адвоката.

Коли ж нарешті Верховна Рада України  прийме в новій редакції Закон України "Про  психіатричну допомогу", а не інструмент зведення рахунків із неугодними!

Ти дивись-судді "запищали"!

Мова є сумний винахід Вищестоячих Світів для конструкціїї людини наших часів. Бо вона оперує поняттями спілкування. Які призначені для об'єднування на спільну мету людей, які спілкуються в інтересах планети Землі та Вищестоячих світів. В тому числі і для вирішення своїх, невідкладних потреб.
  Останнім інтелектуальним надбанням судової гілки влади України є ухвала від 26.05.2020р по справі №360/1787/20 в своїй суті з мовного питання (Луганський окружний адміністративний суд). Суддя Свергун І.О. повернув без розгляду заявнику звернення до суду по причині,  (основній) що заявник використав оціночне судження в тексті заяви, охарактеризувавши судову гілку влади України як "безстижі суди України".
  Такі мовні засоби дуже часто використовуються нашими, українськими і не тільки, людьми при спілкуванні між собою за допомогою мозкового центра, який знаходиться в астральній оболонці душу, із використанням фізичного мозку, який знаходиться в черепній коробці людини. Людина мислить емоціями,  поняттями спілкування, що найбільше збурюють емоційну  сферу, почуття людини і створюють зневажливу чи ворожу "атмосферу" в середині групи людей, що вступають, задіюються в спілкуванні.
  Є деякі люди, що спромоглися себе сформувати до здатності мислити механізмами ментальної сфери, ментальної оболонки із використанням фізичного мозку. До таких людей відноситься і наш президент Володимир Зеленський, який зайняв позицію, що мовне питання в Україні не на часі, маючи на увазі національну складову питання. І до них відноситися суддя-доповідач Прокопенко О.Б. із Великої палати Верховного суду України, який в групі із дев'ятнадцяттю суддями створили "перл" - прецидентний документ Постанову від 07.11.2019р. по справі № 9901/324/19, в якому виправдали суди першої та апеляційної і касаційної інстанції  за створення ними недоступним людині правосуддя способом дискримінації утиском у праві на повагу до приватного і сімейного життя. Із-за того, що людина використала "образливі твердження на адресу суддів України".
    Прокопенко О.Б. є суддею-молодцем, який доніс до кожного читача сайта "Єдиний державний реєстр судових рішень" мовне питання "ЯКЕ НЕ НА ЧАСІ (Зеленський В.О.). А саме, що образа такої великої особи як держава-відповідач на лаві підсудних Європейського суду, висловлена в заяві проти держави до Європейського суду по правам людини, - є підставою недоступності правосуддя в цьому Суду як "зловживання процесуальними правами". І Суд оголошував неприйнятною будь-яку заяву, подану на підставі Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, - на підставі статті 35 Конвенції оголошував неприйнятною.
   При цьому в "інтелектуальному перлі" постанови Великої палати ВСУ по справі № 9901/324/19 повідомлялося, що Європейський суд приймав такі ухвали щодо прийнятності заяви і у справі "Ржегак проти Чеської Республіки від 14.05.2004р, (заява № 67208/01). І у справі "Дюрінже та Грандж проти Франції" від 04.02.2003р., (заява № 61164/00 і № 18589/02) та інші.
  Отже судді "запищали", до своєї суддівської мантії примірявши поняття честі і гідності. Примірявши це поняття до державного органу чи іншої юридичної особи чи звичайної пересічної люди - "бидла підзаборного", чи держави-відповідача в Європейському суді.
 Бо ідеологія матеріалізма, за якою існує лише те, що можна почуттями сприйняти чи за допомогою приладів, - не має в собі місця для уявлення, що людина несвідомо чи умисно переключилася чи переключила мислення на мислення за допомогою не ментального чи астрального тіла чи за допомогою ефірного тіла. Або як кажуть в народі про таку людину, що вона  думає статевим органом.
  Де ж вихід із такої ситуації? Треба на Рівні системи освіти та систем підвищення кваліфікацій визнати, що зневажливе ставлення, нецензурна лайка, образи, зловживання процесуальним правами є мінусовими формами приватного і сімейного життя будь-якої людини чи об'єднання людей в сім'ю, в професійне товариство як судова гілка влади чи законодавча гілка влади чи інши. Чи таке об'єднання як держава-відповідач.
  Треба кожному задуматися, що можна мислити і відчувати не тільки "мозком," але і рисою харктеру. Згідно пісні В.Висоцького про колію, в яку попала людина. Можно мислити і субстанцією із її структурою,як наприклад "мислення сімейної людини", "мислення державного діяча."
В Цивільному кодексі Украіни про це теж ще нічого не написано.
  Стаття написана в розвиток ідей Лариси Олександрівни Секлітової та Людмили Леонівни Стрельнікової, висловлених в статтях "Кто такой бог или иерерахическое распределение" та "Закон субстанции" книги "Законы Мироздания или основы существования божественной иерархии".podmig

Сватівський райсуд є велика дрянь України.

Сватівський районний суд Луганської області є зразком безсовісності в Україні, дрянью.
Розмежування людей на онкохворих та психічнохворих дозволило цій дряні в суддівських мантіях підігрувать подонкам психіатрам Сватівської обласної психіатричної лікарні.
В Україні є сумною традицією захищати права людини судом, а не самосудом. Тому поліцейські поміщують в Сватівську обласну психіатричну лікарню людей, які мають затруднення у взаємостосунках із владними органами чи в сім'ї, чи вже перебували на обліку у психіатра. А психіатри, такі як В'яльдіна чи Семеряжко, чи Ямпольська фальсифікують документи психіатричного огляду, оговарюючи людину в наявності затьмарення свідомості чи порушення пам'яті чи порушення емоцій. Для цього вони вживають словосполучення "тяжкий психічний розлад". І такі сфальсифіковані документи подають засранцям в Сватівський районний суд. 
Де суддя із судовими засідателями-придурками поза всяким розумним сумнівом бачать, що людина при своєму розумі, усвідомлює де вона знаходиться, як її звати та коли вона народилася. Ця дрянь суддівська бачить, що людина не кидається із агресивною поведінкою, але виносить судове рішення продовжити госпіталізацію ще на 6 місяців в Сватівській обласній психіатричній лікарні-розсаднику беззаконня та катувань в Луганській області. Такою дрянью були суддя Гашинський та інші.
Після отримання рішення про примусову госпіталізацію людини подонки-психіатри заколюють людину аміназином, клопіксолом депо  до стану овоча, коли вона спить беспробудним сном і не має інших емоцій крім страждань від жорстокого поводження.
В Луганському апеляційному суді не можливо навіть теоретично оскаржити не справедливе рішення, бо "підсудний" не здатний заставити виконати закон, який забезпечує право людини на психіатричний огляд комісією лікарів-психіатрів не Сватівського району Луганської області. Для можливості оспорити висновок,  що людина має таке порушення психіки на момент огляду, що є небезпечною для оточуюючих.
Тому дрянь-Сватівський районний суд є благодатним грунтом для періодичного утримання в Сватівській психушці людей, яким вже сфальсифікований титул недієздатного, тобто людини другого сорту, отброса суспільства. Ці подонки-психіатри, як наприклад Ямпольська, ясно бачать, що у їхнє відділення привезли "недієздатного психа для отримання підтримуючого лікування", але людина веде себе нормально, адекватно, із розумінням хто вона і де вона, яка вміє за собою ухажувати та робити достатньо прості речі, щоб вважатися дієздатним. Проте нічого не роблять, щоб повернути статус дієздатного такій людині. Не навчають як звернутися до опікуна із вимого переглянути судом і скасувати титул недієздатного, як на пряму звернутися в суд, в апеляційний  суд, в Верховний суд, щоб застивити це дерьмо, яким являється Сватівський районний суд Луганської області, наприклад, провести судове засідання із питання поновлення статусу дієздатної особи в людини. Представницею такого дерьма була суддя Гашинська, яка "упражнялася" у фальсифікації титулів недієздатного людям.
Прикладом людини, яку Ямпольська утримувала у званні "недієздатного", був Саша Дядик. Вже покійний. Бо його вбили психіатри неперервним заколюванням психотропними речовинами за те, що в нього дуже багато років тому був конфлікт із батьком-міліціонером, який закінчився сумно для батька. Заколювали аміназинам до такого ступеня, що в нього ягодиці гнили. А юридичної грамотності в хлопця було недостатньо та і руки трусилися од нейролептиків до такого ступеня, що він не міг самостійно написати звернення до безстижого дерьма-Сватівського районного суду з приводу захисту своїз законних інтересів.

Про правопорушників із Марківського РТМО.

Про правопорушників із Марківського районного територіального медичного обєднання.

21 жовтня 2019 року лікар психіатр Марківського РТМО Філоненко Ольга Іванівна та незнайомі шофер «Швидкої допомоги» разом із медсестрою влаштували полювання на Зелика Юрія.
          Вони із селища Марківка приїхали в поле між селом Кризьке та селом Бондарівка та перехопили велосипедіста Зелика Юрія, який близько дев
яти годин їхав на прийом до сімейного лікаря Мішури О.П. в село Бондарівку. Лікар психіатр Філоненко О.І. стала приставати, випитуючи куди їде Зелик Ю. та по якій причині туди їде. Пізніше в селі Бондарівка вона стала чіплятися, без будь-яких пояснень своєї поведінки, до Зелика Ю. із вимогою написати заяву на її імя, що Зелик Ю. відмовляється колоти інєкцію медичного препарату Клопіксолу-депо. Коли у Філоненко О.І. не вийшла ця дурниця, то вона повернулася до автомашини Марківського РТМО і закликала на допомогу шофера та медсестру. І знову стала переслідувати вже групою Зелика Ю. 

Зелик Ю. в цей  час спокійно сидів та спілкувався із своїми давніми знайомими літнього віку в загородці літнього кафе біля продовольчого магазину. І лікар психіатр Філоненко О.І. зайшла в загородку, наказала шоферу перегородити вихід із літнього кафе, а мед сестрі приготуватися до вколювання Зелику Ю. інєкції медпрепарату. Та стала приставати до Зелика Ю. із вимогою згодитися вколоти Клопіксол-депо. Зелик Ю. відмовився та зробив спробу вийти із кафе і припинити спілкування із надоїдливою людиною. Але шофер став міцно в проході і не випускав. Зелик Ю. був змушений відійти на безпечну відстань, демонстративно витягнути свій мобільний телефон та повідомити психіатра Філоненко О.І., шофера та медсестру про свій намір негайно подзвонити на урядову «гарячу лінію» та зареєструвати звернення про поводження, яке принижує гідність. Лікар психіатр Філоненко О.І. злякалася та наказала шоферу не перешкоджати Зелику Ю. вільно вийти.
            Медична речовина Клопіксол депо є хімічною отрутою,  яка серед іншого здатна руйнувати властивості м
язо-скелетної системи та перетворювати людину на улітку (равлика). І застосовується зловмисниками для хімічного контролю людей в інтернатах та інших місцях несвободи. Настрій у Зелика Ю. безповоротно було зіпсовано. Зустріч із добрими знайомими вже не радувала, його трясло та на душі появився гіркий осад від усвідомлення, що таке погане поводження лікаря психіатра, шофера та медсестри стало можливим тільки внаслідок презирливої політики, яку насаджає серед своїх підлеглих головний лікар Марківського РТМО Третяк Андрій Миколайович, лікар-хірург по спеціальності.

31 жовтня 2019р.  

Про лікарів психіатрів-подонків.

      В Україні є місце несвободи. Це психіатрична лікарня. Тій людині, яка стоїть на обліку у психіатра туди втрапити неймовірно легко.  Завідуюча відділенням про виписці буде вмовляти психічно хворого, щоб не звертався до суду за захистом своїх законних інтересів. Бо його звернення "є безглуздим і непотрібним". "Краще вже тихенько жити, нікому не створюючи проблем та їсти психотропні таблетки (які доречі оглупляють)" і колотися психотропними препаратами тривалої дії.
   Ці подонки в білих халатах схиляють психічно хворого до відмови від вивчення та освоєння українських моральних норм. Однією із яких є Конституція України із її статтею 55. Де вказано, що права людини захищаються судом. Такі подонки в білих халатах не хочуть доповнити інформаційні надбання психічно хворого уміннями звертатися із своїми проблемами через Інтернет до адвокатів, що займаються благодійністю, пишучи зразки позовниз заяв та публікуючи їх для загалу в Інтернеті. Ці подонки психіатри вищої категорії не хочуть доповнити уміння психічно хворого звертатися до служби безоплатної вторинної допомоги із письмовим зверненням про отримання потрібного виду безоплатної вторинної правової допомоги. Щоб судом захищати свої законні інтереси та права людини, гарантовані Конституцією України та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.
   Читач може задатися питанням питанням: "А чому таке відбувається?" Я вбачаю відповідь в тому, що ця дрянь в білому халаті процвітає при юридичній неграмотності психічно хворого.  І захищена від будь-яких її неправомірних дій та дій третіх осіб, які не хочуть визнавати, що в демократичній Україні психічно хворі є зразками як не треба жити, є зразком людини, яка не спроможня справитися із своїми проблемами. А отже дає підставу задуматися, що будь-який ближній може опинитися на її місці. Крім того ці подонки-лікарі цим  покривають зловживання рідних, які фальсифікують звання недієздатного психічно хворому і повністю позбавляють громадянських прав таких. 

«познущаємось» же над днем захисту дітей та днем голодомору.

  • 08.05.19, 05:27

1 червня в Україні традиційно Святкують День захисту дітей способом «без царя в голові». Тому що все живе взаємоповязане так, що окремі звязки випливають за фокус уваги і не сприймаються як обєктивно існуючі та такі, які можна довести доказами поза всяким розумним сумнівом.  Що спотворює картину бачення.

Так поза фокусом уваги знаходиться звязок дитини - із малозабезпеченої (бідної) сімї та багатої сімї - із загально українським ідеалом-істиною, який закріплений в Конституції України в недоторканній частині її: «Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. (Стаття 48 Конституції)». «Право приватної власності набувається в порядку,  визначеному законом (частина 2 Стаття  41 Конституції)».

Ідеалом Дня захисту дітей та Дня голодомору являється такий стан відносин в Україні, коли Україна є соціальною державою. Тобто в якій депутати Верховної Ради можуть вільно дозволити собі купляти портфелі та сукні за ціною набагато вище мінімального прожиткового рівня, а голова «Нафтогазу» Кобелев може дозволити собі отримувати зарплатню в 1 мільйон гривень в день. А олігархи  можуть будувати собі палаци, отримувати мільйони річного доходу та мати престижні автомобілі іноземного виробництва шляхом «продавлювання» через законодавство вигідних норм права. В той час, коли діти не вимушені одягатися в секондхендовську одежу та економити на обігріві житла і харчуванні та можливості поїхати на бажаний культурно-освітній захід в іншій місцевості. В тому числі отримувати освіту за кордоном.

Дитина є фізичною оболонкою-тілесами, до якої прикріплена душа із різною стадією її розвитку у різних дітей. Життя дитини призначене серед іншого для підвищення досконалості душі її за рахунок  участі в житті в різних ситуаціях. І відбирання коштів, що виділені на розвиток в суспільстві,  у таких  дітей і присвоювання їх із наступним витрачанням на предмети розкоші, елітний одяг та їжу, поїздки за кордон, на оздоровлення елітне чи на власних дітей - визиває затримку розвитку бідних дітей, в тому числі і таке сумне явище як голодомор.
         Що порушує плани Вищого Розуму отримати в плановий строк душі людей після їх смерті - більш розвиненими, вмілими, більш відповідальними для роботи у Вищих світах над конструюванням зірок, планет, ландшафтів на планетах чи іншої захопливої і цікавої роботи. Яку сучасна людина навіть не здатна уявити.

Добровільне виконання вимог статтей 41 і 48  та 1 Конституції дозволило б людям швидше побачити істину життя, яка спотворюється недорозвиненою особистістю, бо ще не навчилася бачити перед собою більш мудрих людей, не навчилася без доказів вбачати ті звязки, які поки що знаходяться за фокусом усвідомлення як існуючі поза всяким розумним сумнівом. Не навчилася вірити в ідеал, вірити в істину, як ідеал найвищого гартунку така людина. І тоді б не потрібна була б ідея із накопичувального пенсійною системою, не потрібна була б ідея стати олігархом.

В такому б випадку нова інформація, в чому б вона не утримувалася, буде, як магнітом притягувати людину до себе. І День захисту дітей та День голодомору в Україні стануть істинними важелями для розвитку соціального устрою в Україні.

Стаття написана в  розвиток ідей авторів Секлітової Лариси Олександрівни та Стрельнікової Людмили Леонівни, що викладені в книзі «Философия вечности». (Сайт авторів gold-race). question

 

 

 

 

Нове про літературний твір "Закони Світобудови"

  • 31.10.18, 19:24

Нове про літературний твір «Закони Світобудови, або Основи існування божественної ієрархії»

Автори філософи та письменниці Секлітова Лариса Олександрівна та Стрельнікова Людмила Леонівна після двохтисячного року опублікували свою книгу на російській мові «Законы Мироздания или Основы существования божественной иерерхии» у видавництві «Амріта Русь» московському і не тільки. В книзі зазначалося, що вона предназначена для людей, які будуть жити на планеті Землі після Армагеддону та Страшного Суду в шостій расі. В тілах, спеціально сконструйованих спеціалістами Вищих Світів для душ, придатних для подальшого розвитку на планеті у більш складних та більш благодатних умовах існування.

Крім того в Книзі зазначалося, що складність мови, що застосована для викладу тем у статтях Книги пояснюється обставиною, що Вищі, якими Книга диктувалася Авторам в екстрасенсорних контактах, мають неперервне мислення. А людина сконструйована із властивістю образного мислення, тобто дискретного. Пояснено, що така конструкція застосована для досягнення мети примусити грубими образами в мисленні розпочати прискорено формувати ум в матриці понять душі людини. Та примусити прискорено розвивати мозок в фізичному тілі людини для здатності придбати в  собі рису характеру «Відповідальність за дані слова та взяті на себе зобовязання», рису характеру «Поваги до Вищестоячих» і інші. Які необхідні для продовження життя в тілах людини після Армагеддону та процедури Страшного Суду оцінки рис характеру та інших якостей душі людини.

Прикладом таких двох речень є речення із статті «Закон О сути Дьявола»:

« (1) Суть Диявола полягає в абсолютному підкоренні, тобто по Сутєвій будові Диявол представляє собою систему, згідно якій (находящиеся на попечении, рос.) ті, що знаходяться на піклуванні, індивідууми підкорюються  Дияволу беззаперечно.

(2) Така беззаперечна система підкорення виробляє в тих, хто підкорюваний, точність виконання програм, задач і дій, які характеризують дану Сутєву направленість як абсолютну Безволеву частковість, яка являється потенційною частиною Суті Диявола і яка представляє в Ньому якісний (качественный, рос. – в смисл рису характеру, якість Його) показник прогресії. (3.<…>)

Із цитати Книги ви змогли оцінити властивість неперервного мислення. І в своїй практичній потребі зможете осмислено використовувати рекомендацію практичних психологів - мову будувати із коротких речень в 4-5 слів. (Особливо письмову).  Що є  основною ознакою дискретного мислення мало розвинутих людей. Інакше Вас будуть не здатні розуміти співрозмовники. Ця тема комунікатилістики, або інакше «передачі інформації» - була передметом і дослідження філософа Таранова П.С. під кутом зору, в аспекті «Хитрощі спілкування: інтрига, шахрайство (мошенничество, рос.), трюки» (https://www.twirpx.com/file/1115782/), особливо зверніть увагу на «Принцип Ідіотизму»).   
       Таким чином, Книга «Закони Світобудови або Основи існування божественної ієрархії» є істинною Книгою, яка захищає психіку людини від шахрайських практик в українському суспільстві. Націлюванням нею на освоєння нової інформації для практичної мети вижити в олігархічно-монополістичного тоталітаризму державі Україні (Дивись докладніше в Єдиному державному реєстру судових рішень України Справу № 607/9863/17, Тернопіль,
документ 72607182 від 16.02.2018р. Мерзотник Суддя Кузнецов В.О. (за виявленою рисою характеру) Верховного Суду України відмовив у відкритті касаційного оскарження завідомо аморальної ухвали апеляційного суду, затвердженої на протиправному інтуїтивному застосуванню неперервного мислення проти пересічної людини у повній відповідності із засадами функціонування Принципу «Ідіотизму» як хитрості спілкування для руйнування мислительного апарату недоумка-судді Верховного Суду України, і не тільки.)

Точно такий же метод застосовує хитрий Лигута Андрій Констянтинович, голова Марківської районної ради Луганської області України. Щоб забезпечити тоталітарний олігархічно-монополістичний результат зробити повними ідіотами користувачів Інтеренет-ресурсу : сата Марківської районної ради:

markivska.rayrada.org.ua/

 

На якому багатьма компютерними переходами  по вкладенням файлів-папок та зжимань тексту платним архіватором вінрар сховано Рішення  Двадцятої сесії Марківської районної ради від 22.12.2017р. по «дерибаненню бюджету». Сховано  в Ексель-таблицях файлу «Додаток 2-КФК.xls» від 22.12.2017р. із «Видатками районного бюджету на 2017 (?) рік за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів по Марківському району». Принцип «ідіотизму» Лигутою А.К. застосований у не вказуванні, серед іншого,  в яких одиницях вимірюються видатки в 104,717 (хто-його-знає-чого) тим сильним підтакувачам, що знаходяться на утримуванні Голови Марківської РДА Лигути А.К., як так називаємого «Головного розпорядника коштів Марківського району Марківська районна рада» Цих підтакувачів іменовано як «Надання фінансової підтримки громадським обєднанням <…> ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість».

 

Коли автор допису в середині жовтня провів із мінусовим результатом тестування у «карманній» Марківській Організації ветеранів України1 із проханням посприяти у соціальній потребі у бесчинствуючому Марківському відділу поліції (начальник Рогойський Пилип Ігорович, Талон-повідомлення ще див. № 32 від 30.10.2018р.) – то виявив що оплатні Голова Організації  та діловод-секретар Ковтун Любов Олексіївна  прикрилися своєю недієздатністю виконати те, що положено. Навіть не виконавши імперативну моральну норму, закріплену Гройсманівською Інструкцією із ведення діловодства в юридичних осіб (Документ 55-2018-п, від 17.01.2018р.). Не було внесено до їхнього нетбука персональні дані заявника, дату , суть питання, яке заставило звернутися до «купленого» громадського обєднання. Наслідок розгляду. Голова організації, офіцер в минулому, відверто заявив, що вони нічого нездатні, бо утримуються за рахунок коштів бюджету районної ради, якими розпоряджається Лигута А.К. при мовчазній згоді Дзюби, нового голови Марківської РДА та гаранта дотримання законності в Марківському районі Луганської області.

 

1 Примітка. Статут Організації ветеранів України було затверджено 19 листопада1991р. І зїздом Організації ветеранів України. Код ЄДПОУ: 000 11 009.

 

Все вище написане має загрозу ввести в спокусу бути хмурим, бути озлобленим, вчиняти злословя на Лигуту, Дзюбу, Рогойського, Ковтун, на процедури в Україні чи громадські обєднання.  Це є груба помилка поведінки. Бо вчиняється від керування ортодоксальною ідеологією матеріалізму із її найголовнішим постулатом-моральною нормою: «Розділяй і властвуй». Істина - в усвідомленні, що надзвичайно колосальні зусилля і витрати належить прикласти щоб виховати спеціалістів такого Рівня, якими є «переіменовані із Правом свободи вибору». Потрібно нам підстрахувати допомогою їм.

31 жовтня 2018 р.

Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая