Я в захваті...)))
Хлопець просто поклав об"єктив у відро з водою, та пішов. Те, що потім побачив - вражає...rofl applause

Он правильно поступил?Реальная история из США, попавшая на страницы газет:

Свадьба организована на 300 гостей. Официальная церемония уже окончена, пришло время праздновать. Жених поднялся на подиум, чтобы с торжественной речью обратиться к собравшимся гостям. Он благодарит всех, кто приехал и поддержал во время свадьбы, особенно тех, кто приехал издалека.Особенно хотел бы выразить благодарность семье и родственникам невесты, которые организовали и присутствуют на этой прекрасной свадьбе. Огромное спасибо всем за подарки и за все, что они сделали. Каждому из гостей он хотел бы преподнести подарок лично от себя, поэтому к сиденью каждого стула, снизу, прикреплен подарок для каждого – конверт. Он просит всех открыть конверты.

[ Читати далі ]64%, 9 голосов

29%, 4 голоса

7%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

А чего в яйцах красивого-то???
Сыну 4 года. Сидит в ванне. Подозрительно долго не слышу ни воплей, ни грохота, ни песнопений: полная тишина. Любая мама знает, что, если ребенок долго молчит, значит, или что-то случилось, или пакостит. Пошла на разведку. Захожу — сидит. Изучает собственную анатомию. Растянул хозяйство в разные стороны, вид сосредоточенный, насупленный, ребенок усиленно что-то соображает (естественно, ему не до шуток: тема-то серьезная). Наконец поднимает на меня глаза и изумленным голосом восклицает:

[ Читати далі ]

Наука про хвилі-вбивці
Наука про хвилі-вбивці...
Цілком ймовірно те, що причини виникнення цього явища є певна швидкість у русі фронту великого атмосферного тиску до зони, де переважає низький тиск, що в наукових колах називають «розширення зони високого тиску». Таке явище описував у своїх роботах радянський вчений Володимир Миколайович Шумілов. Цей процес прекрасно демонструє Санкт-Петербурзька річка Нева. Під час наступу високого фронту на низький, створюються природні процеси, які практично провокують «переливання» води в східну частину Балтійського моря. В такі моменти рівень води в Неві часто підвищується на пару метрів.

[ Читати далі ]

Блакитні очі:Блакитні очі: Блакитний колір очей наділяє людину деякою холодністю і усунутістю. І чим чистіше і холодніше відтінок, тим стриманіше в почуттях володар таких очей. Серед талановитих і неординарних людей, дуже часто зустрічаються блакитноокі.Ці люди здатні швидко приймати рішення і не втрачатися при зміні обставин. Вони можуть бути вимогливими не лише до себе, але і до інших. Їх, іноді, надмірна скромність і холодність не дозволяє партнерові зрозуміти їх душу. Хоча усередині у них ховаються романтичність і сентиментальність.

Такі люди, особливо в юності, часто марять про казкових принців і принцес. Звичайні залицяння земних чоловіків, юним особам можуть здатися негідними. Вони можуть ображатися по дурницях із-за надмірної чутливості і ранимої. З цих же причин не можуть довго пробачити кривдника.

Оточення вважає їх вередливими. Вони часто дратуються і зляться і від цього їх настрій може різко змінитися. Такі зміни настрої спричиняють за собою непостійність. При цьому, володарі блакитних очей можуть проявити небувалу щедрість.

Трохи відрізняються від інших ті, хто відноситься до представників "весни" і "осені". Ця тепла гамма додає постійності в почуття і тепло в душу цих людей. Їх характер стає м'якший, а почуття глибші. Тому, з такими людьми легше спілкуватися і вони віддані своєму партнерові.

50%, 1 голос

50%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.