Країна зруйнованих замків.


Країна зруйнованих замків.В Україні існують понад 200 зруйнованих, занепадаючиз замків. І тільки 20 з них люди взялися реставрувати.
В Україні порятунком замків, в основному, займаються ентузіасти, а не бізнесмени.Підгорецький замок-один з таких, занепадаючих.
Мистецтвознавець Борис Возницький, якого називали ангелом-охоронцем українського мистецтва, зумів за своє життя врятувати три замки на Львівщині: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Тепер щороку кожен із них відвідує близько 100 тисяч туристів. Приклад Возницького надихнув українського художника Йосипа Бартоша, який підняв із руїн старовинний замок на Закарпатті – Сент-Міклош. У пошуках місця для художнього пленеру Бартош відвідав селище Чинадієво, згодом вирішив відновити замок Сент-Міклош.
Після виступів у сільраді й узгодженні питань у вищих держструктурах Бартош став першою людиною, яка орендувала замок в Україні.

Думаю, вам це згодиться...))

20 цитат унікального психолога Олександра Свіяша ...

Чудовий психолог, цитати якого ми підібрали сьогодні відомий багатьом. Всерйоз прочитавши всього лише витяги з роздумів Олександра Григоровича Свіяша можна дійсно оцінювати це заняття, як індивідуальний психоаналіз, а при вдалому збігу обставин, і як психотерапію.

 

[ Читати далі ]

Дивись, на що наступаєш ...Дивись, на що наступаєш: незвичайна підлога, яка дезорієнтує в просторі...
[ Читати далі ]