Музей кроликів ...


Музей кроликів, Альтадена, США

Цей оригінальний музей був відкритий в 1998 році подружжям на ім'я Кендіс і Стів і знаходиться він в їх приватному будинку. Почалося все в 1992 році з подарованого плюшевого кролика на день Святого Валентина, зараз же колекція налічує понад 34 000 експонатів: плюшевих, порцелянових та інших видів кроликів. Також у подружжя живуть шість справжніх, живих кроликів.

Середньовічні годинник в соборі Солсбері.Середньовічні годинник в соборі Солсбері.

Найдавніші в Європі годинник, зберегли не тільки свій первозданний зовнішній вигляд, але і повну працездатність. Годинник не показували час, вони повинні були періодично дзвонити, нагадуючи місцевим прихожанам про службу. Їх встановили ще в 1386 році, і з тих пір ось уже понад 600 років годинник справно крутять свої колеса. У 1956 році їх відреставрували з знову запустили в роботу.

Малюнки кульковою ручкою...Сара Естейе, більш відома як ABADIDABOU, почала свою мистецьку кар'єру з вивчення графічного дизайну в Інституті прикладних мистецтв Франції (LISAA). Почавши вивчати фотографію в студії Gobelins в Парижі, вона пристрастилася до гіперреалізму. 
[ Читати далі ]

Це один з найвідоміших міфів про здоров'я ...


Це один з найвідоміших міфів про здоров'я

Походження цього міфу не дуже зрозуміло, але, якщо ви почули його від лікаря, члена сім'ї або вчителя, ви, ймовірно, вирішили, що це правда.

Насправді немає необхідності випивати дев'ять склянок води щодня. Ваш організм отримає необхідну кількість вологи з інших рідин і їжі. Краще пити нормальну кількість води і помірно балувати себе іншими, менш здоровими, напоями (наприклад, солодкими).

Найважливіше - пам'ятати, що вашому організму необхідно підтримувати баланс, оскільки рідина постійно приходить і йде. Необхідна кількість вологи залежить від конкретної людини, тому що існують такі чинники як вік, стан здоров'я та рівень активності, їх теж треба враховувати.