Загублені сади...

Затерянные сады Хэлигана - это одни из самых известных садов Великобритании. Они по-настоящему таинственны и красивы. Среди больших деревьев спрятаны старые скульптуры, которые выглядят немного жутковато.

Затерянные сады (39 фото)

  [ Читать дальше ]

А такі ви бачили? )))
Без подушки житло сучасної людини уявити неможливо, хіба що йога якогось, який зручній подушці краще дошку з цвяхами. Вимоги до подушок для сну зводяться, в основному, до їх зручності і комфорту для перегляду солодких сновидінь. Але існує й інший різновид подушок - це декоративні подушки, які повинні бути не стільки зручними, скільки красивими.
Основне призначення декоративних подушок - це прикраса інтер'єрів, хоча відпочивати на них, безумовно, не забороняється. [ Читати далі ]

Цікаве про пінгвінів..
Вважається, що пінгвіни дуже стійкі до холоду, а низька температура – неодмінна умова їхнього проживання. Насправді, серед цих пташок є і теплолюбні різновиди. Наприклад, галапагоські пінгвіни, які живуть на однойменних островах. Річна температура повітря там не опускається нижче від +18 градусів.Своєрідними рекордсменами у світі пінгвінів вважаються папуанські. При плаванні вони розвивають швидкість 36 км / год.Пінгвіни не люблять ходити пухким снігом, оскільки провалюються в нього. Щоб комфортно пересуватися під час потепління, вони лягають на живіт і ковзають, використовуючи для відштовхування крила і лапки.Якщо застосувати до пінгвінів відому цитату Максима Горького, вийде «народжений плавати літати не може». Ці птахи дивовижні плавці, але повітряні простори їм недоступні.До того ж, пінгвіни чудово пірнають. І якщо пташка по-справжньому зголодніла, а на поверхні океану нічого їстівного не трапляється, вона здатна добути собі корм на глибині до 200 м. Правда, такої глибини може досягнути тільки один різновид птахів – королівські пінгвіни.Пінгвіни – єдині птахи, які не здатні ні стояти прямо, ані ходити в такому положенні.

[ Читати далі ]

Салукі – найдавніша з відомих порода собак...
Салукі – найдавніша з відомих порода собак.Салукі вважаються найдавнішою породою собак. У Стародавньому Єгипті вони належали сім’ям правителів. Цих собак дуже поважали і навіть муміфікували їх після смерті разом з фараонами.

Скляні балкони
Скляні балкони Вілліс Тауер (Чикаго)

Атракціон для любителів зробити крок в порожнечу, що не зважилися на стрибок з парашутом. Але приголосних піднятися на 103 поверх найвищої будівлі Америки, щоб провести пару незабутніх хвилин на грубезному склі самого адреналінового в світі балкона.[ Читати далі ]

Неймовірні роботи...


      Скульптуры из колесных дисков (11 фото)

Скульптуры из колесных дисков   [ Читати далі ]

Українські скоромовки...))
Спробуйте швидко-швидко промовити такі скоромовки:

***

Бабин біб розцвів у дощ -
Буде бабі біб у борщ.

***
[ Читати далі ]