Мода чоловікам, подобається ???

[ Читати далі ]

8%, 1 голос

62%, 8 голосов

23%, 3 голоса

8%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Собача мода...)))

 

[ Читати далі ]

20%, 2 голоса

80%, 8 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Оце так зубиська....)))

 


Всі ми знаємо котів, як відмінних тварин-компаньйонів, абсолютно домашніх, милих і ніжних звіряток, які обожнюють муркотіти і показувати які вони ніжні. Однак не варто забувати, що вони в першу чергу хижаки. У зв’язку з цією обставиною у них в арсеналі є ряд “пристосувань”, таких як гострі кігтики і не менш гострі ікла. Але навіщо зараз котикам такі цілком собі вампірські ікла? Питання із секретом, тому що якщо судити по фото, застосовувати за призначенням вони їх не вміють. Особисто я впевнена, що все вони вміють, користуватися своїми іклами теж...lol                  
[ Читати далі ]

Я шокована, думала, що річки та озера допомагали...

Наука про гігієну зародилася ще у Давньому Єгипті, проте насправді гігієна в «чистому вигляді» з’явилася всього якихось 150 років тому

І складно навіть уявити, які гігієнічні «особливості» ховалися за розкішними вбраннями, химерними перуками і величними покоями панянок минулого. Ми наведемо лише 10 фактів із цього «фільму жахів». Після їх перерахування мимоволі починаєш більше цінувати наші блага цивілізації.

1. Гаряча ванна панночкам минулого і не снилася… Милися європейці дуже рідко і дуже неохоче, адже вважалося, що у воді, через шкіру, найлегше підхопити інфекцію. Жінки особливо боялися митися і ретельно доглядати за інтимними місцями, оскільки це вважалося прямою дорогою до безпліддя.

  [ Читати далі ]

Жахливі таємниці...

Кажуть, що азіатські країни знаходяться «на іншій планеті» – настільки їх традиції та звичаї відрізняються від звичних нам. І справа тут зовсім не в тайському масажі, дівчатах-суші і театрі «Кабукі». Все йде набагато серйозніше. Як відомо, Азіатський регіон є фактично самим густонаселеним місцем планети. При цьому багато країн Азії є досить консервативними і не дуже люблять допускати іноземців в свої «святая святих».

Що приховується за цим? Страх, що чужоземні «варвари» опорочать місцеві святині? А можливо, шукати варто зовсім в іншому місці? У темному і страшному місці, яке у кожної країни своє. Давайте ж поговоримо про десятку найвідоміших з них.

Камбоджа: Невинність на продаж

У країні, де три чверті населення проживає в страшних злиднях, торгівля незайманими давно вже стала своєрідною традицією. Це не робиться відкрито, для цього не існує спеціальних «ринкових площ» або публічних будинків. Все відбувається набагато простіше, а от від цього у два рази страшніше. Матері, батьки або родичі самостійно шукають клієнта на свою дочку. І, само собою, що знаходять, тому що бажаючих придбати даний «товар» більш ніж достатньо.

Багаті камбоджійці, заможні люди Китаю, Таїланду та Сінгапуру, і в тому числі іноземні туристи – часто попит перевищує пропозицію. Тим більше, що коштує така «дрібниця» відносно недорого: від 800 до 4000 доларів.

 
[ Читати далі ]