Школярі - знаменитості...))Взагалі-то діти в школі повинні не вчитися, а відпочивати і розважатися. Адже давньогрецьке слово «школа» («schole») позначає не що інше, як «дозвілля». І невипадково. На перші заняття, які вели філософи, ходили не діти, а цілком дорослі люди. І тільки у вільний від справ час. Коли стали з’являтися особливі заклади, де вчилася дітвора, це слово стало позначати їх – щоб продовжити традицію. [ Читати далі ]

Людство може остаточно позбутися зубів ...
Людство може остаточно позбутися зубів мудрості.
Зараз 35% населення народжуються без зубів мудрості. Більшість з нас видаляють ці зуби, оскільки порожнина рота у нас занадто мала, аби їх вмістити. Коли ж якийсь орган або його частина не використовуються протягом тривалого періоду, то він стає рудиментарним і, зрештою, зникає. На думку вчених, у майбутньому у нас не буде апендикса, зубів мудрості і, можливо, навіть мізинців на ногах.

А ти це знаєш? ))Найтонші волоски, що покривають хвіст щура використовуються в офтальмології при операціях на очах...

Родзинки більш шкідливі для зубів, аніж карамель ...Родзинки більш шкідливі для зубів, аніж карамель.
Не всі солодощі однаково шкідливі для наших зубів. Якщо порівняти фаст-фуд (снеки, чіпси і сухофрукти), який постійно застрягаєє в зубах з тією їжею, яка швидко тане у роті (шоколад, карамель тощо), то менш шкідливою їжею є саме солодощі. При цьому краще відразу з’їдати солодке, ніж перекушувати ними впродовж дня, постійно підживлюючи бактерії, що руйнують зуби.

Смійся на здоров"я...)))Сміятися не тільки приємно, але й дуже корисно для здоров’я. Лікарі зауважили: у веселих людей хвороби серця зустрічаються майже наполовину рідше, ніж у тих, хто постійно піддається зневірі. Сміх також дуже корисний тим, хто страждає бронхолегеневими захворюваннями: повітря, що виходить з легень зі швидкістю близько 100 км/год, позбавляє дихальні органи від застою слизу. Не випадково японські лікарі прописують сеанси сміхотерапії хворим на туберкульоз.
[ Читати далі ]

Доісторичні квітиАмериканські вчені знайшли доісторичні квіти в шматочках бурштину з М’янми, яким приблизно 100 мільйонів років.

[ Читати далі ]