Головою у прірву - це страшно...


8%, 1 голос

83%, 10 голосов

8%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Топ-7 найкрасивіших птахів світу...

1. Індійський павич

pavuch

Важко змагатися з королівською величчю розкішного хвоста павича, що нагадує низку дорогоцінних каменів. Тому не дивно, що павич лідирує в десятці найкрасивіших птахів світу, урочисто займаючи перше місце.
Павич був знаменитістю в усі часи. Ось вже 3000 років його зображують на предметах мистецтва, оспівують в легендах, релігії та літературі, зображують на національній та комерційної символіці.
Так, він вважається священним птахом в іудаїзмі, національним символом М’янми, Ірану та Індії. Уже багато років на логотипі знаменитої телекомпанії в Америці (NBC) – зображення павича.

[ Читати далі ]

Первозданна краса
Первозданна краса Плітвицьких озер, Хорватія[ Читати далі ]

Людоїди...
Серед тварин нерідко зустрічаються людоїди. Наприклад, одна тигриця, застрелена в 1911 році, за вісім років вбила в Непалі та Кумаоні 437 осіб. Леопард в Панадре (Індія) з’їв понад 400 осіб.

Ну просто "тормоз"...)))Найповільніший ссавець – трипалий лінивець, він пересувається по землі зі швидкістю близько 2 м в хвилину. По деревах він може рухатись зі швидкістю 3 м за хвилину. Почувши крик свого дитинчати, мама-лінивець щодуху «мчить» до свого малюка. долаючи 4 м за хвилину.

Мотоцикл, для движения которого не требуется топливо.
Украинцы разработали мотоцикл, который работает без топлива (ВИДЕО)

Украинцы разработали мотоцикл, для движения которого не требуется топливо.

Об этом сообщается  в сюжете программы «Джедаи».

Этотмотоциклразгоняется до скорости 80 километров в час. Для его движения не нужно топливо, а по цене изобретение будет доступно даже студенту.

Разработчики назвали его «трициклом», а также «электротрайком» и «экотрайком».

По словам разработчиков, в мире не существует аналогов этого мотоцикла.

ВІДЕО

От тобі і жираф...))Самці жирафів доростають до 5 м, однак є дані про тварин зростом і 7 м. Задокументований зріст найбільшого жирафа – 6 м. Цей жираф проживав в англійському зоопарку «Честер-Зоо».