Люблю такі місця, ще б озерце неподалік...

Архітектор і дизайнер з Казахстану Айбек Алмасов точно знає сенс приказки про те, що не можна кидатися камінням в скляному будинку: саме скляний будинок він собі і побудував, причому цей будинок утворює циліндр навколо високого дерева в лісі. Головна мета проекту, задуманого ще в 2013 році, за словами Алмасова, – розробка альтернативи міської метушні і поєднання сучасного дизайну і краси природи. 

Кішки – дивні створіння.

Кішки – дивні створіння. Напевно кожен, хто хоч трохи цікавився кішками, помічав, що ці тварини люблять час від часу перебирати передніми лапками, наче замішуючи невидиме тісто.

Але навряд чи хто-небудь знає, чому вони так роблять.

Ми вирішили з’ясувати, що ж змушує їх здійснювати такі рухи, і знайшли цікаву інформацію, якою поспішаємо поділитися з вами.

[ Читати далі ]

Це треба знати...

 


Луганськ заснувала Катерина ІІ а до того тут було "Дике поле". Так у російських підручниках пишуть.
Та ви шо? 


З вченими не посперечаєшся!

З вченими не посперечаєшся! Вони стверджують, що в більшості випадків вихованці позитивно впливають на здоров’я і сон людини.

  [ Читати далі ]

Як багато ми ще не знаємо...

Природа – невловима, непередбачувана і дика істота, яку не можна приручити. Здається, ми знаємо так багато про нашу Землю, але це лише помилка! Природа-мати не тільки нескінченно зачаровує, а й лякає. Ці 19 фактів так злякають вас, що захочеться замкнутися у ванній кімнаті і проковтнути ключ.

  [ Читати далі ]

Це варто пам"ятати...))

11 цінних фактів з психології, про які варто пам’ятати кожному:

#1   [ Читати далі ]

Бабуся, це найтепліші спогади...

                            

        
[ Читати далі ]