Капібара Гері і кіт Флопсі.

Капібара Гері і кіт Флопсі.
У цієї прекрасної пари немає історії про чудесне спасіння і виховання, але є дружба, що виникла після того, як їх господарі полюбили без пам’яті чудових водосвинок і вирішили привезти капібару додому. І як можна не милуватися, дивлячись на ці телячі ніжності 50-кілограмової істоти?!

«Південна Австралія: вид зверху»«Південна Австралія: вид зверху» – так називається інстаграм австралійця Бо Ле, наповнений фотографіями обласканого океаном узбережжя далекого континенту. 
[ Читати далі ]

Дикий кабан Банан і стадо корів.
Дикий кабан Банан і стадо корів.В околицях Гамбургу в Німеччині на фермі в стаді корів оселився невеликий кабанчик. Фермер Дірк Різ називає його Бананом та визнає, що чужинець гармонійно вписався у свою нову сім’ю, корови ніжно підштовхують його головами і, судячи з усього, він їм подобається. Швидше за все, Банан відбився від своєї сім’ї, але зміг знайти собі новий притулок. До речі, це далеко не перший випадок турботи корів за кабаном.

Лев Бондіггер і такса Міло.


Лев Бондіггер і такса Міло.
У Парку екзотичних тварин в Вінвуді, США, від левенятка відмовилася мати (як з’ясувалося пізніше, через остеопороз) і працівниками було прийнято рішення відселити малюка в окремий вольєр разом з таксою Міло, яка прийняла на себе всю відповідальність за виховання маленького царя звірів. До речі, для догляду за Бондіггером залучали ще двох такс, і вони теж легко знайшли спільну мову з левом.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2053
предыдущая
следующая