Киця загубилася серед дідусів...)))Итак, на поиски вы потратили

0-3 — Поздравляем, вы настоящий следопыт! Мимо вас не ускользнёт ни одна важная деталь.

4-10 — Вы в меру внимательны, однако далеко не всегда обращаете внимание на мелочи. Но всё же вы хорошо умеете концентрировать своё внимание.

более 11 секунд — ваше внимание рассредоточено. Но не расстраивайтесь. Уверена, что если очень нужно будет — вы сумеете собраться!

Цікаві факти про вітер...40-50 м / с – швидкість, за якої вітер зносить людини з ніг. З такою ж швидкістю падають парашутисти в затяжному стрибку.

15 м / с – приблизно така швидкість бокового вітру вважається критичною для посадки реактивних авіалайнерів. На мокрій смузі ця швидкість повинна бути в 2-3 рази меншою.

[ Читати далі ]

Найменша корова у світі...))Найменша корова у світі...))
21 червня 2014 року офіційні представники Книги рекордів Гіннесса визнали шестирічну корову на ім'я Маник (Manikyam) найменшою (низькорослою) коровою в світі. Своїм ростом всього 61.1 см. Маник побила попередній рекорд в 69.07 см. Найменша в світі корова живе в невеликому містечку під назвою Атол (Atholi) в Кералі – південному індійському штаті. Її власник фермер і еколог ростить Маник з самого її народження. Незважаючи на те, що Маник годували так само, як і всіх інших корів на фермі вона залишилася зовсім маленькою. Власник майже відразу зрозумів її унікальність і став більш уважний до особливої корові. За словами фермера мініатюрна корова стала членом його сім'ї. Вона відгукується на своє ім'я, дуже розумна і ласкава. У місті Атол Маник стала знаменитістю, її всі хочуть пригостити і сфотографувати. У книзі рекордів Гінееса не вказано до якої породи корів відноситься найменша корова в світі Маник, але на вигляд вона дуже схожа на корову породи Вечур.

Яка краща?


67%, 12 голосов

22%, 4 голоса

11%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Губи є неодмінним елементом ...

Губи є неодмінним елементом нашого тіла. Лише на хвильку уявіть, наскільки кумедним було би наше обличчя, якщо забрати губи, вигляд наш був би точно якимось нерозумним. Людські уста бувають різних форм і розмірів. Деякі з них більші, деякі менші, а деякі  просто неймовірно привабливі. Чи задумувались ви хоча би раз в житті, наскільки унікальними і корисними для нас є наші губи, адже без них людина не змогла би свистіти, потягувати коктейлі через трубочку, цілуватись і т.д. Тому деякі цікаві факти про уста просто необхідно знати!

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1921
предыдущая
следующая