Профиль

Акварель

Акварель

Украина, Кременчуг

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Хотєлки и Фрейд
От дідько, хочу тепер цю спідницю smutili lol. Хто купував щось на Аліекспрес - це важко? 

Навіяно однією розмовою


  Розмова була про складність знайти свою половинку на сайті знайомств, і про адекватність оцінювання себе як чоловіка - бо всім треба самодостатній, "справжній чоловік", а мій співрозмовник себе то "оцінює адекватно".
  Так от щодо оцінки того, хто для кого кам'яна стіна і справжній мужчина - пригадалось мені одна життєва історія.
  В мого вже покійного батька був друг, той, що справжній - дядько Микола, кремезний солідний вусань, прораб в великій ремонтній компанії. Начальник невеликий, але дуже навіть значущий, якщо знати контингент робочого класу в його підпорядкуванні - тільки дай слабину і робота стане, бо то зап'ють всі, то засаботують - гроші то за місяць дають, а не за об'єкт. В пана Миколи дисципліна була на висоті, бо мав репутацію - двічі в молодості відсидів за "хуліганку", з нанесенням середніх і тяжких. І з роками розуму і витримки побільшало, але запальний характер і кулаки залишились ті ж.
  Але була в нього маленька слабкість - раз на кілька місяців пан Микола "йшов в астрал", себто в глухий двотижневий запій. А з його характером він не ризикував і пив вдома, практично не виходячи і тим більше не з'являючись на роботі.
  Я коли дізналась, навіть здивувалась - як його жінка, маленька, йому по плече, худенька, сприймає це нормально hypnosis На що батько відповів, що все в порівнянні, і якщо рівняти його з першим її чоловіком - то він святий - любить її, балує, ніколи руку не підніме, заробляє добре, а від неї то всього - два тижні помовчати. А от перший чоловік був наркоманом - лупив як сидорову козу і жили як бомжі, бо всі гроші відбирав на дозу.
  Все завжди залежить в житті не від "об'єктивної оцінки себе", а суто від того хто що шукає, і з чим чи ким тебе порівнює. Тим більше якщо ти - справді достойний, адекватний чоловік podmig

Зустрічна пропозиція  У батьків квартира на другому поверсі, а на першому маємо "чудових сусідів", вірніше хлопці нормальніші, а от сестра в них ще та подруга. І тут дзвонить вчора, мені, бо я єдина, хто з нею взагалі розмовляє з моїх, з "наїздом", що ми знову топимо їх на кухні. Знову - бо таке в неї мінімум раз на рік буває, а так і частіше. От знову - ви нас топите, по стіні тече, шпалери вже відстали!! Пообіцяла як приїду розібратись, бо я в батьків буваю раз в кілька днів, після п'ятого" потопу" вже не вірю, але а раптом щось таки десь тече? Приїхала, облазили з сестрою навколішки кухню - все сухо. Та й чому там текти непомітно - єдина річ, підключена до води, це газовий двоконтурний котел.
Дзвоню любій сусідці, спочатку хотіла спуститися на поверх нижче і поговорити наживо, але передумала, я ж її знаю)) Кажу - Іра, не знаю, що в тебе там, але в нас сухо. Так їй це не сподобалось, почала на мене кричати, мовляв йди до мене, подивись як стіна мокра! Ага, зараз. Зробила їй зустрічну пропозицію - кажу давай так, ти мені даєш 500 гривень, і йдемо не до тебе, а до мене - якщо в мене сухо, я ці 500 гривень залишаю собі, якщо знайдеш, де текло - оплачу нові шпалери.
  Чогось не погодилась, обматюкала мене і трубку кинула. Хороша ж пропозиція ніби... lol

Бійтесь бажаньДуже цікаво завжди розповідає про людину її асоціативний ряд, мій точно відповідає, схоже, визначенню "інтелект високий, але поверховий", бо коли чую щось цікаве - мозок накидує виключно гумор unsmile lol
Так і тут - коли kettlebell хай навіть жартома сказав, що хотів би розуміти санскрит, на якому перемовляються голоси в його голові, заважаючи іноді спати, мені пригадалось тільки ось це  Не перед Новим Роком сказано, але іноді варто боятися своїх бажань, результат може здивувати podmig

Про пінгвінів

Схоже це те, що чекає мене сьогодні вночі... 

Дівчата, налітай!  Трапилась мені така річ, не можу не поділитися, раптом кому треба?))

 

Дівчата, налітай, зсилочку дам на продавця, скоро ж сезон, теплі труселя річ першої необхідностіchih podmig

Погодка

  Я слабачка, вчора увечері все ж здалась... unsmile

"Хозяйственность"  Мова йтиме не про ті 42 відра яблук, що вчора дивовижним чином накопичились в мене за три дні, а от про що : минулого тижня обходила парком зупинку, на якій помітила чергового любителя халяви, себто мущинку, який вирішив, що являє собою неймовірно вигідний варіант для жіночки під сорок, яка добре виглядає, без дітей, і головне - вміє заробляти гроші.
  Вирішила потім в розмові посмішити іншого знайомого і розповіла про це чудо господнє, і його підкати, на що отримала дивовижне визначення даного суб'єкта. 
  Так питання - якщо жінка, що бажає собі нормального мінімум, а хорошого чи прекрасного максимум життя, і чоловіків оцінює за здатністю заробляти гроші, відразу кажучи, що сама працювати не хоче і не буде - зветься "меркантильною", то як зветься чоловік, що апріорі не збирається утримувати сім'ю, і відразу прицінюється до самостійних і самодостатніх жінок, що можуть заробляти як мінімум як він, або й краще?
   Мені сказали так - а що, хозяйственний мужчина uhmylka

Як скучно в неділлю


  В мене вона, ця неділля, не задалась з самого ранку. Проснулась від того, що підсунула під голову праву руку і розболівся палець. Відразу згадалось, що ми вчора їздили "на спадщину", назбирали 19 відер "пепенки" і "кальвілю" і наловили собі котів, кіт молодець, відразу зрозумів, що люди це добре, хоч годуватимуть, а кішка дика страшне, й тричі прокушений палець як знак якості)). Хороша кішка, така як треба.
  При згадці про борщ, яким годували привезених кошенят, і 19 відер яблук - захотілось їсти взагалі, і шарлотку конкретно. Зробила, але оскільки це (ганьба, звичайно!)) перша шарлотка за все літо, а вже, на хвилинку, осінь!, то не розрахувала трохи з тістом, і пиріг так собі.. виліз)))
  А поки робила шарлотку, згадала про ще дещо вчорашнє - а саме сукню, яку неймовірно оперативно, за добу, мені привезла Укрпошта, чим приємно здивувала, але від чого сукня не стала ширшою, і сіла майже впритик. Бо хтось наїв кілька кіло :(, а шарлотка ну ніяк не допоможе схуднути.

  Одним словом - ранок неділі якось незадався.... lol
  Але смачно... podmig lol

Суто дівчаче  Той момент, коли ти рік шукаєш блузку саме ось такого відтінку фіалкового фіолетового, і тут раптом, випадково, заходиш в магазин в кінці розпродажу і заходиш її - останній екземпляр саме того відтінку, що треба, саме твій розмір, і ще при цьому за смішну ціну love
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
16
предыдущая
следующая