Телефонний номер

В кіно щойно почула діалог:

- а ти що, її номер мобільного на пам'ять знаєш?
- звичайно. Якщо кохаєш - це тобі важливо.

Задумалася. Та я й свій пам'ятаю тільки тому, що там комбінація цифр, яку важко не запам'ятати. Для мене якось більше завжди важливими були і є зовсім інші речі відносно того, хто мені дійсно дорогий.
Пам'ятаю, яке обличчя в нього, коли він спить, зовсім спокійний і розслаблений. В житті ми всі носимо маски, і собою стаємо рідко, дехто взагалі тільки коли засне. Тому особливо пам'ять тримає моменти, коли бачиш таке ж абсолютно розслаблене обличчя в момент, коли разом.
Пам'ятаю, як жартує і про що - в чоловікові секс це мозок, єдина еротично приваблива його частина, що б вони там не думали)
Пам'ятаю, як комфортно разом мовчати, і про що цікаво розмовляти.
Пам'ятаю з яким дитячим захопленням він якось говорив про своє хобі, зазвичай не цікаве жінці, але оте щастя дитяче в голосі...яке не ховав, бо не страшно показати.
Пам'ятаю багато що, але не номер. Просто тому, що я жінка, а він чоловік, і якщо він хоче мене знайти - мій номер телефона для нього все ще той самий незмінно.

І подумалося - а недаремно ж цей діалог з фільму чоловічий , це "онлі фо мен"

Чоловіки і щедрість, нагадало

 
  Прочитала оце замітку Вівьен про щедрих чоловіків в її житті дівочому, і згадалося дещо..))
  Двадцять років була в мене сусідкою, через два будинки, Анджела, жінка нашого місцевого культуриста -нудиста, одна з чотирьох тих, хто на моїй вулиці в сорок з гаком будинків - не пенсійного віку. Зараз вже років п'ять як колишня сусідка, бо розвелася і вже давно щасливо заміжня і живе в місті.
  Так про що я.. про щедрість))). Колись сиділи увечері, пили чай з тортиком, і заговорили про одного місцевого персонажа, до речі він недавно помер, серце, але ну ніхто не жалкує, якщо чесно. Так от вона мені й каже - о, та то такий кадр був.. я сюди до рідні вперше як приїхала в гості, пішла на танці з дівчатами знайомими. Ну дурачилися, танцювали, нам то по 15 років, танці наше все)) і тут він підходить і коробку цукерок дарує. Ну я то малолєтка, дарує так дарує, пару сама з'їла, остальні роздала дівчатам. А тоді він вже як танці закінчилися пора розходитися підходить і каже "ну шо, пішли?". Я така "куди?" Виявилося, що за ту коробку цукерок я з ним переспати повинна, бо як інакше, він он скільки витратився "на мене". І сильно образився, що я не буду. Вимагав повернути коробку цукерок lol
  Вся чоловіча щедрість зводиться тільки до цього, якщо просто і без прикрас. Хоча я знаю один випадок...була свідком безкорисливого бажання щось подарувати lol
  Стояла біля магазину і тут чую , як першокласник Мішка каже - мама, дай мені гроші, я он той перстень куплю, і подарую його Карині з нашого класу! Вона така гарна, всі хлопці мріють їй якийсь подарунок зробити!lol Але мама Міли жіночка практична, і не дала..і правильно, бо зараз їм вже по 18 років, і гарна струнка і дуже балувана батьками Карина гуляє з найгарнішим хлопцем на її кутку, а товстий Міхон їй не цікавий, як і його подарунки. Хоча на мою думку дівчина Мишка, фігуриста натуральна блондинка Ксюша, набагато гарніша циганкуватої Карини, і любить його просто так...
  Але його оте дитяче бажання зробити подарунок було чистим і від душі, просто так. На таке здатні тільки діти, і ті хто справді кохає.

Цвяточек вялєнькій


  Їду сьогодні в справах. В місця, де, на відміну від моєї повсякденності, є великі супермаркети і кондитерські.
  Сестри зараз працюють віддалено, з дому, і в такі райські місця потрапляють можливо раз в місяць lol, тому я стаю картинно в позу, наче купець в мультику, і звертаючись до них запитую:
  - Що вам привезти з країв заморських?

  Молодша сестра, сумно:
  - "Алохол" і "Панкреатин"...

  З віком уподобання сильно змінюються...lol

Стрес і таракани

  • 16.04.23, 03:07


  Минулого тижня купила собі нову бензопилу.
  Люблю все, що воняє бензином і гучно реве lol

  А до чого тут стрес і таракани? Дуже просто - мої таракани коли стрес десь ховаються. А от під чудовий настрій збираються на мітинг і скандують "роби дурниці, роби дурниці!!" lol

  Ну і просто дійсно люблю оте все - і косити, і пиляти...ну і ще багато чого різного smutili

Сорок днів тому..

  • 06.08.22, 20:41
  
  А я про зовсім не смішне зараз. Сорок днів по загиблим в ТЦ Амстор. На фото усміхнені, гарні , зовсім юні хлопці і дівчата.
 Завжди дивувало, що коли подивитися на фото десь в випускному альбомі - всі гарні. Завжди списувала на силу макіяжу і бога фотошопу, ретельно підігнаних для цього альбому, але оце дивлюся на колаж з фото загиблих - а всі такі красиві.. і це прості , домашні часто, фото, буденні, ніхто не розраховував, що їх отак розглядатимуть. І через це тільки тяжче дивитися.
  Я все ще дуже добре пам'ятаю той день - бо в "Амсторі" під час вибуху мав бути мій середній брат. Він буквально за десяток хвилин до влучання ракети приїхав рейсовою маршруткою з Полтави, і висадився на майданчику перед цим торговим центром, де в них офіційно стоянка. Він рідко приїжджає, взагалі то, і ми чекали на цей приїзд) Розклад рейсів такий, що йому треба ще годину і 20 хвилин чекати вже на маршрутку до нас, тому він завжди заходив в "Амстор" скоротити час, купити морозиво, чи замовити піцу в єдиному в місті "Сільпо", бо піца від "Маркетопту" на зупинці біля ринку, звідки їде вже до нас, йому, бачте, не така смачна, просто походити по магазинчиках , це був цікавий ТЦ з набором хороших магазинів.Одним словом - пів годинки і перечекати непомітно. 
Але цього разу в мами десь щось пригоріло, і вона ще напередодні попередила брата, щоб як тільки приїде - відразу набрав, їй, бачте, треба купити зіп-пакети в певному магазині майже біля ринку, а тоді вже "хай йде по свої піци і морозиво".  Ну, він майже дійшов якраз, метрів двадцять залишилося. Я якраз розповідала йому телефоном куди йти, бо це навпростець старими вуличками зигзагом, коли гримнуло так, що ми всі навіть пригнулися. На хвилинку до мого будинку від місця вибуху - кілометрів під тридцять якщо прямо. В брата ж на очах посипалися склянки з вікон, і те, що не на голову - теж випадковість - він відійшов до проїжджої частини і оглядався де вивіска потрібного магазину, а от я б на його місці впевнено б йшла під самими будинками, в тіньочку під самими вікнами, бо знаю куди.
  Горіти почало швидко.. брат виходив вже вуличками, заповненими димом. Оці сім-десять хвилин і мамине зовсім нераціональне бажання тих пакетиків тільки тут і сьогодні - можливо врятувало його життя. Я б, мабуть, на його місці після двогодинної зовсім некомфортної при його зрості майже в 190 см поїздки в маленькій маршрутці на спеці - спочатку б сходила по морозиво, чи щось прохолодне попити, а тоді вже б дзвонила, але він не я , відповідальніший)), як сказав, що відразу набере - так і зробив. В мами з тиждень починали трусилися руки коли згадувала, а про ті пакети взагалі згадала тижнів за два, коли вони дійсно були потрібні. 
  Я двічі на тиждень проїжджаю мимо згарища. Раніше ніколи не уявляла розмірів "Амстору", в моїх очах це був плоский височенний фасад весь в склі і вивісках, з боків я його ніколи не бачила, через парк з одного боку і будівлі з іншого. А зараз це видовище вражає - згорілий каркас з товстого двутавру з рештками впалої покрівлі раптово надають йому тривимірності і видно його гігантські розміри - близько 10 000 квадратних метрів зі стелею метрів в шість висоти. Там все, що можна було прибрати і вимести - прибрано. Пересіяно навіть, в пошуках хоч якихось решток тих, хто згорів в епіцентрі вибуху і пожежі. Це саме ті гарні, усміхнені хлопці і дівчата, продавці-консультанти з "Комфі", єдиного в місті, ракета розірвалася просто всередині їхнього торгового залу. Щоразу коли проїжджаєш мимо отих товстелезних обгорілих і поржавілих колон - думаєш про це. 
 І про сміх та насмішки росіян в коментарях під відео в Ютубі. Звичайно, їх президент краще знає , що ТЦ не працював і там всюди як не база нацистів, так склад боєприпасів, куди нам то, місцевим... Будь вони прокляті.
  

Нерви

  • 05.08.22, 22:22

  Не канати lol. Що цікаво на вибухи не реагують, а от по дрібниці звук якийсь - то капець.

  

  На фото момент, про можливість якого останнім часом якось навіть не мріялося - на весь Центральний парк - одна я. Я і теплий тихий рясний дощ lol. Я навіть завмерла, хоча як завжди бігла, поглядаючи на годинник)), і хвилин п'ять любувалася цією неймовірною самотністю в не просто центрі міста, а в практично самому популярному його місці влітку. 
  Я не знаю, як можна пояснити відчуття в цей момент. Це такий релакс...і я чудово розумію японську любов до їх дощового сезону і прогулянок садами. Плюс оце відчуття нереальності моменту і самотності, краплі, що здіймають фонтанчики навколо твоїх ніг, і м'яке світло обіднього сонця за хмарою... І все це посеред міста в 250 тисяч населення...)) 

 

А це вдома, де така самотність і тиша в мене є щодня, увечері..На фото, до речі, ранок, дуже незвична мені майже четверта година ранку, схід сонця і неймовірної краси туман, навіть спати тоді перехотілося))
  Зараз стільки думок в голові.. але то якось іншим разом. Так хочеться знову тут, на сайті, бачити всіх-всіх .. І перемоги. Чекатиму podmig

Хто пояснить що це було?


  Сьогодні вперше місяців за три на екрані телефону висвітлилося "гугл-хронолонія, місця, де ви побували протягом місяця" і цей самий Гугл запропонував мені проглянути де ж я була в квітні. 
  Заглянула, перше, що кинулося в вічі, що я нібито за місяць проїхала на авто 6 км, а пройшла пішки 5 км (??)
Та мені одного разу поїхати в місто це під 55 км на авто і ще з 7 пішки по місту, і так двічі на тиждень. Ну та то таке. Далі йшла карта місць, де я побувала. Там теж було повно цікавого - крутий ресторан, готель, кожвендиспансер, автосервіс, два салони епіляції, два банки, автовокзал, купа магазинів в тій частині міста, куди з початком війни я взагалі не їжджу, відділення НП там же, і відділення Укрпошти про існування якого я тільки здогадуюсь, бо буваю виключно на головпоштампті , разом 78 локацій. І серед них одна взагалі цікава - десь в лісах між Харковом і Охтиркою, десь там якраз йдуть військові дії схоже.
  Ну я ще по Кременчуці можу якось виправдати зафіксовані локації, але між Харковом і Охтиркою?? 
 Хто може пояснити мені що це таке могло бути?


Подумалося

  • 26.04.22, 16:01


  До війни я думала, що вмію цінувати людей і миті. 

Рахуючи дні

Я так чекала весну... Щороку єдине, що чекаю - це вона.
Не свят якихось, не дня народження, не відпустки чи ще чогось, просто весни, я народилася весною і щороку мій особистий рік починається тоді, коли з'являється перша зелень. Але не такої весни.
Пам'ятаю, як щороку тут, на блогах, всі вітали з першим днем весни - купами картинок, щирими текстами, гумором і оцією атмосферою "скоро!" . Як кипіло все восьмого березня - з гумором і спорами - свято чи ні? Цьогоріч мене коли сусід привітав зі святом - я з хвилину думала про що це він?
Кілька днів як пройшло відчуття нереальності , хоча я з моменту , коли почула про те, що Китай з невідомої причини скупив майже половину світової пропозиції зернових, мала усвідомлення, що війна реальна як ніколи, але коли о п'ятій ранку 24-го задзвонив мамин телефон і сусід прокричав "війна!!" так, що ці слова почула навіть я - було повне відчуття сну, нереальності того, що показували нон-стоп в новинах.
Думок дуже багато, і одночасно мало. Повернулося почуття гумору і навіть не спокій, а конструктивний пофігізм мабуть. Я живу в місцевості, де є ніби стратегічний об'єкт, але поки нас не трогають, хоча вчора збили дві ракети, залишки яких впали на територію сусідніх з нашою тергромад. Колись , після перемоги, я напишу про цей момент невеличку замітку, бо це був мій, особистий, момент війни, і це було таке неймовірне для мене, яка спить в цей час звично як сурок, співпадіння - ці перші в нас авіаудари я чула, бо не тільки не спала, а саме вийшла надвір, хоча до цього світанок востаннє споглядала кілька років тому. Задумалася щойно.. які пам'ятні мені всі мої світанки. Той кілька років тому ... "як думаєш, котра зараз година?". Посмішка і хитрі жовті "котячі" очі...
Минуле життя.
А про майбутнє не думаю, тримаю в голові "спокійну картинку" того, що напланувала раніше, "до", і справді вірю, що так воно і буде.
Після перемоги.

Третій пункт


  Обіцяла щось написати. Натхнення було, по слідах свіжої пропозиції "вийти заміж", написати про те, що "всі ж баби мріють заміж". Але народ голосував за тему про мед і бджоли. Мода якось нікого не цікавила...
   А вийшло, що через відсутність часу на написання дійсно цікавого тексту про оте все, вийшла саме мода smutili  Навіть не знаю як це коментувати lol
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
27
попередня
наступна