Профиль

Акварель

Акварель

Украина, Кременчуг

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Думка тут і зараз  Серйозні люди думають про політику, державу, про вічне, а в мене з самого ранку одна думка - востаннє їла смажену картоплю ще перед Новим роком, а це саме молода пішла, така апетитна лежить в корзинці, страшне хочу, і немає можливості . Якщо доживу до вечора і не помру захлинувшись слиною від цих думок - треба таки насмажити mmmm lol

І я, блін, теж)) БЕРЛІНСЬКИЙ КИРПИЧ


  В моєму дитинстві було кілька журналів, що любились і перечитувались від кірки до кірки. Обійду "Мурзилку" і "Вокруг света", і розповім про "Трамвай", який виходив десь в 90-х, і був взагалі епохальним, варто тільки дізнатися хто туди писав і хто ілюстрував, але мені тоді ці прізвища нічого не розповідали, а от зміст був чаруючим.. Та що казати, якщо й досі пам'ятаю ілюстрації і на пам' ять декламую віршики звідти і цитую тамтешні "розповіді".
  В студентські роки якось розговорились з одногрупницями на тему дитячих видань, і я з захватом згадувала саме про цей журнал, хоча він тоді вже давно не виходив. Ну і пару віршиків пригадала. А зі мною навчалась дівчина з Дніпра, Маринка, в якої було вроджене захворювання і вона щороку лікувалась в спеціалізованому санаторії в Саках. Санаторій цей був дуже популярним, до нього приїздили з Росії, Казахстану, Молдови... От восени зустрічаємо, і ділимось враженнями від літа, а Марина про санаторій згадала, засміялась і розповіла невелику історію. На цій "зміні" в їх групі оздоровлювалась дівчина-москвичка, і така гонорова й зверхня, хто що не скаже чи зробить, а вона щоразу так "фу, а вот у нас в Маасквєє...")). І все так, всі крім неї нічого не варті, тільки її московська думка і московські манери найкращі в світі і єдино вірні. Вже всім в печінках. І от сидять вони одного разу в їдальні, а столична штучка знову своє оте голосно "а вот у нас в Маасквєє... ", а Марині раптом згадався один з тих віршиків, що я розповідала, і вона голосно так, щоб почули всі, продекламувала

      В Москве на асфальте 
      Валялся кирпич 
      И думал что он - НАСТОЯЩИЙ МОСКВИЧ!

  Сміявся весь зал, а її попустило, і свою неймовірну столичну думку до кінця путівки вона з того часу тримала при собі. 

  До чого я все це.. Кирпичі всюди одинакові, в Києві, Москві чи Берліні podmig
  

Каг жить

Кожного року в кінці весни чи на початку літа, в залежності від погоди, в мене наступає момент, коли задумуюсь про вічне, і кілька бажань діймають своєю нездійсненністю
Вічне "як в 24 години втиснути те, що неможливо", " чого доба така коротка", "як взагалі встигати все, що хочеш", "чого в мене стільки справ завжди тут і тільки сьогодні", "чого ото воно мені взагалі все треба", "і все ж як все вмістити сьогодні, до вихідних і закінчити за місяць, максимум за півтора "
   Зрозумівши, що організм і мізки взяти і забити на все не хочуть, і я все це справді хочу втиснути в місяць, приходить головне питання - як не померти? lol

  Слава богу, сьогодні попустило і полегшало lol
. Але мабуть знову вдягну наручний годинник. Це завжди допомагає. 

За недорого  Як всі жінки іноді страждаю наявністю вільного часу і інтернету на конкретному дивані увечері, коли раптом згадується давнішнє бажання мати конкретно літню сумку, щоб така, що тільки з джинсами можна, і щоб така, що навряд чи в кого ще побачиш. 
Ну, дурне діло не хитре, що їх там шукати 

  Тряпчані, великі, для мене розмір занадто, але як ідея хороші 

  З тої ж опери, але мімішно дівчача, гарнесенька 


Оця справді цікава, і виглядає для нас трохи смішно, як старі сумки з капронової сітки, були за союзу такі 


А отакі, в блискітках, взагалі завжди чудово вписуються в літні неформальні образи 


Такі от, блиск-метал, теж дуже насправді комбінативні, варто лише вибрати колір і модель, які вам особисто подобаються. Саме нещодавно переглядала пропозицію курточної плащівки в інтернет-магазинах - о, там є з чого вибрати!


Теж простий, легко зреалізувати, тим більше вибір тканини зараз величезний 


В мене років два тому була влітку хутряна сумочка, не такий тотал ведмідь правда, але всім подобалась страшне. А ось ці дві вже більш рафінований стиль, але я ціни не зберегла, щось тисячі по три, здається. 

  Так от що я подумала, переглядаючи ці сумки на сайті Зара, світовому виробнику мас-маркетіаських жіночих дрібниць і одягу. Це в усьому світі дешевий сегмент ринку, для всіх, як то кажуть. І я спеціально зберегла ціни під картинками, щоб показати, чи справді зарплата в 5 тисяч це не бідність. Це я не про власне ставлення до зеленого, а так, чисто з роздумів - що може дозволити собі звичайна жінка, а що чоловіком абсолютно справедливо буде сприйнято як "занадто"? Купівля в сезон, не на розпродажі, трендової модної сукні, НЕ дорогої, якщо пороздивлятись ціни в багатьох інших магазинах і тим більше прицінитись до брендового одягу, але вартістю десь в 1700 - 2500 грн - це от прямо багато хто в нас може собі дозволити? Тим більше в одній же весь сезон ходити не будеш.
  А тоді знову поглянула на ці сумки - а сумку за таку сумму? Я особисто стільки викласти за тряпчану одноразову сумку не готова, хай навіть якщо бережно ставитись вона прослужить від трьох до шести років.
А якщо врахувати, що більшість з них я можу відшити сама і в собівартості жодна не буде дорожчою за 500 гривень...
  Коротше кажучи - хоча я заробляю більше отого "не бідність", і часто добре більше, але бачачи такі ціни, я відчуваю, що я не дотягую навіть до світового рівня небагатих покупців мас-маркету 

Готуйте хмиз  Минулого року знаний відьмак Віскаріон наврочив відсутність весни, за що я закликала всю спільноту сайту зібратися, принести по гілочці і зробити те, що робили з відьмаками віками - Віскаріона на багаття! lol

  А це така в мене думка є.. читаючи блоги.. Чи не час знову зносити по гілочці? І коли з наступного тижня відразу жахне спека під 30-тку - палимо смугастожопу, нічого тут відьмачити burumburum lol

Враження дня


 Сьогодні пів дня проїздила в справах, і вперше за весь карантин і посткарантин провела майже весь час в масці. 
 Ну що я вам скажу... Вперше в житті відчутно залопушились вуха lol
  І ще мене не впізнали купа людей, що було значно приємніше dance

Немає слів ((


  В мене за триста метрів від будинку знаходиться стариця, великий шматок старого русла річки одним кінцем ще з'єднаний з річкою, така собі тиха заплава, прекрасне місце для нересту і малька. На початку зими вона замерзає раніше за річку, а коли весною можна тільки на вудку - в теплій воді завжди повно риби, через це і користується великою популярністю серед рибалок, хто по вудках. Дорога туди просто мимо мого двору, і щовесни споглядаю десятки машин, скутерів і велосипедів цих ентузіастів, що паркуються під деревами щодня. Там цілий движ)) Не знаю, що в цьому такого, ті карасі як на мене не риба взагалі, але ловлять, і азартно.
  А тут раптом хоп, і перестали їздити всі. Я аж здивувалась, до цього ні дощ, ні грунтовка нікого не спиняли, що могло бути, щоб отак раз, і нікого?
  Мій сусід, затятий рибак Тарас Іванович сьогодні пояснив. Якась сволота позавчора електропідсакою побила все (((, і велику рибу, і мальків, і черепах, і равликів з усіма козявками... В мене в голові не вкладається людська жадібність. Невже заради отого мішка карасів ВАРТО отак вбити все живе??
  Дикунство і тваринна природа (((

Невже випадковість?


  Літо почалось з понеділка. Хмм... wakeup

"Таємне зілля"

 

  Часто на ютубі не стільки відео дивлюсь, як читаю коментарі, буває дійсно неймовірне пишуть.   І тут мені пригадався старий анекдот, коли батько запитує зажурену доньку що сталося:
- Тату, мені вже 18-ть років, а ніхто заміж не бере!
- Та це дрібниці, візьмеш в матері зілля, піділлєш якомусь хлопцю що вподобаєш, так і захомутаєш.
- А що, в мами є таке зілля?!!
- Має бути, я на неї щодня вже двадцять років дивлюсь і іншої причини чому одружився - не бачу

  Ну да, а як же ще burumburum lol
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
14
предыдущая
следующая