Про божу любов, згадавши діалог з Аскольдом


  Отже, про божу любов...
 Розпочну здалеку podmig
 В мене свій будинок, передостанній на вулиці, останній нежилий взагалі. Живу в досить мальовничому місці - дерева, природа, до річки найдалі 15 хвилин прохолодним лісом, краса... Час від часу викладаю фото того, на що дивлюся зі свого заднього двору - минулого року це були гектари гречки-"американки", в цьому році - соняхів, в яких я страшенно розчарувалась. Думала, що виходиш вранці, чи там вдень - а вони отак буяють жовтими сонечками аж до лісу.. ех .. А на ділі - я для них "на заході" і і все літо вони простояли до мене попами, ніяких тобі мальовничих краєвидівunsmile . Але я не про них.
  Навколо мого двору принципово немає паркану. Для естетичної насолоди краєвидами це чудово і дуже практично, але відносно отримання божої любові як виявилось - краще б був паркан.
  Річ в тому, що моя вулиця межує з громадським пастівником, що плавно переходить в майже 70-ти гектарні пасовища розташованої неподалік ферми, котру викупили два підприємці і утримують там різну живність. Минулі два роки це були вівці, і скажу так - от наскільки я люблю овець взагалі, вони такі чудові, м'якенькі, рухливі.. kiss lol , і настільки ж я ці два роки ненавиділа майже дві сотні їх отари. Коли маєш грядки, що через асфальтівку буквально межують з пасовищами, і восени є практично єдиним острівцем зелені в окрузі - вівці "всі твої". Всі 180 штук на твоїх десяти сотках.
  І тому особисто я зраділа, дізнавшись весною, що овець більше не буде ura Замість них будуть всього три десятки телят, бичків. Вірніше 28 штук. Думаю, порівнявши цифри мене зрозуміє кожен lol
  Все літо майже так і було, тихо... Але телятка за цей час трішки підросли ... і на вчорашній день середня вага одного становила, як мені сказали, 384 кілограми.
  І от вчора ці 28 "теляток", вже дорослих і агресивних биків, наплювавши на свого пастуха, вирішили помандрувати округою, і яким же було моє здивування, коли вони дружною чередою риссю вибігли з-за соняшників і... дружно забігли в мій двір hypnosis Хто не стикувався з дорослими биками, той не зрозуміє, але повірте - картина була ще та...
  І, нарешті, божа любов.
 Проявилась вона в образі великого майже білого бика з обламаними рогами, який в цьому хороводі непомітно підкрався до мене ззаду і одним легким для нього рухом голови створив всім присутнім незабутні враження lol Як мені сказали - летіла я гарно. І в розумінні власне краси польоту lol (хто бачив хоч один сюжет з Памплони - то все правда, отак і летишlol ) , і в розумінні дальності і чіткості приземлення lol . Для мене ж небо раптово стало близьким і блакитним.. на кілька секунд lol  Політ зірки, вірніше метеора, бо був коротким і яскравим lol , пройшов чіткою траекторією дуги з приземленням на копчик, вірніше як це кажуть українською - на крижі, бо БОЛИТЬ ВСЕ, що нижче попереку tears Вчора було боляче все - стояти, сидіти і лежати. Сьогодні краще - але всі знайомі запитують, чого це я так смішно ходжу.. крабиком burumburum lol  Ходити дійсно боляче, бо попутно він мені наступив на ліву ступню і вдарив під праве коліно, тепер все має відповідний вигляд і відчуття.
  І от лежачи на дивані в позі "як би лягти, щоб не було боляче" я раптом пригадала слова Аскольда, що боженька мене явно любить... Таки да, явно любить.
 І така думка в мене - а можна, щоб любов не була такою "російською"? Коли "б'є - значить любить". Можна якось.. байдужіше, чи що? lol Я переживу, справді lol

  І сюди ж але серйозніше. Я взагалі щаслива й везуча... приблизно 8 з 10 випадків такого "близького знайомства" в подібній ситуації закінчуються значно важчими травмами, і приблизно 3 з 10 - взагалі трагічно. Зламані руки чи ребра - класика. Особливо небезпечним є власне не кидок головою, а те, що йде за ним - втоптування в землю гострими ратицями на які припадає майже 400 кг ваги, і чавлення лежачого головою. При цьому вірогідність приєднання до "розваги" ще пари тварин - дуже велика. А коли навколо три десятки знервованих і розігрітих биків... Я дійсно везуча, всього лиш забиття, хоча й досить серйозне. Божа любов... я, до речі, невіруюча.

 П.С. Вже ввечері, з гумором згадуючи і стогнучи при цьому lol  я зробила для себе ще один висновок - падаючи переважила то попа... не голова lol Значить не дивлячись на те, що я бачу в дзеркалі - вона в мене Є, і не дивлячись на те, що я про себе думаю - мізків таки менше... unsmile lol Але це той момент, коли такий розклад - це чудово podmig lol

Кіно, щоб не забути - 3


   Тут тільки одне ім'я:

"Iris" - фільм про Айріс Апфель, жінку, що все життя є тією, якою хоче сама.

"Быть красивым — не главное: «Я никогда не чувствовала себя красивой. Да и не была никогда. Но я не люблю красоту в ее классическом понимании, поэтому и не печалюсь. Чтобы быть в глазах окружающих привлекательными, люди вроде меня, которые не могут брать внешностью, должны постоянно развиваться, узнавать что-то новое, делать что-то. В этом наш козырь — мы всегда остаемся интересными». "
"Айрис отмечает, что никогда не пыталась что-то придумать нарочно, она просто чувствовала, что надо одеть. Прошло какое-то время, прежде чем получилось то, что нужно. Для начала нужно понять, кто ты есть, а потом уже проще выразить это в одежде. Айрис говорит: «Я знала многих привлекательных девушек. У них были красивые лица, и поэтому они не собирались ничего развивать в себе. И они так никогда и не узнали, что значит быть интересными. А я – знаю»…"


Не можу не підтримати!bravo Зберегти

Кіно, щоб не забути -2

  • 14.09.17, 15:26
Заявки були, то задумалась.. ТРЕБА))))

 Ось фільми, які хочу проглянути, і щоб точно не забути))))
 
  Шері (Cheri) 2009р

  Одкровения (Elles) 2011р

  Любовник (The Lover) 1992р

  Кругом є СЕКС))))))) Не пошлятина, як би цього хотіли чоловіки, а дійсно гарні сексуальні сцени.
  Короткий натяк на зміст кожної картини напишу завтра, немає часу зараз, бо в два слова не вберусь))))

Коли ми вдома - "негліже"?

Сьогодні мала необережність показати знайомому фото, де я в "домашньому" вигляді - короткому кімоно в квітах, хебешковому на літо, без застібок, "на запах" під поясок.
  Здивувала реакція - "а кому це ти фото робила?" hypnosis Та я так взагалі вдома щодня ходжу.
  Виявляється, на його думку - практично всі дівчата, ну і я теж lol , нізащо ОТАК не вдягнуться вдома коли немає перед ким красуватись, і як максимум "домашній одяг" це якщо не ситцево-плюшева гидота, що чомусь звуть "халат", так комплект "майка-труси", але аж ніяк не отаке кімоно, і тим більш не щось дійсно гарне й страшенно непрактичне. Тому якщо на фото жінка в чомусь "такому" - то значить фото робилось "для когось"
  Так от мені аж цікаво стало - невже це правда? Невже дівчата носять тільки майку-труси, а всі хлопці в це вірять? shock lol

35%, 6 голосов

47%, 8 голосов

6%, 1 голос

12%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Кіно, щоб не забути.

  • 11.08.17, 15:07
Хочу проглянути три фільми. Таке в мене рідко буває.. Але оскільки стовідсотково ЗАБУДУ що за кіно - це мені нагадування.

Фільм про індуса, що закохався в білу дівчину   "The Big Sick"
 Детективний фільм жахів "Прочь", про знайомство з батьками дівчини
І драматичний триллер "Роковое искушение" з Ніколь Кідман.

 Такі плани .. на рік lol

Настрій дня

  • 10.08.17, 15:04
Настрій дня.. ой Ранок. Стовідсотково про мене. Тільки очі не круглі, а їх взагалі не видно, не відкрились)) Не понеділок, факт. Але вранці точно був понеділок. От найбільше настрій дня був схожий на ОСЬ ЦЕ, да, дрова. А якби ще й не тільки море хвилювалось... ех((  Не знаю, в чому логіка, але банан мені теж сюди, до настрою дня  Доводиться. Важко, в понеділок-то ))  А насправді хочеться отак.. але хотіти, кажуть, краще на море, воно, принаймні, хвилюється без мене(( А взагалі... Що це я - БЕЗ НАСТРОЮ?!! Так діло не піде... Треба просто поправити корону, поки спала - трохи сповзла podmig lol День то ще попереду - довгийpodmig
Зберегти

Трохи думок про гендерні стереотипи нашого часу

  • 05.08.17, 15:25
Сьогодні якось весь день думаю одну річ.. чи про одну річ, не знаю). Навіяло одне повідомлення в чаті.
  Сказано було якось так "Ты всё логично написала. Как мужик". Стосувалось простих речей - чи варто бути дівчинкою, що весь час намагається підлаштуватись під вимоги чоловіка, чи все ж можна мати свої бажання? Ось ці слова були відповіддю на мої, про мою егоїстину манеру саме ці, власні бажання, мати й любити.
  То думалось ось що.. В нашому світі дивним є коли жінка отак висловлюється, так можна тільки чоловікам.. а наша справа бути милими, добрими, всіляко намагатися привернути увагу й утримати якогось "гарного хлопця, що знає собі ціну", до речі про "ціну" - то головне завжди, вони всі такі)). А коли ціну собі знає жінка - це нонсенс. Скільки відразу здивування, нерозуміння, порад.. Але це таке, життєве, головне щоб бабульки біля парадного сватати не почали, отам важко відірватись від погоні)))

  І тут же, про що, власне, думала - а коли знайомлюсь з кимось, хоча б тут, віртуально, ніхто, НІХТО в кращому випадку не ставиться серйозно, а в гіршому просто пропускає мимо вух мої слова про те, що ціную тільки тих, хто цінує мене, і в спілкуванні будь-якого рівня дотримуюсь простого правила - скільки спочатку МЕНІ - стільки і я у відповідь. Життєвий досвід "дівчинки", котра давно в свої 35 зрозуміла, що коли ти мила, добра, і намагаєшся всіляко відповідати чийомусь уявленню про себе - ні чорта тебе НЕ ЦІНУЮТЬ!! Немає чого й старатись. А сім разів заміж мене просили саме за ось цю, таку чоловічу прямоту послати на три літери й прямо сказати, що безкоштовною коханкою-кухаркою-прачкою-нянькою я НЕ НАЙМАЮСЬ.
  Але одинаково чомусь задіває.. що навіть коли відразу, прямо, і навіть повторивши кілька разів КАЖЕШ - ніхто не сприймає серйозно... бо я ж дівчинка... це я маю намагатись утримати увагу, як інакше... Блін.

Рейтинг жен по знаку зодиака: кто самая лучшая? Уривок))

  • 30.07.17, 15:39
7 место — Овен Все знают, что жить с Овном — как сидеть на вулкане, но мало кто на самом деле понимает, ради чего же стоит так рисковать драгоценным седалищем. А мы знаем: в пламени темперамента Овна можно любую металлическую чурку нагреть, немножечко побить, а потом закалить, и тогда получится какая-нибудь вещь — красивая и в хозяйстве полезная. Собственно, примерно это и происходит с мужьями Овнов, и они, как правило,очень этим довольны. Все до единого.

 От-от, ВСІ lol Посміялась, але десь правда smutili lol

Ніжність в одних руках))

Про мене.
 Маю "іграшку", дуже мною любиму.. бензотример smutili lol  Бензокоса на 2,4 кВт, прЕлЄсть, що за річ.. Ніяк не налюбуюсь навіть lol . Але вчора сталась в мене халепа... я її трішки попсувала.. там є таке хрестове кріплення рукояток, не знаю як це зветься насправді, але щось таке lol  Так от вчора я одну, ту що зліва, відламала smutili  Татко якраз їхав на "Новоіванівку", де все це продають, і визвався прикупити нову. Щоб довго не пояснювати що і як, йому важко розмовляти, взяв "шматочок" зіпсованої.
  Привіз. Довго сміявся, бо дуже здивував продавця lol  Часто купують таку модель поставити замість "рідної", в мене теж, до речі так - "рідна" взагалі для дітей, хто таке придумав, але я не про це. Так от - а щоб зламати.. такого продавець ще не бачив smutili lol Перепитав татка, чи це ВІН. А той візьми й скажи "та ні, дочка" rofl Уявляю, ЯКУ доцю вони там уявили при цих словах...sila lol  А мої вдома як сміялись, слухаючи все це, ех. Хоча вчора, коли я дістала "роги окремо" - ото смішно було... анекдоти всі попригадували на цю тему, хохмачі. Я особисто ставлю на брак детальки, бо скільки там мене, щоб ламати smutili lol

 Ось на фото, власне, те, що має бути - зелене, те, що було - жовте. Однозначно заводський брак литва burumburum lol


Асоціативний рядок декому для натхнення))

Темна конячка.. хм... blind

 Для мене це перш за все несподіванка... її й чекатиму, не дивлячись на цей досить дивний фоторяд для натхнення lol

 
Зберегти