Профиль

Акварель

Акварель

Украина, Кременчуг

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Коли ми вдома - "негліже"?

Сьогодні мала необережність показати знайомому фото, де я в "домашньому" вигляді - короткому кімоно в квітах, хебешковому на літо, без застібок, "на запах" під поясок.
  Здивувала реакція - "а кому це ти фото робила?" hypnosis Та я так взагалі вдома щодня ходжу.
  Виявляється, на його думку - практично всі дівчата, ну і я теж lol , нізащо ОТАК не вдягнуться вдома коли немає перед ким красуватись, і як максимум "домашній одяг" це якщо не ситцево-плюшева гидота, що чомусь звуть "халат", так комплект "майка-труси", але аж ніяк не отаке кімоно, і тим більш не щось дійсно гарне й страшенно непрактичне. Тому якщо на фото жінка в чомусь "такому" - то значить фото робилось "для когось"
  Так от мені аж цікаво стало - невже це правда? Невже дівчата носять тільки майку-труси, а всі хлопці в це вірять? shock lol

35%, 6 голосов

47%, 8 голосов

6%, 1 голос

12%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Кіно, щоб не забути.

  • 11.08.17, 15:07
Хочу проглянути три фільми. Таке в мене рідко буває.. Але оскільки стовідсотково ЗАБУДУ що за кіно - це мені нагадування.

Фільм про індуса, що закохався в білу дівчину   "The Big Sick"
 Детективний фільм жахів "Прочь", про знайомство з батьками дівчини
І драматичний триллер "Роковое искушение" з Ніколь Кідман.

 Такі плани .. на рік lol

Настрій дня

  • 10.08.17, 15:04
Настрій дня.. ой Ранок. Стовідсотково про мене. Тільки очі не круглі, а їх взагалі не видно, не відкрились)) Не понеділок, факт. Але вранці точно був понеділок. От найбільше настрій дня був схожий на ОСЬ ЦЕ, да, дрова. А якби ще й не тільки море хвилювалось... ех((  Не знаю, в чому логіка, але банан мені теж сюди, до настрою дня  Доводиться. Важко, в понеділок-то ))  А насправді хочеться отак.. але хотіти, кажуть, краще на море, воно, принаймні, хвилюється без мене(( А взагалі... Що це я - БЕЗ НАСТРОЮ?!! Так діло не піде... Треба просто поправити корону, поки спала - трохи сповзла podmig lol День то ще попереду - довгийpodmig
Зберегти

Трохи думок про гендерні стереотипи нашого часу

  • 05.08.17, 15:25
Сьогодні якось весь день думаю одну річ.. чи про одну річ, не знаю). Навіяло одне повідомлення в чаті.
  Сказано було якось так "Ты всё логично написала. Как мужик". Стосувалось простих речей - чи варто бути дівчинкою, що весь час намагається підлаштуватись під вимоги чоловіка, чи все ж можна мати свої бажання? Ось ці слова були відповіддю на мої, про мою егоїстину манеру саме ці, власні бажання, мати й любити.
  То думалось ось що.. В нашому світі дивним є коли жінка отак висловлюється, так можна тільки чоловікам.. а наша справа бути милими, добрими, всіляко намагатися привернути увагу й утримати якогось "гарного хлопця, що знає собі ціну", до речі про "ціну" - то головне завжди, вони всі такі)). А коли ціну собі знає жінка - це нонсенс. Скільки відразу здивування, нерозуміння, порад.. Але це таке, життєве, головне щоб бабульки біля парадного сватати не почали, отам важко відірватись від погоні)))

  І тут же, про що, власне, думала - а коли знайомлюсь з кимось, хоча б тут, віртуально, ніхто, НІХТО в кращому випадку не ставиться серйозно, а в гіршому просто пропускає мимо вух мої слова про те, що ціную тільки тих, хто цінує мене, і в спілкуванні будь-якого рівня дотримуюсь простого правила - скільки спочатку МЕНІ - стільки і я у відповідь. Життєвий досвід "дівчинки", котра давно в свої 35 зрозуміла, що коли ти мила, добра, і намагаєшся всіляко відповідати чийомусь уявленню про себе - ні чорта тебе НЕ ЦІНУЮТЬ!! Немає чого й старатись. А сім разів заміж мене просили саме за ось цю, таку чоловічу прямоту послати на три літери й прямо сказати, що безкоштовною коханкою-кухаркою-прачкою-нянькою я НЕ НАЙМАЮСЬ.
  Але одинаково чомусь задіває.. що навіть коли відразу, прямо, і навіть повторивши кілька разів КАЖЕШ - ніхто не сприймає серйозно... бо я ж дівчинка... це я маю намагатись утримати увагу, як інакше... Блін.

Рейтинг жен по знаку зодиака: кто самая лучшая? Уривок))

  • 30.07.17, 15:39
7 место — Овен Все знают, что жить с Овном — как сидеть на вулкане, но мало кто на самом деле понимает, ради чего же стоит так рисковать драгоценным седалищем. А мы знаем: в пламени темперамента Овна можно любую металлическую чурку нагреть, немножечко побить, а потом закалить, и тогда получится какая-нибудь вещь — красивая и в хозяйстве полезная. Собственно, примерно это и происходит с мужьями Овнов, и они, как правило,очень этим довольны. Все до единого.

 От-от, ВСІ lol Посміялась, але десь правда smutili lol

Ніжність в одних руках))

Про мене.
 Маю "іграшку", дуже мною любиму.. бензотример smutili lol  Бензокоса на 2,4 кВт, прЕлЄсть, що за річ.. Ніяк не налюбуюсь навіть lol . Але вчора сталась в мене халепа... я її трішки попсувала.. там є таке хрестове кріплення рукояток, не знаю як це зветься насправді, але щось таке lol  Так от вчора я одну, ту що зліва, відламала smutili  Татко якраз їхав на "Новоіванівку", де все це продають, і визвався прикупити нову. Щоб довго не пояснювати що і як, йому важко розмовляти, взяв "шматочок" зіпсованої.
  Привіз. Довго сміявся, бо дуже здивував продавця lol  Часто купують таку модель поставити замість "рідної", в мене теж, до речі так - "рідна" взагалі для дітей, хто таке придумав, але я не про це. Так от - а щоб зламати.. такого продавець ще не бачив smutili lol Перепитав татка, чи це ВІН. А той візьми й скажи "та ні, дочка" rofl Уявляю, ЯКУ доцю вони там уявили при цих словах...sila lol  А мої вдома як сміялись, слухаючи все це, ех. Хоча вчора, коли я дістала "роги окремо" - ото смішно було... анекдоти всі попригадували на цю тему, хохмачі. Я особисто ставлю на брак детальки, бо скільки там мене, щоб ламати smutili lol

 Ось на фото, власне, те, що має бути - зелене, те, що було - жовте. Однозначно заводський брак литва burumburum lol


Асоціативний рядок декому для натхнення))

Темна конячка.. хм... blind

 Для мене це перш за все несподіванка... її й чекатиму, не дивлячись на цей досить дивний фоторяд для натхнення lol

 
Зберегти

Світлячки в ночі))

Вчора добираюсь додому.. ніч майже, щось близько десятої.. тихо, тепло.. от таке, по-справжньому тепле повітря навколо, що огортає приємністю й ароматами літа.. коли пахне ще квітами й травою, але й пилом.. краса.. тихий перестук копит моєї кобили.. Подумалося - от чому не всі вечори такі?
 
  І світлячки над дорогою, там, в траві))

  Вдома не втрималась, взяла меншого брата, показати дитині, що таке той світлячок))) і пішли їх фотографувати.
  Ось що в мене вийшло:


 Такі в нас СВІТЛЯЧКИ))))  Вони не літають, на жаль. Але всерівно - вночі - КРАСА!!!

Як би це назвати..

  Здивувалася і навіть трішки образилась на Олєжика, прочитавши ось цей перл:

"блеаць, єта дєшєва шльондра, як каже Акварелька , насосавшись чего-то зашла в личку. и сказала. :ану віхади падлец за гаражи на стрелку, все. кому я атсасала. будут тебя больно бить. Герой уев, давай пабазарим как чувак с чуваком. Вот не могу понять. она такая ебанутая. шо думает , шо из за такой хуйни как она, детсад будет устраиваться за гаражами, или то агрессивній самец в теле невостребованной самки ей мозги калашматит в дрантя? Ей видать когда в рот тьікали. что-то в голове нарушили. Прям переживаю. может ей меньше сосать, и больше думать. Или если больше сосать. то не думать вообще. "

  От дідько - хороші ж слова, вірні, але при всьому тому я такого, на жаль, НЕ КАЗАЛА omg nini  Як можна отак беспардонно себе не поважати й власні неймовірної сили думки приписувати сторонній особі - навіть не розумію hypnosis lol

 Але потім прочитала ось це :

" Олежка пиши адрес к тебе приедут и разберутся нормальные ребята че ты сопля мне пишешь тут из-под игнора?"

 І Олєжка, знай  - я тобі пробачаю rofl  Хоча використання торгового знаку без дозволу правовласника й карається в нас довгою рукою закону, але тут ти використав його не благе діло, майже благодійність - допомогу слабоумним lol Але тут таке.. тупість як і боягузтво, кажуть, не лікуються... І не передаються, як би ти старався podmig lol

Рідний край)))

Мій рідний край, місце, де живе моя родина, батьки, брати й сестри. Інформація таємна, я її зазвичай не афішую smutili lol
 Проект "Сільський ревізор", про який докладніше ось тут: http://silskiyrevizor.com/  нещодавно приїжджав на мою малу батьківщину знімати свій черговий випуск. Що там буде - поки невідомо hypnosis lol , але тизер майбутнього відео вже є! lol
  Кому цікаво - погляньте podmig lol