хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Трохи думок


  Війна, але хочеться весни.
  Вибухи, тривоги.. Сирену перенесли на будинок культури, тепер можна ніби спокійніше жити, але стало не так колоритно, мені сирена певним чином подобається, особливо вночі, в повній тиші, коли на декаданське затухання її виття накладаються голоси підвиваючих місцевих собак - то й досі викликає в мене відчуття нереальності того, що відбувається.
 Точно як і ракета, що не вибухнула впавши на подвір'я мого шкільного однокласника, менш як за сотню метрів від квартири батьків. 
 Тиша весь день, без сирени, вже викликає підозру.
  А хочеться весни, щоб потепліло і головне - підсохло, бо не земля, а майже болото, річка повна, протитанкові рови майже по вінця з водою. 
І лютий, а в мене квітують підсніжники в вишнях та так по весняному токують синички і обсцикають все коти.
 В них і це вже весна. Ех. 
 В середу забула в магазині в камері схову сумку з щойно отриманою на НП коробкою. Згадала про неї через п'ять годин, вже під вечір. Подзвонила на гарячу лінію, запитала чи можливо глянути чи є і раптом - то потримати до п'ятниці. Сказали що поглянуть. Скільки щастя було в п'ятницю, коли принесли)). Все в житті в дрібницях, і далеко не головному. А от оцінити оте "головне"... то треба ще вміти. Для початку зрозуміти - що воно таке? В чому? Я давно знаю.. я дуже щаслива людина насправді. 
 Вчора саме сказала сестрам, що все відносно, в чому те щастя - але вони вже до тридцятки мали першу сивину, а я й досі жодної сивої волосини на голові. В нас якось в суспільстві не прийнято жити хоча б з мінімальним задоволенням , особливо жінкам. Мене якраз вчора намагалися знову пожаліти за відсутність в моєму житті зайвого геморою)), бо то ж "для жінки щастя"))). Ну, це кому як, а в мене й так купа бажань як витрачати свій, вільний від цього всього, час, і його, часу, на все це не вистачає)). 
 І треба завжди мати бажання, що виконуються, і мрії, які мають залишатися мріями). Але про весну - це бажання. 
12

Коментарі

118.02.24, 00:11

А ты скромная, если это трохи)) К погоде претензий не имею, проблемы куда серьезнее....

  218.02.24, 04:16Відповідь на 1 від Vivyenn

  Пост опублікувався, але тепер спробуй відповісти в коментарях...

   318.02.24, 04:22Відповідь на 1 від Vivyenn

   Більше п'яти слів щось не пропускає

    418.02.24, 07:58Відповідь на 1 від Vivyenn

    А ты скромная, если это трохи)) К погоде претензий не имею, проблемы куда серьезнее....Весняне загострення?Чув про твою проблему "зов плоті" але ж то наче в травні,хоча хорошій віві і в лютому травень

     518.02.24, 09:36

     Нравится мне когда кто то делится своими думками. Тарас тоже думку гадав, а потом всё это в стихах выкладывал. Но я больше прозу уважаю.
     А ещё нравится радио слушать, потому что оно не крутит счётчик.) И вот как раз вчера там рассказывали про "В нас якось в суспільстві не прийнято жити хоча б з мінімальним задоволенням". Про русинов - гуцулов. Какой то западный шественник путями шарил по Карпатам и потом поделился впечатлениями.
     И там типа такое:
     Те люди привыкли довольствоваться малым. Лишней работы не делают. Только то, что надо для жизнедеятельности. В еде неприхотливы и без излишеств. И далее в том же духе.

      618.02.24, 11:07

      Ех! А от придбада б собі той зайвий геморой, нас покликала на те придбання...

       718.02.24, 11:18

       Сирена воет всё чаще и чаще.

        818.02.24, 13:56Відповідь на 5 від The Martian

        Ні, я скоріше якраз по "зайвій роботі" зараз сумую, того і хочеться весни і щоб земля підсохла

         918.02.24, 13:59Відповідь на 7 від Hagal

         Сирена воет всё чаще и чаще.Можливо...випробовують різні тактики обстрілів. Я за два роки вже ставлюся з пофігізмом якось

          1018.02.24, 14:03Відповідь на 6 від Южный Соус

          Ех! А от придбада б собі той зайвий геморой, нас покликала на те придбання...Геморой треба брати тільки який не геморойний, а навпаки
          З таким трохи напряг, а щодо іншого - то я занадто лінива і краще зайву годину займуся тим, що мені принаймні цікаво

           Сторінки:
           1
           2
           4
           попередня
           наступна