Кіно, щоб не забути.

  • 11.08.17, 15:07
Хочу проглянути три фільми. Таке в мене рідко буває.. Але оскільки стовідсотково ЗАБУДУ що за кіно - це мені нагадування.

Фільм про індуса, що закохався в білу дівчину   "The Big Sick"
 Детективний фільм жахів "Прочь", про знайомство з батьками дівчини
І драматичний триллер "Роковое искушение" з Ніколь Кідман.

 Такі плани .. на рік lol

Настрій дня

  • 10.08.17, 15:04
Настрій дня.. ой Ранок. Стовідсотково про мене. Тільки очі не круглі, а їх взагалі не видно, не відкрились)) Не понеділок, факт. Але вранці точно був понеділок. От найбільше настрій дня був схожий на ОСЬ ЦЕ, да, дрова. А якби ще й не тільки море хвилювалось... ех((  Не знаю, в чому логіка, але банан мені теж сюди, до настрою дня  Доводиться. Важко, в понеділок-то ))  А насправді хочеться отак.. але хотіти, кажуть, краще на море, воно, принаймні, хвилюється без мене(( А взагалі... Що це я - БЕЗ НАСТРОЮ?!! Так діло не піде... Треба просто поправити корону, поки спала - трохи сповзла podmig lol День то ще попереду - довгийpodmig
Зберегти

Трохи думок про гендерні стереотипи нашого часу

  • 05.08.17, 15:25
Сьогодні якось весь день думаю одну річ.. чи про одну річ, не знаю). Навіяло одне повідомлення в чаті.
  Сказано було якось так "Ты всё логично написала. Как мужик". Стосувалось простих речей - чи варто бути дівчинкою, що весь час намагається підлаштуватись під вимоги чоловіка, чи все ж можна мати свої бажання? Ось ці слова були відповіддю на мої, про мою егоїстину манеру саме ці, власні бажання, мати й любити.
  То думалось ось що.. В нашому світі дивним є коли жінка отак висловлюється, так можна тільки чоловікам.. а наша справа бути милими, добрими, всіляко намагатися привернути увагу й утримати якогось "гарного хлопця, що знає собі ціну", до речі про "ціну" - то головне завжди, вони всі такі)). А коли ціну собі знає жінка - це нонсенс. Скільки відразу здивування, нерозуміння, порад.. Але це таке, життєве, головне щоб бабульки біля парадного сватати не почали, отам важко відірватись від погоні)))

  І тут же, про що, власне, думала - а коли знайомлюсь з кимось, хоча б тут, віртуально, ніхто, НІХТО в кращому випадку не ставиться серйозно, а в гіршому просто пропускає мимо вух мої слова про те, що ціную тільки тих, хто цінує мене, і в спілкуванні будь-якого рівня дотримуюсь простого правила - скільки спочатку МЕНІ - стільки і я у відповідь. Життєвий досвід "дівчинки", котра давно в свої 35 зрозуміла, що коли ти мила, добра, і намагаєшся всіляко відповідати чийомусь уявленню про себе - ні чорта тебе НЕ ЦІНУЮТЬ!! Немає чого й старатись. А сім разів заміж мене просили саме за ось цю, таку чоловічу прямоту послати на три літери й прямо сказати, що безкоштовною коханкою-кухаркою-прачкою-нянькою я НЕ НАЙМАЮСЬ.
  Але одинаково чомусь задіває.. що навіть коли відразу, прямо, і навіть повторивши кілька разів КАЖЕШ - ніхто не сприймає серйозно... бо я ж дівчинка... це я маю намагатись утримати увагу, як інакше... Блін.

Рейтинг жен по знаку зодиака: кто самая лучшая? Уривок))

  • 30.07.17, 15:39
7 место — Овен Все знают, что жить с Овном — как сидеть на вулкане, но мало кто на самом деле понимает, ради чего же стоит так рисковать драгоценным седалищем. А мы знаем: в пламени темперамента Овна можно любую металлическую чурку нагреть, немножечко побить, а потом закалить, и тогда получится какая-нибудь вещь — красивая и в хозяйстве полезная. Собственно, примерно это и происходит с мужьями Овнов, и они, как правило,очень этим довольны. Все до единого.

 От-от, ВСІ lol Посміялась, але десь правда smutili lol

Ніжність в одних руках))

Про мене.
 Маю "іграшку", дуже мною любиму.. бензотример smutili lol  Бензокоса на 2,4 кВт, прЕлЄсть, що за річ.. Ніяк не налюбуюсь навіть lol . Але вчора сталась в мене халепа... я її трішки попсувала.. там є таке хрестове кріплення рукояток, не знаю як це зветься насправді, але щось таке lol  Так от вчора я одну, ту що зліва, відламала smutili  Татко якраз їхав на "Новоіванівку", де все це продають, і визвався прикупити нову. Щоб довго не пояснювати що і як, йому важко розмовляти, взяв "шматочок" зіпсованої.
  Привіз. Довго сміявся, бо дуже здивував продавця lol  Часто купують таку модель поставити замість "рідної", в мене теж, до речі так - "рідна" взагалі для дітей, хто таке придумав, але я не про це. Так от - а щоб зламати.. такого продавець ще не бачив smutili lol Перепитав татка, чи це ВІН. А той візьми й скажи "та ні, дочка" rofl Уявляю, ЯКУ доцю вони там уявили при цих словах...sila lol  А мої вдома як сміялись, слухаючи все це, ех. Хоча вчора, коли я дістала "роги окремо" - ото смішно було... анекдоти всі попригадували на цю тему, хохмачі. Я особисто ставлю на брак детальки, бо скільки там мене, щоб ламати smutili lol

 Ось на фото, власне, те, що має бути - зелене, те, що було - жовте. Однозначно заводський брак литва burumburum lol


Асоціативний рядок декому для натхнення))

Темна конячка.. хм... blind

 Для мене це перш за все несподіванка... її й чекатиму, не дивлячись на цей досить дивний фоторяд для натхнення lol

 
Зберегти

Світлячки в ночі))

Вчора добираюсь додому.. ніч майже, щось близько десятої.. тихо, тепло.. от таке, по-справжньому тепле повітря навколо, що огортає приємністю й ароматами літа.. коли пахне ще квітами й травою, але й пилом.. краса.. тихий перестук копит моєї кобили.. Подумалося - от чому не всі вечори такі?
 
  І світлячки над дорогою, там, в траві))

  Вдома не втрималась, взяла меншого брата, показати дитині, що таке той світлячок))) і пішли їх фотографувати.
  Ось що в мене вийшло:


 Такі в нас СВІТЛЯЧКИ))))  Вони не літають, на жаль. Але всерівно - вночі - КРАСА!!!

Як би це назвати..

  Здивувалася і навіть трішки образилась на Олєжика, прочитавши ось цей перл:

"блеаць, єта дєшєва шльондра, як каже Акварелька , насосавшись чего-то зашла в личку. и сказала. :ану віхади падлец за гаражи на стрелку, все. кому я атсасала. будут тебя больно бить. Герой уев, давай пабазарим как чувак с чуваком. Вот не могу понять. она такая ебанутая. шо думает , шо из за такой хуйни как она, детсад будет устраиваться за гаражами, или то агрессивній самец в теле невостребованной самки ей мозги калашматит в дрантя? Ей видать когда в рот тьікали. что-то в голове нарушили. Прям переживаю. может ей меньше сосать, и больше думать. Или если больше сосать. то не думать вообще. "

  От дідько - хороші ж слова, вірні, але при всьому тому я такого, на жаль, НЕ КАЗАЛА omg nini  Як можна отак беспардонно себе не поважати й власні неймовірної сили думки приписувати сторонній особі - навіть не розумію hypnosis lol

 Але потім прочитала ось це :

" Олежка пиши адрес к тебе приедут и разберутся нормальные ребята че ты сопля мне пишешь тут из-под игнора?"

 І Олєжка, знай  - я тобі пробачаю rofl  Хоча використання торгового знаку без дозволу правовласника й карається в нас довгою рукою закону, але тут ти використав його не благе діло, майже благодійність - допомогу слабоумним lol Але тут таке.. тупість як і боягузтво, кажуть, не лікуються... І не передаються, як би ти старався podmig lol

Рідний край)))

Мій рідний край, місце, де живе моя родина, батьки, брати й сестри. Інформація таємна, я її зазвичай не афішую smutili lol
 Проект "Сільський ревізор", про який докладніше ось тут: http://silskiyrevizor.com/  нещодавно приїжджав на мою малу батьківщину знімати свій черговий випуск. Що там буде - поки невідомо hypnosis lol , але тизер майбутнього відео вже є! lol
  Кому цікаво - погляньте podmig lol


10 вещей, о которых важно знать, встречаясь с сильной женщиной

Чесно скопіювала ось звідси: http://www.yapokupayu.ru/blogs/post/10-veschey-kotorye-nuzhno-znat-o-silnyh-zhenschinah  lol  Але почитати цікаво.

Сильные женщины всегда были невероятно привлекательны. Однако, с такими иногда приходится нелегко. Что же нужно знать о характере независимых дам, если вы с такой встречаетесь? В западном обществе существует странное убеждение, что сильная и независимая женщина — это феномен. Спешу не согласиться с этим, ведь сильные женщины были всегда, просто только сейчас мы начали осознавать этот факт. Во всяком случае, сильные женщины это те, кто не полагаются на всех подряд, а сами строят свою жизнь. Они делают все, чтобы достичь своей цели. Однако, это не значит, что они не хотят видеть рядом с собой такого же сильного спутника.

1. Сильные женщины все время в работе

Такие женщины всегда обдумывают свои планы. Они знают, чего они хотят достичь в своей жизни, и разрабатывают четкий план того, как достичь этого. Всегда держат свою цель перед глазами. Если вы встречаетесь с такой женщиной, знайте, что скорей всего вы уже вписаны в ее план.

2. Сильные женщины добиваются своего

Как только такие женщины разработали план, они не останавливаются ни перед чем, пока не достигнут цели. Они не соглашаются на второе место или на что-то «более-менее». Они нацелены на звезды и не будут счастливы, пока не достигнут их. Опять-таки, если вы в отношениях с сильной женщиной, вам лучше убедиться, что вы соответствуете ее ожиданиям, ведь меньше, чем на «идеально» она не согласится.

3. Сильные женщины всегда действуют

Сильные женщины никогда не ждут «пинка» от других. Если ей приходит предложение работы, о которой она давно мечтала, не ждите от нее, что она сразу же обсудит это с вами. Если в доме нужно что-то починить, то она не будет ждать, пока вы доберетесь до места, чтобы сделать это. Но не стоит чувствовать себя от этого менее мужественным..., а как еще она могла, по вашему мнению, добиться своего положения в жизни?

4. Сильные женщины независимы

Сильные женщины не нуждаются ни в ком в их жизни. Они начинают действовать, когда им это нужно и все готовы делать сами. Они не ищут кого-то для поддержки, в отношениях они отдают предпочтение тем, кто растет с ними. Это не значит, что вы должны много зарабатывать, но при этом не меньше вашей женщины. Если вы не будете развиваться вместе с ней, она, вероятно, не захочет, чтобы вы были рядом.

5. Сильные женщины не бояться оставаться одни

Иногда сильным женщинам хочется побыть наедине с собой. После тяжелого трудового дня, она, скорей всего, не захочет ругаться с вами или вести себя как заботливая домохозяйка. Ей просто нужно немного времени прийти в себя после работы и все обдумать. Запомните: такие женщины не живут для вас, так что не ожидайте, что она с щенячьими глазами будет ждать вас дома.

6. У сильных женщин сильные друзья

Друзья сильной и независимой женщины, как правило, имеют похожие черты характера. Если их застать за разговором, то вы, скорей, услышите полемику о бизнес-слиянии, чем обсуждение офисных сплетен. Это может выглядеть пугающе: комната, полная девушек, разговаривающих о чем-то, о чем вы понятия не имеете, но вы все равно должны восхититься их энергией и решительностью.

7. Сильные женщины жаждут знаний и все время совершенствуют свои навыки

Сильные женщины всегда учатся и самосовершенствуются. Они не теряют время перед телевизором и не засиживаются в мусорных социальных сетях, в то время как могут почитать или сходить на мастер-класс. Будьте готовы быть активным, если вы встречаетесь с такой женщиной. Она всегда открыта новому опыту, так что вам лучше подготовиться к тому, что вам нужно будет покинуть вашу зону комфорта.

8. У сильных женщин «сильные» убеждения

Сильные женщины вовсе не нравственные банкроты и они, конечно, не спасуют перед разговорами о моральных ценностях. Они всегда будут стоять на том, во что верят. Будьте готовы быть на ее стороне, когда она вступает в спор.

9. У сильных женщин есть предназначение

У сильных женщин есть глобальное предназначение, к которому подведены все ее цели. И, конечно, все их задачи соответствуют их системе ценностей. Они чувствуют себя невероятно важными и верят, что способны изменить мир к лучшему. Поддерживайте ее стремления и помогайте достичь чего-то большего.

10. Сильные женщины покажут вам свою слабую сторону, только если доверяют вам

У сильных женщин нет иммунитета к депрессии, иногда они чувствуют себя одинокими и незащищёнными, несмотря на свою независимость. Однако, они ослабляют свою защиту в кругу тех, кому доверяют, например, в кругу своей семьи, хороших друзей, в кругу тех, кого они любят. Если ваша самостоятельная жена или девушка достаточно вам доверяет, чтобы открыть вам душу, знайте, что вы — один из самых важных людей в ее жизни. И когда вы это поймете, единственная вещь, которую вам нужно сделать — постараться не потерять ее доверие.