хочу сюда!
 

Юлия

39 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 30-40 лет

Гостра думка вiйськового:«розповідають про "мир", а несуть хаос»

       Це я, пане Сивохо. Войовнича меншість. Або по вашому - "воінствующєє мєньшінство". Це Дебальцевський Хрест. Холодний листопад 2014 року. Кінець того самого тижня, коли у нас в підрозділі були максимальні втрати. А через кілька днів загине мій найкращий друг. Так, це той самий рік, коли ви так щиро виступали на антимайдані. А пізніше, одурманена "мирна більшість" кричала "росія прийди!", і їм вторили в інших містах, і били в кров людей, що стояли на колінах, і були прив'язані до стовпів.

       А хтось вмирав на Майдані. А потім, мирні "пацифісти Донбаса", під керівництвом і прикриттям росії, взяли в руки зброю, і разом з "братами" почали нас убивати, і рвати країну на частини. І тоді ми, "войовнича меншість" пішли відбиватися. Від Росії, і тих, кого вона пов'язала кров'ю за їх власною дурістю. До них йшли російські "гумконвої", набиті зброєю, боєприпасами та іншими "ніштяками". А за ними їхали рязанські десантники, бурятські танкісти і чеченський спецназ.

       А у нас, з мисливськими карабінами проти них виходили добробати. А з іншого боку йшла розкрадена і зруйнована армія на шкільних автобусах. І вся осудна частина країни збирала по крихтах допомогу, щоб було чим воювати, щоб не здохнути з голоду і не замерзнути. І їхали нескінченною вервечкою волонтери, що тягнули на фронт цю допомогу, як мурахи.

       Це та сама "войовнича меншість" - робочі, фермери, айтішники, вчителі, бухгалтера, лікарі, бізнесмени, тощо - ті, кого висмикнула з мирного життя війна. Війна, яка була нам не потрібна. Війна, яку нам принесла росія, на плечах "мирних громадян", яких обдурив і зробив манкуртами телевізор. За активної участі вас і вашого преЗедента. Ви - тимчасове і абсурдне явище для України, жалюгідна клоунада, яка поспішає знищити те, чого боїться і не розуміє - Україну і Націю. І поставити все з ніг на голову. Ви ті, хто розповідають про "мир", а несуть хаос.

      Так. Можете називати нас "войовничою меншістю". Вам не зрозуміти нас. Коли ми вмирали - ви тусувалися в телешоу і їздили в Росію. Воїнів - завжди меншість. І поки вони живі - жива їхня країна. У вас нічого не вийде. Ми - на сторожі. Ми рятували і рятуємо Україну. Я Войовнича Меншість. Слава Україні!

 

(Глеб Бабич (Позывной Лентяй), военнослужащий ВСУ. Публикация в Обозревателе)

 

16

Комментарии

11.11.19, 19:12

  21.11.19, 19:12

  Начал бы он со старта, с липовых студентов из ультрас и ПСов. Да с майдана, который хотел идти типа в ЕС, но его направили сепарировать общество на противостояние и войну. А потом уже то, что имеем.

   31.11.19, 19:19Ответ на 2 от bismuth58

   начни ещё раньше.

   Когда велись тут баталии о языке, трудовом донбассе и западенцах-бездельниках.

   Это при чьём правлении это всё началось?
   Так кто начал сепарировать общество?
   У тебя склероз, батенька?

    41.11.19, 19:27

    Зомби это страшно..Тем более с таким погоняловом как "лентяй"

     51.11.19, 19:33Ответ на 3 от Tali_ta

     1) При Кучме..
     2)Западенщина естественно..
     3)Если вы до сих пор задаете первые два вопроса то склероз по ходу у ВАС.

      61.11.19, 19:36

       71.11.19, 19:38

        81.11.19, 20:03Ответ на 5 от Скиф150

        это ты висмуту расскажи, фукалка.
        Вот из-за таких фукалок и сепарировалось общество и идёт война

         91.11.19, 20:20

         Хм. Не зря говорят, что война - слишком серьёзное дело, чтобы доверять его тупым и решительным военным. Тем более тем горе-военным, которые пять лет подряд только и демонстрируют свою импотентность, беззубость и полную неспособность взять ни Донецк, ни Луганск. Я бы на месте этого отважного воина постеснялся. Кого они спасли? Пять лет трусливо топчутся на месте.

          101.11.19, 20:41

          есть проходной миним.процент для партий на выборах - это правильно
          но тогда должен быть и максимально допустимый процент - 50% для ОДНОй партии на выборах...естественно...иначе это уже абсолютно не демократизм а хитрожопый захват власти
          с претензией на диктатуру...тем более что по абсолютному числу жителей Украины никакого большинства у зелика небыло....
          почему никто не инициирует импичмент?...значит весь официоз в сговоре...

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           8
           предыдущая
           следующая