Профиль

WalКing

WalКing

Украина, Львов

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Возвращение нирваны ...)
ИЛИ КАК VASЯ ИМИДЖ МЕНЯЛ , )Слуги запрацювали .

Нардепи хочуть зобов’язати інтернет- провайдерів стежити за користувачами

Для боротьби з кіберзлочинністю у ВРУ хочуть запровадити використання електронних доказів та зобов’язати провайдерів розкривати дані про діяльність користувача в Інтернеті.

Відповідний законопроєкт №4004 зареєстрований у парламенті за авторства нардепа «Слуги народу» Дениса Монастирського та за підписами групи депутатів «За майбутнє», «Довіри» і СН. Загалом 13 підписантів.

У законопроєкті пропонується вдосконалити державно-приватну взаємодію правоохоронців та провайдерів під час проведення оперативно-розшукових заходів, негласних слідчих (розшукових) дій та тимчасового доступу до інформації, речей і документів.

Згідно з документом провайдери телекомунікацій зобов’язані за власні кошти встановлювати у своїх мережах техзасоби, необхідні для проведення негласних слідчих (розшукових) дій та доступу до інформації про зв’язок, абонента, отримання і маршрут передавання інтернет-послуг, їх тривалість та зміст.

Також оператори мають сприяти проведенню оперативно-розшукових заходів та недопущенню розголошення їх проведення.

Окрім цього законопроєкт доповнить перелік процесуальних джерел доказів електронними доказами, а також створить порядок спеціальної конфіскації віртуальних активів.

У документі визначено, що електронним доказом є інформація в електронній формі з відомостями, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.

До електронних доказів можуть належати текстові документи, графічні зображення, плани, фотографії, відео- та звукозаписи тощо, віртуальні активи, сайти, текстові, мультимедійні та голосові повідомлення, метадані та бази даних.

Також у документі наголошується, що зараз спеціальна конфіскація не охоплює віртуальні активи, хоча переважно через неврегульовані законом віртуальні ринки здійснюється легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Зокрема, за законопроєктом віртуальні активи, що були предметом кримінального правопорушення або іншого суспільно небезпечного діяння, конфіскуються, крім тих, які повертаються власнику (законному власнику).

____________________________________________________________________________________________

Я вас вітаю з українським чебурнетом ! Цікаво як провайдери будуть моніторити трафік користувачів?


Не той суддя ...

Старого заарештували за крадіжку хліба і відправили під суд. Старий визнав свою провину, він пояснив свій злочин в такий спосіб…

Одного разу в Канаді!!!

У Канаді старого заарештували за крадіжку хліба і відправили під суд. Старий визнав свою провину, він пояснив свій злочин в такий спосіб:

«Я був такий голодний, що мало не помер». Суддя постановив: «Ти знаєш, що ти крадеш, і я вирішую, що ти заплатиш 10 доларів …

Так як я знаю, що ти не можеш заплатити, я заплачу за тебе». У залі суду всі завмерли, суддя витягнув з кишені десять доларів і зажадав, щоб гроші передали в казну в якості компенсації.

Потім він встав і звернувся до людей в залі:

«Ви всі злочинці, і кожен з вас повинен заплатити штраф у розмірі десяти доларів, тому що ви живете в такому місті, де старий змушений красти, щоб не померти від голоду.

У залі суду зібрали 480 доларів, а зібрані гроші суддя віддав старому.

І додав до своїх слів.

«Якщо ви бачите бідних в місті, де живуть цивілізовані люди, знайте, що правителі цього міста крадуть майно людей»

____________________________________________________________________________________________

Цікаво який би вирок був в українському суді ?


А мечты сбываются ... иногда . )

  • 09.09.20, 23:05

Хотите чего нибудь интересного ? )  Ну , не знаю , может кому и будет интересно , посему решил не рвать нирвану, шо тузик грелку, а написать о некоторых особенностях того куда наш нос редко суёт своё внимание , за ненадобностью , или с других меркантильных интересов. ) Но судя по тому, что день программиста на кону решил их похвалить за преданность своим мечтам .

Последствия чебурнета.


   Почему умирает экономика РФ ?... и что ждёт Беларусь , а возможно и Украину. Упоротости идиотов нет предела. Досмотрите до конца, очень полезно понять, что вашей конфиденциальности может придти конец, а это не только ваша частная жизнь , но и экономика. Доверите ли вы ваши счета, ваше програмное обеспечение предприятий идиотам ?


Dua Lipa - Be The One.


     Когда то создатель распылил по вселенной странную пыль, невидимую и неосязаемую, несущую в себе коды непредсказуемости ... Как то на одной вечеринке, какого то там сообщества любителей неизвестно чего , девочка исполнила песню, ...  мама радовалась за неё как дитё , а отец сидел недовольный до умопомрачения. Не к такой жизни он готовил дочь. )  

Zara Larsson. )


     Опять на девачко нарвался, ) ... по сравнению с Vaseй конечно красавица, ) ...  стильная, аппетитная, ) ... я не о попко , ) хотя и о попко можно стехи слогать , ) ... Vase конечно нравятся большие и толстые ... ) это конечно его офтальмопроктологический приоритет стимулирования физикохимических способностей. )   Ну а девачко конечно - Агонь !!! ) ... в этот раз с виртуальным недосягаемым огнетушителем ... ) Грустная история, ) но впечатляет чувствительные умы, ) оставляет осадок несбывшейся мечты . ) Приятного просмотра. ) А у вас чувствительный ум ? )
Я хотела, чтобы ты знал, что этим вечером мне хорошо.
Зачем ты так поступаешь со мной?
Это неправильно, что ты стал волноваться обо мне после того, как мы расстались.
Ты будто знаешь, что я в порядке.
Но почему бы тебе не напомнить себе об этом?

Не волнуйся за меня!
Тебе следует позаботиться о себе, да...
Miley Cyrus... )


     Конфетка вам на вечер . ) Можете гладить . ) Кому не втерпёжь, можно и лизнуть . ) То шо она порвала колготки , ) ещё не значит шо она не леди . ) Как говорил великий Vasя  - * лучше рваных колгот , только рваные трусы * . ) По сему в аптеку за хлебушком и колбаской ходил беструсов, дабы не смущать очередь .) Ну а девачко - агонь !!! ) ... без огнетушителя. ) Страницы:
1
2
предыдущая
следующая