чому може навчити дітей корумпована особа?

  • 23.07.17, 10:47

Сьома ранку. Дзвінок. Ага. Київстар, тож в Україні восьма вже. Беру слухавку, напевно щось важливе, раз в неділю з самого ранку дзвонять.

- Доброго ранку. Вас турбує завуч такої-то гімназії міста Києва. Мене зовуть Тамара Михайлівна
- Слухаю вас Тамара Михайлівна.
- Ви виявили бажання навчатися в нашій гімназії. Я тримаю вашу заяву до першого класу.
- Так.
- Ми зараз розподіляємо дітей по класах. У вас є якісь бажання чи вимоги?
- Ну звісно. Думаю цілком стандартні і зрозумілі. Гарно і професійно вчити мого сина.
- Зрозуміло. Зрозуміло. В такому разі стан речей такий. Для того, щоб ваша дитина потрапила в гарний клас з гарними дітьми до найкращого вчителя, вам потрібно зробити внесок в фонд гімгназії. Це чисто символічна сума в 10000 гривень.
- Що? Внесок? Не зрозумів.
- Та ви не хвилюйтеся. В нас дуже гарна гімназія, і гарні вчителі. Ми можемо вам запропонувати інший, не гірший клас за 5000 гривень.
- Ви вибачайте. Я трохи не розуміюсь, на якій системі побудована освіта в Україні. Перший раз в перший клас, самі розумієте. Якщо потрібно сплатити, то сплатимо. Надішліть будь ласка рахунок на емайл, і я перерахую кошти в перший же робочий день.
- Ви мене трішки не зрозуміли. Це одноразова сплата в фонд гімназії.
- Зрозумів. Для мене це не має значення. Я можу перерахувати на будь які потреби, мені не потрібно буде відчитуватись в податкову.
- Ви таки не зрозуміли. Цю суму потрібно внести готівкою.
- А. Тепер зрозумів. Ви пропонуєте купити місце в гарної вчительки.
- Саме так.
- Тамара Михайлівна. Слухайте.
- Так. Слухаю уважно вашу пропозицію.
- Іди ти до біса зі своєю гімназією...

зайвих в душу не пускають

  • 22.07.17, 20:32
 я дивлюсь на фото, читаю пости, читаю коментарі. Про мамцю затриманого військового злочинця Агєєва. Я не можу казати за всіх. Я можу за себе. Люди пишуть - покажіть їй як наших ховають, хай погляне в очі матерів. Я не можу за всіх, я лише за себе. Зрозумійте мене правильно. Це останнє в цьому світі, чого б я хотіла - щоб ця алтайська самка, чи звідки воно там, дивилась на наше горе. Споглядала слоьзи. Ці матері - то наша душа. Так кого тут пускати в душу? Я не знаю як ви, або всі, хто написав вже про те, що це було правильно її пустити. Я знаю лише що мене розриває від гніву через думку про те, що вона тут. Розриває від того, чого нам все це коштує. І можна було б багато чогось говорити. Але всі слова вичерпані. Просто будьте прокляті окупанти і ті утроби що вас народили.

#маюправосказатині

  • 22.07.17, 12:25
Фото Yaroslava Gres.
Yaroslava Gres

#маюправосказатині

Божемій, божемій, скільки важливих «ні» я не сказала за своє життя. Я хотіла здаватися кращою, ніж я є, я хотіла усім сподобатися, я боялася, що як скажу «ні» - то буду самотня до скону. Самотня невдаха – такий собі план – хто з нас його не розглядав. Ми мовчазно погоджуємося з речами, які руйнують нас, які нас спотворюють. Одного дня я зрозуміла, що від мене майже нічого не лишилося. Від мене справжньої. Тоді я сіла і написала собі список. Список «ні», які я буду говорити завжди, як би не було важко.

1. Ні – психологічному насиллю. «Я уявляв тебе іншою…», «Ти ніхто без мене», «Мала, ну чого ти плачеш, ну 19 тобі, ну целюліт в тебе, то й що – я ж це говорю з любов’ю!», «Не носи підбори, ти як чапля», «Це ти істеричка, а я просто хочу до себе поваги», «Ой, як в тебе смішно стирчать зубки…», «Твоя українська слабенька, забагато помилок…», «Не пиши вірші – це не твоя сильна сторона…», «Сумніваюся, що з твоїх ідей щось вийде…». 
Ніхто. Не має. Права. Вас ображати. Навіть якщо ви будете важити 120 кіло і ходити в рожевій міні-сукні. Навіть якщо не все вдається на роботі. Навіть якщо ваші котлети не такі смачні, як у його мами. Ніхто. Не має. Права. Вас. Ображати. 
2. Ні – нецікавій роботі, поганим концертам, книжкам, непотрібним зустрічам. Життя дуже коротке, щоб витрачати його на те, що вас не наповнює, а спустошує. Якщо 17:59 – ваш улюблений час – звільняйтеся. Якщо хтось так-собі-письменник – це не ваша біда. 
3. Ні – стереотипам. Усі мають бути худі, очі великі, ноги довгі, заміж мають вийти один раз, бажано, до 25, народити 2 ідеальних, розумних, ввічливих дітей, в яких завжди чисті вуха і шкарпетки, які здорові та усміхнені без ніяких там аутизмів, синдромів Дауна, епілепсій, дцп – бо тоді їх треба сховати дуже-дуже далеко, "щоб нормальні дітки на майданчику не лякалися". Усі мають готувати борщ. Прати. Прасувати. Вишивати – бо що ти за жінка без вишитого хрестиком лебедя. Читати тільки розумні книжки. Не матюкатися, божезбав. І, звичайно, займатися спортом. TRX. Йога. Курси пізнання себе. 
4. Ні – зайвим людям. Усім, хто просто жере ваш час та енергію і залишає після себе таку втому, ніби ви розвантажили потяг з чавуном. 
5. Ні - контролю за вашим життям. Воно ваше. Ніхто не має права вирішувати, з ким вам зустрічатися, кого любити, у що вірити, який ламінат обрати для вітальні. 
6. Ні – будь-яким справам з мудаками. В бізнесі, в дружбі, в стосунках – якщо вас не цінують, не підтримують, звинувачують в тому, що дощ пішов, що гривня впала, що лого на макеті вийшло занадто маленьке – скажіть «ні». Скажіть – «до побачення». 
7. Ні – розчаруванню. Забороніть собі розчаровуватися. Забороніть навіть думати, що за чорним немає білого, що життя скінчене, що віри немає. Дива трапляються, коли на них і не чекав. З а в ж д и.

Щодня мені страшно сказати «ні». Моя слабка воля шепоче: «бійся, бійся залишитися без проектів, без людей, без майбутнього, потерпи трошки, це ж неважко, в принципі, нічого страшного…». 
Щодня моє сильне серце говорить «ні». Моє серце знає – там, за рогом, вже за мить, на нього чекають десятки прекрасних, десятки потрібних, десятки щасливих «так».

хто кому циган

  • 21.07.17, 06:55

Зря канєшно нову поліцію на пріуси посадили, не страшно зовсім. Гламурно, красіво і чотко, але не страшно. Законопослушні гражданє в захваті, їм канєшно же подобається, а от злодєї сатанінські хохочуть в слід кожному екіпажу і намагаються даже влучно плюваться.
А нада було всього ліш посадить патрульних на тонірувані восьмьоркі. На тоніруваній восьмьорці, як ми знаєм, з равними шансами може їхать хто завгодно - може їхать міліція, можуть їхать вампіри, а можуть і циганє з наркотіками і теплими платками. І налічіє мигалкі на восьморці зовсім ці шанси не уменшувало б. Ще страшніше було б - патрульні-циганє, напримєр. Світ став би трошкі кращим.

важкий день

  • 20.07.17, 19:25
Стомлені лицемірством 
Правду сприймають як ад,
Ти можеш це розуміти, 
Сказати не маєш права.
Весь час боротьба за владу,
І навіть якщо не так, 

Щоб чути самого себе
Все знати про все не варто,
 Можливо що і не треба.
Нам створювати повсякденність,
Як свято або буденність.
Якщо підійти до краю,

То замість любові непевність...

даже не знаю что сказать, так неожданно

  • 18.07.17, 21:38

Как привлечь внимание мужчин на сайте знакомств:

Марка - Татьяна
Год выпуска - 1998
Пробег - 19
Цвет – темно-русый
Высота - 167
Масса - 65 (без нагрузки)
Фары - голубые, вечером ксенон
Привод - классический
Кузов - не битый, не ржавый. 
Тип топлива - низкоактановое: в основном сок, минералка. Иногда вино.

Эксплуатация бережная. По ночам - гаражное хранение в теплом боксе с предварительной мойкой.
Состояние идеальное. Заводится с пол-оборота. Без проблем даже утром в мороз. Готова к долгому пробегу. Вложений не требует, кроме установки противоугонной системы обручально-колечного типа. 
Документы на руках.

Тест-драйв по будням с 19 до 23, по выходным в любое время.

Фото Дмитрий Чекалкин.

альтер его

  • 18.07.17, 19:16
Це мейкап? Мені здалося, план евакуації.
В мене є межі лісу, в тебе безмежність провокації.
Може я хижа і дика, але мттєва 
і незахищена.
Може ти і королева, 
та тільки брехні, а не істини.
Є різні координати,
 різні площини і виміри,
Та немає потреби відповідати, 
на те що кажу собі, чи начебто ти мені.

удивление

  • 17.07.17, 21:54

Японский унитаз — это шок для любого европейца

АВТОР: ВЛАДИСЛАВ БАННОВ · 10.07.2017

Говорят, что любого европейца в Японии больше всего потрясает ни культура страны, ни борьба сумо, а унитазы. Они есть везде, даже в лесу. В 1968 году премьер-министр решил избавить свой народ от утреннего стресса. Дело в том, что в Японии туалеты не отапливаются и каждое утро вся страна садилась задницей на холодный стульчак. Это дело поправили и пошло-поехало. Вот рассказ впечатленного очевидца.

Крышка унитаза была нагрета до температуры моего тела. Воздух был освежён встроенным кондиционером (22 С). При моём приближении крышка автоматически поднялась и заиграла негромкая музыка, вводя меня в состояние блаженства. После окончания процесса где-то снизу плавно выдвинулась небольшая телескопическая штанга и аккуратная струя теплой воды вымыла все то, что европейцы очищают туалетной бумагой. После этого струя теплого воздуха из встроенного в унитаз фена высушила меня.

Вода плавно, без звука, удалила продукты моей жизнедеятельности, оставив ослепительно-белую поверхность фаянса. Затем унитаз вежливо сказал мне о чем-то на японском. (наверное, поблагодарил за приятное знакомство и пожелал дальнейших успехов в пищеварении — прим. МЯК) К сожалению, я не смог поддержать интересную беседу — мои познания в японском языке ограничиваются четырьмя фразами, ни одна из которых не заинтересовала фаянсовое изделие. Да, чуть не забыл. Во время процесса унитаз создавал легкое разрежение подо мной, пропуская воздух через встроенную систему очистки. Так что воздух в туалете был… как бы правильно выразиться… неиспорченным. Кстати, двумя днями позже мне встретился унитаз, который на выбор еще и дезодорировал атмосферу. Я выбрал запах сосновой рощи.

Унитазы в Японии не просто сантехника, а предмет своеобразного культа.

В любом универмаге в специализированном отделе рядами тянутся компьютеризированные изделия уважаемых японских унитазных брендов: Toto, Inax и Matsushita Electric (узнаваемого по огромной надписи Panasonic). Причину культа просто объяснил директор по маркетингу Inax Масаширо Игучи: «В японском доме единственное место, где можно спокойно посидеть в одиночестве, — это туалет». И унитаз в нем — основной центр развлечений.

Современные японские унитазы могут многое. Продукция Matsushita изменяет температуру в туалете на 7 градусов за полминуты и массирует ягодицы теплыми струями воды. Топовые модели Inax снабжаются двумя стереодинамиками по обе стороны сиденья и слотом под флэш-память с любимыми мелодиями в формате MP3. Унитазы поставляются с пятью вариантами сопровождения: птичье пение, музыка для релаксации, классика, шум водопада или традиционная японская арфа.

Но всех превзошел унитаз Toto под ласковым названием WellyouII: небольшой механический манипулятор с ложечкой берет анализ мочи, автоматически отслеживая уровень содержания сахара. За такими механическими руками с ложечками будущее. Скоро они будут брать не только анализ мочи. Дело в том, что, оснащая унитазы высококачественной акустикой, продажи резко не увеличишь. С другой стороны, население Японии быстро стареет, и все больше людей нуждаются в постоянном медицинском контроле. В ближайшее время «большая туалетная тройка» выпустит на рынок унитазы — домашние медицинские центры, которые будут измерять кровяное давление. А крышка — взвешивать с точностью до долей грамма.

Источник

нага папала ф калесооо *пайот*

  • 16.07.17, 21:38

Сергей Наумович @sergonaumovich 
Дей-дей наколхозил себе в лайки ботов под постом о своем геройском поступке. Ай, молодэць! http://fb.me/3K0nLXX52

Фото Khrystia Bevz.
Фото Khrystia Bevz.
Фото Khrystia Bevz.
Фото Khrystia Bevz.
Фото Khrystia Bevz.
Khrystia Bevz 

Майже 2 тисячі ботів лайкнули пост Дейдея з відео перев'язки пораненої ноги. Аккаунти з іноземними іменами, що не мають аватарок, друзів, а їхні життєписи порожні: Jassir Arafat, Ana Paula Alvarez, , Narkotyk Amfetaminowski, Sedaklljah Je Je, Dieabeetus Type-one, Hisui Shinotsuki, Tom Soyer, та багато інших.

На даний час із 2,2 тис. лайків (палець вгору) - лише приблизно кілька десятків аккаунтів реальних людей. 188 - смайл (регочу), решта - боти. 
Бот-технологія застосована у більшості постів Дейдея за цей рік, мабуть таки у всіх, до кінця не передивлялась.

Тут з 1,5 тис. лайків не більше 20 реальних людей.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1289664064458472&set=a.135257496565807.30181.100002446729451&type=3&theater
Особливо комічно виглядає, коли пафосні проукраїнські пости Дейдея поголовно лайкають боти з Росії, і в деяких трапляються - георгієвські стрічки та триколори на аватарках.
Наприклад, цей пост Дейдея: "Со Святой Троицей вас, дорогие мои бандеровцы!" - дуже сподобався ботам із Москви, Воронежа, Хабаровська, Ярославля, Волгограда та ін.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1314077865350425&set=a.135257496565807.30181.100002446729451&type=3&theater

То що ж це за поїздки в АТО не для піару, якщо для імітації шаленої популярності постів застосовуються боти?..
До речі така сама ситуація з цим постом Мосійчука щодо Дейдея:https://www.facebook.com/igor.mosijcuk/posts/1388979531178810?pnref=story
З 1,2 тис лайків, близько 1 тис - боти-іноземці.
З нас знову намагаються зробити ідіотів.. :(

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
132
предыдущая
следующая