ось так

  • 27.09.17, 10:09

Всі панцирні кораблі, кружляки і торпедові судна вивісили українські жовтоблакитні прапори, листопад 1917 р.

занятно. у новігатора є чому повчитися))

  • 26.09.17, 16:40

Заблукав у неохопних урбаноджунглях лівого берега. Навігатор - голосом канадської вчительки української мови:

- Виконайте розворот. Потім тримайтеся праворуч.

Розвернувся. Їду.

- Виконайте розворот. Потім тримайтеся ліворуч.

Виконую і повертаюсь на те ж саме місце.

- Виконайте розворот. Потім тримайтеся праворуч.

Вирішую спокусити долю і поїхати прямо. Навігатор на хвилину замовкає, а потім каже:

- Тримайтесь.

Сашко Піпа:що корисно для вокалу, з інтерв'ю (і спів звичайно)

Моя перша дружина колись займалася оперним співом, і навіть вміла співати дві пісні: одна – «Хабанера», а інша — іспанська народна. І от у Парижі у 1991-му, коли в нас закінчувалися гроші, я виводив її на Place des Vosges, і, акомпануючи на зламаній гітарі із трьома струнами, примушував ці дві пісні співати. 

— Окресли репертуар оперного @Traktor+Plus . Ми вже говорили про два номери з «Фауста» та три – з «Кармен». Що ще? 
— Моцарт — Madamina, il catalogo è questo з «Дон Жуана» і Digi, dagi з опери «Бастьєна і Бастьєн», яку він написав у 14-річному віці. Дитяча арія, але дуже крута. 

— Здається, «Запорожець за Дунаєм» був... 
— Я дуже люблю цю оперу. За останні п'ять років тричі на неї ходив, один раз — з австралійською групою, яка у мене тоді мешкала. І її гітарист просто плакав. Він був, щоправда, п'яний, але ж плакав. А опера чому геніальна? Вона а) коротка, б) з геппі-ендом, в) дуже красива. 
— Тобто розповіді про те, що для натхнення рок-музиканту потрібні «секс, наркотики, рок-н-рол» — лише балачки? 
— Підхід «секс, наркотики, рок-н-рол» є не тільки в рок-н-ролі, він усюди. Ось півтора роки тому @Traktor був на волонтерському концерті, який загалом виявився вечором джазу. І після нього — повна гримерка п'яних в зюзю джазменів. І ми з Дейвом в куточку — панки тверезі — скромно сидимо. На тлі джазменів виглядали як ботаніки. Тобто все відносно.
— Якщо порівнювати це з гроулінгом, з такою «кричущою» творчістю, то коли ти переходиш до футболу, то все розріджується, хмарки розходяться і з'являється абсолютно небесна чиста музика, чому? Це сфера ідеального? 
— Це медитація. Але крім того я роблю вокальні вправи для укріплення голосу, і ходити в сектор ультрас на футболі — це просто ідеальна практика. Там же ж постійно потрібно кричати кричалки... 

— Ти їх теж кричиш? Які, наприклад? 
— «Мы, мы, мы "хохлы", кто не с нами — всем п...ды!» Ще про Путіна, ясна річ. Для вокалу дуже корисно.

чудове інтерв'ю, історія ураїнського року Сашко Піпа (це не враховуючи те, що у дитинстві ми жили у одному будинку, де колись мешкав Василь Стус і те, що він дружив із моїм братом), раджу https://focus.ua/long/381248/ 
хто зацікавився, тут теж дуже круто https://www.youtube.com/watch?v=Tlgw6LqGPu8

детерминизм

  • 23.09.17, 10:17

Эта поездка многое поставила в голове на свои места. 
Она ещё не окончена, мы всё ещё в дороге. Но...

1. Я не знал, что есть ТАКОЕ количество людей, которые выгребают своими силами всё, что "подарила" нам всем эта война. Не государство, не чиновники, не официальные структуры всех мастей. Простые люди. Честь этим людям! Вдохновляюсь их упорством и силами.
2. Я подозревал, но никогда не думал - НАСКОЛЬКО многим всё пох. Это мусор. И гнить ему в мусорном баке.
3. Я увидел страх в глазах людей, когда они видели мою машину. В камо, грохочущую, дымящую, ржавую, в дырках от прилётов, грязную, с флагами Украины и Морской Пехоты. В мирных городах и селах, далеко на западе, в горах, в тихих и тепличных местах. 
4. Я увидел опускающиеся глаза. 
5. Я увидел ненависть к человеку в форме. Ненависть от страха и стыда.
6. Я увидел толпы молодого, сильного, здорового БЫЧЬЯ, у которого в башке и мысли пойти воевать за свою страну не присутствует.
7. Я увидел бабушек, крестящих мою машину и прикрывающих рот старой, морщинистой рукой. 
8. Я увидел как сереют лица стариков, когда эта колымага проезжает мимо них.

И я увидел деток, которые открывали рты при виде этого "чуда техники", которые на велосипедах сопровождали наш экипаж пока в ногах были силы крутить педали, которые отдавали честь, которые кричали нам "Слава Украине!" и махали нам руками.

...Парни, мы не зря делаем то, что делаем. Ради вот этих детей.

Уважение и честь вам, Воины!

Морган і Фріман вєщають

  • 22.09.17, 18:51
Фото Дмитрий Чекалкин.
Дмитрий Чекалкин 

#ПоребрикNews
Говорухин назвал идиотом Моргана Фримена, обвинившего Россию в нападении. Но тот оскорбил Говорухина еще больше, спросив: “А кто это?”.

В России теперь две беды: Морган и Фримен.
(Сталингулаг)

Очень смешно: Фримена (убедиться что он не прав) в РФ приглашает депутат Госдуры Железняк, который сам эвакуировал из РФ всех своих детей.

Гуго Карлович:
При добавлении прилагательного "русский", многие понятия превращаются в свою противоположность: русский мир, русская весна, русские люди...

Michael Avrinsky:
"Когда я слышу слово "культура", моя рука тянется к автомату Калашникова". Министр культуры РФ Мединский

Порошенко и Пенс бойкотировали выступление Лаврова в ООН. Свое решение они объяснили тем, что на лошадей могут посмотреть и в зоопарке.

Многие недоумевают - как Поклонская с её IQ стала депутатом Госдумы? Да ведь никем, кроме депутата Госдумы, она с таким IQ стать и не могла!
(Дядюшка Шу)

Если в современной России боевой вертолёт на учениях лупит по гражданским, то это никакая не трагическая ошибка. Это и есть учения.

Зрители учений "Запад-2017" были просто поражены!

"Автомат Калашникова - это культурный бренд России." (Мединский - министр культуры РФ).
Вот так вот взял и одной фразой опустил главный культурный бренд России - гигантского Петуха из г..?! А как же скрепы-то?!

В ялтинских школах сделают казачьи классы.
Урок1 - Тунеядство
Урок 2 - Пьянство
Урок 3 - Сбор дани
Урок 4 - Навешивание медалей...

Полиция вяжет парня с антивоенным плакатом, священники освящают памятник конструктору оружия. Рашка летит к чертовой бабушке, товарищи...

Роман Скрипін: Мене попросили поїхати з України

  • 22.09.17, 13:34

Нас виштовхують з країни. Нам, хто хотів би жити в країні можливостей й в такій Україні, в якій би хотілося б жити, дають зрозуміти це в різний спосіб: «Ви тут не потрібні. Їдьте, так буде краще для всіх». Я на собі це відчув на межі 2015 — 2016 років. І потім мені розповіли, що був саме такий план. Щоби я виїхав. З іншими — м’якше.

Але система, яка відновлюється надзвичайно активно руками навіть тих, хто вчора ї долав, нам натякає/говорить/погрожує: давай, малиш, тікай звідси. Система ім. УССР. Вона працює на ресурсне самовиснаження. Якщо виїдуть усі, хто для неї неприємний, то її самовбивчий колапс наблизиться швидше. Якщо не виїдуть, то Система дістане новий Майдан.

Він буде сплетений у найжорсткіший та найдивніший спосіб. Це грубий люмпен, з якого тягнуть останні соки й який не хоче думати головою, а хоче їсти, споживати й щоби ним опікувалися; це ті, хто не втратив відчуття гідності й вміє заробляти на себе, хто ніяк не розраховував, що у пост-майданний період це чиновницьке бидло й надалі диктуватиме йому що робити; й насамкінець це ті, хто був на фронті й не розуміє, не ЩО саме він захищав, а КОГО саме він захищав. Хіба того, хто плює в обличчя? Для цих людей країна — святе поняття.

А от усі ці поілтикано-чиновники-депутатирізногоґатунку — бидло. І це бидло дозволяє собі плювати в очі захисникам.
Система відновилася й втратила знов відчуття реальності.
Нас хочуть позбавитися.
Ніби ми зайві на цьому «святі життя».
І нам у разі чого кажуть, що у нас війна. Але офіційно АТО.
І Путін нападе.
Так він напав. Спочатку Крим. І цього вже було досить.

Нас виштовхують з країни. Нам, хто хотів би жити в країні можливостей й в такій Україні, в якій би хотілося б жити, дають зрозуміти це в різний спосіб...
ANTIKOR.COM.UA