класика. йоу! із разряда - вон!

  • 12.10.17, 20:17

Президент, отрубающий руку за воровство в армии


***

  • 12.10.17, 18:08

Кофейня на Дегтяревской улице. Здесь всегда много военных - с одной стороны жёлтый забор "сухопутки", с другой стороны серо-стеклянная многоэтажка Оборонпрома.

Офицер в пикселе сидит за столиком, пьет эспрессо и смотрит в телефон.
- Вы генерал?
Офицер оглядывается и не сразу понимает, что вопрос ему задаёт мальчишка лет шести, который деловито подсел к нему за столик, по-ученически сложил руки на деревянной столешнице и смотрит с надеждой на оливковый погон на груди военного.
- Вы мне? - удивляется офицер на ребёнка и улыбается.
- Вы генерал? - с надеждой в голосе повторяет вопрос мальчишка.
- Нет.
- Жаль.
Мальчишка скучнеет. Глаза его тускнеют, вздёрнутый плечи опускаются.
- А зачем тебе генерал?
- Я хотел, - мальчишка убирает руки, сжимает в замок и прячет под стол, точно боится, что они сейчас выдадут его волнение. - Я хотел... Мне очень надо... Но нужен генерал.
- Зачем? - улыбается офицер.
- Чтобы папа приехал. Мне очень надо сказать ему одну вещь.
- Папа служит в армии?
Мальчишка кивает и сильнее сжимает кулачки под столом.
К ним подходит мама мальчика. У нее в одной руке капучино, в другой - какао, школьный рюкзак на плече.
- Не приставай к взрослым, - просит мама.
- Ничего. Все в порядке, - улыбается офицер. - Он просто хотел, чтобы я вернул ему папу. Он у вас служит? В какой части?
Мама мальчика замирает. У нее темнеют глаза, совсем как у мальчишки две минуты назад.
- Служил, - тихо говорит она. И идёт на выход. Мальчишка вскакивает с места и бежит за ней.
Офицер смотрит им вслед, ещё несколько секунд продолжая улыбаться.

сіноптік

  • 11.10.17, 14:52
 
Фото Зураба Кочламазашвили.
погодка, дааа

краса страшенна

  • 11.10.17, 07:33
Трьох китаянок, які зробили собі пластичні операції, не пустили на літак в Південній Кореї

Про це пише Daily Mirror.

Під час поїздки на осінній Золотий тиждень, мандрівниці зробили пластичні операції, і зібралися додому. Однак їх зупинили на паспортному контролі, бо через купу бинтів, набряки та зміни внаслідок операцій обличчя жінок втратили схожість з фотографіями в документах, які вони пред'являли.

null

Незважаючи на те, що у жінок були всі документи для перельоту, пасажири не змогли довести свою особу. Світлина з жінками в аеропорту вже набула популярності в китайських соціальних мережах, і зібрала понад 51 тисячу лайків.

опа!

  • 10.10.17, 15:44

Попался, сучара! На Колыму его по этапу!


нєчто заніматєльнає

  • 09.10.17, 15:42

і атвєт, нівтєму канєшна, зато са смислам:
Есть такой детский анекдот. Учительница: - Из пункта А в пункт Б движется поезд со скоростью 70 км\ч. А из пункта Б в пункт А движется поезд со скоростью 60 км\ч. Вопрос: Сколько стоит килограмм жареных гвоздей если козырь пика? Вася: - Марь Иванна, вам 26 лет. -Правильно Вася, а откуда ты узнал. - А мне 13 и отец называет меня полудурком.

коли всьо ніадназначьна

  • 08.10.17, 22:27
.
Фото Сергій Стерненко.
Сергій Стерненко 

Щодо фейкового приїзду Ільї Варламова в Одесу. Останнє, закриваючи тему та підбиваючи підсумки.

В обід сьогодні, 8 жовтня, він зробив публікацію в Твіттері, що за годину буде в Одесі. Його товариш, що перебував у Молдові разом з ним, виклав за 2 години фото, де нібито Варламов збирається виходити з ресторану «Компот» на вул. Дерибасівській. Буквально за 5 хв після цього поста я і група однодумців виїхали туди, оскільки йому заборонено вівідувати Україну. 
Там особу не була виявлено, а персонал сказав, що бачили когось схожого і не можуть сказати точно.

Слід зазначити, що "Миротворець" розкусив провокацію Варламова у зародку і після його твіту "Пропустили", написав у себе на сторінці, про те, що все ок, що провокатор заїхав до України попри заборону, оскільки пішов на співпрацю з правоохоронними органами.

Поки ми переривали місто в пошуках, спілкувались із компетентними посадовцями і з‘ясовували всі обставини, інформаційний маятник похитнувся в іншу сторону — явно не на користь героя публікації. 
Інфу, що він працює на СБУ, негайно підхопили практично всі рашистські ЗМІ, і Варламов опинився в незручному становищі та став заручником власної інформаційної диверсії. Його план провокації, яку він ретельно підготував, був повністю зруйнований. Почалися дзвінки та питання у приватні повідомлення в соцмережах. Йому довелось виправдовуватись.

В той же час в ДПСУ повідомили, що офіційного факту перетину держкордону вказаною особою не було. Чоловік, що є знайомим Варламова та перебував разом із ним в Молодові, опублікував, що нібито Ілью затримало СБУ, виклавши пару фото, де той у вільній позі, без людей поряд та в іншому одязі сидить в синьому мікроавтобусі VW T5, і ця інформація також не знайшла жодних підтверджень.

Зрештою, ми повторно відвідали «Компот», і при порівнянні елементів інтер‘єру та ряду бесід з працівниками закладу, було остаточно встановлено, що фото з ресторану має давність більше року. Таким чином стало зрозуміло, що публікації Варламова, котрому заборонено в‘їзд в Україну — інформаційна провокація-фейк, що не має реальних підтверджень.

У підсумку:

- Ситуація показала, що не лише компетентні органи, а і звичайні громадяни в разі потреби готові оперативно та злагоджено діяти. 
- Російський блогер опинився в інформаційно програшній ситуації, потрапивши у пастку, що виставив сам. 
- Дано чіткий сигнал, що у випадку приїзду до нас інших небажаних гостей, наслідки та реакція не змусять себе чекати. 
- Доведено, що в конкретно цій ситуації інформдиверсія не спрацювала та фейк отримав спростування.

Дякую всім небайдужим та пильним!

за пу****

  • 07.10.17, 22:17
Павел Шехтман
 

- Эти люди отлично знают, что глава их государства начал карьеру с устройства кровавых терактов в Москве.
- Эти люди отлично знают, что глава их государства устроил несколько войн.
- Эти люди отлично знают, что глава их государства наворовал так, что теперь богаче саудовского короля.
- Эти люди отлично знают, что глава их государство имеет привычку убивать слишком опасных или слишком раздражающих его политических оппонентов.
- Эти люди отлично знают, что главе их государства не писаны никакие законы, конституции и международные конвенции.

И эти же люди рассуждают о возможности неких выборов, на которых власть мирно и демократически перейдет к некоему блогеру.

І да, це ким треба бути, щоб тобі на день народження людей вбивали?


#ЦейДень 7.10.2006 - у під'їзді власного будинку вбита Ганна Політковська (дівоче - Мазепа), російська журналістка українського походження.

Народилася в сім'ї дипломатів в Нью-Йорку, де її батько працював у представництві Української РСР при ООН. За іншою версією вона народилася на Чернігівщині. Її батько Степан Мазепа родом з села Костобобрів Чернігівської області, мати — з Криму.

За півтори години до смерті розповіла в інтерв'ю «Кавказькому вузлу» про журналістське розслідування фактів вимагання в Чечні у зв'язку з масштабним будівництвом, розгорнутим останнім часом у республіці, і очікуваним висуванням Рамзана Кадирова у президенти Чеченської республіки. Виписка з інтерв'ю:

«Головна стаття доходів кадировського бюджету — побори з усіх, кого можна обібрати. Не тільки з бізнесменів, але й, наприклад, із усього чиновництва. Воно, звичайно, у Чечні, як і по всій нашій країні, корумповане з голови до ніг. Кожний такий чиновник „відстьобував“ величезні суми зі своїх доходів. Підраховувалося, скільки чиновник вкрав, і змушували платити. Конкретні суми без документів називати не буду. На сьогодні у мене є тільки копії заяв у прокуратуру співробітників МНС, які були обурені тим, що їх змусили „відстьобувати“ із зарплати по 13 тисяч рублів, а це — більша частина зарплати»