капелани

  • 28.07.17, 21:15
Радіо Свобода @radiosvoboda 
Хресна хода УПЦ-КП - капелани

за старі галицькі весілля

  • 28.07.17, 18:12

Фото Володимира Гевко.
Чи пам'ятаєте ви старі галицькі сільські весілля?

Такі справжні, без лімузинів і ресторанів?
За два тижня до знаменної події до хати, де має бути весілля з усіх куточків села стікаються люди з даниною - курка, яйця, сметана. В посадці же намічена сосна, з гілок якої буде зроблено весільну браму за чітко обговорену наперед таксу - три літри самогону. Свиня і кнур вже доживають останніх днів. З трьох вулиць зносяться кльоші з обмотаними кольоровими нитками ніжками, бо кожна господиня має свою мітку, тарілки і келішки. На палатку в усіх сусідів забрано капи і церати, звозяться столи і лавки. 
Цілу неділю за тиждень до того троє хлопців на чолі з молодим ходять по коліна в болоті по всіх найдальших родичах.
"Просили Вас мама і тато, і я Вас прошу...."
Список з 250 чоловік чітко перебраний, пам'ятається хто кого просив і хто до кого йшов, а хто не просив - то буде сидіти у весільну суботу вдома і тільки сусіди, прекрасно знаючи всі нюанси, хитро питатимуть - "н'а вас шо, не просили на весілля?)
Випечені медівники, горішки, кукурудзка і грибочки з маком, які стануть вершиною усіх кльошів і будуть першими ж зметені дітлахами.
Завуджена шинка і ковбаса, вигнаний бідон самогонки і надійно замкнений в коморі аж до самого весілля, допоки ключ не передадуть довіреній особі, комірнику, який стане найважливішою людиною на весіллі після молодих.
Тирсою з пилорами посипане подвір'я, музики налаштовують свої йоніки і гітари, перші акорди, село нашорошилось.
"Музиканти раді вітати дорогих гостей і бажають гарної весільної забави!" І кожні гості під звуки весільного маршу ніяково стоять пару хвилин, заки той грає, а всі дивляться хто в чому вбраний прийшов і як виглядає. Потім чоловік несе музикантам пару гривень за марша, з-за пазухи дістає замотану газетою "Вільне життя" пляшку горілки і віддає господарю. Все, ініціація відбулась, дружки чіпають всім букєти і ти вже не просто житель села. Ти - на весіллі!.
А далі танці, співи, жарти, посмішки, другий стіл, діти бігають з стрічками поміж танцюючих, вечір, пробки вибило, свічки, знов співи, бійка, кров, білі сорочки, танці, хустинка, третій стіл, і співи, співи, співи........

нєнуашо

  • 28.07.17, 14:53

Кілька мущин в моїй стрічці поділилися каціопською стаьєйкою про то, шо мущини уходят із дома потому шо женщина їх зайобує.

І всі даже дєвочки, "боже яка правильна стаття, ето же так просто - не зайобуй свого мужика, брий ноги, заробляй нормальні бабки, роди трьох геніїв, ходи в спортзал, готов смачно і главне не зайобуй свого мужчину".
Суть статті зводилась до того, шо єссі ваш мужчина прийшов з роботи, то він апріорі уставший, тому хай лягає на діван, хай пє пиво, грає в танки, а ви ходіть шопотом і не смійте прівлєкать його до домашніх справ.
А тепер взгляньом з іншого боку - жінка так само прийшла з роботи і їй може довелося їбашить в два рази більше, і от жінка теж прийшла з роботи... Тільки їй на діван нізя і в танчики нізя, бо їй треба прибрати, нагодувати, попрати і сказати, " котику, винеси сміття!" ніззя бо ти його заібьош і він тебе бросе. А іще ж депіляція, манікюр, пєдікюр, література, спорт, інтелектуальне кіно. А якщо діти? Тато лежить на дивані бо його нізя зайобувати побутовими проблемами, а в мами справ на сорок пунктів більше. І от коли мужчіна відпочине, ота загнана лошадь должна оказаться тігріцей в постєлі без ПМС, мігрєні і синдрому хронічної втоми.
Кароче, дєвочки, подружнє життя воно різне. І головне в ньому те, що турбот в два рази більше, але вони на двох. Не на неї і не на нього, а на двох, радості на двох і біди на двох, ПМС на двох і Блек Сабат на будильнику теж на двох. І якщо когось зайобує прохання, " винеси сміття" то це хуйня.
Дорогі мужчини, репостящі ту статтю, помніть, женщіни уходять не від кубіків пресу, розміру пенісу, чи об'єму доходів, женщіни йдуть здебільшого від ледачих мудаків, яких зайобує прохання, "коханий, сходи в магазин" . 
Будьте чемними і не репостіть хуйні.

УП за Саакашвілі

  • 28.07.17, 09:27

Як відомо, наші політики – через одного на голову хворенькі, особливо ті, що до влади ще не дійшли. Добропорядний громадянин може примірятися та обирати симпатії в міру своєї власної неадекватності.

Тому, захищати чи виправдовувати дії шановного президента Грузії Міхеіла Саакашвілі не будемо. Щоб він не робив, і як би себе не вів – він був є і залишиться Президентом до скону свого віку. А президент будь-якої країни потребує поваги уже за сам факт свого президентства.

В Україні присутність Міхеіла Саакашвілі взагалі вросла коренями в історію Незалежності. І вирубати її одним розчерком пера, хоч і теж президентського – себе не поважати, народ не поважати, і на весь світ забити.

Скажімо так: без апробованої у Грузії технології " революції троянд" не було б "помаранчевої революції" в Україні. І хоча тоді більше Віктор Ющенко, кум Саакашвілі, піарився на його гостинах, – Петро Порошенко, як фінансовий кум Ющенка, також мав свої дивіденди. І без них навряд чи зміг би переконати народ у 2014 році у своїй спроможності стати демократичним президентом в Україні.

У цій трійці – Саакашвілі-Ющенко-Порошенко – Міхеіл зіграв ключову роль у становленні двох інших як президентів України.

І ось маємо гучну новину: Петро Порошенко позбавляє Міхеіла Саакашвілі громадянства України.

Чисто з людської точки зору – це підстава, яка говорить про наявність настільки високої стадії конфліктності між цими особами, що втрачається відчуття обережності і наслідків на майбутнє.

Помилка номер один: коли Саакашвілі давали громадянство України – то можна подумати, що ніхто не знав про нюанси його політичної втечі з Грузії?

Проте на той час на правові моменти глянули крізь пальці. Припущень декілька:

а) ми робимо, що хочемо, бо ми найвища влада, і в "інтересах" держави можемо робити винятки – більш ймовірна версія;

б) ми йдемо на поступки, але віднині маємо тебе на гачку, і якщо ти будеш неслухняним, зможемо тебе викинути геть – менш ймовірна версія, бо наша влада так стратегічно думати не вміє.

Однак на якомусь етапі така думка таки прийшла в голову. Чому? Бо Міхеіл Саакашвілі щодень робився дедалі неслухнянішим. Можна критикувати його за безладність у його піар-компанії, за непослідовність та за одіозність – але, тим не менш, навколо нього потроху концентрувалося дві категорії людей: ярі противники і щирі послідовники. Байдужих не було.

А це вже конкуренція іншим політикам.

Трошки знаючи характер Михайла, можемо впевнено сказати, що й на переговорах він вперто вів свою, лише йому відому лінію і не йшов ні на які поступки.

Йому, за великим рахунком, втрачати нічого. Фігура світового масштабу, Саакашвілі просто розважався "у політику" в країні, де пройшла його молодість.

Помилка друга – класична. Якщо ви хочете позбавитися конкурентів – не звертайте на них увагу. Чим більше ви відповідаєте на закиди, тим більше видно ваше хвилювання і невпевненість, і тим більше бонусів від вашого антипіару отримують ваші опоненти.

У цьому випадку можна бути впевненим, що рейтинг Міхеіла Саакашвілі виросте, а рейтинг української влади впаде.

І впаде він не лише в очах українського електорату – а, що головніше, в очах американських можновладців. Саакашвілі завжди знайде, під яким сонцем грітися. Але чи добре після цього прийматимуть Петра Порошенка за кордоном – це велике питання.

І помилка третя – вважати власний народ за натовп ідіотів, який нічого не чує, не бачить і все може стерпіти.

Я бачила очі середнього бізнесу, який, маючи все і навіть домовленості зі Східними шейхами про інвестиції – не може розрулити справу тільки через одну єдину проблему – "політичну нестабільність у країні".

Ці очі були втомлені і дуже... злі.

Оксана Граніт, спеціально для УП

вдалий кадр

  • 27.07.17, 17:17

"Столичні правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку під час проведення заходів з нагоди відзначення Дня Хрещення Русі" (с)

В цьому фото прекрасно все, особливо Мерилін Менсон

Фото Олены Добровольськи.

когда с лицом что то не то

  • 25.07.17, 19:51
С лицом, конечно, что-то не то. Лицо вызывает реакцию окружающих. Стою, пью пиво у ларька. Из ларька выходит хмурый тип, в неопрятной бороде и стоптанных кедах с торчащими пальцами. У типа в руках два пластиковых стаканчика - один с водкой, другой с соком. Тип смотрит на меня с прищуром. Потом смотрит на свою водку. Опять на меня. Ещё раз на водку. Залпом выпивает сок. Снова смотрит на водку. Отливает из стаканчика немного водки в стакан из-под сока. Меньше половины. Гораздо меньше. И вдруг протягивает мне почти полный стакан водки.
- Зачем? - не понимаю.
- Ну, я ж вижу, тебе нужнее, - говорит тип.

точність формулювання наше псьо

  • 24.07.17, 21:10

я взагалі дивуюсь, як багацько піпла не вміють читати текст, чи то проблеми із сприйняттям інфи, чи шо поробляно ото людиськам?

Часом зайдеш почитати чужі коментарі, а там треш

От наприклад аффтар напише: "на обійстя вуйка Василя в Веселих Боковеньках напала чупакабра та загризла 2 сірих кроля"
Казалось би, що тут непонятного? Підмет з присудком, всьо є, географія чітко окреслена, математично виведено кількість одиниць, які беруть участь в процесі, навіть опис постраждалих

Як то кажуть, читай, перди і радуйся, але нє!

шквал непоняток наростає і всьо, понеслось гімно по шлюзам:

Хто напав?
На кого напали?
Де напали?
А як вуйка звати?
А скіко кролів загризла?
А як село називається?
А де це?
А якого кольору були кролі, чорні чи білі?
А це точно було у Веселих Боковеньках, там ще є Нижні?
А як вуйка звати?
А може вона не загризла кролів, а так, горло пожувала?

і це Захарна тільки узагальнила пару питань, там від побочки вопше можна з катушок злетіти

Таке враження, що другий клас ЗОШ, як ту саранчу випустили в пикозошит з ціллю спричинити автору сильні моральні страждання і довести до істєріки
а вони потім дивуються: аффтар сільна ізмєнілса, стал нєрвний і пріпадошний, безпєрспєктівно пре матюччам де треба і де не треба і банить всьо, що шевелиться...

А хто, блять, вінават, явасспрашиваю, га?

У Захарни теж такого нема, але іноді проскакує)))

Але Захарна в отлічії від вищеописаного аффтара любить свого читача і цінує)

фьюжн

  • 24.07.17, 18:46
про Надю чули? чули про Кейджа в Казахтсані? про 5.10 не набережній?
тоді ось вам, наслаждайтісь, мікс:

На Оболонской Набережной поймали "художников". Полиция состаляет протокол.