Ты светишься!

На бульваре Кольцова вечером, 9 сентября, произошла стрельба на детской площадке. Об этом пишет dtp.kiev.ua в Facebook.

Пикантность ситуации в том, что и стрелявшей, и потерпевшей являются женщины, но причина инцидента очень странные. По свидетельству очевидцев, стрелявшая женщина невменяемая, а потерпевшая утверждает, что стрелявшая просто подошла и со словами "Ты светишься!" выстрелила из травматического пистолета.

В итоге пострадавшую увезли в больницу с ранением бедра. У стрелявшей, которую тут же задержали очевидцы и сдали в полицию, не оказалось документов и она так же отправлена в больницу на обследование.

https://nashkiev.ua/novosti/v-svyatoshenskom-rayone-proizoshla-strel-ba-foto.html?in_parent=novosti

Ваши версии о потерпевшей:


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

50%, 2 голоса

25%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

25%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Точно описано ситуацію

  • 09.09.17, 21:48

Валерій Слово 1943 рік. Поранений солдат Радянської Арміі після госпіталю отримав короткострокову відпустку і поїхав додому. З вокзалу сів у автобус, а там включений приймач з німецькими піснями, на прохання вимкнути німецькі пісні йому відповіли, що мало вас там повбивало. Зайшовши до військкомату для позначки, почув що там усі розмовляють німецькою мовою. У магазині так само, на прохання говорити по російськи відповіли, що на якому хочу, на тому і шпрехаю, а ваш кацапський не панімаю. Навколо більшість жителів шпрехають німецькою. Знайшов деяких розмовляючих на кацапському і питає, що тут відбувається? На що отримав відповідь, що у нас з Німеччиною немає війни, а є АТО і наш Йосип Віссаріонович має фабрики в Баварії і кондитерську в Мюнхені. Його усе оточення постачає газ, ел.енергію, воду на території захоплені німцями і торгує з ними. А перед цим відправили ешелони з зерном і металом в Німеччину. Військова прокуратура шукає добровольців які пішли на війну, щоб їх посадити (с)

щодо останніх опитувань на російському радівє

  • 07.09.17, 18:54

https://ru.tsn.ua/svit/ukrainec-ili-chechenec-na-eho-moskvy-opublikovali-provokacionnyy-opros-ob-opaseniyah-rossiyan-925870.html

 а це вже тілівізар, проте, як на мене, тоже харашо
Фото Saba Kolxeli.

вот да

  • 06.09.17, 18:22


Взяла ноут додому щоб сісти за диплом.

Втикаю відосіки на ютубі, і думаю над тим, щоб почати дивитись якийсь серіал.


і про задоволення:

 
Фото Алексея Синюка.

4 вересня загинув Василь Стус.

  • 04.09.17, 18:18

1985, 4 вересня – у таборі біля села Кучино (Пермський край, Росія) загинув Василь Стус.
4 вересня 1965-го, під час прем’єри фільму Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”, разом з Іваном Дзюбою та В’ячеславом Чорноволом брав участь в акції протесту проти незаконних арештів українських інтелектуалів. За що був відрахований із аспірантури. Видавництва відмовилися друкувати його поетичні збірки “Круговерть” і “Зимові дерева” (остання опублікована у самвидаві та в Бельгії).
Василь Стус у відкритих листах до влади критикував її за порушення прав людини. Заарештований 12 січня 1972-го і засуджений за “антирадянську агітацію й пропаганду” до 5 років позбавлення волі і трьох років заслання. Покарання відбував у таборах Мордовії, більшість написаних ним віршів вилучалися і знищувалися.
Повернувшись до Києва, відмовився від радянського громадянства (“Бути радянським громадянином – значить бути рабом”) і приєднався до Української Гельсінської групи захисту прав людини. Працював звичайним робітником на заводах. У травні 1980-го заарештований вдруге, визнаний “особливо небезпечним рецидивістом” і засуджений на 10 років примусових робіт і 5 років заслання. Під час процесу відмовився від призначеного йому адвоката Віктора Медведчука, але суд не прийняв відвід.
Покарання відбував у таборі в Кучино. Від 1981-го не бачився з родиною. На знак протесту проти жорстокого поводження табірної адміністрації з політв’язнями неодноразово оголошував голодування.

и действительно, что это мы

  • 02.09.17, 21:16
Vladimir Popov

"Субсидий нужно выдавать как можно меньше, люди должны искать работу и больше зарабатывать", – заявил заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий Юрий Гримчак

Уже даже министры и замы говорят, что с нами что-то не так. То едим, как не в себя, то не хотим работать и зарабатывать

Они вам цены постоянно поднимают на продукты - вы все едите.
Они вам коммуналку каждые полгода увеличивают- а вы субсидии просите.

Хватит разочаровывать власть...