#конспірологія #теоріязмови

  • 08.07.17, 10:49

все, що відбувається в Україні, відбувається не просто так. 100%. Мені кум казав, а йому сусід, в якого є знайомий, в якого є інсайд
#конспірологія #теоріязмови

Фото Sergiy Taran.

Sergiy Taran

Родова травма українського суспільства – це культ конспірології, переконання, що насправді про істинні причини явищ ніхто не каже, а за спробами щось пояснити приховуються спроби щось заплутати. Потішно спостерігати як просунуті учасники українських дискусій не можуть жити без конспірологічних інтриг. “Сміття Садового” придумали на Банковій. Стокгольмський арбітраж спеціально виграли під дострокові вибори”, які “точно будуть” восени. Майдан «організували» американці... Події з-закордону сприймаються ще заплутаніше… Захід «ось-ось поміняє» Сирію на Україну, зараз «якраз торгуються». МВФ «навмисно руйнує економіку країн, які розвиваються. А раніше було ще гірше - теракти 11 вересня «інсценували» у ФБР, американці «насправді» на Місяць не літали, а Кеннеді насправді вбили ______ (підійде будь-яке прізвище)

Та і взагалі - світом правлять ФРС та «світовий уряд», який запросто «може все», але ми тільки про це не знаємо. «Світовий уряд», наприклад, керує і останніми виборами в ЄС. Днями від одного впливового українського політика чув довгу промову, що Макрона вибрали не французи, а «призначили» Ротшильди. Даремно, що перемога Макрона була легко передбачувана соціологами та політологами. Він-то точно знає - Ротшильди у все втрутилися і нав’язали французам Макрона.

Якщо ви, на своє лихо, спробуєте щось довести поінформованому знавцю світових змов, на вас подивляться як на хворого - «Вони навмисно хочуть, аби ти так думав!», або «Так, вони все якраз і придумали!», або, якщо вас не «переконали», почуєте: «Та вони тебе купили!»)..

Логіки у лавах прибічників колективної параної шукати не потрібно, бо її там зроду не було. Звідки такий потяг до конспірології?

По-перше, суто національні причини. В Україні дуже довго не було державності, але і після 1991р. свобода слова була здебільш під контролем влади і тому будь яка інформація досі сприймається з великою недовірою.

По-друге, загальнолюдське прагнення до простих нераціональних рішень. Попри видимість наукового прогресу люди не припинили вірити у дива та шукати пояснення сущого в надприродних явищах. За кількістю ворожок, екстрасенсів та чаклунів на душу населення сучасна епоха не поступається середньовіччю.

Відтак, шукати пояснення політичних подій у причинах, які поза нашим сприйняттям, але пояснюють все і одразу – просто і легко. Зануритися у масову параною - означає осягти суспільну гармонію, в якій є чіткий розподіл на “добро” і “зло”, і це робить людей щасливішими, ніж необхідність самому шукату складну істину.

Віра у надприродні політичні причини – прекрасний грунт для пропагандистів. Вони пропонують легкі рішення, які цементують рефлекс пояснювати світ всюдисющими силами, які керують всім і усіма. А будь-який натяк на раціональність одразу потрапляє під підозру та обструкцію.

Ну, ви ж теж не всі вірите, що цей пост я пишу просто так? ))

тест, що ви бачите першим

  • 07.07.17, 06:51
1. Что вы увидели первым?

Машину.

Про таких, как вы, говорят «глубокий человек»: вы не обращаете внимания на мелочи и условности, потому что сразу смотрите в корень проблемы. Аналитический склад ума и внимательность здорово помогают вам в принятии сложных решений, но как раз из-за глобальности мышления вы часто упускаете из виду оттенки и полутона. А ведь дьявол, как говорится, прячется в деталях…

Человека с биноклем.

У вас отлично развито воображение и интуиция. А ещё вы отлично чувствуете людей, иногда буквально видите насквозь. На любую проблему у вас найдётся неожиданное и творческое решение. Правда, слишком доверяя своему сердцу, вы склонны отключать мозги и витать в облаках.

Букву «А».

Вы любите всё необычное и яркое, что неудивительно, ведь вы сами — очень даже яркий и заметный человек. Правда, люди склонны считать вас немного заносчивыми и поверхностными. Научитесь не спешить и копать не вширь, а вглубь — и тогда вам вообще цены не будет!

2. Что вы увидели первым?

Женщину.

Это знак того, что скоро всё наладится в вашей жизни. Все мелкие неурядицы исчезнут сами собой, а в крупных делах вам обязательно кто-то поможет.

Можете смело начинать новые дела и верить в себя.

Побольше бывайте у воды. Сейчас у вашей жизни женская энергетика, вода подпитывает её.

Мужчину.

Наконец в вашей личной жизни наступает спокойный и гармоничный период. Если у вас уже есть пара и это действительно «ваш» человек, то отношения будут становиться только крепче и благополучнее.

Ну а если вы в активном поиске, то скоро вы встретите свою вторую половинку — того человека, с которым вам уготована долгая и счастливая жизнь. Не пропустите его!

3. Что вы увидели первым?

Крокодила.

Вы очень практичны и трезво оцениваете риски в своей жизни. Вы очень осторожны, что иногда граничит с пессимизмом. Вам стоит меньше зацикливаться на плохом и почаще радоваться хорошему.

Лодку.

У вас потрясающая внимательность к деталям — вы ничего не упускаете. Вы очень креативны и всегда придумываете уникальные решения для всех проблем.

4. Что вы увидели первым?

Старика.

Вы эмоциональны и умеете сопереживать. При этом вы очень уверены в себе. Иногда вы проявляете излишний перфекционизм, но ведь совершенству нет предела!

Девушку.

Вы — оптимист, излучающий позитивную энергетику. Несмотря на вашу импульсивность, окружающие вас любят. При этом вы мыслите довольно логично и аналитически.

5. Что вы увидели первым?

Колонны.

Если вы увидели колонны, то ваше нынешнее состояние души мешает вам достичь желаемого в жизни. Вы не хотите выходить из зоны комфорта, но вам придётся это сделать, если вы хотите добиться успеха. Также вы — мечтатель, часто упускающий из виду мелкие детали.

Людей между колоннами.

Если вы увидели силуэты между колоннами, значит, вы — свободный и общительный человек. Вы часто принимаете чужие слова близко к сердцу и придаёте большое значение поступкам людей.

6. Что вы увидели первым?

Лица.

Вы — экстраверт, питающийся энергией окружающего мира. Для вас очень важно находиться в окружении позитивных людей, которые поддерживают вас, а не критикуют.

Вазу.

Вы — интроверт, получающий энергию изнутри. Если вы справитесь со своими слабостями, вы сможете многого добиться.

7. Что вы увидели первым?

Череп.

Несмотря на устрашающий образ, череп символизирует силу. Вы готовы к новым свершениям и победам.

Вместе с тем, вы прекрасно осознаете скоротечность бытия, и знаете, что всему приходит конец. Вы не зацикливаетесь на материальном, для вас скорее важен сам путь, а не результат.

Именно по этой причине у вас всё складывается наилучшим образом. Вы многого добьётесь, если не свернёте с этого пути.

Женщину.

Женщина, склонившая голову к ногам, символизирует усталость. Возможно, вы запутались и не знаете, что делать дальше.

Отдохните, по возможности отложите дела в сторону. Сейчас вы не в лучшей форме. Неплохо бы сменить обстановку хотя бы на пару дней и набраться сил.

Вероятно, рядом с вами есть человек, который отнимает вашу энергию. Пересмотрите своё окружение и не бойтесь расставаться с людьми, отношения с которыми уже изжили себя.

слідкуєш ти за мною, ман'як? ман'як, розпустив ти мене!

  • 06.07.17, 18:56
Напевно в кожному місті є не зовсім благополучні райони. Так ось, наступна історія сталась якраз в такому місці.

Було це в середині 90-х. Прийшла під вечір одна подруга (років 40-45) до іншої в гості. Посиділи, поговорили, чайку попили, глянули - половина першого. Потрібно розходитися, а щоб не страшно було, вирішили разом дійти до середини шляху ( їхні будинки були в межах прямої видимості), а потім чимдуж бігти кожна в свою сторону. 
Ну ось дісталися вони заданої точки. Стоять, говорять, неначе роками не бачились, все ніяк не можуть розпрощатися. Аж тут з кущів з'являється мужик, явно на підпитку, хватає одну з них за руку і тягне за собою. Та від страху спочатку оніміла. А потім згадала, що треба щось же робити, звати на допомогу... і закричала...
Ефект був приголомшливим - мужик кинувся навтьоки що було сил. Вона обертається і бачить, що подруга надривається зі сміху. Звичайно, вона обурилася - мене, мовляв, мало не згвалтували, а ти іржеш! Подруга прийшла в себе і питає: 
- Ти хоч пам'ятаєш, що орала? 
- Не пам'ятаю, а що? 
- Та ти орала: УРА-А-А-А !!!

ВІН вже тут ! )))

  • 06.07.17, 09:40
Фото Романа Кушнарьова.

Почалося...

отличччное качество

  • 04.07.17, 20:23


Гомеопатический паштет с гусиной печенью
Заметьте, гусиной печени 0,5% 
Утверждают, пострадал как минимум один гусь...

https://marketingporn.d3.ru/gomeopaticheskii-pashtet-s-gusinoi-pecheniu-1402752/?sorting=rating

kvakvs, более полный рецепт: нитрат, нитрит, нитрет, нитрыт, нитрэт, нитрот, нитрят, анусы овцебычьи сублимированные, ароматизатор идентичный натуральному ароматизатору «ароматизатор «Сыр», бутилопропелошекель, карбонат натрия, фосфат калия, соли бериллия, пепел Берии, пентаграммы измельчённые, тринитроглицерин, пирокатехин, натр едкий, кадаверин, этилмеркаптан, триптофан, подсластитель, подсолитель, творог подзалупный начальника цеха №2, проявитель, закрепитель, святая вода, очищенная и пастеризованая на убывающей луне, мышьяк «Праздничный» натуральный, мазут гост 10585–99, пальмовое масло категории «Б», подсластитель «Сладкий хлебушек», молоко козлиное порошковое безлактозное восстановленное, краситель «Карминовый красный» натуральный Е120 (возможно наличие следов останков самок жучков польской кошенили «Красный партизан»), краситель «кадмий лимонный «невская палитра», уран–239, экстракт залуп жука–оленя, незначительное содержание каловых масс, метиламин, метилгидрат, жидкость водосодержащая общего назначения, фенилэфрин, фенилаланин, финарфин, финголфин, финалгон, финалгель, валинора феанор сильмарилла, элендила арагорн арахорна, митрандира инкансус олорина, осгилиата барамир денетора, осгилиата фарамир денетора, пена для бритья взбитая, далай–лама сушеный, молекулы хлора сгущенные с сахаром.

про свиню, яка мріяла стати шашлком(або про різницю менталітету)

  • 03.07.17, 11:09

Совок виховав певний тип людей, для яких обдурити ближнього, вкрасти все, що погано лежить, навіть дрібничку, яку можна легко купити, – це вже норма життя. Згадайте феноменальні кадри, як наші гарні галичани цуплять ящики пива з перекинутої фури. Цуплять люди, які їздять на автах, часто на іномарках. Тобто не бідні. Але проїхати повз таке щастя все ж совість їм не дозволила.

 

В результаті українці часто нічим не різняться від росіян, для яких така поведінка в глибокій традиції багатьох поколінь.

 

За свідченням іноземців, українці в давнину не крали, хатів не замикали, бо й ключів не було. Господар, покидаючи хату навіть на триваліший час, підпирав клямку костуром – і то був знак, що в хаті нікого нема. Такий звичай я ще застав у своєму дитинстві на Кременеччині. Ключі, щоправда, вже були, але залишали їх над одвірком, а клямку все ж підпирали костуром.

 

Натомість про московитів іноземці писали винятково як про злодюжок, брудних запропалих пияків, які лаються брутально й дико, розпусників та содомітів. Велика різниця між нашими народами кидалася в очі навіть самим росіянам.

 

Князь Іван Долгорукий, відвідавши Україну у 1817 р., гостро відчув різницю між великоросами й українцями, чітко означивши межі: «Нет, всё мне чужое за областью той, в которой я родился... Другие избы, другой язык, другие люди. Здесь я уже почитал себя в чужих краях, по самой простой, но для меня достаточной причине: я перестал понимать язык народный; со мной обыватель говорил, отвечал на мой вопрос, но не совсем разумел меня, а я из пяти его слов требовал трем переводу. Не станем входить в лабиринт подробных и тонких рассуждений; дадим волю простому понятию, и тогда многие, думаю, согласятся со мною, что где перестает нам быть вразумительно наречие народа, там и границы нашей родины, а по-моему, даже и отечества”.

 

А. Купрін описав, як російські купці тішилися, що їм вдалося обдурити чухну (себто фінів). На фінському двірці було влаштовано шведський стіл із закускою, а плату треба було кидати до скарбнички, якої ніхто не контролював. То купці нажерлися, не заплативши.

 

Ще й у ХІХ сторіччі крадіжки в Україні були великою рідкістю. В народних приказках та анекдотах, записаних у цей період, завжди при згадці про московитів підкреслювалася їхня схильність до злодійства. Натомість російські приказки й анекдоти розповідали про дурних «хахлів», яких так легко дурити.

 

На жаль, за совєтський період московські традиції злодійства і шахрайства поширилися й серед нас. Хоч Галичина тривалий час і опиралася цьому, та врешті й вона піддалася, породжуючи різних каськівих, германів, базівих та всіляких доморощених хрунів на зразок псевдо-оунівця Ромця Козака.

 

Тепер шахраї серед українців – не дивина. Кожен може згадати когось, хто позичив у нього грошей і не віддав. Ну, бо так уже є: друзі поділяються на добрих і поганих. До перших належать ті, що не позичають у мене грошей, а до других ті, які не позичають мені.

 

Та є тут і добра сторона. Позичивши такому клієнту на здохлу рибу гроші, маєш уже святий спокій, бо він надійно зникає з твого овиду. А згодом уже вдає, що не впізнає.

 

Хоча бувають і винятки. Один такий жевжик, понапозичавши грошей у різних друзів, навіть і не думав зникати, а регулярно провідував нас, не забуваючи при цьому нагадати, що він пам’ятає про борг.

 

Хочу при цьому оповісти одну історію, яка трапилася у наших богоспасенних Винниках.

 

Отже, два мої кумплі купили трьох поросят і запропонували сусідам, що забезпечать їх кормом, а ті нехай за ними доглядають і одну свиню залишать собі. Сусіди вирішили, що це вигідна пропозиція і погодилися.

 

Ну, бо саме такі пропозиції робили й німці для наших селян, і всім було вигідно. Доки наші селяни не вирішили, що німця здурити не гріх, і не почали перечіпляти кільця з вибитою датою з дорослих підсвинків на поросят, нарікаючи, що кормів було замало, то воно дурне й не росло.

 

Але традиція є традиція. Дурили німців – одуримо й сусідів.

 

Далі мої кумплі до того свинюшника не зазирали, іно, коли треба, доставляли харч.

 

І от настала година Х. Кумплі мені телефонують, бо без мене рідко яке свинобиття обходиться, і кажуть: вали до нас, будемо бити.

 

Йдемо ми до сусідського хліва і бачимо унікальну картину: одна свинюка така, що хай арбузов сховається, а дві інші... як же їх назвати так, щоб достеменно?

 

О! Винниківська гінча.

 

Порода така свиняча. Виглядали ці дві свинки, як два песики. Ми не вірили своїм очам. Таких свиней у віці «грай мене, милий, досхочу» ми ще не виділи. Навіть їхні хвостики стирчали не бадьоро вгору, а були обвислі, як козацькі вуса. Погляд їхній був сумний і приречений. Вони дивилися на нас так, мовби благали: та вже забийте нас, щоб ми не мучилися в цьому винниківському аушвіці!

 

А господиня й каже:

 

 – Та тоті ваші свині не хотіли їсти. Я всім давала порівну. А вони, курва маць, морди відвертали.

 

Я думав, що мої кумплі скажуть:

 

 – А де то видко, котра чия свиня? Ми беремо цю льоху і цього рахіта. А цей дистрофік най вам ся лишає, ми вам ще ґрису привезем.

 

Але нє. На відміну від мене, то були вишукані інтелігенти. Вони кивнули мені, ми покидали тих шкап на тачку і привезли на обійстя. Ну, а далі ви знаєте – бемц в чоло і фертик. Ґеґнули без зайвого звуку. Смерть бідолахи прийняли як вибавлення від мук голоду.

 

Мені навіть здалося, що я бачу їхні праведні душечки, як вони здіймаються вгору – простісінько у свій свинячий рай, радісно кувікаючи.

 

І що я вам скажу. Коли гелемзаєш таке-во м'ясо свині, котра була вдячна тобі за те, що ти її врятував від страждань, то відчуваєш неабияку насолоду. Воно за смаком неабияк відрізняється від будь-якого іншого. Так що, ласуючи якимось шашликом чи печенею, можу сказати: о, ця свиня віддалася повністю, її мрія перетворитися на шашлик здійснилася. А ця – ні. Ця мала плани на велике майбуття, може, навіть скупатися в морі, полежати на пляжі під парасолькою з книжкою Винничука.

 

Але не судилося. Винничук лежить на південному березі річки Маруньки з шашликом у руці і з книжкою свинюки Лімонова. Бо мусить вивчати наших ворогів.

 

Лежить і думає, як же нам повернутися до наших первнів? До тих наших традицій, коли ми не крали, не дурили, не шахрували. Як нам відірватися від совка і московитів? Бо хоч ми й у своїй державі, але мацаки Московії тримають нас міцно. Тримають, як казав Кучма, «за оте-то от».

 

Наша ментальність зруйнована, упосліджена і в багатьох місцях затерта або ж покрита чужими письменами. Як очистити це все від чужинського нальоту? Як зішкрябати їхні звичаї?

 

А потім заплющую очі і намагаюся згадати, невже я геть нічого не поцупив за своє життя? Невже нічого?

 

Справді нічого?

 

А як подумати?..

 

 

02.07.2017
https://zbruc.eu/node/67940

і де б ви не були пам'ятайте, за вами cлідкують

  • 02.07.17, 20:34) ААХАХА    

Фото Вікторіи Цілуйко.
- А в вашем городе есть что-то интересное посмотреть?
- Трезвым нет.©
Фото Inna Cold.