Про блокаду

  • 23.11.15, 15:43
..Так блокада, чи ні?
кулявлоб затверджує якісь списки товарів, ДОЗВОЛЕНИХ до завозу до криму.. екстрене засідання  потвор...з пропозиціями брехливими шоколадного(((

Про канадцiв

  У неділю, 25 жовтня, канадське місто Сент-Джордж відсвяткувало Різдво. Жителі міста прикинулися, що настало 25 грудня, заради 7-річного Евана Леверсейджа, у якого в два роки виявили неоперабельну пухлину мозку.

   Лікарі сказали, що Еван може не дожити до кінця року. Його мама, поговоривши з сином, склала список його заповітних бажань, серед яких було: побачити ще раз Різдво.

   Жителі Сент-Джорджа вирішили допомогти родині. Вони прикрасили свої будинки, встановили різдвяні ялинки, а одна з канадських кіностудій відправила у місто установку з виготовлення штучного снігу. Так вийшло справжнє свято — з парадом, Санта-Клаусом і навіть снігом.

Джерело

про розбудову України

  • 21.08.15, 21:25
..поки різні підіректори та мудоміністри із різною блядократією крадуть щосили, в Одесі простий вантажник дві доби виконує роботу новітньої блядополіції, а на Волині індус піднімає економіку України...
..от навіщо нам оті кабміни, вр, гпу, котра запровадженням криміналу попереджає - втікай, злодюго..натовпи дармоїдів депутатів...

про Intertelecom

...Шановні львів'яни, хтось користується інтернетом від Intertelecom? Щось останіх пару днів мені він не подобається...
..МТС кинув, Київстар кинув, лайф слабенький...
...Потрібен цілодобовий мобільний доступ до Мережі у Львові та околицях.. Півтора року з Intertelecom'ом усе було добре. А остані пару днів просто жах.
...Підключився, поки загнав логін-пасворд, лише почалась завантажуватись сторінка, - відсутній зв'язок...Через пару хвилин знову з'являється...Усе повторюється: підключення, захід на сторінку, введення особистих даних, тільки починаю заходити в залоговану частину якогось сайта, Мережа щезає...
..Пишу онлайн консультантам, один каже проблема найближчої станції, (вишки, як я розумію) другий мене звинуватив, що я некоректно розриваю підключення до мережі, та ще букет причин.
..Хтось щось мудре підскаже? Я вже забембався оті модеми купляти.

про гуцульські анекдоти)

...На фейсбуці є така спільнота, здається, - гуцульські анекдоти. Анекдот звідти:
– Ало, міліція, я туй барана збив.
– Но та покладіть го на обочину.
– Тать добре,покладу. Айбо шо з його ровером робити?

Ще:

У темному провулку мужик витігає ножа і звідат другого
– Гроші маєш?
Другий витігає пістолета і каже:
– Тобі нашо?
– Розміняти хотівім…

lol

про дієту)

lol нічогенько так підхід до питання)

про статус

...В Мережі надибав статус:
Бажаю Україні мирного неба над головою, а тим, хто хоче нас цього позбавити — мирної землі над головою!
ura

про торпеди та ракети)

..якось навіяло)))) оце http://blog.i.ua/user/3169528/1673607/
..а нещодавно якісь дурні ракету запускали))) не було нікого, ні англійців, ні німців, лише великі та магучі))) ракета пукнула десь на сто метрів догори, та гарно гепнулась назад, на "Родіну-уродіну"))) добре, хоч не якась там атомна)

про люстрацію


оце справді люстраціяbravo

про боді-арт


..а спробуйте вгадати, що це rofl
відповідь