О сообществе

Приносить людям радость,юмор,стихи,отношения,мода и куча позитива.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ХОРОШЕЕ НАСТРОЕНИЕ

Там нет заботы о клиентах....

Весна это конечно приятно... 

Но, как сокрушенно заметил Кацман,
оплачивая похороны тещи,
все в этой жизни имеет теневые стороны....

Тест: як ти виглядаєш в очах людей?

  • 25.02.21, 20:39
Виберіть кота на зображенні, який найбільше вам імпонує, і дізнайтеся відповідь.Варіант 1 Перед людьми ти посміхаєшся і завжди вітаєшся першими. В очах людей, ти – ніжна особистість, яка часто думає про інших. З незнайомцями ти, як правило, тримаєшся безпечної відстані. Тільки після того, як ти зміцниш довіру і прихильність, зможеш розкрити свою справжню природу і показати зовсім інший аспект своєї зовнішності. 

Варіант 2 Ти виглядаєш сильним, холодним і спокійним в очах інших, але трохи непередбачуваним. В серці маєш незліченні секрети, якими можна поділитися з близькими людьми. Багато оточуючих відчувають велику відстань між вами, не намагайтеся скоротити її. Нелегко розкрити свій темперамент і серце, але цього заслуговує людина, яка робить все сумлінно і від чистого серця. 

Варіант 3 Ти виглядаєш, як дуже оптимістична людина в очах інших, і завжди приваблюєш своїм оптимізм, як магніт. Ти маєш велику сили і є дуже наполегливим. Знаєш, як прожити багате і прекрасне життя, при цьому залишаючись в очах інших, все тією ж звичайною людиною, яка любить життя і знає, як отримувати задоволення. 

Варіант 4 Ти виглядаєш в очах інших, як маленька дитина. Маєш неабияку пристрасть до сміху і дрібниць, які змушують тебе усміхатися. Веселощі – це невіддільні речі у твоєму житті. Іноді ти недостатньо уважний, і оточуючі вважають, що такій людині довіряти не варто, принаймні, коли мова заходить про якісь серйозні речі. 

Варіант 5 Ти маєш гарний вигляд в очах інших, маєш тяму в романтиці та залицянні. А друзі часто звертаються до тебе за допомогою. Твій інтелект високий, ти завжди знаєш, що й коли сказати. Насправді ти ненавидиш складні речі. Коли інші намагаються сподобатися тобі, ти можеш запідозрити це з першого погляду. Твій зовнішній вигляд теплий і гостинний.

Джерело: https://woolik.info/articles/test-yak-ty-vyglyadayesh-v-ochah-lyudej-tochnist-97/?fbclid=IwAR3-QJK4Ww_vZqmNBXufVUEqT8YwYHFSBF-XZtkei6jZFYM4rVH6EdPoyes 

Домчались...А ведь были искорки знаний... 


Ну а как могло быть иначе?

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
950
предыдущая
следующая