Симптом «льоні космоса»

«Згідно з даними Global Financial Integrity,

з кожним доларом, який надходить в Україну,

шість залишають її територію.»


         Як сказав колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен - "Серйозний інтерес, проявлений як з боку народу України, так і з боку тисяч чиновників, які заповнили форми (е-декларування, - Авт.), демонструє сильну волю до боротьби з корупцією. Україна зробила важливий крок, щоб порвати з корупцією і забезпечити чисте й ефективне державне управління. Електронні декларації мають першорядне значення, і вся Європа має на це звернути увагу й аплодувати цьому важливому кроку", ( прес-служба фонду Rasmussen Global.)

30 жовтня о 24:00, етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, був завершений. За підрахунками, йдеться про приблизно 30 тисяч осіб. З наступного року данні усіх чиновників, суддів, прокурорів чи поліцейських мають бути в загальному реєстрі. Ця система (е -декларування, - Авт.) забезпечує повний доступ громадськості до активів і майна вищих державних посадових осіб України і членів їхніх сімей. За даними офіційного сайту Єдиного державного реєстру декларацій, станом на 24.00 30 жовтня у реєстрі значаться 118 тис. 173 документи.

http://zik.ua/news/2016/10/31/taran_naslidkom_edeklaratsiy_maie_buty_ne_zabraty_i_podilyty_a_kontrol_982865

Це загально доступна інформація, але у мене особисто виникає запитання до чинних можновладців, вам не страшно, ви не  боїтеся, спати на тих матрацах  набитих готівкою, вас вночі не мучать жахи, вам не муляють в бік мільйони доларів. А як відносно совісті, хоча про що я, ви навіть не знаєте що таке совість, а взагалі звідки вона у вас могла взятись. Як що у ваших очах крім «кешу», «відкатів» та дяка за вирішене питання нічого немає.  А чи замислювались ви над тим, що у ваших матрацах та трьох літрових банках лежать  вкрадені вами кошти за невідремонтовані дороги, за незбудовані дитячі садочки та школи, це ліки тих людей які померли бо їм просто не було за що їх купити, це кошти моїх дітей і не тільки моїх, а  мільйонів українських дітей які зараз існують в найбагатшій (ресурсами – Авт. ) державі. Ви забрали кошти у людей які сьогодні виживають тільки дякуючи своїй присадибній ділянці, те що зробили та робите це ознака низької культури, дрібної душі, внутрішньої несвободи та багатьох комплексів.                           

Ви хіба колись замислювались, що таке чесно заробляти гроші, хіба ви знаєте як бути бізнесменом ? У мене є друзі бізнесмени (з етичних міркувань не буду називати прізвища – Авт.) серед них є досить  відомі люди в Україні, які   вкладають  кошти у розвиток  виробництва, будують нове майбутнє  нашої держави.

Ви вбивці Української економіки, ви банальні злодюжки, ви ніби прилетіли з Марсу та надієтесь, що з часом назад туди повернитесь. Сьогодні корупція створена вашими руками руйнує майбутнє України та підриває довіру до неї міжнародної спільноти. Для більшості вас, та яка загрузла в безмежній розкоші,  е-декларації - квиток на той світ. Політичний. Але я не впевнений, що ви це розумієте е-декларування продемонструвало величезну кількість багатих українських політиків. 

Багато хто продовжує приховувати свої доходи, про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний аналітик Павло Нусс про Юлію Тимошенко: «Декларація Тимошенко – це декларація брехні і жадібності. Це ж як потрібно ненавидіти народ, щоб ось так нахабно брехати і відкрито вважати цей же народ тупим стадом? Більше того, сам факт того, що Тимошенко наполегливо продовжує приховувати свій бізнес і доходи, говорить про те, що ці доходи сумнівного походження».

Дуже влучно з цього приводу висловилась заступник керівника сайту «Новое Время» Олена Трибушна – «Нудить від ваших стопітсот квадратних метрів і гектарів на рило. Від домашніх збройних арсеналів – нудить. Вибачте, панове, я буду злою і грубою»  http://zik.ua/news/2016/10/30/trybushna_chasy_moralnyh_vyrodkiv_982313

        Мені сподобалось як на своїй сторінці у фейсбук сказав засновник фонду «Рух молоді» Володимир Полочанінов - «Сотні мільйонів доларів США готівкою, колекції годинників на мільйони доларів, винні погреби з пляшками за ціною однокімнатної квартири, картини – надбання світового мистецтва, яким місце в національних музеях, монети, скульптури, десятки будинків з площами палаців, квартири розміром більше резиденцій глав держав у яких ми клянчимо гроші, десятки супер дорогих автомобілів...», «Так ви дбаєте про свій народ який дозволив вам дебілам, покидькам і неукам все це мати?!

Я не знаю такої віри, яка могла б врятувати від гніву людського і Божого. Ви настільки незначні, що вас навіть важко ненавидіти, вас зневажають всі нормальні люди, які все ще є в Україні, і мені щиро шкода ваших дітей і онуків» - продовжив він.

Я думаю, що будуть спроби «ВІДМОТАТИ» все назад, з'являться законопроекти про часткове закриття інформації, буде атака на нових політиків та держслужбовців, будуть спроби поставити на одну шалю ваги, хабарників-чиновників та обдарованих професіоналів з бізнесу, підприємців, ми маємо бути до цього готовими.

Сьогодні ми з вами злодії-хабарники живемо в різних часових вимірах ви живете у  пострадянській Україні - де корупція, крадіжки на всіх рівнях та голосування за гроші. А ми у новій державі – яка відродила з попелу свою армію яка наразі успішно воює, збирає гроші для неї і намагається запустити нові бізнеси. І ми з вами будемо вести безжальну  боротьбу можливо і в нерівних умовах але запам’ятайте ми не здамося та не відступим, сьогодні виросло нове покоління, покоління МАЙДАНУ, покоління нових – безстрашних Українців. 

Нова країна має своїх представників у владі, хоч і мало. Ці люди не збільшили статків за останні роки — вони їх зменшили, бо на зарплату держслужбовця не проживеш. Щотижня їх стає менше і менше: втома, закінчилися гроші, невизнання з боку суспільства. Ми мусимо їм дякувати, ми мусимо їх підтримувати. Це завдяки ним поле корупції зменшується, хоч і повільніше, ніж хотілося б. А це тому, що їх мало. І ми мусимо їм добряче платити, щоб вони могли продовжити розпочату справу.

Як на мене громадянському суспільству потрібно «тримати руку на пульсі» та не здаватись ми зобов’язані використати цей момент, щоб пояснити людям необхідність економічної свободи, але у тюрмах повинні сидіти злодії усіх рангів та усіх політичних команд, незважаючи ні-на що, як що вкрав ти злодій і відповідно твоє місце на «нарах». 

Наше завдання — змінити систему, яка не хоче й опирається. Наша перемога не гарантована. Але важливий крок зроблено.

    Після Революції Гідності в Україні створено чотири нових відомства із боротьби з корупцією, ми всі очікуємо реальних і чесних дій від антикорупційних органів але жодне з них ще повноцінно не працює. Але ж ми повинні змусити їх проаналізувати е-декларації чиновників і зробити  відповідні висновки.

Шановні мої читачі я пишучи цю статтю розумію що звертатись до наших політиків це марна трата часу, але ж той хто прочитає мою сповідь, зрозуміє мій відчай та крик душі зробить відповідні висновки, завтра будуть наступні вибори думайте друзі за кого будете голосувати та кого ви виберете у владу – знову злодіїв … .


Хмельницькі електрозаправки – РЕАЛЬНІСТЬ.

На майдані Незалежності у Хмельницькому урочисто, з перерізанням червоної стрічки, 25 червня відкрили дві безкоштовні зарядні станції для електромобілів.

http://ye.ua/news/news_25300.html

Так все відбувалось, дійсно багато хто з Хмельничан, серед них і я, раділи цьому. Ми стаємо Європейським містом у відкриваються електорозаправки.

АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ – до мене у гості приїхав мій гарний товариш з Києва, гарний гість, гарна людина і автомобіль у нього сучасний, не просто автомобіль а ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ - Nissan Leaf , так новенький Нісан Ліф. Мій товариш запитує мене чи є у нас в місті електрозаправки я З НЕПРИХОВАНОЮ ГОРДІСЮ ГОВОРЮ Є і непросто електрозаправка а Б-Е-З-К-О-Ш-Т-В-Н-А, буквально в 100 метрах від мого будинку, давай поїхали поки авто буде заправлятись ми посидемо і випємо кави поспілкуємось, там кафешка на дворі. Іось ми поїхали на Майдан Незалежності де так гучно «урочисто, з перерізанням червоної стрічки, 25 червня відкрили дві безкоштовні зарядні станції для електромобілів», ха і що ви думаєте мало того, що вони платні так ще й не кожному на них можна заправитись, справа у тому, що заправитись на них може тільки, дивіться фото.


Ось так якого облезня я спіймав, мало того, що перед товаришем зганьбився, що його оману ввів, так перед тим у фейсбуці розписував як у нас в Хмельницькому , Європою запахло. А запахло тут не Європою, а звичайнісіньким "совком".

Я вирішив  дізнатись хто це такого «ляпаса» мені та й іншим Хмельничанам дав.

 І ось в тій же статі написано, що «Обслуговуватиме заправки один із ініціаторів проекту - представник автоцентрів «ЛИГА». Що це за ЛІГА, хто той мудрець з ЛІГИ, що надурив Хмельничан разом з міським головою. А ось хто депутат міської Ради Галкін Григорій Якимович , обраний від Хмельницької міської організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” за територіально виборчим округом №33, та як сказано у його автобіографії – «З 2003 року і дотепер директор авто центр “ЛИГА”.»

Так ось хто цей дотепний «жартівник», який обдурив усіх, міський голова на урочистому відкритті заявив, що кількість подібних заправок збільшиться, а скажіть будь ласка а на який ляд вони нам здалися коли - « на цій зарядній станції мають право заряджатись автомобілі, які були придбані в «АВТОЕНТЕРПРАЙЗ» або автомобілі які пройшли сертифікацію на СТО «АMPERA»». І дві ці фірми мають пряму дотичність до ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ Галкіна Григорія Якимовича.

 Ось така невесела історія трапилась зі мною та моїм Київським товаришем.

 

На фото Хмельницький «БЛАГОДІЙНИК» ГАЛКІН Г.Я.

скрін з сайту Хмельницької міської Ради.

Сповідь.


По словам товарищей, Иван Сотник был скрытным человеком и редко говорил, что он думает о происходящем в стране. Но незадолго до гибели Ваня неожиданно поделился в «Фейсбуке» своими мыслями. Его слова бойцы назвали завещанием. Публикуем их дословно:
«НИКАКОГО ГЕРОИЗМА. Война — это кровь, смерть, оторванные руки, ноги, головы. Война — это искалеченные судьбы. Война — это сожженные города. До тех пор, пока в вашей голове война будет чем-то красивым и героическим, вы к войне не готовы. Война — это запах гноя, гари, мочи и пота, а не пафосные монологи и красивые поступки.
Всегда был против советского кино о Второй мировой. Красивые, причесанные (иногда красиво замазанные сажей) правильные люди принимали однозначные правильные решения. Все выглядело, как в классических пьесах: если герой хороший („наш“), он правильно разговаривает, хорошо выглядит, правильно рассуждает и красиво умирает в конце. Если герой плохой („немец“), то он убивает, сжигает, грабит и не считается ни с одной другой точкой зрения. В жизни ВСЕ НЕ ТАК. В жизни плохие солдаты есть с обеих сторон, хорошие солдаты есть с обеих сторон, каждый уверен, что он прав. Наши солдаты тоже не святые, наши снаряды тоже могут попасть по гражданскому объекту, наши солдаты не все „киборги“. Они иногда не могут связать двух слов, иногда пьют, иногда покушаются на других людей. И происходит это потому, что в армию не отбирают по принципу „святой — не святой“, а призывают тех, кто может выполнять поставленную задачу. И задача у солдата простая — воевать.
Пожалуйста, примите это как факт.
Героизм, подвиг, благородные поступки и прочее — вопрос ИДЕОЛОГИИ. А идеология в любой войне — второстепенна. Идеология — это инструмент для мотивации солдат и народа. И уж никак не первопричина. Потому не тешьте себя иллюзиями, что в РЕАЛЬНОЙ ЖИЗНИ люди руководствуются идеологией.
НИКАКОЙ ЖАЛОСТИ. Во время военных действий, если твой дом находится на линии огня или в зоне поражения, то велика вероятность, что его не будет. Если ты будешь находиться в своем доме, то, возможно, не будет и тебя — это факт. Враг вообще не будет считаться с твоей точкой зрения. И твои слезы над пожитками его не волнуют, как не волнуют его твои банки с помидорами, твой кот, твоя картина над кроватью, которую тебе когда-то подарила мама. Им плевать на все, что для тебя ценно. Не потому, что они сволочи, а потому, что не бывает войн, в которых учитываются твои пожитки. Думать и страдать нужно было раньше. Война пришла в твой город — либо уезжай, либо бери в руки оружие или принимай участие в защите любым доступным тебе способом. Все элементарно просто. Бракованный снаряд не будет жалеть тебя. Случайный осколок тоже не будет о тебе заботиться. Сидеть и ждать, пока тебя вместе с домом сравняют с землей, — глупо и бессмысленно. Если после обстрела жилых кварталов Мариуполя и Краматорска ты этого не понял, то увы. Кто тебе виноват?
ПОГАСИ ЭМОЦИИ. Планируй свою жизнь сейчас. Пока паника не заклинила твой мозг. Хочешь ли ты уехать? Если хочешь, то — куда? Если не получится, то куда ты денешься? Если получится, то что ты будешь делать дальше? В любом случае — лишние эмоции тебе не нужны. Вся эта риторика из серии „о Боже! Мир рухнул!“ не принесет тебе ни решений, ни безопасности. Эмоции: паника, ненависть, истерика — никаким образом не улучшат твое положение. Они не могут повлиять на ситуацию. Эмоции лишь заставляют людей суетиться и принимать алогичные решения.
ОПРЕДЕЛИСЬ, НАКОНЕЦ. Речь идет не о поддержке царящего с обеих сторон идиотизма. Определяться надо не с деталями, а с приоритетами. Отбрось все сомнения, второстепенные детали и фразы „тут все неоднозначно“. Отбрось и реши: на чьей ты стороне. Без всяких „НО“ и „ЕСЛИ“. Стороны для тебя может быть только две: „Украина“ и „Россия“. Других сторон для тебя в этой войне нет.
Уже ПОСЛЕ того как ты определился, можно вводить всякие „но“ и „если“. Типа „я за Украину, но хотелось бы, чтобы…“ или „я за Россию, НО…“ Впрочем, если ты „за Россию“, тогда, увы, мы с тобой на разных сторонах фронта.
ПАЦИФИЗМ НЕ ПРОЙДЕТ. Позиция „остановите войну“ — не позиция. Это эмоции. От твоих воплей ни Путин, ни Порошенко, ни Обама, ни Меркель и вообще НИКТО не остановится. Впрочем, если тебе еще хочется покричать в пустоту — дело твое. Хотя есть куда более логичные действия, чем пукать в вечность. Даже если вас услышит, например, Порошенко, то услышит ли вас Путин?
ПОСМОТРИ ВОКРУГ. В твоей стране уже ГОД идет война. Кто бы и как ее ни называл. Кто бы ни смеялся. Кто бы ни относился к этому скептически. Война идет между Украиной и Россией. Вкрапления „ополченцев“ воюют на стороне и за интересы Российской Федерации. Правительству Российской Федерации могут верить лишь граждане самой Российской Федерации и еще немножко „умников“ из Украины. Все. Всем остальным либо пофиг, либо они РФ не верят. Это факт. Хотят этого Лавров и Путин или нет. Впрочем, Лавров и Путин — это политика. А мы говорим о восприятии войны.
Если ты думаешь, что в твоем городе тихо, а значит, в твоем мире войны нет — ты ошибаешься. Если ты думаешь, что ты сидишь в позе дзен, а значит войны в твоей стране нет, то ты ошибаешься сознательно. Если ты сидишь в костюме хиппи-пацифиста и проблемы тебя не волнуют — это до первого убитого друга, до первого траура у знакомых, до первой повестки, до первого взрыва на остановке ТВОЕГО города. Если ты пытаешься уговаривать себя, что все обойдется, то проще уехать. Если некуда ехать — перечитывай статью заново. Так, увы, произошло, что о войне многие из нас знали по советским фильмам. Там были обугленные стены сгоревших домов, массированные танковые атаки. Летели самолеты, играла музыка. С криком „УРА!“ в бой шли усатые молодцы. В мире ДАВНО такого нет. Война не такая. Война — это женщина, которая вышла за хлебом и погибла от разрыва снаряда на остановке. Этот снаряд мог быть провокацией для „Лайф¬ньюз“, мог быть бракованным снарядом, который просто не долетел до цели, мог быть неудачным попаданием украинской армии, мог быть удачным актом устрашения от русских террористов. Женщина вышла за хлебом, и женщины не стало. „УРА!“ никто не кричал. Самолеты не летели. Город не сгорел. Это и есть ВОЙНА.
ДУМАЙ ПРО ЗАВТРА. Это самое важное. У кого-то „завтра“ может не быть. А у ТЕБЯ оно быть обязано. Погибнуть просто. Но если тебе некуда деться, то не проще ли сделать все, чтобы выжить и победить? Те, кто будет до последнего скалить зубы и метаться между двумя огнями, ЗАВТРА проиграют. Это факт. Метаться и скалить зубы легче за границей. Поверь.
И ЕЩЕ ОДНО. Не надо скулить на тему „а вот Порох“, „а вот Путин“… Оставьте их в покое. Да. Проблем много. Но они от тебя зависят? Нет. Ты можешь их решить? Нет. Вот и не бибикай. Хочешь свалить — беги. Только прошу — беги молча. Хочешь остаться? Добро пожаловать в АД. Зато будешь победителем. Не факт, что быть победителем в этой войне тебе понравится. Впрочем, после войны у тебя будет СТОЛЬКО работы, что тебе будет не до этого. (c)»

Педофил развлекался с подростками в каюте Путина

Как ранее сообщал «Би-порт», в четверг Мосгорсуд вынес приговор руководителю детской патриотической организации "Юные орлята флота", отставному политработнику Тихоокеанского флота Василию Мидцеву. Его признали виновным в десятках эпизодов педофилии, часть из которых происходила в так называемой каюте Путина на атомном крейсере "Петр Великий".

По решению суда Василий Мидцев проведет 18 лет в исправительной колонии строгого режима, сообщает официальный сайт столичного ГСУ СК РФ.

По версии следователей, подростковый военно-патриотический клуб "Юные орлята флота" начал работу не позднее 1986 года. Помещение клуба располагалось в центре Москвы, в Старопименовском переулке. Он был создан "для организации досуга мальчиков", в основном в возрасте младше 14 лет.

"Совместно с руководителем дети посещали места боевой славы, ездили в детские лагеря, организовывали турпоходы", - говорится в пресс-релизе.

Между тем Василий Мидцев неоднократно совершал насильственные действия сексуального характера и развратные действия в отношении своих подопечных, причем как в помещении клуба, так и в ходе поездок. В том числе преступления совершались и на действующем ракетном крейсере "Маршал Устинов", а также на тяжёлом атомном крейсере, флагмане Северного флота "Петр Великий". Оба корабля базировались в порту Североморска Мурманской области, и на них Мидцев совершил 17 изнасилований.

Пресса ранее сообщала, что Василий Мидцев постоянно выезжал с юнгами в Североморск на практику. По рассказам подростков, он не раз уединялся с ними в президентской каюте - той самой, где в свое время останавливался Владимир Путин во время посещения "Петра Великого". Позднее подростки смогли очень точно описать обстановку президентского люкса - из какого места в стене каюты торчат светильники-бра, какого цвета полотенца или плитка в сауне.

Кстати, в клубе Мидцева хранилось благодарственное письмо от командира тяжелого атомного крейсера "Петр Великий".

Расследование уголовного дела "представляло исключительную сложность, поскольку категория совершенных в отношении детей преступлений имела очень большой уровень латентности", подчеркивают в ГСУ СК РФ. Мидцев запрещал детям говорить кому-либо о происходящем. Кроме того, он установил в клубе жесткие правила субординации и дисциплины. Педофилу беспрекословно подчинялись не только жертвы, но и их родители. Они считали насильника "главнокомандующим, вознесённым в образ героя", отметили следователи.

Усложняло расследование и то, что потерпевших от действий Василия Мидцева нашли не только в Московской области, но и в других регионах. А период преступной деятельности длился с 2005 по 2011 годы.

Расследование началось лишь после того, как один из воспитанников Мидцева рассказал о своем изнасиловании родителям, а те все-таки обратились в правоохранительные органы.

"В последующем, несмотря на активное противодействие следствию, в том числе со стороны ряда родителей, были опровергнуты все защитные версии Мидцева и разбито все алиби, которое он себе создавал", - говорится в релизе СК РФ.

Между тем Василий Мидцев своей вины так и не признал. Хотя в деле фигурируют веские улики, например, записи его телефонных переговоров и любовная SMS-переписка с воспитанниками клуба.

Юнги отвечали взаимностью наставнику. Они по-панибратски писали Мидцеву в SMS: "Вениаминыч, я уже лежу в кроватке и скучаю по тебе. Прыгай ко мне!"

Мужчину, который "научил их любить по-взрослому не только родину", они называли либо фамильярно Вениаминыч, либо подчеркнуто уважительно - Командор. В ответ Мидцев желал доброй ночи воспитаннику и добавлял: "Целую в п*сю!"

Бывало и такое, что педофил спал одновременно с тремя воспитанниками. Он также посвящал им стихи, в которых рефреном звучала мысль: "Помни, что в твоей жизни был Мидцев".

"В общей сложности следователями совместно с оперативными сотрудниками выявлено около 100 эпизодов преступной деятельности, уголовное дело по 70 из которых рассмотрено в Московском городском суде", - подчеркнули в СК РФ.

Приговор педофилу, занимавшемуся патриотическим воспитанием молодежи, вынесен на основании вердикта коллегии присяжных заседателей. В качестве дополнительного наказания Василию Мидцеву запрещено заниматься педагогической деятельностью в течение 15 лет.

Между тем расследование преступлений, совершенных Василием Мидцевым, продолжается.

Добавим, что в ходе обыска в клубе "Юные орлята флота" в руки следователей попал курьезный набор вещдоков: там было обнаружено несколько десятков тысяч значков членов клуба, огромный значок ВЛКСМ из жести, подарочные зажигалки "от весьма солидного промышленного банка" и наградной маузер с медалью "За службу в полиции" и профилем царя Николая II.

Во время обыска клуб "осадила" толпа агрессивно настроенных родителей юнг, которые кричали "Позор!" в адрес следователей.

А при обыске в шикарной квартире подозреваемого на Тверской-Ямской оперативники нашли десятки миллионов - в рублях, долларах и евро. Деньгами под завязку была набита обычная клетчатая сумка, известная в народе как "мечта оккупанта".

Установлено, что, помимо общественной деятельности, Мидцев зарабатывал большие деньги в очень крупном телекоммуникационном холдинге. А незадолго до задержания он пристрастился к игре на бирже.Подробнее: http://www.b-port.com/news/item/110944.html#ixzz3OVLJ8JjP

Військова історія

        

   Цю історію мені розповіли воїни 8 полку спецпризначення. Подія відбулася на початку літа 2014 року, коли в добровольчих батальйонів було відсутнє важке озброєння.

                Спецназівці були у розвідці і лежали в дозорі біля річки Северний Донець, їх попередили по рації що, в  їх розташування направляються четверо айдарівців, через деякий час козаки з айдару з’явились, підійшовши до хлопців з вісімки, розповіли що, російський танк регулярно майже в один і той же час виїзджає на протилежний беріг річки і обстрілює їх.  Спецназівці попрохали айдарівців, відійти від них що б, не виказати їхню позицію і вони з порозумінням до цього віднеслись і десь пропали. Через деякий час хлопці побачили ту ж четвірку яка підтюпцем бігла до річки несучи в руках гумовий човен. Вони переправились через річку і розчинились у прибережному верболозі. Через деякий час дійсно з’явився ворожий танк і відкрив вогонь. І ось почалось саме  цікаве, було навіть смішно як би це не війна. Біля танка немов з під землі виросла згадувана четвірка, у двох з них у руках були ломи. Один боєць вставив свого лома у ведучий трак танка який почав кружляти на місті скажено стріляючи з кулемета, другий господар лома вискочив на броню і позбивав всі триплекси і фактично засліпив екіпаж танка, а двоє інших айдарівців в цей час прилаштувавшись кинули в його дуло гранату. Як ви здогадуєтесь після вибуху гранати з детонував боєкомплект у москальського панцерника, і башню його відкинуло на декілька метрів.

       Ось яку дивовижну історію була мені розповіли козаки спецпризначеньці. 

До чого готують українську молодь?!

Парадокси державної політики України у сфері виховання дітей і молоді.

 

Як відомо, існуючий рівень культури, освіти та виховання громадян визначає досягнення держави на перспективу. У будь-якій країні світу в державній системі освіти немає бездержавного безнаціонального виховання громадян. Виховання завжди має конкретно-історичну національно-державну форму вираження і спрямоване на формування громадянина конкретної держави. Виховання не може бути безнаціональним – воно є саме національним.

Україна – це унікальна держава козаків. Саме такою її знає весь світ і саме так себе ідентифікує більшість її громадян. У певні періоди своєї історії, коли українцям вдавалося звільнитися від поневолення іншими народами, вони перше що робили – відроджували свої звичаєві суспільні відносини і запроваджували державну систему виховання українського козака – захисника України та її народу. Так було завжди і так само повинні діяти українці в сучасній Україні в наш час. Весь світ знає про величезні економічні, воєнні та культурні досягнення українців часів Гетьманату, про стрімке відродження козацьких традицій і героїчного образу українського козака у часи української революції початку 20 ст.

У часи поневолення України Росією українців лише використовували для
її потреб і тоді зовсім не було місця для ідей відродження козацьких традицій
та української державності. У часи існування Радянського союзу широко застосовувалися методи масового системного виховання молодого покоління громадян – «строителей комунизма». Великий виховний ефект давали масові «Всесоюзные игры «Орленок» и «Зарница», які виховували дисциплінованого виконавця волі «великой партии» і «стойкого борца за светлые идеалы великого будущего», який був би «
всегда готов» виконати будь-яке завдання «советского правительства» на території будь-якої країни світу. А головне, такий «боец» не мав права думати, а тим більше, задавати питання. Будь-які заперечення з боку «бойца» сприймалися вороже, такий «боєц» оголошувався «предателем Родины»
і підлягав знищенню.   

Нині українці мають власну державу, яка вже більше 20-ти років намагається опанувати внутрішню і зовнішню ситуацію і виробити єдино правильну модель свого розвитку. Але напрацьований за багато століть негативний досвід державного управління, наслідки геноциду українського народу, демографічні зміни, державна і партійна школи нинішніх чиновників, створюють ситуацію, коли майже неможливо створити ефективну державну українську навчально-виховну систему для дітей і молоді в державній системі освіти. Є намагання  використати величезний виховний потенціал попередніх поколінь українців,
але існує опозиція до такому підходу, яка прагне повернути виховну систему советського часу.

Таке своєрідне повернення «советського часу» відбувалося при правлінні Януковича-Табачника. Ми пам’ятаємо ганебні дій тої влади, яка піднімала червоні прапори неіснуючої імперії при відзначенні історичних дат, проводила паради Червоної армії вулицями українських міст, святкувала чергову річницю «початку Другої світової війни».

Але все ж таки ніяка директива влади не може заборонити громадянам бути українцями, жити і виховувати своїх дітей по-українські, звіряючи свої прагнення
з еталонами козацько-лицарського виховання. В Україні з 2003 року
в навчальних закладах запроваджується Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура"). Виховна програма цієї гри передбачає активізацію національно-духовного виховання молоді і підвищення рівня її готовності до захисту Батьківщини. Для її активізації у 2008 році козацькі та молодіжні патріотичні громадські організації створили громадський Головний штаб гри, який розпочав організаційну роботу з проведення заходів гри по всій Україні в школах, в районах, в областях. У 2009 році було проведено всеукраїнські фінальні змагання в Києві, в наступні роки – в Закарпатті та на Черкащині. Що дало дуже позитивний резонанс як у молодіжному середовищі, так і серед козацьких організацій, а також на рівні центральних і місцевих органів державної влади.
До реалізації цієї програми активно долучилися козацькі та інші патріотичні організації по всіх областях України. Успіх у реалізації цієї програми засвідчив органічне сприйняття українцями виховної системи, яка сформована саме на основі досягнень козацької педагогіки та психології. Але державні органи категорично відмовляли у цільовому державному фінансуванні Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура"). Основні  фінансові витрати на проведення заходів лягли на козацькі та інші громадські організації – тобто на організаторів цих заходів,
а також на батьків і дітей.

Ще гіршою ситуація стала з приходом до влади Януковича-Табачника.
У 2011 році було запроваджено іншу виховну програму для шкільної молоді – було відновлено «советську Зарніцу» і для неї заклали фінансування з Державного
і місцевих бюджетів. Тобто Зарніца отримала завдання «заглушити» розвиток «Джури». Ці дві виховні програми діють і нині одночасно в середніх навчальних закладах, заходи проводяться в один і той самий час, тими самими організаторами і за участі тих самих дітей. Різниця є лише в тому, що Зарніца фінансується,
а Джура – ні!

Зробимо короткий аналіз змісту цих двох виховних Програм. 

Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра «Зірниця» згідно з Методичними рекомендаціями, схваленими листом від 24.03.2011 р. № 1.4/18-Г-182 «для використання в загальноосвітніх навчальних закладах», складається з двох частин:  

1. Конкурси та спортивні змагання:

- конкурс строю та пісні;

- воєнно-історичний конкурс з питань воєнно-історичної та військової тематики;

- вогнева підготовка;

- метання «гранати»;

- долікарська допомога;

- топографічна підготовка;

- спортивне змагання.

2. Воєнізована естафета «Десант». «Форма одягу учасників естафети: польова форма камуфльованого забарвлення, головний убір. При собі учасники мають макети автоматів і протигази. Згідно з положенням усі команди-учасниці (загони) є «підрозділами спеціального призначення, закинутими в тил супротивника для збору розвідувальних даних та знищення замаскованого командного пункту».

У грі «Зірниця» немає ні слова про відродження українських козацьких традицій і запровадження державної системи виховання громадянина – захисника України та її народу. Але ж саме ці два параметри є визначальними
і саме вони дають відповідь на запитання, яким має бути українець у найближчі десятиліття!

Якщо «метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засада національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянська позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвинені особистості»,
то метою гри «Зірниця» є лише «формування почуття патріотизму
у підростаючого покоління та набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни». І все! І ніякого взагалі виховання!
Лише «формування почуття» і «набуття знань, умінь та навичок»! Навіть не військова людина зрозуміє, що це – методика підготовки солдата і, у першу чергу, солдата-диверсанта.

Крім «Зірниці» у 2013 році наказом трьох міністерств: Міністерством освіти і науки, Міністерством оборони та Міністерством внутрішніх справ було затверджено Програму патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України та План заходів Естафети Перемоги на 2013-2015 роки. Ця програма передбачала: «підвищення ролі кадетського руху України в державі та суспільстві, подальше впровадження Концепції кадетської освіти та виховання в Україні. Удосконалення системи кадетської освіти, розширення мережі кадетських навчальних закладів», «проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця», «проведення Естафети Перемоги, присвяченої визволенню населених пунктів України від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «організація участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів, курсантів та слухачів вищих навчальних закладів, творчих колективів та військових музичних підрозділів у військово-музичних фестивалях «Сурми Конституції», «Сурми незалежності», «Віват Перемога», «Війна і Мир», «Спаська башта» та ін.

Тому з цього аналізу випливає дуже простий і дуже небезпечний висновок: на державному рівні за «реанімованими» советськими програмами у 2011-2014 роках українську молодь готували до нової війна!?

 

14 червня 2014 року в Києві відбувся Форум українських справ «Патріотизм – основа національної безпеки». У Форумі взяли участь народні депутати, державні діячі, громадські активісти, експерти з питань військової справи та виховання, вчителі та вихователі навчальних закладів. Було розглянуто два блоки питань: блок 1 – питання безпеки і оборони, шляхи реформування військової організації, участь громадськості у захисті держави; блок 2 – роль держави і громадськості в патріотичному вихованні молоді і дорослих. Учасники Форуму прийшли до одностайного висновку, необхідно терміново закрити всі виховні програми нині діючі в навчальних закладах, які проводять роботу направлену на впровадження в Україні сучасної ідеології Кремля – новий похід на Захід.

Цей новий похід Москва планувала багато років за досвідом «наступу Червоної армії від Сталінграду до Берліна (1943-1945 рр.)». Москва в черговий раз прагне «дійти до Ламаншу», як це вона здійснювала у 1918  і у 1945 роках. А Україна в черговий раз стоїть на її шляху закриваючи собою Європу. Але Москва своїм «Русским миром» демонструє особливі плани щодо України і українців. Вона намагається перетворити Україну на «исконно русские земли» і поглинути їх Росією, а українців «переробити» в росіян і спрямувати їх «в освободительный поход» на Європу. Саме так було у 1918 році і у 1943-1945 роках, коли до складу Червоної армії були призвано мільйони українців. 

 

За ці півроку Україна і українці змінилися. Майдан змінив владу і світогляд громадян. Ми самі повинні навести порядок у своїй країні. Ми повинні створити цілісну загальнодержавну систему національно-патріотичного виховання молоді, яка б ефективно здійснювала підготовку громадян – патріотів української України.

Нині діючою Концепцією національно-патріотичного виховання молоді, яка була затверджена наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України від 27 жовтня 2009 року № 3754/981/538/49, передбачено, що «В основу національної системи патріотичного виховання покладено національну ідею, як консолідуючий чинник розвитку суспільства й нації в цілому. Форми й методи виховання базуються на народних традиціях, кращих надбаннях національної та світової педагогіки й психології. Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинена національно свідома, високоосвічена, життєво компетентна особистість, здатна до саморозвитку та самовдосконалення».

Для цього потрібно негайно створити Всеукраїнський Центр патріотичного виховання в системі Міністерства освіти і науки України; створити на базі існуючого громадського Головного штабу гри «Джура» постійно діючий Головний штаб з національно-патріотичного виховання громадян, який очолить посадова особа Кабінету Міністрів України та створити такі штаби в областях (районах) на чолі з Головою обласної (районної) державної адміністрації.

Відтепер ми живемо в бандитській державі, де нема й мови про які

  • 16.01.14, 16:43
Знайомтеся з новаціями, прийняття яких банда сфальшувала сьогодні під куполом (в усіх читаннях одразу підняттям рук і називанням "зі стелі" цифри голосів): 
1. За рух у колонах більше 5 авто - вилучення прав і автомобіля на 2 роки. 
2. За діяльність інформагентства без держ.реєстрації -конфіскація техніки і продукції + великий штраф. 
3. Порушення порядку мирних зібрань - до 10 діб. 
4. Участь у мирних зібраннях у касці, форменому одязі, з вогнем - до 10 діб. 
5. Встановлення наметів, сцени чи навіть звуку(!) без дозволу(!) міліції(!) - до 15 діб. 
6. Неповага до суду - 15 діб
7. Невиконання вимог про обмеження доступу до інтернету - штраф 6800 грн. 
8. Невиконання "законних вимог"  СБУшників - штраф понад 2 тис. грн. 
9. Протокол про адмін. правопорушення можна вже не вручати особі, яку вважають порушником (достатньо т.зв. "свідків"). 
10. Підтвердження вручення повістки особі тепер не лише її підпис, а "будь-які інші дані" (!)
11. Блокування доступу до житла (цілком нова кримінальна норма) - 6 РОКІВ. 
12. Наклеп (Повернуто до Кримінального Кодексу!!!!) - 2 РОКИ.
13. Поширення екстремістських матеріалів (!!!!) - 3 РОКИ. 
14. "групове порушення громадського порядку" - 2 РОКИ
15. МАСОВІ ЗАВОРУШЕННЯ - 10 і навіть 15 РОКІВ (!) - будь-якого учасника Майдану можна садити за цією статтею, не кажучи вже про інші статті (!). 
16. Збирання інформації про беркутівців, суддів та інших подібних персонажів - 3 РОКИ. 
17. Погроза міліціонеру чи подібним персонажам - 7 РОКІВ. 
18. збирання інформації про суддю - 2 РОКИ
19. НДО, які отримують кошти з-за кордону - тепер "іноземні агенти", мають платити податок на "прибуток" і офіційно називатися "іноземними агентами". 
20. НДО не можуть здійснювати "екстремістську діяльність". 
21. Церкви не можуть здійснювати "екстремістську діяльність"
22. Держава може прийняти рішення про ЗАБОРОНУ ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ
23. Громадське об'єднання вважається таким, що бере участь у політичній діяльності, якщо воно прагне впливати на рішення органів влади (тоді на таку діяльність і її фінансування треба просити завчасного дозволу держави). 
24. Людину можуть засудити (у т.ч. до багатьох років тюрми) ЗАОЧНО, тобто у її відсутність на суді. 
25. До відповідальність за порушення правил дорожнього руху тепер можна замість водія притягнути власники авто, якщо порушення зафіксовано автоматичним засобом. 
26. Народного депутата можуть позбавити недоторканності і дати згоду на його арешт без розгляду профільним комітетом - одразу на пленарному засіданні ВР. 
27. "Беркут" та посадовці, які вчинили злочини проти активістів майдану, звільняються від покарання. 

Цей перелік не повний, але й цього достатньо, щоб зрозуміти - В УКРАЇНІ ВСТАНОВЛЕНО ДИКТАТУРУ. ЦЕ - РЕАЛЬНЕ ПОВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ. Лише масовий опір і усунення узурпаторів може відновити дію Конституції і норм права і захистити український народ від масових репресій. 
Це - не перебільшення. 
Максимальний ПЕРЕПОСТ, будь ласка.

запрошуємо на свято

Козацьке свято запрошуємо усіх бажаючих !

Приєднатися до події

Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна