Актуально!

Поки наш топовий дописувач відпочиває від щоденних блогів, вже покійників почали постити... Допоможу товариству, бо воно класне.

Екологічна тема все ще актуальна

У продовження теми екології для свого каналу зняла відео про переробку всюдисущої пластикової пляшки. Вийшов доволі зручний органайзер для пакетів, бо їх теж не варто так просто викидати. Я зберігаю всі чисті і сухі після покупок і використовую повторно. Жлобство? а колись пакети навіть прали. Хто пам'ятає? може це малий внесок у чистоту довкілля, але малі справи теж мають значення, на мою думку.

Важкі часи настали: економимо екологічно!

Сидіти склавши руки я не вмію. Тому і в карантині працюю, освоюю нові техніки, навіть канал ютуб https://www.youtube.com/channel/UCS8-hmLzvk3K8DWos2mEsJw/ відновила. Тема каналу: з непотрібного потрібне, або апсайклінг. Чули, яке слово, спеціально для позначення перетворення сміття у щось корисне і креативне. Гарне слово, не те що якийсь принизливий плюшкінізм. Прошу, долучайтесь, переглядайте, радьте, що ще таке зробити. І загалом крім збереження екології ще й економія вийде, що дуже актуально, бо настав кінець епохи бідності, як не як.

От що маю від одного нашого блогера

Отримала нарешті довгоочікувану посилку з книжкою блогера visnyk, який тішить нас чудовими подорожніми нотатками. Більше про книжку  і про те, як її отримати, тут http://blog.i.ua/user/3593109/2280364/?p=1#advA_advC_2280364_26834317. А я буду читати.

Красуням коралі!

Раз такі справи, то буду просувати щось красиве, щоб падлюки не просували гидоту. Тому блог про коралі. Я наважилась таки і зробила шикарні коралі зі згардами з пресованого коралу. Покупець пішов дуже вибагливий, хоче щось ексклюзивне. Ну зубожіння воно таке. Купити можна тут http://oberegy.org.ua/

Увага! щось цікавеньке!

Привіт! Зробила ребрендинг свого магазину, який я тут стільки років рекламую. А що? таке життя. Там в основному мої вироби, саме про них мова. Можете мене сварити, але пропозиція повинна сподобатись. Адреса залишилась незмінною http://oberegy.org.ua/

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая