Треба порада.

  • 30.06.16, 16:29
Народ! Хочу купувати індукційну плиту. Посуд у мене є, стара плита на ладан дише - от надумала. Питань кілька:
-чи варто купувати таку
-де купувати
-яку купувати.
Бюджет не дуже великий, тобто на розкручені бренди грошей нема. Що скажете?
ПиСи. Ще малій планшет треба, бо старий накрився. Без наворотів. У нас був Айнол, чистий китаєць. Варто китайця знову брать? а може яке леново... буду дуже вдячна за допомогу і поради.

Природа на природі

  • 28.06.16, 16:36
Вперше на дачіСправжній фотохудожник.

  • 11.06.16, 17:08
На день народження малої захотіла зробити їй професійну фотосесію. Її фотки виставляти не буду, хоча вийшли дуже і дуже, бо дитину в інеті не показую. А от про фотографа розкажу. Талант від Бога! звати Олександр Майструк. Тут його сторінка https://vk.com/club66849104 А ось сьогоднішнє фото. Навіть не віриться, що знайома з людиною, яка створює такі шедеври. Не маркую блог для дорослих, бо це високе мистецтво. Воно для всіх.

Знову чорно-біла класика.

От що не кажи, а таке поєднання дуже елегантне. На цей раз зробила кольє зі знайомими всім плетеними елементами. Правда, маю грип, тому робота посувалась не швидко.
Як завжди прошу оцінити і на сайті http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=23&catid=16
Я й далі з ним граюсь, хоча Гугл мене і далі ігнорить. Тепер я в Твіттері https://twitter.com/MarinaChikitita приєднуйтесь. Розумні люди кажуть, що через твіти можна сайт розкручувати. Спробую.

Хисткий мир

  • 30.05.16, 06:23
Хто слідкує за моїми блогами, той знає, що була в мене Бася, чудова чихуашечка, спокійна, тиха, ласкава дитина, яка мала дуже важке життя. 3 місяці назад вона померла в мене на руках. Не думала, що можна так полюбити тваринку, але її любов до мене була така віддана, що певно мене ніхто так не любив. Вона точно відчувала, що скоро нас покине, бо дуже прив*язалась. Зробила я все можливе, щоб її врятувати, але на жаль... прямо боляче так було і є досі. Навіть зараз плачу. Щоб заповнити порожнечу, стала шукати ще одну собачку. І знайшла. Звати її Шері, вона теж доросла. Весела, життєрадісна. Порівнюючи їх з Басею, тепер бачу, що віддали мені Басю вже хворою. Та постійно спала, не любила гуляти взагалі. Спайки у кишківнику мабуть її турбували. А ця смішна лизуха, скаче по хаті, віднімає у котів їжу просто з під носа, хоча вони її вдвоє більші. Гуляти любить. Кавалерів любить. Красується перед ними і дає нюхать де положено. З котами перемир'я хистке. Луплять її часто по попі, але інколи мостяться біля неї спати. Або вона біля них. Може подружаться?
На фото ще одна моя дорога дитина - кіт Коломбо. Він старий, тому пережили ми разом дуже багато. Не знаю, може виглядає це дивно, але люблю я його як сина. Розумний хлопчик, хоч і з характером. Шері він не дуже любить, бо ревнує. Є ще Мурчик, але його нахабна морда в кадр не помістилась. Отак і живемо. Думаю, моя донька буде мені вдячна, що навчила її любити все живе. І поважати. І шанувати. Хоч до Басі вона дуже ревнувала. Я ту жаліла, балувала. А з донькою строгость треба, а то потім будуть проблеми. Ну все. Підемо гуляти, а потім годувать, бо Шері вже пішла підкоп під кухню робити.

І я долучаюсь до ретро флешмоба

  • 29.05.16, 17:42
Всього кілька фото. Фотоапарата в родині не було, тому мало фотографій. Оце я така була. А яка ЗОЯ виросла!
lol
На перших трьох мені від 4 місяців і до півтора рочків. А на останній років 15 певно.

Ніжність і метал.

Обіцяла викласти фото комплекту прикрас зі скляних перлин. У кольє цікавий спосіб застібки - збоку, вона буде на грудях. Тому взяла не звичайну застібку-крабик, а тогл, дуже ніжний і красивий. Взагалі комплект вийшов ніжний. Ідеально пасуватиме нареченій, та й до офісного одягу підійде.

Роздивитись краще і дізнатись ціну можна традиційно тут http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=14&catid=15

Весняне кольє.

Обіцяла викласти кольє, яке купкою лежало на фото для флешмобу про робоче місце. Вийшло воно дуже яскраве і світле. Весняне. Багаторядки важко робити, але прикраса дуже ефектна.

Тут можна подивитись і придбати http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=22&catid=16
А на десерт такі от мімішні їжачки, вони в одному тоні з кольє вийшли. Це техніка декупаж.

Про них тут детальніше http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=138&catid=20

Африканські мотиви

От таку бомбезну штуку зробила. Підглянула ідею в героїні класного серіалу "Как избежать наказания за убийство", але втілення суто моє. Повторю згодом з темними бусинами. Думаю, буде ще краще. Дерево і бісер, вийшло цікаве поєднання.

Роздивитись краще і купити можна тут http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=19&catid=16 Недорого.

Моє робоче місце. Флешмоб.

  • 14.05.16, 12:17
Працюю я в основному вдома. За ноутом, статті пишу ну і проч. А поруч місце для рукоділля. Це так воно виглядає, коли у роботі перерва, бо коли роблю, то караул. Все розкладено круг мене на 5 метрів в діаметрі.