Дебют!

Зробила відео з фотографій і розмістила на Ютюб. Освоюю просунуті технології. Поки темою обрала "з непотрібного потрібне", але далі буду виставляти МК з виробами різними, прикрасами. Прошу оцінити і критикувати. Традиційно відправляю на свій сайт для його підтримки http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=5&catid=12 Це та сама карандашниця і її купили! Можу повторити, кому сподобалась. Ціну самі бачите, нижче нікуди.

Кольє "Рожевий зефір"

Я вже виставляла одне кольє у техніці "воздушка". Техніка ця дуже невдячна і марудна, скажу вам, бо роботи з таким виробом купа. Спочатку треба нанизати бісер на линву, а потім гачком сплести довжелезну нитку і на спеціальній підставці її зібрати. Але виглядає кольє оригінально і свій купець для нього є.
Але блог зроблений для СЕО. Хто стежить за моїми блогами, той знає, що я відправляю всіх на свій сайт http://oberegy.org.ua/ Зробила я його давно, багато часу і трішки грошей на нього потратила. А тут почала я працювать з СЕО компанією ну і вирішила попрактикуватись на своєму сайті. За кілька тижнів піднявся він досить набагато,  я така вся щаслива. Аж раптом з*ясовую, що сторінки з товарами Гугл не бачить. В упор. Тобто бачить він тільки 7 сторінок сайту. І все. Проблема ще не знайдена, але хочу спробувати Гуглу розказати про ці сторінки. Для цього роблю оцей блог, тому не сваріться. Бо він не дуже рукодільний. Буду вдячна також за поради по індексації сторінок, хто тямить. Отже, кольє

і посилання на нього http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=18&catid=16 Буду вдячна, як клацните. Там і ціну можна взнати.
Анонс! А я відкрила канал на Ютюбі. Буду МК виставляти. Поки тематика "з непотрібного потрібне". Згодом бложик забацаю. Дякую всім!
ПиСи. Порадьте, панове і пані, по індексації щось. Я так старалась, а воно не виходить. help

Чорно-біла класика

Як обіцяла, виставляю ще одне кольє, створене в стилі етно. Тобто принцип той самий. Але плетені фрагменти зроблені трішки за іншою схемою, це класична сітка з бісеру. В реалі бусики значно ефектніше виглядають. Собі таке буду робить точно. Я люблю такі речі, стримані. Продається. Може бути в комплекті з браслетом.

Багато червоного

Епопея з етнокольє продовжується. На цей раз я пішла ще далі, бо освоїла новий спосіб плетення фрагментів, до яких приєднуються низки бісеру. Він на основі сітки з бісеру. Є такий, а на підході чорно-білий варіант.
Все можна купити. Ціни від виробника.
У першому кольє бісер схожий на корали, дуже етнічно вийшло, як на мене.Знову етно-кольє. Зупиніть мене!

Захотілось нового поєднання кольорів. Порилась у своїх кілограмових запасах бісеру і видобула чудовий бісер кавового відтінку, напівпрозорий зі сріблястою серединкою. Додала золотистого, білого і чорного. Вийшло стримано, але мені подобається. Ну і браслетик до нього. Все продається.

Новий варіант етно-кольє

Замовили от такий варіант кольє, вже відомого загалу. Золотистим бісером. На жаль, фото не передає всієї краси виробу. Використала червоний напівпрозорий бісер із сріблястою серединкою і золотистий. Дуже ошатно вийшло. Просто очі вбирає. Виявляється моделька дуже популярна. І робити її хоч і довго, але не набридає.
Можна придбати. Ціна значно нижча, ніж на подібні в інеті, бо використовую китайський бісер. З ним до того ж цікавіше виріб виглядає, бо нерівність створює оригінальну текстуру.

Потрібна порада (юридична)

  • 04.02.16, 08:34
Підкажіть, хто знає, або ткніть пальцем туди, де можна прочитати, які документи потрібно  подавати в суд для позбавлення батьківських прав. І чи зможу я все зробити сама, без підключення адвоката (бо дорого).
Пи.Си. Хочу позбавити батьківських прав колишнього чоловіка. Він не біологічний батько доньки, так що забув про неї практично зразу після розлучення. Не з врєдності, а для того, щоб не шукати його Бог зна де, як треба буде дозвіл якийсь. Він не проти, до речі.
Пи.Си.Си. Знаю вже, що з його боку може бути бомага, що він добровільно відмовляється від прав на дитину і не буде проти її подальшого всиновлення (а рапотом я заміж вийду? а шо? скоро 45 - ягідкою буду)

Виходить і в мене рік почався не дуже

  • 19.01.16, 09:15
Сьогодні вночі помер мій батько. Судячи з того, що лист прислал дружина з кубинської пошти (так, на Кубі тепер можна мати свій імейл), помер він на Кубі. Рак шлунку. Йому було 78 років. Бачились ми раз 5 за життя. Якихось особливих почуттів до нього не мала, мабуть дитяча образа, що покинув, сиділа таки глибоко. Але тепер я напівсирота, це в будь якому віці сумно. Звали мого тата Еудальдо. Він був фізиком, доволі знаним авторитетом в Латинській Америці. Крім мене дітей не мав. Хай спочиває з миром. Хоч не вірив він у Бога, як справжній фізик, але є в нас прикмета, що коли людина помирає на велике свято, то потрапляє прямо у рай. Я думаю так і сталося.

Потрібна порада. Доповнено.

  • 20.12.15, 17:05
Дуже несвятковий блог у ці святкові дні. Але таке життя. Вже два місяці я лікую свою собаку. Бася живе в мене півроку. Їй майже 4 роки. Хороша, симпатична, дуже слухняна і мила собачка, чіхуахуа. Дуже ми з нею здружились. Вона без мене нікуди і я без неї. І ось раптом в жовтні вона почала різко худнути. Апетит хороший, їсть гарно, а худне. І какахі неважні. Я по лікарях. У першій же клініці при пальпації животика звернули увагу на якесь новоутворення. Що це, сказати важко. УЗІ показало спайки (собаку попередня господиня кесарила). Але може бути і пухлина. Ми пролікувались, була хвора печінка, зараз аналізи прийшли в норму. Однак при обстеженні виявилось, що стиснута пряма кишка, чи то спайки, чи то пухлина. Покакать вона не може нормально, так триває вже з місяць. Зараз бідна взагалі з себе витискає по крихті. Собачка весела, грайлива, активна, їсть добре. Але от на виході... це погано, бо організм поступово трується. Що я хочу спитати... чи варто робити операцію. Лікарі розходяться в думках, одні кажуть різати, можливо спайки, інші - ні, бо онкологія. Що робити? Чекати поки повільно помре в муках чи все-таки операція, яку може не пережити. От така дилема. Операція 50 на 50. Може врятувати, а може вбити. Може у когось є досвід такого вибору. Допоможіть.
 Що сказать, розрізали, а там всі киші в комок збиті. Це результат недобросовісно виконаної операції кесарево, або недбало запхали нутрощі, або внесли інфекцію. Зробити практично нічого не можна. Лікар навіть не зміг видалити всі спайки, тільки окремі. Тому навряд чи буде покращання. Але усипляти не став, бо каже, що вона дуже хоче жити, бореться, навіть наркоз у такому стані перенесла. Діагноз встановлено, але зарадити нема чим. Харчування у рідкому вигляді і проносне, поки просвіт зовсім не закриється. А тоді усипляти. Дякую всім за поради. Хоч і жаль дивитись на її муки, але принаймні ми знаємо, що і як.

Дещо повітряне з бісеру

От такі бусики замовили. На просторах інтернету їх називають "воздушка". Техніка цікава, але роботи дуже багато. Треба нанизати на линву бісер, а потім плести гачком, далі збирати. Але виглядає досить оригінально. Хочу промоніторити попит, тому додаю голосовалку


81%, 25 голосов

19%, 6 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.