Євромайдан в Сімферополі добро, котики, приємна атмосфера

 
В Сімферополі пройшов євромайдан попри відмову в проведенні заходу з боку кримської влади. Прийшли люди різні за віком і соціальним статусом. Дуже приємно було те що ніхто не приніс партійних прапорів. Найбільше що запамяталося це бабуся з кошенятками, з її слів пряма мова "Ми хотим в ЕС, гда права имеют не только люди, но и животные". Потішила молодь нас було мало, але ми були. Сімферопольський євромайдан навпроти ригіонівського заходу за Таможений союз був разючим контрастом. Приязні усміхнені обличчя учасників акції і похмурі обличчя міліціянтів та байдужі лиця людей, які стояли за партію регіонів. Акція відбулася на майдані Леніна і плавно перемістилася до кабінету президента. Не обійшлося без знову ж таки міліції. Нас спинили, та після того, як на такий ласий шматок інформації почали підтягуватися журналісти.

Міліція вирішила, що собі дорожче і  пропустила. Люди попрямували до представництва Президента. Під час ходи співали гімн України, скандували гасла "Україна це Європа", "Крим це Європа". реакція пересічних громадян була різною, хтось хитав головою, хтось приєднувався, деякі просто посміхалися, але байдужим не залишився ніхто. Адже це найголовніше, привернути увагу людей. Навіть, якщо людина негативно налаштована це теж досягнення, адже головна мета акції була, щоб люди почули, побачили, що ось це є, відволіклися від свого буття і подивилися масштабніше на життя не лише своє, але й країни взагалом.

Ганібал/ Hannibal від NBC 2013

Серіал "Ганібал" від NBC, прем'єра якого відбулася в квітні дуже потішив не лише підбором акторів, але й картинкою і саме сюжетом. Мальовничі краєвиди поєднані разом з трупами створюють картину сюрреалістичну майже нереальну. Дуже добре, що музика вся в серіалі оригінальна, а не добірка пісень. Серіал засновано на сценарію фільму "Червоний дракон", так би мовити за його мотивами. Цікаво розкривають героїв серіалу  стосунки Ганібала Лектора з слідчим, який допомагає ФБР Вілом Грехемом дуже яскраво показані одержимість Ганібала Вілом, розкривається причини і наслідки емпатії. Саме уповільнена зйомка під час переживання вбивст Вілом Грехемом дуже радує око, поєднанням кольорів і картинки, до того ж уповільнення звуків створює сам образ. Серіал витримано в кращих традиціях Хічкоку, де не важливо було саме вбивство як незначні кадри і музика, яка його віщувала. Цілком прийнятний для перегляду. Є одне маленьке застереження людям з слабкою психікою не варто його переглядати=)


Новинки українського кіно "Поводир"

"Поводир" фільм Олеся Саніна.В основі сюжету фільму – мандри Радянською Україною американського хлопчика та укрїнського сліпого музиканта.
Події фільму відбуваються на початку 1930-х років в УРСР у драматічні часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції.
Американский підприємець Майкл Шемрок разом зі своїм десятирічний сином Пітером приїздить до Харкова. У США – депресія, злидні, тому Шемрок планує виміняти в Союзі трактор на зерно. Майкла з сином зустрічає спеціаліст по роботі з іноземцями на ім’я Володимир, який робить підприємцю надзвичайно вигідну пропозицію – Майкл залишається в Радянській Україні, отримує добру роботу, але за це має називати себе американським комуністом, який приїхав будувати тракторний завод. Так Майкл із сином стає частиною радянської пропаганди.
Під час святкування з нагоди випуску першого трактора, один з керівників республіки нишком передає Майклові секретні документи про заплановані в Україні репресії і просить передати їх британському журналісту на ім’я Гарет, який працює у Москві. Наступного ранку, по дорозі на вокзал, Майкл ховає папери у книжці Пітера. Але в поїзді на Майкла нападають, і хлопчик стає випадковим свідком убивства батька. Пітеру дивом вдається втекти від переслідувачів – завдяки сліпому бандуристу Івану Кочерзі.
Органи безпеки у Москві фабрикують справу про вбивство “американського комуніста в Харкові”, звинувачують у цьому місцеве партійне керівництво та починають репресії. Володимир отримує наказ за будь-яку ціну знайти хлопчика і документи.
Тим часом Пітер пристає до сліпця і стає його поводирем. Разом з кобзарем, подорожуючи Україною, хлопець дуже швидко дорослішає, переживає радість і тугу, пізнає горе і смерть, знаходить дружбу і розуміє, що таке відданість…
Взимку 1934 року сліпця Івана Кочергу разом із іншими кобзарями страчують під Харковом. Пітер лишаться єдиним живим свідком тих трагічних подій…
Джерело: povodyr.com

Елементарно

Серіал "Елементарно" хоч і не схожий на "Шерлока" від ВВС, але завдяки Люсі Лі і Джоні Мілеру цьому дивовижному тандему його можна дивитись, хоча початкові серії були як матрьошки з 3 або навіть 5 різними підозрюваними і картинами і тримали глядача в напрузі, від якої між іншим дуже втомлюєшся іноді. Інші серії показують розвиток героїв через один одного. Пуританські американці внесли свою долю родзинок та лайна засунув замість чоловіка в напарники Шерлоку дівчину, що одразу ж породило купу фанфів з дженом і викликало бурю обурення у прихильників англійського серіала. Але навряд їх можна порівнювати як на мене, якщо Британський серіал розрахован на більше інтелектуально витончену аудіторію, то американський призначений внести в життя глядача саме видовище: чого варто лишень картини насильства, або те як показують самих героїв. Хоча авжеж прихильникам сера Артура Канан Дойля не сподобається, як автори американського серіалу трохи приземлили Шерлока, втім саме це як на мій погляд додає йому трохи чарівності, саме через це ми розуміємо що він теж людина. І якщо обидва серіала спонукають молодь прочитати роботу самого письменника то це буде чудово. Можу сказати одне читати та порівнювати з серіалом для мене є одним задоволенням. Але в моєму серці справжній Шерлок це Ліванов з радянського серіалу. Що ще можна додати не дарма кажуть що все нове це добре забуте старе. Приємного перегляду=)

 
День Соборності України 2013 Сімферополь

У Сімферополі 22-го січня в парку імені Тараса Шевченка проходило урочисте відзначення Дня Соборності України. Міська влада, школярі та жителі міста традиційно складали квіти до пам’ятника Кобзарю, звучав Гімн України, над натовпом майоріли синьо-жовті прапори.
Та на цьому святкування Дня Соборності не закінчилося. Активісти громадської організації "Кримський центр ділового та культурного співробітництва "Український Дім» провели акцію «Ми різні, але в нас одна любов – Україна!», в якій прийняли участь звичайні мешканці міста.
Учасники акції розповіли про значення цієї події в історії України. Кожен з них символізував окремий регіон нашої країни та повідомив декілька цікавих фактів про своє місто. На заході панувала тепла та позитивна атмосфера. Крім цього, було організовано флешмоб, в якому учасники створили мапу України.

Така акція вперше проводиться у Сімферополі, до цього ж всі обмежувалися стандартними церемоніями. За словами організаторів, метою цього заходу було привернути увагу мешканців міста до Дня Соборності, показати красу рідної країни та її унікальність.

Адже не дарма організатори обрали саме таке гасло "Ми всі різні, але у нас одна любов - Україна!". Бо не важливо, якої ти національності, віросповідання, або якою мовою ти розмовляєш , головне що ти відчуваєш себе українцем і любиш Україну!


Група:

http://vk.com/sob_simf

Автор статті: Анастасія Дмитренко

Редактор: Ольга Дмитренко

Фотограф: Катерина Криворученко


Український Вертеп в Криму: правда чи вигадка?

УкраїнськийВертеп в Криму:  правда чи вигадка?

Або українські Різдвяні традиції на кримському півострові

7-го січня в 11:00 у Сімферополі біля Української Православної Церкви Київського Патріархату відбулося театралізоване дійство"Вертеп. Різдвяна феєрія", яке організували активісти громадської організації "Кримський центр ділового та культурного співробітництва"Український Дім». «Живий» Вертеп в Криму вперше побачили мешканці півострову тоді, коли ляльковий варіант був продемонстрований кримчанам ще років п’ять тому. Також народна вистава в цей день була продемонстрована в 13:00 у сквері Дибенка (біля кафе «Єва»), де вчителі, учні та батьки НВК «Українська школа-гімназія» вдруге організували Різдвяну ходу та святкування народження Ісуса Христа.

Театралізоване дійство було виконане з дотриманням українських традицій та звичаїв. Актори співали колядки, жартували та веселилися разом з глядачами,котрі досить активно долучилися до святкування: співали разом, прославляли народження Ісуса Христа та навіть підкинули колядникам грошей.

Сценарій вистави був написаний організаторами, та усі костюми були зробленіакторами власноруч. Тому ця подія була дуже важливою для кожного з учасників. У виставі приймали участь люди різні за віком, професією, політичними поглядамита віросповіданням. Та їх усіх поєднує мета відродити українські традиції на нашому півострові.

Відомий в Криму громадський діяч, заслужений фотограф України, професор АнатолійКовальський був немало здивований і звернувся саме до організаторів, активістів Українського Дому зі словами: "Те, що ви зараз відчуваєте, - це щастя, івоно, це щастя, яке ви розділили з цими людьми, подарували їм святковий настрій, буде з вами завжди, бо якщо ви хочете бути щасливими, вперш за все потрібно зробити щасливими оточуючих…"

«Я воодушевлен. Я впервые в своей истории праздную Рождество. Еще с таким размахом и в роли одного из главных героев Вертепа – царя Ирода. Я действительно проникся культурой и обычаями украинского народа. Для меня это открытие. Спасибо активистам Украинского Дома, теперь уже друзьям, чт опривлекли и доверили одну из сложнейших ролей. Здорово!», - висловив свої почуття Сергій Симиненко.

«Свято вдалося. Особливо це було і свято для нас організаторів. Так яквперше ми в Криму демонстрували вертеп і всі надзвичайно хвилювалися як сприйме публіка. Але все було гаразд і ми пишаємося цим днем, нашою імпровізацією. Люди дякували і підхоплювали всі гуртом спів колядок», - зауважила Люба Калмакова. 

 «Сказати, що два тижні підготовкибули важкими, нервовими, равликовими, психологічно важкими - це нічого не сказати. Але один цей день дійсно цього вартий. Я дуже рада і вдячна долі, щоопинилася серед таких цікавих та різних людей, бо усі ми тут зірки, які зібралися в дуже гарне та яскраве сузір'я», - констатувала Настя, студенткаКримського коледжу інформаційно-поліграфічних технологій Української Академії Друкарства.

«Хочу зазначити, що це не останній захід, який ми зробили, та мешканцівміста та півострову чекає ще багато цікавих акцій, веселих свят та подій уновому 2013 році. Христос народився! Славімо його!», - зазначив голова ГО«Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім».

Автори : я і Анастасія Дмитренко

Вони просто втомились

Їм багато обіцяють з екранів ТіБі, їм багато кажуть зі шпальт газет, їм багато кричать з радіоефірів! Їм забагато дають інформації, а насправді їм потрібна лише тиша, щоб почути свою душу! Їм не треба в в Єврропу і Азію, насправді їм потрібно залишитись тут, насправді їм потрібно бути тут і зараз усвідомити свій український вибір. А що це таке? Це просто жити, не існувати не розриватись суттєво-несуттєвими питаннями, які невігидно нікому з політиків вирішувати! Насправді вони не можуть порівняти себе з Білорусю, бо навіть приїхавши туди їм кинеться в очі ніби-то стабільна економіка країни. Насправді нашим людям потрібно просто послухати тишу, зосередитись на своїх бажаннях і прагненнях і зрозуміти, що для них значить ця країна і держава авжеж, чи хочуть вони демократію, а може вони хочуть ВІЧЕ, як було колись давно. Можливо коли ми озирнемось назад, поглянемо на сторінки своєї історії, то можливо тоді віднайдемо цей наш і більше нікого український шлях у майбутнє, адже як сказав хтось повторювати цитати відомих людей це те ж саме що пережовувати вже перетравлене. Ніхто, ніколи не замислювався чому Україна ще досі не в Європі та не з Росією? Можливо нам не підходить імперський шлях Росії, або старіючий і вічно лікуючийся шлях економічно стабільної, але вимираючої Європи? Просто подумайте над цим у нас є гарна приказка "Моя хата з краю нічого не знаю" - можливо, це зовсім не про те що нам все одно на всіх інших, можливо це про те що ми не хочемо рівнятися на чуже бо в нас вже є своє! В нас вже є своє таке рідне ось просто під нашим носом, а нас як того віслюка тягнуть в різні боки, щоб ані на хвильку спокою нам не було, щоб зазирнути в своє серце і віднайти той загублений свій такий рідний, український шлях!

Колін Морган розповідає про 5-й сезон: сезн таємниць і драконів.


“Дія починається після декількох років з закінчення 4-го сезону. Я також можу підтвердити повернення Мордреда, але його буде грати старший аткор на імя Александер Влахос,” пояснює Морган в співбесіді для французського часопису ‘Sries Mag’. “Будь хто знайомий дуже близько з Артуріанівськими легендами знають що Мордред зіграє важливу роль в падіння Камелоту. Тож його присутність не дуже добрий знак для королівства…”

Морган також натякнув що Моргана матиме владу над драконами, що робить її більше важкою ніж колись: “Дракони будуть головними в сезоні, бо Мерлін і Моргана черпають силу з цих чарівних істот. Їх наступна боротьба має бути епічною. Моргана зможе перехитрувати його (Мерліна) наступного разу…”

Морган також відіслався н ате чого ми давно очікували відкриється Мерлін Артуру чи ні? “Гадаю час Артуру дізнатися правду.Але це буде справжнє випробування для кожного з них і ще невідомом чи їх дружба виживепісля такого откровення,” каже він.

“Артур переконан що чари це зло, вони вбили його батька та матір, тож він бореться щоб залашитись обєктивним. І моргана та її інтриги теж впливають на думку Артура про використання чарів.”
Джерело: cultfix.co.uk
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
16
предыдущая
следующая