хочу сюди!
 

виктория

46 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Не люблю стрілки годинника крутити...

...тим більше на літній час. Вважаю, краще віпочивається та прокидатись в зимовий час.
Трохи під тему.





А от і Венс приїхав. Вважаю, що таких, як він зустріли правильно.
Венс, що приїхав до Гренландії, опинився в делікатній ситуації,
йому ніде не відчиняють двері, нікуди не пускають, а Уряд Гренландії поширив повідомлення, що "не надсилав жодних запрошень для будь-яких візитів, ні приватних, ні офіційних" давши зрозуміти, що "візит абсолютно небажаний"
Венс сів в американський бронетранспортер невдовзі після посадки літака Air Force Two, сказав кілька чергових слів пресі, але не відповідав на запитання журналістів і поїхав.

Джей Ді Венс: «Данія не є добрим союзником, і США, які мають територіальні інтереси в Гренландії, зроблять із нею все що завгодно, незважаючи на крики європейців».
Ще один зібрався «розширювати життєвий простір»
якщо ви думаєте, що скасування з боку США безвізу для західних країн - це фантастика, то ні

не все ще усвідомили те, що доглянути цей театр абсурду нам доведеться до кінця і нікому не відомо, до якого дна доведе його трамп зі своєю "республіканською партією".
- Від респів практично нічого не залишилося. Та й деми теж збентежені. Всі випали в осад і там причаїлися. А іржавий у цей час розповсюджує свою корозію по всій державній конструкції.

Канада не здається Трампу, прем'єр-міністр Канади Марк Карні:
«Президент Трамп стверджує, що Канада – несправжня країна. Він хоче зламати нас, щоб Америка могла володіти нами. Ми не дозволимо цьому статися. Ми оговталися від шоку від зради. Але ми ніколи не повинні забувати уроки».
(Щось нагадує дуже. Дехто казав, що і Україна, і Польща не справжні країни).

сейчас говорил со старшей подругой из Сан-Диего, говорит, что яйца были по 2 бакса, сейчас самые дешёвые по 8, в основном 9-10, реднеки из Небраски, почти в 100%-ном составе голосовавшие за рыжего, остались без мигрантов, которые пахали у них на с/х работах в каторжных условиях и которые сейчас смылись в нормальные синие штаты, тотальные увольнения во всех отраслях, репрессии против ветеранов, массовые чистки и сокращения в армии и прочие радости
все обиженные говорят, что голосовали за трампа, только он знает, как спасти страну от леваков
классический скот глубинной (и не только глубинной) россии
животные..
в америке произошёл переворот, страна управляется напрямую путиным
просто не все готовы признаться самому себе в этом потому, что страшно
 признаться придётся и всем...

– Я іншу інформацію знаю. Коля перший вирішив поділити османів, собі Константинополь щось Англії та Франції. Йому відмовили. Він тоді сам вирішив. Після перемоги над Наполеоном Росія була жандармом Європи.
Ну попливли, напали тишком-нишком. Ну, потім втратили чорне море. Коля отруївся

Віткофф: "Росія вважає ці п'ять східних регіонів своїми з часів Другої світової війни, і ніхто не хоче про це говорити. Ну, а я говорю це вголос".
Карлсон: "Хрущов просто зробив їх частиною України, вірно? Так, здається, Хрущов був українцем. Дивно".
(мова віткова заплуна, без"звяна, типу "в огороді бузина, а в Київі дядько")

Коли зустрілися два визначні історики.
- А що там Мексика вважає своїм з давніх-давен? Може, їм це обговорити. А! Є ще Аляска! Ось простір для обговорень який!
- Та ні, вони просто нісенітниця несуть. Росія було вважати ці регіони своїми після Другої світової, т.к. вони входили до складу Української РСР ще до війни, Хрущов не віддавав їх Україні (крім Криму) та не був українцем. два довбоєба зовсім не знають історію.
.........
- А у них взагалі хтось щось знає, я маю на увазі США?!
Як сказав Трамп, 70% восьмикласників не вміють читати і рахувати.
- А у них взагалі хтось щось знає, я маю на увазі США?!
Як сказав Трамп 70% восьмикласників не вміють читати та рахувати.
- треба північну частину США поділити між Францією та Великобританією – воювали за цю територію між собою, Каліфорнію повернути Мексиці, а Аляску – Рашці. Схвалюєш Трампушка!

Говорят, пропагандонша 1го канала Анна Прокофьева была на границе страны 404 и с ней что-то случилось. Может и врут
(Нє а на кого жалкуватись, якщо 404 країни не існує?)
.....
Всім, хто відвідав інавгурацію, вручили «унікальний подарунок» — 300-сторінковий збірник цитат Лукашенко



мадьяры скандируют "русские домой"
протест анти-Орбан в Будапеште, судя по конструкциям и их цвету, это мосты Сеченьи хид или Сабадшаг хид  (кто знает лучше Будапешт - поправьте)
мадьяры всегда ненавидели русских лютой ненавистью, даже большей, чем румыны (хотя куда больше), что вызывало у меня живой интерес: откуда такая терпимость к факту, что страной с 2010 руководит открытый агент ФСБ, а Венгрия превратилась в легализованные европейский гэбэшный заповедник...

...

Як Паніковський - "великий сліпий" з Гомером і Мільтоном, так Коля - "великий" художник! Рєпін, Сєров та Сафронов!
Кожен великий художник має відомий стиль. Є він і у Колі. Його стиль – ПАРАЗИТИЗМ.
Не мудруючи, Коля вставляє "морди обличчя" клієнтів у класику.



«Вылетит слово — не поймаешь, а у нас догонят, поймают и посадят». Владимир Путин рассказал шутку о свободе слова в России
«Это было в нашей истории довольно часто», — добавил он.
А когда-то, наверное другой Путин, говорил: "Сейчас же не 37-й год - что хочешь, то и говори, тем более в интернете, "черный воронок" за тобой завтра не приедет. Чего прятаться-то?"






Українська музика 2864







17%, 1 голос

17%, 1 голос

17%, 1 голос

50%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Фотозарисовка. Абрикос

Весна идет. С каждым днем температура воздуха выше.
На кустах и деревьях пробилисб первые листья.
И деревья постепенно "одеваются" в белые одежды.
Одним из первых цветет абрикос. И пахнет  на всю улицу.
Этот запах уносит домой, в далекое детство, где все живы и здоровы. 



[ Читать дальше ]

Українська музика 2863







0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

33%, 2 голоси

67%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Українська книгозбірня ч.21

"Іван Микитович насилу висидів свої часи на службі, немов текли вони не днями, а віками. Нетерплячка його пекла, як згага, у думках носилося чорним вороном темне почуття якогось лиха... Вийшовши з служби, він не ходою пішов, а підтюпцем побіг додому. Тихенько увійшов він у сіни і став під дверима своєї хати. Звідти доносився голос братів:

— Я вам сережки золоті куплю, перстень на руку... Добре?

Іван Микитович миттю відчинив двері і трохи не впав...

На колінах у брата сиділа Наталя, почепившись руками на шиї і схиливши голову на плече. Вона була не то що задумана: в очах грала тиха радість, личко горіло, як у вогні, а зітхання — поривчате, тяжке. Петро Микитович гладив її по гарячій щоці рукою.

Зуздрівши Івана Микитовича, Наталя порвалася скочити, та Петро Микитович задержав.

— Не лякайтеся! Не бійтесь! — казав він, не пускаючи її з рук.

— Пус-с-тіть! Пустіть! Обідати час давати, — прохалася Наталя. Іван Микитович, скоса глянувши, почав роздягатись. Серце його наче молотком било у груди, він не міг слова вимовити".