О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!
Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

У чоловіків зранку лише одне на думці...

  • 19.08.18, 10:15


І що воно таке - цей секс?
Складне у всі часи питання… Про секс писати треба з рання! Секс в першу чергу - це кохання, довіра, щирість і віддання, це душ двох поклик до єднання, це крок назустріч без вагання, в єдине злитись намагання, це найщиріших слів звучання і найпалкіші обіцяння, в очах коханих сподівання, це щастя, з Раєм порівняння і сутності життя пізнання, найвищих рис душі надбання, це аксіома і рівняння, це вибух пристрасті, страждання і між коханими змагання, розпусти ніжної буяння і з соромливості знущання, злет до зірок, поневіряння, безумство з вечора до рання, приниження і шанування, наркотик, ліки, дьоготь, кекс!!! Таке коротке слово…"Секс"…

Ідеальний ранок той, який почався з сексу. Так стверджують вчені, всупереч традиційній думці, що статеве життя потрібно вести, якщо не вночі, то, як мінімум, ввечері.Всім бажаю ідеального ранку!   

lol

***

  • 16.08.18, 23:16

***
Не вспоминай меня. Я был. На этом точка.
Не сравнивай и сходства не ищи.
Не перечитывай мои сухие строчки
Я ветер. Я сквозняк. Ищи-свищи.

Я жесткий. Я давно не знаю боли.
Меня не тронут нежности слова.
Возьми ладонь, вотри мне в раны соли
Что легче? Нет? А ты чего ждала?

Не плачь. Я сволочь. Я того не стою.
Я не просил любви — не смог бы взять
Ключи на полке. Дверь я сам закрою.
Я каменный, так просто не пронять

Я лишь сквозняк. А он всегда по краю.
Давай сейчас без глупой суеты.
Серьезен, да. Ни капли не играю.
Вот спички. Поджигай свои мосты.(с)
***

Кто богаче всех на свете?

  • 16.08.18, 19:49
Изображение

Кто богаче всех на свете?Тут и нечего гадать!Ну конечно же девчёнки...Им и голым,есть что дать!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2727
предыдущая
следующая