Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Ми любимо тебе, Україно!

Тут прямі трансляції

  • 09.12.13, 15:17
http://spilno.tv/euromaidan-online

але теж працює погано..

Понеділок: Майдан виглядає покинутим..

  • 09.12.13, 12:51
Десь поряд "бекркут" и К. з Василькова

і лише одна пряма трансляція http://spilno.tv/archives/6240

і це результат вчорашнього пиздобольства неконструктивного мовлення з "головної сцени"...

ще тут, але не ясно НАСКІЛЬКИ те прямий ефір https://www.youtube.com/watch?v=VnczbR12Bfw

На що перетворили Майдан??

  • 08.12.13, 13:06
5-й канал http://5.ua/67597 майже нема звуку
на Громадському http://hromadske.tv трансляції не відшукати

АЛЕ я не про те...

оарпвлоліьиосчосмв"№""@#@@@#$!GNBVCc  (матюки російською, українською та іншими мовами)

ЩО ВОНИ ТАМ РОБЛЯТЬ!!!!.............................

Звернення!

  • 08.12.13, 00:17
ШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ!!!
ШАНОВНИЙ УРЯД УКРАЇНИ!!!
ЩО НЕ ЗРОЗУМІЛОГО ВІД ВАС ВИМАГАЄ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЯКИЙ СЬОГОДНІ ВИЙШОВ НА МИРНУ АКЦІЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!!!
АДЖЕ ЦЕ ТОЙ НАРОД ЯКОМУ ВИ ПІДПОРЯДКОВУЄТЕСЬ,
ЧИ ЦЕ НЕ ТАК, ЧИ ДЛЯ ВАС ВЖЕ НЕ ІСНУЄ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
ЧОГО ВИ БОЇТЕСЬ?
ЧИ МАЛО ЩЕ ПРОЛИЛОСЬ КРОВІ?
АДЖЕ 01.12.2013 РОКУ В ОДНОМУ КИЄВІ НА ПІДТРИМКУ СВОЇХ ВИМОГ НА ВУЛИЦЮ ВИЙШЛО ПОНАД МІЛЬЙОН ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКЩО ЦІ ГРОМАДЯНИ БУЛИ НАЛАШТОВАНІ ПО- ВОРОЖОМУ, ТО БАНКОВУ, ГРУШЕВСЬКОГО І ВСЕ ПОДІБНЕ УЖЕ СТЕРЛИ Б З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ.
ПОКАЙТЕСЯ, ПОБІЙТЕСЬ БОГА І БІЛЬШЕ НІКОЛИ НЕ ЗАСТОСОВУЙТЕ СИЛУ ПРОТИ МИРНИХ ГРОМАДЯН СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ. ВАМ НАВІТЬ ДІТИ ЦЬОГО НЕ ПРОСТЯТЬ.
ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ПРОШУ ВАС ВИКОНАТИ ВИМОГИ НАРОДУ УКРАЇНИ І ТІЛЬКИ ЗА ЦЕ ВИ УЖЕ БУДЕТЕ ЗАСЛУГОВУВАТИ НА ПОДЯКУ.
НАРОД УКРАЇНИ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ВАШЕ ПОРОЗУМІННЯ.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
А Ви за відставку уряду України?

71%, 32 голоси

24%, 11 голосів

4%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Вони з народом?

Пост не мій - взято з фейсбука


Вчера, проведав кордон по направлению к АП, подошли к автозакам блокирующим проход по ул. Садовой к кабмину. Постояли, посмотрели и уже собрались было уходить, как вдруг в автобусе за плотно-тонированным стеклам засветился телефон, боец помахал ним и прислонил плотно к стеклу. Надпись на дисплее: "Мы с народом "

Аншлюс, аля пуцькін

  • 06.12.13, 20:44
Аншлюс* по-путінськиМихайло Гончар — Четвер, 5 грудня 2013, 18:10
Михайло Гончар, директор енергетичних програм Центру "Номос"

Щоденні українсько-російські контакти на рівні віце-прем'єрів є індикатором активності російської сторони із закріплення успіху кремлівської операції щодо зриву підписання угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

Напередодні цієї події Центр "Номос" прогнозував ймовірність обговорення питань передавання Росії енергетичних активів.

4 грудня це питання з'явилося на порядку денному під час візиту віце-прем'єра Юрія Бойка до Москви. 

Російські умови тотальної газової капітуляції України не влаштовують українську сторону. Тому не випадково "Газпром" оголосив, що боргова проблема "Нафтогазу" не вирішена, хоча раніше говорив протилежне.

"Борг "Нафтогазу" за отриманий у серпні-листопаді газ - 2 млрд дол. Ми шукаємо варіанти вирішення проблеми, ведемо переговори, але домовленості на даний момент не досягнуті", - сказав глава "Газпрому" Олексій Міллер.

Так само не вирішене питання ціни на газ. Пропонований "Газпромом" підхід - збільшення обсягів закупівель в обмін на зниження ціни - не приведе до полегшення фінансового стану "Нафтогазу".

Підрахунок показує, що придбання 50 млрд кубометрів палива за ціною 280 дол за тис кубометрів коштуватиме "Нафтогазу" 14 млрд дол на рік. Це на 3,2 млрд дол більше, ніж у випадку закупівлі 27 млрд кубометрів за нинішніми 400 дол.

Необхідність платити більше за умови перерозподілу ринку промислових споживачів на користь приватних гравців погіршить фінансовий стан "Нафтогазу", якому також доведеться сплачувати 2 млрд боргу за 2013 рік.

Стратегія занурення НАК у фінансові проблеми відповідає інтересам "Газпрому", який розраховує забрати за борги ГТС, а також паразитарного українського газового олігархату, що прагне приватизувати видобувні активи компанії.

Згода України на пропоновану "Газпромом" схему закупівлі палива поверне економіку до сценарію надування газового міхура. Це ліквідує усі досягнення уряду щодо ощадних технологій, зробить непотрібними заходи із заміщення газу та поставить під сумнів власний видобуток газу.

Обсяг річного споживання блакитного палива перевищать 70 млрд кубометрів на рік, тоді як у 2012 році він становив 54,7 млрд. Це поверне країну на десятиріччя назад і зробить непотрібними китайські проекти з газифікації вугілля.

Про відсутність прогресу за підсумками переговорів Бойка та Міллера свідчить також надзвичайно стисле повідомлення останнього: "На зустрічі були розглянуті актуальні питання співробітництва у газовій сфері".

Одночасно "Газпром" розмістив на сайті послання українським трубним баронам: "Південний коридор" і "Сила Сибіру" будуть забезпечені російськими трубами". Отже, Росія продовжує скорочувати імпорт труб з України, намагаючись схилити режим у Межигір'ї капітулювати на російських умовах - оголосити про вступ до МС.

Росія також чекає завершення поїздки Віктора Януковича до Китаю.

Віктор Янукович в Китаї. Фото president.gov.ua

Москва попросила китайське керівництво утриматися від надання допомоги Києву в обмін на обіцянку більш гнучкої позиції Росії в питанні ціни на газ для Китаю.

Пекін не поспішатиме давати Україні кредити, намагаючись виторгувати для себе максимально можливі поступки щодо оренди 3 млн га сільськогосподарських угідь.

Китай реалізовує окрему політику щодо країн регіону Центральної та Східної Європи, підтримуючи їх інтеграцію до ЄС, але це не стосується України.

"Китай підтримує вибір країн Центральної та Східної Європи щодо вступу в ЄС. Ми віримо, що всебічне співробітництво між КНР і державами регіону не тільки піде на користь нашим народам, але й дасть новий імпульс розвитку відносин між КНР і єдиною Європою", - сказав прем'єр Державної ради КНР Лі Кецян.

Китай не відносить Україну до країн ЦСЄ, а розглядає її як зону російського впливу. Таким чином, режим Януковича дедалі більше потрапляє в програшне становище у відносинах з усіма партнерами, яких він називав стратегічними.

Москва має намір скористатися цим сповна. Після операції із зриву підписання угоди між Україною та ЄС Кремль розгортає наступну операцію - "Аншлюс України". Її провайдерами виступають Шувалов, Рогозін, Міллер з російського боку та Медведчук, Клюєв, Бойко - з українського.

Для успіху операції через російську пресу сфабриковано пропагандистський конструкт "Євромайдан" як змову Заходу проти Януковича.

У півторагодинному недільному випуску російських новин ведучий Дмитро Кисельов повідомив телеглядачам, що "головна рушійна сила євроінтеграції України - Швеція, Литва і Польща, ця стара коаліція, яку громив ще цар Петро, - намагається нашкодити Росії і взяти реванш".

Мовляв, на саміті у Вільнюсі Європа і США намагалися відібрати у Росії її старого союзника, але з цього нічого не вийшло. Як сказав Кисельов, завдяки тому, що президент Росії Володимир Путін зумів подбати про Росію.

За деякою інформацією, до кінця поточного тижня начебто буде остаточно погоджене передавання усіх основних промислових активів у сфері ВПК та енергетики Росії з підписанням відповідної угоди найближчими днями.

Віктор Янукович і Володимир Путін. Фото УП

За це РФ обіцяє надати уряду України кредит на 30 млрд дол на невідомих умовах та 5 млрд дол як спеціальний "бонус", точніше, "відкат".

Таким чином, у випадку реалізації цього сценарію підтверджується версія про транснаціональну корупційну оборудку з купівлі рішення Януковича щодо непідписання угоди про асоціацію з ЄС і втягування України до МС та ОДКБ.

Відсутність жорсткої протидії з боку ЄС діям РФ щодо України стимулює Москву діяти жорсткіше у газових стосунках з ЄС. Росія оголосила про підготовку позовної заяви до СОТ щодо Третього енергопакета, який вона вважає дискримінаційним.

Тема дискримінаційної поведінки Росії щодо України не фігурувала на засіданні Ради "Росія-НАТО", що лише заохочує Москву до реалізації сценарію "Аншлюс".

На цьому фоні комічно виглядає рішення Брюсселя: "Єврокомісія дає дозвіл на придбання "Газпромом" спільного контролю над Winz і WintershallServices Нідерландів та одноосібного контролю над Wingas і WIEH Німеччини.

Комісія дійшла висновку, що пропонована угода не викликає побоювань щодо порушення умов конкуренції".

* - Політика загарбання Австрії Німеччиною, що проводилася після Першої світової війни.

Фото на головній: Володимир Путін. Фото EPA

Оригінал публікації: "Номос": енерго-політичні контексти

* * *

Колонка є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції "Економічної правди" та "Української правди" може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Олексій Гарань

  • 06.12.13, 20:30

Олексій ГараньІсторик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними
Уряд "проффесіоналів" прагне відповідальність за свої "досягнення" перекласти на інших. Але ось факти06 грудня 2013, 17:18

Судячи із поточних заяв урядовців і "регіоналів", маємо новий пропагандистський кульбіт: перекласти відповідальність на Євромайдан (раніше були "папєрєднікі", Росія, погана Європа) 

Тому пропоную оперувати фактами і ОФІЦІЙНОЮ статистикою, яку ми маємо ДО ПОЧАТКУ Євромайдану і, здебільшого, навіть до початку економічної війни з боку Росії. 

Отже:

Валовий внутрішній продукт України в другому кварталі 2013 року знизився на 1,3% порівняно з другим кварталом 2012 року. Продовжується падіння промислового виробництва – за січень-жовтень 2013 падіння склало 5,2% (до аналогічного періоду 2012).

Заборгованість із заробітної плати зростає: у вересні – на 4,1% порівняно з серпнем. На 1 жовтня маємо борг у 1,02 млрд. грн. (на 1 січня 2013 борг складав 893,7 млн. грн.). Найбільший обсяг заборгованості в Донецькій області – 159,6 млн. грн. і в Київській області – 151,8 млн. грн. Донецька область завжди чи майже завжди була лідером по заборгованості, але кидається в очі інше – по Київській області з початку року заборгованість зросла в 100 разів! Проффесіонально!

Розмір середньої заробітної плати в Україні у вересні скоротився на 43 гривні (1,3 %) – до 3261 гривень проти 3304 гривень у серпні. Традиційно нижче середнього виявилася середня зарплата лікарів і вчителів – 2362 гривень і 2730 гривень відповідно.

Державний та гарантований державою борг України, за даними Міністерства фінансів, станом на 1 жовтня – 552 млрд. грн., або $ 69,1 млрд. Станом на 1 січня 2010 року державний і гарантований державою борг становив 316,884 млрд. грн., або $ 39,684 млрд. Інакше кажучи, державний борг за нинішньої влади зріс майже удвічі, а за три роки Янукович набрав боргів практично стільки ж, скільки всі попередні уряди разом узяті за 18 років.

Державний зовнішній борг України, за даними Мінфіну, станом на 1 жовтня складав 26,3 млрд. доларів. (На 1 січня 2010 року зовнішній держборг становив 17 млрд. доларів). За три роки президентства Януковича цей показник збільшився більш, ніж на 9 мільярдів дол.

Продовжує скорочуватись обсяг золотовалютних резервів НБУ. Протягом 2012 року вони скоротилися з 31,8 до 24,5 млрд. доларів, а на 1 листопада 2013 р. – до 20,63 млрд. дол. Отже, сумарно на третину!

Дефіцит держбюджету, згідно даних Мінфіну, за вісім місяців 2013 року сягнув 34,75 млрд. гривень, що в 2,1 рази перевищує показник за цей же період 2012 року.

І нарешті, за даними Нацбанку, за дев'ять місяців поточного року обсяг вкладених прямих іноземних інвестицій становив 2,1 млрд. доларів (за аналогічний період минулого року – 3,3 млрд) тобто на 36% менше аналогічного періоду минулого року! І абсолютно зрозуміло чому: корупція, відсутність верховенства права – все це просто відлякує інвесторів. Ми могли поліпшити інвестиційну привабливість країни за рахунок підписання угоди про асоціацію з ЄС. Але Янукович пішов протилежним шляхом.

Бачимо результати. Інших відповідальних, крім самих себе урядовцям і Банковій не знайти.