хочу сюда!
 

Оля

35 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 29-37 лет

Штанмайєр- прикриття імперців

Штанмаєр- агент впливу


Зараз на слуху у ЗМІ призвище колишнього міністра закордонних справ ФРН К,Штайнмаєра ( зараз він президент) якій нібито запропонував план завершення конфлікту на Донбасі і нове українсько- еврейське керівництво нарешті з цим погодилось. Насправді, як стверджує підписант домовленностей в Мінську, єкспрезидент П.Порошенко, формули, тобто послідовності виконання, не існує, а є лише перелік заходів для встановлення миру. Педро як завжди намагається хитрувати. Якщо це не затвержена послідовність з подачі Кремляя, то чому він її не узгодив в іньшому порядку . Тобто -завершення обстрілів-закон про амністію- вивод іноземних збройних формувань під спостереженням ООН ОБСЕ,,- контроль над кордоном Україною,- проведення виборів згідно законодавства. Все це диктує здоровий глузд та світова практика погашення конфліктів. Але це можливо лише коли сторони кофлікту бажають його завершення і починають виконовати норми міжнародного права..

Ми же бачимо іньше .

РФ не збирається полишати дії по втручанню у внутрішні справи сусідньої суверенної незалежної держави Україна,як того вимогають міжнародні норми, і саме це є головним фактором виникнення бойових дій на Донбасі. В цьому плані обурює те що про це напряму не заявляли і не заявляють керманичі України і стідливо замовчують її міжнародні партнери: Німетчина , Франція, Великобританія, Китай.

Що робити щоб кремлівські перці полишили втручання в Україну, є богато прикладів, пропозицій і матеріалів тому це варто окремих досліджень і розмов.

Зрозуміло одне, що для початку про це потрібно говорити на рівні регіонів, держав, континентів. в міжнародних глобальгих організаціях.

Сам К.Штайнмаєр є фігурою яка просувалась на державні посади ФРН за допомогою відомого агента Мокви-Г.Шредера, колишнього канцлера, а тепер голови правління Роснафти. Недарма в Німетчині Г.Шредера охристили політичньою повією

Поміркованим читачам вже зрозуміло чиї інтереси цей тандем відстоює. Томучитачам ФБ, блогерам і ЗМІ не потрібно мусолити ім'я К.Штайнмаєра, яким прикривають амбітні плани кремлівських гопників перетворити Україну в федерацію і таким чином її поступово розвалити.  Все потрібно називати своїми ім'ям.. Тільки зривання масок з шахраїв дає шанс українському народу зберегти державу і націю в цілому.


6

Комментарии

16.10.19, 19:18

  26.10.19, 19:34

  Як можна розводити війська, коли йдуть обстріли щоденно позицій ЗСУ рефами з ОРДЛО?

   36.10.19, 20:54

   Мы отошли, они придвинулись, и так до самого Львова

    46.10.19, 21:10Ответ на 3 от Тарас Музичук

    ні...до Києва... кацапам західні "неадекватні" бандерівці непотрібні... вони то майдани придумають, то революцію почнуть...

     56.10.19, 21:27

     Чушь собачья эта формула, не хотят свидомые украинцы непокорного Донбасса, а хотят чтобы признали бандеру. И да, чтобы согласились на то, что теперь русских школ не будет. Хотят ли они этого? А их спросили?

      66.10.19, 21:29

      Може хоч один зебіл пояснити, чому Мінські домовленності не виконували обидві сторони, а санкції навалювали лише на підарашку?

       76.10.19, 21:35

       Вірно сказано

        86.10.19, 21:41Ответ на 4 от Недурка

        ні...до Києва... кацапам західні "неадекватні" бандерівці непотрібні... вони то майдани придумають, то революцію почнуть...Та пострілять їх нафіг, а туди завезти "нармальних людей" з ебеней мухосранських

         96.10.19, 22:41Ответ на 5 от silimar

         если Донбасс вообще существует и хочет самостийности то почему не идёт по пути Монархизации-Княжества Христианско-Православного толка ?
         ...карликовые государства Европы только через Монархизм выжили и обустроились

          106.10.19, 22:45Ответ на 9 от atttonikam

          если Донбасс вообще существует и хочет самостийности то почему не идет по пути Монархизации-Княжества Христианско-Православного толка ?
          ...карликовые государства Европы только через Монархизм выжили и обустроились
          а они об этом знают? Подскажите!

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           8
           предыдущая
           следующая