казбек рашидович

  • 03.07.20, 08:02

Миротворець

Як був викритий російський агент “Казбек”.

В процесі дослідження дампу електронної пошти радника суркова-путіна Бориса Рапопорта в поле зору співробітників Центру “Миротворець” потрапило його листування з особою, яка називає себе Рашидович Казбек (e-mail: a4112148@icloud.com).

Масштаби підривної антиукраїнської дїяльностї цього “Казбека” в інтересах Кремля вразили навіть нас – фахівців з багаторічним досвідом контррозвідувальної, розвідувальної та оперативно-розшукової діяльності, які мають на своєму рахунку низку виявлених агентурних мереж ворога і агентів різного калібру.

Лише уявіть собі:

через “Казбека” в Кремль потрапляли плани оперативно-розшукових заходів правоохоронних органів України щодо осіб, в яких був зацікавлений Кремль;

Казбек” в інтересах Кремля організовував в Україні потужні цільові інформаційні кампанії з дискредитації органів Державної влади України та Державних діячів нашої країни;

за погодженням з Кремлем і задля забезпечення інтересів російського агресора, “Казбек” створював в Україні т.з. правозахисні громадські об’єднання;

в інтересах Кремля за безпосереднього сприяння “Казбека” в Україні приймалися відповідні судові рішення на шкоду інтересам нашої Держави.

І це далеко не весь перелік напрямів системної, свідомої, злочинної діяльності цього “Казбека” в інтересах російського агресора на знищення України.

Довідково: Пошта boris.ra@mail.ru, дамп якої вивчався співробітниками Центру “Миротворець”, використовувалася її власником як додаткова. Тобто, це своєрідний архів частини з всього масиву електронних листів, які надсилалися на його службову пошту (rapoport_b@gov.ru), і які Б.Рапопорт вважав особливо важливими.

Іншими словами: Рапопорт зі своєї службової пошти у Кремлі регулярно пересилав на свою приватну пошту деякі листи для подальшого зберігання.

Так хто ти, Казбек Рашидович?

Встановити “Казбека”, який думав, що він найхитріший і найрозумніший з усіх “казбеків” Всесвіту, виявилося достатньо просто.

Як відомо з теорії контррозвідувальної діяльності, всі агенти “паляться” на дрібницях і на каналах зв’язку. Казбек не був виключенням.

Так, в імені своєї адреси електронної пошти a4112148@icloud.com “Казбек” дав нам три зачіпки:

1. Він користується IPhone.

2. Ім’я або прізвище “Казбека” скоріше за все починаються з літери “А”. (Можливі й інші варіанти, але, згідно з дослідженнями, які викладені у спецільній літературі, в 73% випадків одна літера в електронній адресі або перша літера імені або прізвища).

3. Набір з семи цифр може означати номер якогось телефону великого міста. З огляду на масштабність напрямів підривної діяльності “Казбека” проти України і його охоплення зв’язками, скоріше за все це місто – Київ.

Ми почали свої дослідження з телефону 4112148, і з першої ж спроби потрапили в ціль, бо

“Google знає все”

Як виявилося, в м. Києві стаціонарний телефон 411-21-48 встановлено на Оболоні за адресою: вул. Маршала Тимошенко, буд. 13/А, кв. 186. Цей номер телефону, за даними з відкритих джерел, належить особі на ім’я Портнова Т.В. (архів).

Аналітична система YouControl допомогла нам з’ясувати, що за адресою ВУЛ. ТИМОШЕНКА, БУД.13А, КВ.186, М.КИЇВ зареєстровано ФОП Портнов Андрій Володимирович.

На цю ж адресу на Оболоні також зареєстровано ГО “Інвестиційна Україна” (Код ЄДРПОУ: 33638917), з керівником і одним з засновників якої, Володимиром Макаром, ми теж зустрілися в досліджуваному дампі пошти Рапопорта. Але про це пізніше.

Отже, власником e-mail: a4112148@icloud.com з ніком “Казбек Рашидович” виявився відомий всім зрадник Батьківщини, який одним з перших втік з України з початком російської агресії, Андрій Портноввідомий рейдер, депутат ВРУ 5 та 6 скликання і заступник голови Адміністрації іншого відомого всім зрадника Батьківщини – Віктора Януковича.

Зауважимо, що подальші наші дослідження дампу пошти Рапопорта повністю підтвердили цей висновок. Коло виявлених нами осіб, тематика листування, зміст документів, які надсилалися в Кремль, вказують на зрадника А.Портнова.

Сказати, що ми були здивовані отриманим результатом? Зовсім ні. Все було очікувано і передбачувано.

До речі, А.Портнов користується IPhone, а ім’я його починається на літеру “А”.

Але і це ще не все. “Прогнавши” номер 4112148 по дампу пошти Б. Рапопорта, наші прекрасні дослідниці встановили, що для зв’язку з посадовцями Кремля зрадник Батьківщини А.Портнов користувався ще двома електронними скриньками. Ось вони:

Отже, Іван Демидов, Андрій Андрєєв, Рашидович Казбек, Земліхан Огли – це все встановлені Центром “Миротворець” ніки, які використовував, а може й досі використовує, Андрій Портнов для зв’язку зі своїми господарями в Кремлі.

Це був ВСТУП.

Детальніше на миротворці


Опитування серед виборців Зеленського

  • 25.06.20, 00:25
Опитування щодо гендерного розподілу виборців ЗеКоманди.
Якщо ви голосували за Зеленського та\або Слугу народу, проголосуйте відповідно до вашої статі.


75%, 3 голоса

25%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про 73%

  • 24.06.20, 17:46
Про 73% добре знає нардеп від слуг Третякова

Шарій головного мозку

  • 18.06.20, 19:20


А ви, лошари, їбіться тут за ньогоsmeh

А я і не знав....

  • 18.06.20, 08:02
Виявляється! Зеленський подав до суду на Пояркова за те, що той заявив: "Зеленський - маленьке зелене чмо". Але я, нажаль, не зміг знайти першоджерела, де Поярков сказав саме слова "Зеленський - маленьке зелене чмо" дослівно.  (Якщо хтось має посилання на відео - ласкаво прошу в каменти)
Тому мені важко оцінити аргументацію Пояркова та визначитись, погоджуюсь я з ним чи не погоджуюсь.

І причини позову до суду я не зовсім зрозумів. Це ж не держтаємниця якась, але то таке...

Краще напиши ти - читачу цих слів, наскільки для тебе особисто фраза "Зеленський - маленьке зелене чмо" є образливою? І чому саме  МОЖНА або НЕ НЕМОЖНА в публічному просторі вимовляти або писати речення "Зеленський - маленьке зелене чмо"?
І ще: На ВАШУ ДУМКУ, що би порадила Зеленському стосовно цих подій Барбара Стрейзанд?

P.S. Ми ж з вами не клоуни якісь, і не можемо вважати найвеличнішого політика сучасності™ "маленьким зеленим чмом", чи не так?

25%, 1 голос

75%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Павстанці дамбаса (с)зє в Лівії

  • 15.06.20, 22:18
А у вас хто командує армією і країною?
В чиїх очах він бачить мир, а з ким воює?Форбс

  • 03.06.20, 01:24

Московський журналіст Владімір Фєдорін вирішив відродити часопис Форбс Україна в найменш сприятливий для цього час: економіка країни летить в прірву семимильними кроками, реклама тютюну та алкоголю заборонена, великого бізнесу та лакшері-сегменту немає, а єдиним варіантом виживання для ЗМІ в країні є джинса, заказуха та "зовнішнє фінансування", якщо ви розумієте про що я.

Відродження Форбсу московит Фєдорін розпочав з "сенсаційного" матеріалу про статки п'ятого президента України Петра Порошенка, що миттю стало темою номер один у Фейсбуці та поза його межами. Матеріал Форбсу продовжив плетеницю подій, яка вміло маніпулює увагою суспільства: відео з сином Порошенка, справи дебеенерівців проти Порошенка, плівки Байдена-Порошенка, скандал з картинами, тепер ось статки — болюча для серця вкраїнчика тема, яка вражає у самісіньке яблучко, та підтверджує тезу про "баригу", озвучену колись прислугою слуг Карлсоном Саакашвілі, чиїм палким прихильником є і сам Федорин.

Така тактика виконує подвійну ціль, адже не лише відвертає увагу від голого короля, який за рік спромігся хіба розвалити побудоване клятими папіредниками. На довгому брехливому носі — місцеві вибори, а рейтинги поки невтішні, і дуже треба, щоб саша дубінський з 25 квартирами переміг на виборах мера Києва.

Кремлівським силам варто віддати належне: вони добре освоїли уроки 2013-2015 та зрозуміли, що з українцями краще воювати на психологічному, ніж на фізичному фронті. Дешево, легко, просто, ефективно — і жодних тобі гробиків та хрестів на кладовищах Пскова.

Минув рік, хліба немає, проїдаються залишки накопиченого про мародері, тож доводиться видавати подвійну чи навіть потрійну дозу видовищ. Спрацьовує пречудово.

#читаємо_вголос Автор: Олег Карпюк

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
71
предыдущая
следующая