Хам живее усіх живих

 Дивлюся п'ятий канал, судове засідання по зраді Януковича і диву даюся. Ну то що у Хама підпаски хамовиті це не дуже дивно. Воні і репетують. і моралізують і просто порушуть процесульні умови. це зрозуміло - який пан такій і підпанок. Але чому не веде засідання і не пресікає порушення суддя. Складається враження що він ім підігрує. А це вже карається як мінімум статею за халатне виконання своїх обов'язків. Так ганьбити судове засідання. яке дивится широкий круг суспільства, можливо тільки при повній фаховій нездатності або по заказу згуртувавшихся бариг. Тоді ми всі становимось свідками ще одного шоколадного спектаклю. 

Чи є в нас басовиті співаки

  • 08.02.18, 21:03
 Як вже набридло слухати тільки ниючі або піскляві голоси за ознаками мужиків, які виконують піісні в жиночому стілі. А де ж наші мужні голоси такі як у Гмирі або Гнатюка. Хіба можна виховати мужніх захисників народу без їхнього великого тембру сили та впевненості.
 Якщо хтось має інфо про такіх сучасних співаків виконуючих сучасні  та народні пісні- поділиться.

Зникли анекдоти

 Іноді дивлюсь новостний сайт Цензор Net. Не тому що там цікави новини, а  ще  й тому що там б'є ключем україньський дотепний гумор. І ось раптом  рублика -анекдоти   зникла. Це що,  нова волна цензури в ЗМІ?

Є-шахрай чи проплачений шут


Мова піде про нашого невтомного борця з вілами ,- О.Ляшка.

Є-деклорації дозволили скинути маски з богатьох політиків та чиновників при владі.

Ось зовсів нсподіванно для богатьох виявився долярівим мільонером полумьяний борец за інтереси україньців-  О.Ляшко. Звідки в ньго таки заробітки , сироти, дрібного журналіста, партійного та державного службовця, він пояснювати не квапиться. Але вже і так зрозуміло що він чесною працею стільки заробити не може. То б то чи його використовували чи він використовув шахрайські схеми, хай копирсаються в них правоохоронні органи. Нам важливо уяснити, що покладатися і голосувати за політичного діяча, який був задіяний в шахрайстві небезпечно.

А надії на нього, скажу відверто, були, тому що богато речей, які він проголошує, мають рацію.

На приклад: розвиток економіки за рахунок пітримки відчизняної промисловості, сільського господарства, створення робочих місц, боротьба с сепарами. і  європейськими  загарбниками лісу, фінансовою мафією і офшорними запроданцями, про підтримку україньської мови, культури і патріотів України. Це все він проголошує і дещо проталкує.

 Але зараз стало в очевідь що він ще виконує і чиїсь замовлення. Як із заявами про позбавлення громадянства Саакашвілі, "зозулю"Тимошенко, "торговця" Гриценко.

Хіба немає більш важливих і негайних питань. ніж пхати опальних діячів до суду. Все це  впевнено говориться на догоду масонській зграї., яка наполеглево діє за принципом - -поділяй і володорюй. І знову ми бачимо,як  вони це вміло роблять. використовуючі начебто патріотичні політсили.

. Тому потрібно робити висновок-  без дійсно морального стержня у лідерів. сподіватися на зміну на краще в країні не варто .  

Гуртуватись можливо тільки біля високоморальних

і професійних діячів.Тільки вони піднімають країни бо  

Безробітним полегчає працевлаштуватись

 Багато чого натворив Уряд Яценюка. Та є за що згадати злим словом і Уряд Гройсмана. Але сьогодні хочу порадіти гарним новинам. 
  Уряд прийняв рішення про повернення ЄСВ підприємцям за працевлаштування безробітних . Це дуже слушний крок на зменьшення безробіття в Україні. Особливо важливо це для випускників ПТУ. технікумів коледжів, які не мають змоги працевлаштуватися із-за вітсутності досвіду роботи. Якщо  повернення ЄСВ запрацює на повну , підприємці будуть заохочені брати таких робітників і це може сутєво вплинути  на життя майже мільона українців. Будемо  цьому  сподіватися і радіти.

Как избежать газового грабежа

 Новое правительство Гросс мана продолжает обворовывать граждан ценой на газ больше чем предыдущее. Тариф в 6.89 раздевает работающих. Аргументы правительства о том что они таким образом борются с коррупцией в газовой сфере-большое лукавство. С помощью субсидий от государства на комуслуги дерибанится бюджет в пользу газовых и энергетических олигархов.

Простейшие организационные и административные решения э могут успешно решить. проблему социальной защиты и ограничения коррупции.

Например- закупку и продажу газа добытого в Украине разрешить только государственной компании Укргаз по цене 1,6грн. и только населению и социальным потребителям

Покупку и продажу импортного газа разрешить только коммерческим структурам (Интергаз Еврогаз Газпром и т.д.) для реализации предприятиям по рыночной цене до 8,0грн. Конкуренция между ними заставит эту цену снижать.

Очень важно при этом запретить Облгазам заниматься покупкой и продажей газа. Их задача только траспортировка газа.

Таким образом выстраивается система взаимоконтроля и ответственности перед торговцами. транспортниками. потребителями и государством при этом возможности коррупции резко уменьшаются.

Народ владеющий недрами должен получать газ по реальным экономическим. социальным ценам. При этом эта цена может расти пропорционально росту зарплат и пенсий.

Хотите продавать газ по европейским ценам .тогда добивайтесь роста зарплаты до уровня европейской, а не грабте трудовой народ.

Не может народ позволять, принадлежащий ему газ. продавать себе по заоблачным ценам!

.


Що ми будуєм-демократию чи бандостан?.


Вже набридло дивитися маски шоу, які відбуваються на наших вулицях. Якісь згуртовані особи в масках вчиняють хуліганські дії, б,ются, лаються. кидають каміння і за це правоохоронці нікого не затримують. Все це ми бачили нещодавно у Львові, а раніше в в Харькові та Одесі.

Виникає питання, а чи в є в нас справді право охоронці? Скоріше вони просто прислужники черговим феодалам. І це пригнічує і вимагає дієвих змін.

Переконаний що в демократичному суспільстві не може використовуватись маскування обличча, тому що це знак про ухиляння від обов,язків і відповідальності громадянина за свої дії.

Є тільки один випадок коли це має сенс -бій с терористами. Тому що ці відморозки можуть потім помститися і знищити бійця і його рідню. І навіть в цьому випадку кожен з бійці з закритим обличчям повинен мати номер. Як би так було на Майдані, слідство про перевищення застосування сили і зброї не тривалось би роками.

Потрібно терміново вводити адміністративну відповідальність за приховання обличча.

Це дозволить різко зменшити використання тітушек. проплачених провокаторів і просто хуліганів. А суспільство швидче почне змінюватись в сторону цивілізованої охорони прав та свобод громадян.


Слова гарні а діла кепскі.

Прослухав виступ нашого Яйценосного. І виникає думка-Яка розумна і освідченна людина. Він знає. щоб запустити економіку потрібні і внутрішні і зовнішні інвестиції, потрібно кредитування бізнесу по низьким ставкам. що потрібна чесна приватизація і потрібна безкомпромісна боротьба с корупцією. А все це нам допоможе зробити МВФ. з яким у кролика-шакалика дуже довірливи стосунки.

Але виникає питання. Якщо він все це знає чому не робив це раніше швидко і наполегливо на протязі двух років? Чому він не працював разом зі своєю бригадою і бригадою Кондитера над створенням внутрішнього попита і тим самим створення внутрішніх інвестицій. Чому не добивався створення чесного конкурентного середовища між банками, піприємствами та бізнесменами? Чому не позакривав дірки вивозу прибутку в офшорні зони? Чому не покарані директори держ. підприємств за доведення організацій до банкрутства і зростання безробіття?А де ж боротьба з падінням гривни та ростом цін, які загнали народ в зубожіння Чому не покарані корупціонери за висновками парламетської комісіі?

То б то маємо красиві і грамотні вислови та не маємо відповідних дій. А ще древні казали- судити про людину потрібно не по словах. а по ділах його. Тобто речі ми слухаємо гарні. а діла в державі маємо кепскі. . Дуже багато маємо прикладів що наші керманичі просто не є слугами народу а прислуговують міжнародним фінансовим магнатам. Тому таких командирів треба відстороняти від керування інакше буде велика біда.

Їнформаційна протидія терористамЗараз на теренах України відбувається гібридна війна. Спочатку Росія провела операцію по

захвату медійного простору в нашій державі, потім розставила своїх агентів в силових структурах і підготувала провідників “русского мира” в спортивно-війскових таборах. Все це відбувалося с застосуванням силових підрозділів Росії і дозволило Їй швидко анексувати Крим , а потім розпочати захвати адмінбудівель і силових частин на Донбасі. Використовуючі сітуацію з безробіттям в регіоні і пропоганду російського зомбоящіка, були створені боєві підрозділи сепаратистів, котрі включилися  в проведення терористичних операцій: нищіли людей, катували бійців , знищували інфраструктуру міст і селищ.

З метою легалізації цих утворень і розвалу держави ,була запрограмована ідея створення “Луганської народної республіки” і “Донецької народної республіки,” а потім” Новороссії”

Верховна Рада визначила ці дії як протиправними і антіконституційними, а ці угруповання терористичними. Тому проти них була застосована зброя силових підрозділів. В ціх подіях гинуть і українці і росіяни і все це відбувається тільки за ради втіхи москальскої верхівки, яка прагне підкорювати інші держави. Щоб такого не сталося з Україною, треба боронитися і в інформаційному просторі теж.

Тому закликаю всіх не застосовувати ні в якому разі сполучення- ЛНР, ДНР, Вони не народні а терористичні, тому при потребі тільки вживати ЛТР, ДТР

Медійникі не повинні йти на поводку у кремлівских кукловодів- імперців, щоб у глядачів і слухачів на підсвідомість не закладувалося поняття про народну підтримку ціх терористичних угруповань. Хто так не буде робити- автоматично підігрує сепаратистам та окупантам.

Тільки вживання- Луганські терористи , Донецькі терористи, підтвержує відданість незалежній Україні наших медійників і блогерів. Будьмо патріотами держави!

Слава Україні!Нас знову пригничують

  


В додаток до вже написаного, про засилля російського контенту в радіоефірі України звертаю увагу громадкості на нові факти.

Нещодавно в нашому регіоні на першому каналі національного радіо, в ФМ діапозоні, почалися передачі “Крим-реаліі”.

Для підтримки громадян України які залишилися на теренах анексованного Криму це справді потрібно і важливо. Але як каже приказка “ примусь дурня богу молитися він і лоб розібье.”- так виходить і з керівниками державних радіоканалів. Ця передача йде і в ранку і в вечорі цілу годину  на усю країну. Вона звісно російскомовна і на ній транслюють в записі висловлювання Путіна і чиновників кримскої окупаційної влади. То б то замосковано відбувається пропоганда ціх діячів та їх вказівок. Хіба це потрібно і чи це сподобається україномовним слухачам після того як окупанти загарбали Крим і ведуть війну на Донбасі? Звісно ні. На мою думку просто відбувається подальша експансія “русского мира”, в котрій задіяні і “українські” посадовці радіокомпанії і наглядової ради.

Дійсним українськім діячам зрозуміло, що так здавати інформаційний простір дуже шкідливо, бо українська мова- це природний кордон проти українофобів та загарбників.
Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая