хочу сюди!
 

Вікторія

41 рік, терези, познайомиться з хлопцем у віці 40-43 років

Фірмовий стиль ПР: мовний закон - як примітивне шахрайство

З адміністрації президента керівникам Закарпатської та Чернівецької обласних рад та адміністрацій була дана сувора вказівка не проводити сесій з мовного питання.

Про це заявив депутат Верховної Ради від НУНС Генадій Москаль з посиланням на власні достовірні джерела, повідомляє прес-служба нардепа.

Москаль назвав «першою серйозною «осічкою» регіоналів» широко анонсовану сесію Верховної ради Автономної республіки Крим, на якій було заплановане надання російській мові статусу регіональної. «Розгляд питання відкладено на невизначений термін - скоріше за все, до виборів до нього не повернуться. Зараз серед населення Криму більше 13% складають кримські татари, і ненадання їх мові статусу регіональної є не тільки грубим порушенням улюбленого закону Партії регіонів, але й Конституції» - сказав Москаль.

Політик також зазначив, що серед населення Чернівецької області більше 13% складають румуни і більше 10% – молдавани. Крім того, в області є села, де компактно проживають росіяни-старообрядці та поляки.

Аналогічна ситуація і в Закарпатській області – кількість етнічних угорців тут складає більше 12%, що є підставою для визнання угорської мови регіональною на території області. Крім того, в окремих районах компактно проживають румуни, є майже повністю словацькі, німецькі села, а також села, заселені представниками інших національностей.

«Не дивно, що на територіях, де проживають представники цих меншин, ніякі сесії не проводилися», - сказав Москаль, вказавши, що вже звернувся кримськотатарською мовою до голови Верховної ради АРК та голів Чернівецької і Закарпатської обласних рад (румунською і угорською мовами) з вимогою провести сесії та визнати регіональніми, відповідно, кримськотатарську мову в Криму, молдавську та румунську на Буковині та угорську мову на Закарпатті.

«Якщо цього не буде зроблено, залишаю за собою право звернутися до окружних адміністративних судів згаданих регіонів, послів Угорщини, Румунії та Молдови, а також до структур ОБСЄ та Ради Європи, що опікуються правами національних меншин», - вказав Москаль.

Нагадаємо, з набранням чинності закону "Про засади державної мовної політики" наразі місцеві влади 7 регіонів України ухвалила рішення, згідно з яким російська мова отримала статус регіональної.

В той же час Ізмаїлі міськрада відмовилася розглядати питання про надання болгарській мові регіонального статусу на рівні з російською.

Президент Міжрегіонального об’єднання «Румунська спільнота України», депутат від Партії регіонів Іван Попеску заявляв, що рішення про статус румунської мови в Чернівецькій області, буде прийнято через три місяці - після того, як Кабінет міністрів розробить механізми реалізації закону про мовну політику.

Голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих на брифінгу після сесії облради, на якій було прийнято рішення про надання російській мові статусу регіональної заявив, що турки, що компактно проживають на Херсонщині в сільській місцевості, можуть поставити питання про надання їх мові статусу регіональної.

http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=18140
18

Коментарі

Гість: ФильтруйБазар

120.08.12, 11:05

РыгыАналы гадят . Они же Анальная партия

    анонім

    220.08.12, 11:05

    Так в Ізмаїлі болгарам вже відмовили, а московську говірку зробили риганальною мовою.

      Гість: Рус с kija

      320.08.12, 11:06

        420.08.12, 12:12

          520.08.12, 13:30

            620.08.12, 23:30

            ПРидурки шукають братів по розуму

              721.08.12, 10:51

              За що боролися на те і напоролися. Відтягування рішення мовного питання у Криму- хитрий хід ПР. Вони не знають,що робити у Криму з татарами. Мабуть ностальгують про післявоєнну департацію. Кримським татарам давно пора піднімати питання про надання Криму статусу Кримсько-Татарської автономіїї. Корінні росіяни у Криму, це нащадки штрейкбрехерів, переселених з Росії наприкінці 40-х років. У ті часи я особисто чув по радіо як кожної 2-3 години передавали оглошення з пропозицією переселятися до Криму. Обіцяли безкоштовний переїзд, надапння житла та підйомних грошей переселенцяим. У часи СССР була негласна заборона прописувати татар у Криму. Я благав своїх рідних переїхати до криму. Я був малим і не знав тоді всієї трагедії татар Криму. Але батьки мені не хотіли нічого пояснбювати.

                822.08.12, 21:54

                Дід приїхав із села, ходить по столиці.
                Має гроші - не мина жодної крамниці.
                Попросив він:
                - Покажіть кухлик той, що з краю.-
                Продавщиця:
                - Что? Чево? Я нє панімаю.
                Кухлик люба покажіть, той, що з боку смужка.
                - Да какой же кухлік здесь, єслі ето кружка.-
                Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови:
                - На Вкраїні живете й не знаєте мови.-
                Продавщиця теж була гостра та бідова.
                - У меня єсть свой язик, ні к чему мне мова.-
                І сказав їй мудрий дід:
                - Цим пишатися не слід,
                Бо якраз така біда в моєї корови:
                Має, бідна, язика і не знає мови.