Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Таке буває раз на тисячу років. Не пропустіть!

  • 12.08.18, 23:25
В годину на Землю буде падати приблизно 50 метеорів Персеїди.

В ніч з 12 на 13 серпня на нічному небі земляни зможуть спостерігати красиве природне явище – метеорний потік Персеїди. В Україні зорепад почнеться в 22.00 і до світанку. Пік припадає як раз на світанок.

В цьому році метеорний потік буде складніше побачити з-за яскравого місяця, яка заповнена на три чверті.

http://korektno.com.ua/terminovo-u-nebi-nad-ukrayinoyu-projde-nejmovirne-yavyshhe-take-buvaye-raz-na-tysyachu-rokiv-ne-propustit/

історичний мінімум

  • 12.08.18, 22:37

В 2018 году в Украине зафиксирован своеобразный антирекорд — минимальное количество выпускников школ в истории страны. На это повлияла сложная демографическая ситуация, которая отразилась и на украинских университетах.

Об этом на пресс-конференции заявила министр образования и науки Украины Лилия Гриневич.

«Зоряні війни» для Путіна тільки починаються

  • 12.08.18, 21:48
В Пентагоні згодні, що космос в майбутньому може стати ареною військового протистояння. Путін і його оточення повинні заковтнути наживку.

Про це пише політичний оглядач і журналіст Віталій Портников.

Американський віце-президент Майк Пенс оголосив про необхідність створення Космічних військ Сполучених Штатів. Якщо судити по останніх висловлюваннях американських конгресменів, військових і представників адміністрації, із необхідністю створення нового роду військ згодні практично всі. І найголовніше – поява Космічних військ відповідає уявленню президента Дональда Трампа про міць Америки. Президент США хоче не просто новий рід військ. Він прагне надати йому особливого значення, створити міністерство і посаду члена Об’єднаного комітету начальників штабів – вищого військового командування Сполучених Штатів. У Білому домі і Пентагоні згодні з тим, що космос може в майбутньому стати ареною військового протистояння.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2018/08/12/portnykov_zoryani_viyny_dlya_putina_tilky_pochynayutsya_1384985


"талон авакова"

  • 12.08.18, 21:33
У соцмережах з'явилися фото "талонів авакова" - картки з підписом авакова, які дозволяють уникати будь-яких перевірок поліцією автомобіля і його пасажирів.

Світлина від Olena Revale.

Намісник Києво-Печерської лаври попросив у світу "захисту"

Намісник вважає, що в Україні - "безпрецедентні факти порушення Конституції".

Скандальний намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло (Лебідь) поскаржився послу Угорщини на переслідування віруючих Московського патріархату в Україні, повідомляє РБК. Владика Павло поскаржився, що після відкриття виставки про відродження духовного життя в лаврі, де священики УПЦ МП серед інших фотографій помістили знімок Путіна, йому почали погрожувати. "Прошу Вас, шановний пане Посол, проінформувати керівництво Вашої держави про ці безпрецедентні факти порушення Конституції та законів України, які гарантують свободу совісті та передбачають відокремлення Церкви від держави", - пише митрополит, якого в мережі називають "Паша-мерседес" через його розкішне авто.


Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2018/08/12/304841-namisnyk-kyyevo-pecherskoyi-lavry-poprosyv-svitu-zahystu-peresliduvannya