Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

вагонний прокурор

Світлина від СТОП Матиос.

Виявляється, пан Матіос має відношення до корупційної схеми, яка, вочевидь, вже більше року робить його не просто багатою, а дуже багатою людиною!

Мова про наступну схему: у 2017 військова прокуратура в рамках "справи податківців" завітала з обшуками за низкою адрес, в тому числі до такої собі компанії "Юнісон груп". Яка чи то належить, чи то не належить екс-міністру доходів Клименку. Це, зрештою, і не важливо в цій історії. Важливо інше. Тоді у "Юнісон груп" було заарештовано тисячу (!) напіввагонів. І ось тут починається найцікавіше.

Оренда напіввагонів в Україні - це надприбутковий бізнес. Бо їх постійно не вистачає і вони постійно потрібні великому бізнесу. Якщо решту майна означеного вище "Юнісон груп" за законом передали на управління агенству АРМА, то з ласим шматком у вигляді тисячі напіввагонів зробили наступне:

ДІЯ ПЕРША. Військова прокуратура (читай - Матіос) звернулся до найбільш чесного в Україні суду, Печерського, щоб передати ці вагони "Укрзалізниці".

ДІЯ ДРУГА. Суд задовільнив забаганку Матіоса і той урочисто передав вагони тодішньому керівнику УЗ Войцеху Балчуну.

ДІЯ ТРЕТЯ. Рішенні Печерського суду з невідомих причин засекретили. Інформацію про місцезнаходження та витрати на утримання вагонів журналістам просто відмовляються надати. Відповідно до статті 222 КПК "Укрзалізниці" цю інформацію заборонили поширювати.

www.radiosvoboda.org/a/29635595.html?fbclid=IwAR3xJ0Pv0Gm9jrbIgAP3qjEYoq76TLVuARB8KL8TOs-f7K0BUyuz8xet1cE

агент кремля Новінський, в період воєнного стану, придбав завод

Миколаївський суднобудівний завод придбав Новинський. Як? Агент кремля, в період воєнного стану, придбав в Україні суднобудівний завод.

Жодні санкції, обмеження при перетині кордону, та інші заходи нам не допоможуть у війні з агресором, допоки українські підприємства будуть продавати росіянам.

Новінський купив по 3 копійки акції Чорноморського суднобудівного заводу
Майже 10% акцій миколаївського заводу олігарх придбав всього за 1,49 млн грн, по 3 копійки за штуку

Фонд державного майна України (ФДМУ) продав на сьогоднішньому аукціоні Української фондової біржі за принципом зниження ціни 9,64% акцій Чорноморського суднобудівного заводу (м. Миколаїв) його мажоритарному власнику — компанії Smart Maritime Group, що входить до групи «Смарт-Холдинг», підконтрольній українському бізнесмену Вадиму Новінському, за 1,49 млн грн, що в 8,4 разу нижче за початкову вартість цього пакета (12,45 млн грн), повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на УНІАН.

За інформацією прес-служби ФДМУ, до цього Фонд держмайна виставляв даний пакет акцій заводу на аукціон більше 10 разів, але він не знаходив своїх покупців. При цьому на сьогоднішній аукціон заявки подали два учасники.

Згідно з інформацією на сайті біржі, ціна акції заводу у процесі торгів за принципом голландського аукціону знизилася до 0,03 грн з 0,25 грн за штуку, в результаті чого вартість пакета акцій становив 1,49 млн грн.

Як повідомляв УНІАН, Чорноморський суднобудівний завод у 2015 році скоротив чистий збиток порівняно з 2014 роком у 5,6 разу — до 47,68 млн грн з 268,17 млн грн.

Чорноморський суднобудівний завод — судноверф з найбільшим технічним потенціалом в Україні. Для будівництва суден і кораблів водотоннажністю до 105 тисяч тонн завод має у своєму розпорядженні два похилих стапеля «0» і «1». Поточно-позиційне виробництво спеціалізоване для серійного виробництва суден дедвейтом до 9 тисяч тонн. Виробничі дільниці і конвеєр будівництва суден розміщені в єдиному критому приміщенні довжиною близько 400 м.

Завод входить до складу суднобудівного холдингу Smart Maritime Group (SMG, Україна), який засновано в 2009 році для управління морегосподарського активами «Смарт-холдингу».

SMG об’єднує два найбільших суднобудівних підприємства України — Чорноморський суднобудівний завод і Херсонський суднобудівний завод.