Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

У Вашингтоні розуміють, що відбувається грабунок бюджету України

  • 13.03.18, 22:31
Якщо вже в прямому ефірі "Голосу Америки" гучно говориться про пограбунок бюджету України і брехню олігархичної владної системи... то невже ж неможна зупинитись? Ганьба. І це відомо вже всьому світу.
Тільки 5 каналу невідомо. Там все добре.
"У Вашингтоні є повне і глибинне розуміння того, що відбувається пограбунок бюджету України, в тому числі і їхніх надходженнь. Також, ким це робиться, по призвищах. Дурити далі вже неможна. Треба зупинитись"

www.facebook.com/garyacha.calina/videos/2044948179111313/?hc_ref=ARTszPAcEnJ9rbhJztABdhqZ_kDs9vAedASyVcpb6F_eedIkugok8xm0dTbj9oEgAYM&fref=gs&dti=391347031071095&hc_location=group

До 28 березня залишилося не так довго

  • 12.03.18, 22:08
Мєдвєдчук вже тисне на АП, аби Рубана відпустили.
НАДСКЛАДНА гра

http://24seconds.net.ua/blogs/340/

У Луганську будуть саджати у в'язницю за українські церкви

2 лютого 2018 року «Комітет Народної Ради Луганської Народної Республіки з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, праці та соціальної політики, сім'ї, молоді, спорту та туризму» (є, виявляється, на території Луганської області й таке чудернацьке утворення) оголосив про прийняття «закону» «Про свободу совісті та релігійні об'єднання». З огляду на активну «законодавчу» діяльність таких «рад» в Донецькій і Луганській областях, можна було б не звернути особливої уваги на черговий правовий опус, якби він не торкався інтересів тисяч українців, які проживають на окупованій території. Йдеться про віруючих, послідовників православних, греко-католицьких, католицьких церков, протестантських і мусульманських структур.

Тож придивимось уважніше, що саме пропонує «рада» представникам усіх релігійних об'єднань: а наголошує цей Комітет на обов’язковій перереєстрації геть усіх релігійних громад за  правилами, встановленими новим «законом». І при цьому названий термін - 3 місяці (до речі, «влада ДНР» раніше вже прийняла подібний документ, але термінами перереєстрації, правда, віруючих не обмежувала). Якщо ж, вказали представники «ради ЛНР», релігійні організації не перереєстровуються в зазначені 3 місяці, їм усім загрожує кримінальне переслідування.

http://zrada.today/konflikti-i-skandali/zato/u-lugansku-budut-sadzhati-u-vyaznicyu-za-ukrayinski-cerkvi

Опубліковано 28 груд. 2017 р. США це не задрипана бензоколонка

  • 11.03.18, 19:53
Багато авто-майстерень у США знаходяться на межі банкрутства.
Гуру авторемонту Річард Роулінгс (Газманкі) допомагає їх власникам
знову зробити їхній бізнес прибутковим.