Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Вопрос для тех кто визжит против запрета Соц.Сетей

  • 20.05.17, 06:58
Вы готовы дклится своим личным с ФСБ?

Украинский сегмент пользователей "ВКонтакте" - около 12-14 млн человек. Получается, что личные снимки, круг друзей, личные сообщения украинцев находятся прямо перед глазами российских спецслужб.

Кроме того, российская власть расширяет полномочия ФСБ. В частности, спецслужба имеет право получать личные данные пользователей всех российских интернет-ресурсов без решения суда. Так, почти 15 миллионов украинских граждан, зарегистрированных в ВК, – а также десятки миллионов, кто пользуется сайтами «Одноклассники», Мейл.ру, Яндекс - ничем не защищены от ФСБ.

26%, 22 голоса

15%, 13 голосов

59%, 50 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська соцмережа

  • 19.05.17, 15:16
Ukrainians

Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android. Перед тим як інвестувати капітал і час в розробку даного продукту, потрібно пересвідчитись в потребі. Якщо до 1 червня кількість підпиcників досягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт протягом 4-х місяців.

http://www.ukrainians.co/


Журналист обвиняет казака Гаврилюка в нападении

  • 18.05.17, 19:04
Журналист Василий Крутчак обвиняет Михаила Гаврилюка в нападении, Гаврелюк заявляет что просто резко повернулся и Крутчак начал падать так как стоял рядом на ступенях, Гаврелюк его придержал за воротник


46%, 6 голосов

0%, 0 голосов

15%, 2 голоса

0%, 0 голосов

38%, 5 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Путін і рояль Сі Цзіньпіна

  • 14.05.17, 12:34
Якось дорогою до Сі Цзіньпіна Путін побачив рояль і не зміг стриматися, аби не зіграти давно й до болю знайомі мелодії, що бентежать душу й будять спогади зі щасливого радянського дитинства, коли ще не сталася найбільша трагедія світової історії - розпад СРСР.


РОЗШУК! Мерседес «кубик» АІ 7717 AK

  • 14.05.17, 10:00
Керування й забезпечення тітушок:
роздає кийки і біти.


Про українські іреденти

           На жаль, на сьогодні, серед українського суспільства ще не є поширеною думка про те, що втрачати землі – не по-українськи, бо ж по-нашому – повертати все своє! Українська влада всіляким шляхом намагається догодити насамперед міжнародним спільнотам, а не українському народу.

           Акцентуючи увагу на чисельних втратах у московсько-українській війні, яких можна було б уникнути, якби вирішили сумнозвісне "східне питання" ще в 2014 р., олігархічна влада намагається "погратися" у дипломатів, пробуючи розмовляти з усіма, хто хоче вплинути на долю України. Далека від нашої країни Франція та Німеччина нав’язали свою ідею замороження конфлікту на Донбасі, що, навіть не думаючи, підтримав Петро Порошенко, аби тільки показати свою готовність співпрацювати з ЄС та іншими міжнародними організаціями, для яких, відверто кажучи, неважлива доля України.

           Історія Батьківщини вчить, що потрібно нарощувати свої м’язи, а не шукати крило, під яке можна сховатися від ворога. Згадаємо хід подій у часи Паризької мирної конференції 1919-1920 рр., коли міжнародна спільнота просто начхала на Україну та наші національні інтереси. Століття тому, як і зараз, загрозою для Європи була Московія! Політики держав-переможців малювали кордони як їм заманеться, намагаючись представляти інтереси тих держав, які, на їхню думку, мали стати захисним буфером від більшовицької навали. Делегатів УНР на конференції не сприйняли серйозно, оскільки європейські держави робили акцент на Польщу. Навіть більше, на Паризькій конференції нехтували свідченнями про українські етнічні землі, прикладом цього є те, що долю українців вирішували без їхньої думки, і траплялися випадки, коли вирішували навіть без думки тої держави, яка мала володіти українськими землями. Прикладом є передача Закарпаття Чехословаччині, засновники якої навіть не розраховували бачити Срібну Землю у своєму складі, оскільки хотіли обмежитися тільки Словаччиною. Звичайно галицькі вояки та закарпатські гуцули пробували утворити свої державні адміністрації, які згодом були розформовані румунськими окупантами.

            Українська влада замість спроби відновити територіальну цілісність держави, що є їхнім обов’язком, піддалася інтригам ЄС, які планують зробити з України державу-маріонетку, яка не матиме власного стержня. Кожна спроба увести перемир’я є крок до здачі наших територій. Система пробує маніпулювати думками народу, що це "перемир’я" врятує сотні українських військових. Але чому тоді після двох "мирних" мінських домовленостей загинуло декілька тисяч українців? Світ має знати, що українська національна ідея проголошує повну єдність нації в одній державі (виключно на етнічних територіях!). Українці не повинні спостерігати за діями злочинної української влада, яка віддає свої території та одночасно плює в історію держави.

            З часом, українці повернуться до іредентизму, що дасть новий подих у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу від Сяну по Кавказ!

           P.S. Для тих, хто не підготовлений, нагадуємо, що іредентизм – термін у міжнародній політиці, який являє собою рух за приєднання територій іншої держави на підставі етнічної належності та / або попереднього володіння.

© Юрій ГРИГОР'ЄВ

Джерело