Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Черкаський губернатор просив за “Азот”

  • 13.04.17, 22:10

Як зауважив голова Черкаської ОДА, ситуація, що склалася на підприємстві, найперше негативно позначається на роботі аграріїв області.

– До адміністрації звертаються аграрії, бо є загроза посівній кампанії через брак добрив, – пояснив Юрій Ткаченко. – Крім того, зростає соціальна напруга через невиплату заробітної плати працівникам підприємства. За нашими даними, йдеться про кілька місяців. З іншого боку, за інформацією «Черкасиобленерго», має місце колосальна заборгованість «Азоту» за споживання електроенергії. Тому я попросив ініціювати проведення круглого столу задля напрацювання плану дій за участі, зокрема, представників НАК «Нафтогаз України», профільних міністерств і відомств. Це питання стосується не лише черкаського «Азоту», а й іще кількох підприємств. Віце-прем’єр-міністр України сказав, що вже порушував його, буде додаткове звернення задля врегулювання ситуації, також є доручення Прем’єр-міністра для Мінекономіки.

Нагадаємо, на початку березня «Укртрансгаз» почав обмеження газопостачання ПАТ «Рівнеазот», ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» і ПАТ «Азот» (Черкаси). Як пояснили там, причина – заборгованість контрагентів і відсутність підтверджених обсягів газу в ГТС.

http://dzvin.news/cherkaskyj-hubernator-prosyv-vitse-premjer-ministra-za-azot/

Два нацистана Юашке

  • 13.04.17, 21:54
У нас спалились два нациста, которые в открытую заявили, что те кто не празднуют 9 мая и 23 февраля унтерменши. Заявили они это, процитировав и одобрив В.Олейник "«Патриоты» перенесли День защитника отечества с 23 февраля на 14 октября, а люди все равно празднуют 23 февраля. «Патриоты» пытаются по-европейски отмечать окончание Второй мировой войны 8 мая, но люди по-прежнему празднуют великий День Победы 9 мая." как выходит из этой фразы, патриоты не люди по Олейнику.
 Вот спалившиеся нацисты.

ГдеСтуденты?

ваш никъ

Вот и открыли враги рода человеческого свои лица.

Законопроект про податок на лайно вже в парламенті

  • 12.04.17, 15:27

http://blogs.uainfo.org/2017/04/12/zakonoproekt-pro-podatok-na-layno-vzhe-v-parlamenti.html

Намагання заробити, у представників провладних фракцій у Верховній Раді призводить до появи все нових і нових "інноваційних" законопроектів. Ось і сьогодні, 12 квітня, на засідання профільного Комітету буде розглядатися черговий витвір мистецтва представника Блоку панамських патріотів.


Автор Проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування господарських (присадибних) будівель і споруд) № 2513 від 01.04.2015 пропонує обкладати податком… лайно!

І це зовсім не жарт: «У законопроекті шляхом внесення змін до Податкового кодексу України, пропонується: включити до переліку об’єктів нежитлової нерухомості господарські споруди (колодязі, вигрібні ями, огорожі, ворота, хвіртки, замощення тощо)»

Податок на нерухомість вже є, а ось з вигрібних ям його ще ніхто не здогадався стягувати. Цей «недолік» і намагається усунути автор цього витвору нардепської свідомості.

Чекаємо на нові пропозиції.

Пропоную податок на повітря!angry


Зарплата суддям КСУ - до 400 тис. грн на місяць

  • 12.04.17, 09:34
Верховна Рада України провалила законопроект №5336-1
"Про Конституційний Суд України".

Документом пропонувалося передбачити нову організаційну структуру Конституційного суду України. Планувалося встановити, що Велика палата діє у складі всіх суддів КСУ і вирішує питання у справах за конституційними поданнями та конституційними зверненнями.

Планувалося, що два сенату суду, кожен з яких діє в складі 9 суддів, розглядають питання про відповідність Конституції України (конституційність) законів України (їх окремих положень) по конституційній скарзі особи. Сенат суду діє як Конституційний суд України; постанови Сенату суду про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами є остаточними.

Проектом передбачалися шість колегій суддів, кожна з яких повинна була діяти в складі трьох суддів.

Зокрема, за пропозицію глави профільного комітету Руслана Князевича підтримати документ у другому читанні проголосували лише 179 нардепів.

Після цього спікер ВР Андрій Парубій неодноразово ставив на голосування пропозицію направити законопроект до комітету на повторне друге читання, однак його пропозиція не знайшла підтримки в сесійній залі, після чого глава парламенту оголосив про відхилення законопроекту і закрив вечірнє пленарне засідання Ради.

Відзначимо, в ході обговорення акту нардепи висловлювали претензії до змісту проекту закону після доопрацювання його в комітеті до другого читання. Серед основних претензій парламентарів - надмірно висока заробітна плата суддів КСУ (пропонувалося встановити її в розмірі 300 тис. гривень на місяць), надання їм житла та автомобіля, закритий режим діяльності суду та ін.

Підкреслимо, що цілий ряд правок, підтриманих профільним комітетом, був поставлений на підтвердження і не знайшов підтримки в сесійній залі. Князевич наполягав на поверненні до деяких правок, щоб повернути ці норми в закон, однак його пропозиція не була підтримана депутатами.

Варто також відзначити, що Рада розглядала нову редакцію законопроекту про КСУ протягом усього робочого дня. Жоден інший проект закону, зазначений у повістці дня, розглянуто не було.
http://newsua.one/novosti/rada-provalila-novu-redakciyu-zakonu-pro-konstituciinii-sud.html