Якось так.

  • 06.02.18, 21:33

Нагадало вчорашню розмову...


Знову землетрус?

  • 29.09.17, 01:24
Сидиш, нікого не чіпаєш, і тут тебе починає хитати... То ж не від того, що спати пора?

Перший офіційний турнір з X-wing Miniatures в Україні!

Отже моє враження про турнір і аналіз битв. Турнір проходив у Вінниці в клубі Spellscape. Турнір проходив 2 дні, за які були зіграні 5 відбіркових матчів, півфінал та фінал. На турнірі було багато вінничан та львів’ян (Львівська мафія), троє з яких пройшли в півфінал. Чи міг у півфінал потрапити я? Звичайно! Але мені забракло досвіду, про що напишу далі.

Бій перший: vs. Shannar.

Шанар грав Імперією. Вейдер (СІД вдосконалений), Сунтір Фелл (СІД перехоплювач) та пілот групи Омікрон на борту з Імператором (Човник класу Лямбда).

Всі ці кораблі я знав і знав, що від них можна чекати. Як першу ціль я обрав Лямбду, аби старий сит не чудив з кістками. Шквал вогню з мого боку заспокоїв його... Мій Хортон Селм вижав зі свого корабля все що міг, вкативши 4 пошкодження Вейдеру і добивши спритного Фелла. Але і без втрат в мене не обійшлось: опонент підбив Веса Дженсона.

Результат: 100/31

Бій другий: vs. Andriy.

Андрій обрав покидьків. Фенн Рау (Винищувач Протекторату), Кед Солус (Винищувач Протекторату) та Леттс Реззі (YV-666).

Не дивлячись на те, що "автобус" YV-666, є в моїй колекції, я ним не грав. Винищувачі протекторату я вперше побачив в ділі. І вони склали враження досить сильного ворога. Особливо Фенн Рау.
При зближенні Фен зумів проскочити в першу відстань, що не дало мені змоги пошкодити його. 5 кубів захисту це вам не жарти. Ще менше жартів від такої ж кількості кубів атаки на корабель, якому Леттс Резі зменшує захист. В результаті хитрих маневрів та точних, попадань на арені лишився лише Фенн  та Ведж. Близько шести ходів ми намагалися обдурити один іншого і сісти своїм кораблем на хвіст іншому. Я навіть влучив в нього раз. Але розв’язка була скоро. Ми вистроїлись на дистанції 1. Залп і я вкочую йому 2 критичні пошкодження. Якби хоч одне з них було "прямим попаданням" ми б зіграли нічию. Але дива не сталося, і постріл у відповідь розпилив мій Х-вінг...

Результат: 68/100

Бій третій: vs. Svyatoslav.

Святослав обрав покидьків. Денгар та Тел Тревура (Стрибуни 5000).

Як і минулого разу, такий корабель я бачив лише на своїй поличці, але ним та проти нього не літав. Крім цього до третього туру вже втома починала брати своє, що і призвело до ланцюга фатальних наслідків:
- я не мав ініціативи (але тут нічого не поробиш 98 проти моїх 99);
- я погано розташував свої сили (проти Стрибунів 5000 треба було розташовувати їх з іншого боку мапи);
- я розбив стрій (щоб не налетіти на астероїд);
- я не взяв поганий маневр, чим розвернув хвостами свої винищувачі...

Мабуть мішені в тирі противились би більше... Але тепер я маю досвід для зустрічі з подібними кораблями.

Результат: 0/100

Бій четвертий: vs Denis.

Денис обрав Імперію. Вейдер, Кразіс Трелікс (Струмінь вогню) та пілот ескадрильї Дельта без імені (СІД захисник).

Ну, нарешті, знову Імперія. Хоча втома вже взяла своє по повній. З дивізом "не сидів, не пілот!" ми весело саджали свої кораблі на астероїди, та тупили по абілках і правилах. Я дізнався, що якщо корабель злітає з астероїда, але знову лінійкою цей же астероїд, то кидаєш кістку атаки знову. Опонент же поправив свої знання по "пробивним" гарматам і турелям. Першого я розбив Кразіса, який не зумів на повну скористатись свої вміння. Другим пішоа Захисник, який врізався в астероїд. Ну і в кінці Ведж роздовбав Вейдера... і... і ми забули про постріл у відповідь. Я про нього згадав про це  лише коли лягав спати. Можливо б я втратив не лише Хортона, але як зіграли, так зіграли.

Результат: 100/35

Бій п’ятий: vs Denis.
Денис обрав Імперію. Капітана Ойкена (Знищувач VT-49) та Кразіс Трелікс (Струмінь вогню).

Знову Імперія, знову кораблі, які я знаю. Мої винищувачі хиже облизнулися. При зустрічі з Знищувачем, з нього зняли щити і накидали купу дірок та стресу. Кразіс, який прийшов на підмогу теж отримав на горіхи, та ще й Вес міцно сів йому на хвіст. Хортон накидував критичні пошкодження Знищувачу, але і сам зібрав від нього 3 з 4-х можливих критів на пілота! В результаті Вес та Ведж довели його справу до кінця.

Результат: 100/35

По результатах я зайняв 6-те місце з 20-ти в рейтингу, але це було найвище місце, де були повстанці. Ну і перше по Києву, бо я був єдиний з Києва (це до питання, чому турнір був не в столиці).

То ж аргумент: в мене лише одна, дві, три хвилі (потрібне підкреслити) не приймається. Завжди можна домовитись з кимось про карти. Я занадто молодий для гри - теж півфіналісту було близько 10-ти років. Я не тої статі, щоб гратися літачками - теж не аргумент! Головне: щоб було бажання грати! Буду сподіватись, що і на наступний турнір в мене буде змога поїхати!

Я вдячний організаторам, усім хто зміг приїхати на нього та Михайлу К.

З гри я виніс безцінний досвід, знайомства і турнірну карту "тактик".

Психоз... Масовий...

  • 02.06.17, 15:46
Big Erny... Главное не форма, а содержание... Я много видел разного креатива, но такого Big Erny я даже не мог себе представить. Big Erny – кто умеет, тот делает. Поддерживаю предыдущего оратора. Чем больше Big Erny, тем в большую психологическую зависимость от него попадает человек, тем чаще Big Erny мешает двигаться. Чучело Big Erny завтра установят перед въездом на рынок. Боюсь, это чучело недолго простоит в неприкосновенности. Июньская ночь пахнет яблоками, сиренью, немного – грустью, звездами и пением соловья. А вот чем пахнет Big Erny? Big Erny – это товар, с повышенным содержанием бренда. Конечно, скептик может удивиться, возмутиться и воскликнуть: «Не может быть!». Может такое быть, уважаемый скептик, еще как может. Продаете ли Вы свой Big Erny? – Не продаю. Мой Big Erny – не товар. А вот «YnrE giB» – это Big Erny наоборот.

http://www.gatchina.biz/generator

Бессмєртний полк...

Якби 7-й епізод знімали в одній недалекій країні... Маразм? Та не більше, чим був 9-го травня!

А ви вже пофарбували?

Гарна робота майстрині!

Безцінний досвід - це не хрін собачий!

ВМС США фактически провели для российской ПВО своеобразный краткий учебный курс «Отработка отражения массированной атаки американских крылатых ракет российскими средствами ПВО в сложной помеховой обстановке». Стоимость этого курса для ВМС США составила 89 миллионов долларов. В такую сумму американские СМИ оценивают 59 запущенных крылатых ракет. При этом Министерство обороны РФ не затратило на бесценный учебный курс ни одного цента.
Если учитывать тот факт, что на данный момент в Сирии развернуты все российские компоненты системы обеспечения стратегии преграждения доступа и блокирования отдельной зоны (A2/AD, anti-access/area denial zone), полученный опыт отслеживания групп КРМБ, действующих в боевой обстановке по реальным целям, может оказаться бесценным при дальнейшей боевой подготовке расчетов соединений противовоздушной обороны, а также при модернизации средств радиолокационного обнаружения, РЭБ и зенитных управляемых ракет.

Подробнее: http://vpk-news.ru/articles/36155

Що тут скажеш? Гарне навчання! Стояти і з відкритим ротом спостерігати, як над тобою летть ракети.

Страницы:
1
2
предыдущая
следующая