Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

РОЗШУК! Мерседес «кубик» АІ 7717 AK

  • 14.05.17, 10:00
Керування й забезпечення тітушок:
роздає кийки і біти.


Про українські іреденти

           На жаль, на сьогодні, серед українського суспільства ще не є поширеною думка про те, що втрачати землі – не по-українськи, бо ж по-нашому – повертати все своє! Українська влада всіляким шляхом намагається догодити насамперед міжнародним спільнотам, а не українському народу.

           Акцентуючи увагу на чисельних втратах у московсько-українській війні, яких можна було б уникнути, якби вирішили сумнозвісне "східне питання" ще в 2014 р., олігархічна влада намагається "погратися" у дипломатів, пробуючи розмовляти з усіма, хто хоче вплинути на долю України. Далека від нашої країни Франція та Німеччина нав’язали свою ідею замороження конфлікту на Донбасі, що, навіть не думаючи, підтримав Петро Порошенко, аби тільки показати свою готовність співпрацювати з ЄС та іншими міжнародними організаціями, для яких, відверто кажучи, неважлива доля України.

           Історія Батьківщини вчить, що потрібно нарощувати свої м’язи, а не шукати крило, під яке можна сховатися від ворога. Згадаємо хід подій у часи Паризької мирної конференції 1919-1920 рр., коли міжнародна спільнота просто начхала на Україну та наші національні інтереси. Століття тому, як і зараз, загрозою для Європи була Московія! Політики держав-переможців малювали кордони як їм заманеться, намагаючись представляти інтереси тих держав, які, на їхню думку, мали стати захисним буфером від більшовицької навали. Делегатів УНР на конференції не сприйняли серйозно, оскільки європейські держави робили акцент на Польщу. Навіть більше, на Паризькій конференції нехтували свідченнями про українські етнічні землі, прикладом цього є те, що долю українців вирішували без їхньої думки, і траплялися випадки, коли вирішували навіть без думки тої держави, яка мала володіти українськими землями. Прикладом є передача Закарпаття Чехословаччині, засновники якої навіть не розраховували бачити Срібну Землю у своєму складі, оскільки хотіли обмежитися тільки Словаччиною. Звичайно галицькі вояки та закарпатські гуцули пробували утворити свої державні адміністрації, які згодом були розформовані румунськими окупантами.

            Українська влада замість спроби відновити територіальну цілісність держави, що є їхнім обов’язком, піддалася інтригам ЄС, які планують зробити з України державу-маріонетку, яка не матиме власного стержня. Кожна спроба увести перемир’я є крок до здачі наших територій. Система пробує маніпулювати думками народу, що це "перемир’я" врятує сотні українських військових. Але чому тоді після двох "мирних" мінських домовленостей загинуло декілька тисяч українців? Світ має знати, що українська національна ідея проголошує повну єдність нації в одній державі (виключно на етнічних територіях!). Українці не повинні спостерігати за діями злочинної української влада, яка віддає свої території та одночасно плює в історію держави.

            З часом, українці повернуться до іредентизму, що дасть новий подих у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу від Сяну по Кавказ!

           P.S. Для тих, хто не підготовлений, нагадуємо, що іредентизм – термін у міжнародній політиці, який являє собою рух за приєднання територій іншої держави на підставі етнічної належності та / або попереднього володіння.

© Юрій ГРИГОР'ЄВ

Джерело

по Днепру

  • 12.05.17, 00:36
"Свои акции 9 мая пророссийские силы организовали только в тех городах, где потенциально можно расшатать ситуацию и где есть русскоязычное население. Они же почему-то не организовали эти акции в Тернополе, Полтаве или Ужгороде. То есть города выбирались не случайным образом. Я думаю, имела место договоренность с высшим руководством страны. Поэтому менты ведут себя так же, как при Януковиче (беглый экс-президент Украины Виктор Янукович – ред.). Ведь ветеранов АТО в Днепре избивали в том числе и они", – отметила Хазан.
По ее словам, личности большинства "титушек", напавших на ветеранов АТО в Днепре, уже установлены. "Людей специально свезли в Днепр. Видно, что они не местные. А вот большинство "титушек" были идентифицированы благодаря соцсетям. Они тренируются в клубе "Аватар". Есть у нас такое охранное агентство. То есть "титушки", участвовавшие в драке 9 мая в Днепре, – это пехота Вилкула (народный депутат от "Оппозиционного блока" Александр Вилкул – ред.). Наверное, своими действиями они хотят показать готовность к реваншу", – подчеркнула волонтер.
Она не исключает, что проведение акций пророссийских сил было согласовано с украинскими властями. "Напрашивается вопрос: почему вообще разрешили проводить акцию "Бессмертный полк"? Мне кажется, это договорняк пророссийских сил с властью. И не местной в Днепре, а центральной. Еще три года назад они боялись нос наружу высунуть, а тут вдруг такое победобесие. Представьте, какие колоссальные деньги были выброшены на организацию всех этих акций! Думаю, причина происходящего кроется в безнаказанности, ведь события 2014 года у нас так и не расследовали. Потому и настроение у людей в Днепре плохое", – резюмировала Хазан.

вилкин конечно выйдет сухим из воды .хотя я понимаю фейбукова нельзя трогать из-за коалиции но жопоблок то хоть придавите приличия ради.

РЕПОСТ: Під МВС вже кишить ментами!

  • 11.05.17, 15:14
Просимо максимальної підтримки!!!!

Узнай ублюдка

  • 09.05.17, 18:20
Ветеран АТО просит помощи после драки в Днепре.

Это лица тех кто поднял руку на моих товарищей возле памятника Славы когда те просили убрать советскую символику

http://viche.net.ua/index.php/blohy-2/item/poigraem-v-igru-uznaj-ublyudka-veteran-ato-prosit-pomoshhi