Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто хоче жити в іншій Україні! Україні, де вартують справжні людські цінності:чесність, порядність, любов. Де шанується культурна та історична спадщина, де люди з шаною ставляться до природи та рідного краю.

На жаль, політика в житті нашої країни є визначальною і риба гниє з голови. Протиріччя між особистими інтересами кубла олігархів і стратегічними інтересами українського народу стали несумісними. Вони є фундаментальними, ціннісними.
Україні потрібна правова держава з опорою на громадянське суспільство. Натомість олігархам потрібна поліцейська держава з опорою на сексотів-пристосуванців.
Україна має будуватися на двох базових цінностях: Україна є самостійною суверенною державою та Україна шанує європейські цінності і впроваджує європейські стандарти.
Натомість олігархи своїми діями позбавляють Україну самостійної політики, перетворюють на васала іншої держави, впроваджують в Україні авторитарно-репресивний політичний режим.
Україна повинна будувати свою економіку на конкурентних ринкових засадах. Олігархи знищують засади конкуренції в економіці України, монополізують стратегічно важливі сектори економіки країни.

Тим не менше, наше життя є різнобарвним, а людині притаманне відчуття прекрасного, то ж не хотілося б, аби дописувачі обмежувались суто політичною проблематикою :)
Дописувачем може стати той, хто поділяє наші цінності і пише на українську тематику.

Хочеться наголосити, що засади модерування цього співтовариства є абсолютно прозорі і демократичні, модератори можуть змінюватись за волевиявленням дописувачів.
Вид:
короткий
повний

Твоя Україна

Судочинство в Харкові живий гарячий приклад

Наприкинці Листопада минулого року я подала заяву про істотне порушення умов договору та невчасно виплаченої зп при звільненні. До неї, згідно всіх сучасних можливостей, додалаа заяву про надсилання документації на спеціально створену адресу на mail.gov.ua. Там є такий пункт в сервісі (роздрукувати заяву на отримання всієї документації по справі). Начебто електронний суд працює, але постійна несумісність ЕЦП при вході, крім одеських судів у списку інших доступних нема, хіба пару київських ще...
З рештою в цьому, нарешті самостійно прийшовши до суду, дізнаюся що на сьомий день моя заява залишена без руху, а про електронну документацію ніхто не чув і не знає - вони там тільки смс-інформування налагодили. Клацають помічниці своїми накладеними віями і в ус не дують.
Зрозуміло, проїхали з електронним судом.
Відкриваю причини, по яких справу залишено без руху: там стаття 119 ЦПК( ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ) з усіма можливими частинами, ну звісно це форма і зміст позовної адже я не юр. фахівець і деякі пункти(в шапці суму вказати, відповідачу копії ВСІХ документів додати, навіть тих, що в нього і так є...) в невідповідності. Срок на виправлення 5 діб після отримання ухвали на руки. Сідаю виправляти, відкриваю ЦПК на офіційному сайті http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/print 119 статтю, а вона зовсім інша без пунктів і частин, просто про Відшкодування витрат, пов’язаних із забезпеченням доказів. Все, що зазначено в ухвалі суду я знаходжу у Статті 175 того ж Кодексу і навіть гадки не маю, що є причиною таких розбіжностей. І як я, пересічний громадянин, вважаючи свої права порушеними можу скористатися нормами закону, якщо на кожному кроці Судочинства спотикаюся і падаю, встаю всупереч фактам іду далі, а там знов підстава.
Хто має рацію, який закон є актуальний на сьогодні і яка саме стаття відповідає за форму і зміст позовної заяви 119 чи 175 ЦПК України?

Всім дякую за увагу.

Сподіваюся, це не останній геп :)

Наче свято, наче ні. такі думки в голові...

Вишиванка твоя в шафі
Ти в Москов'ї на канапі
В голову не добереш -
Вона тама, а ти 'здєсь'.
Краля з чорними бровима!
Вдома жде на тебе мила
Ти продався ні за грош -
Рубль в засолку хіба гож!
Є у тебе свій садочок,
В Україні свій куточок
А ти криєш дах в неволі
Свій налагодив би, Толю!
Мати, брат і дві бабусі
"Місяць цілий. Не вернуся!" -
Як обрізав, і погнав
Вежі крити ворогам
Де ти, правда, дід Тарасе,
Двісті років ... Віра гасне.
Хто по-слабше - закордон!
Хто лишився, бачить сон,
Як прокинеться Закон
Де у хлопців розум є
А в жінках краса цвіте.
За неправду де карають
І не лають, а вбивають
Тих, хто раз зганьбив Державу
Продались Москві чи пану.
От тоді - Росой на Сонці!
Поки ж палимо в сторонці...
"І не лають, а саджають
З конфіскацією майна!
А допоки нам - біда." - ред. 8 годин опісля публікації

ВК не паше

  • 27.07.14, 18:54
  • у
Найбільш активну в Україні соц мережу відрубили частково. А зараз важливі події разгортаються на сході.
9:00 роботу відновлено,але думаю,щось таки відбулося поки збоїло...

Автобуси на вокзалі Харкова

Може  це тільки  моє припущення, але о 5 вечора я ніколи раніше на вокзалі Харкова не бачила автобуси.Буваю там кожний вечір!
Сьогодні зранку був один, ввечері п’ять...
 Кияни, може то до вас гості?! я не впевнена чи з тітушками чи просто з запроданцями. Але є ось цей фоторепортаж(може стане в нагоді):
 
тримайтеся,Харків,з вами!
Так, схоже що це якесь спортивна подія...
Сподіваюся, у своїх занепокоєнях я помиляюся

Кировоград - молодці!!!

6 автобусів з Беркутом відмовились їхати з Кировограду на разгон майдану 10.12.13 о 23:00
Джерело: Громадське ТБ.
Міліція з народом, менти з уродом!!!

Наша мІліція не виконує злочинні накази!


Чим і відрізняється від російської поліції!!!

Тому не треба казати "а шо мы можем!"
Кожен на своєму місці, в рамках своїх повноважень і закону МОЖЕ! І це головне!

Прохання донести це якомога більшій кількості представників міліції!
Балачками про наші податкі за які вони працюють вони вже ситі. Тим паче що цими розмовами ви тільки нагадуєте їм про матеріальність цього світу, а треба закликати до Відповідальності кожного з них перед своєю ж совістю та майбутнім. Я вірю в нашу міліцію,вірю в Беркут НАШ!!! Я бачила їх очі, бачила, як їх теж суцільно "зневажають" , ні, не ми, а ті хто знає як подавати-готувати теле-радіо-передачі в маси!!! Я ще раз хочу зробити наголос, на тому, що зараз час, в першу чергу, інформаційної війни!!!

Викладаю цей матеріал , бо він є необхідний для усвідомлення того, що кожен міліціонер, який знає добре за що зараз в більшості своєї кріпляться зірочки на погони, міг виконати свою головну мету Захистити бодай одну людину від злочину який проти неї робить більш потужна і сильніша машина не влади, а самовладдя!!!

Кожен міліціонер - людина, яка здатна на героїзм!
 
Обставини, що виключають злочинність діяння

7. Виконання наказу чи розпорядження.

Дія чи бездіяльність особи, що заподіяли шкоду правоохоронюваним інтересам, не є злочином, якщо вони були вчинені на виконання законного наказу або розпорядження. Зміст закону полягає в тому, що відповідальності підлягає не особа, що спричинила шкоду, внаслідок виконання наказу чи розпорядження, а особа, що видала наказ або розпорядження.

Кримінально-правові принципи регулювання спричинення шкоди внаслідок виконання наказу були сформовані в міжнародному праві під час роботи Нюрнберзького міжнародного трибуналу у справі головних німецьких воєнних злочинців, створеного після Другої світової війни.

Наказ - це видана в належній формі відповідною особою в межах її компетенції офіційна обов'язкова вимога виконати чи не виконати підлеглому якісь дії. У деяких випадках невиконання наказу тягне кримінальну відповідальність (ст. 403 “Невиконання наказу” КК України).

Кримінальне право (ч. 2 ст. 41 КК України) визначає, що наказ або розпорядження буде законним за таких умов: вони мають бути видані відповідною особою в належному порядку в межах її компетенції; наказ чи розпорядження мають не суперечити чинному законодавству та не порушувати конституційних прав і свобод людини та громадянина.

Виконання наказу, згідно з чинним законодавством, буде законним за таких умов: виконавцем наказу чи розпорядження може бути лише особа, підлегла особі, що видала наказ чи розпорядження; наказ або розпорядження, належним чином видані, є обов'язковими для виконавця; виконання наказу чи розпорядження не завдало шкоди правоохоронюваним інтересам; наказ або розпорядження не повинно бути заздалегідь незаконним для виконавця.

Явна незаконність наказу чи розпорядження означає, що виконавець знає про їх явно незаконний, злочинний характер або має знати про це на підставі покладених на нього юридичних обов'язків (наказ застосовувати зброю під час припинення несанкціонованого мітингу).

Особа, що відмовилася виконати явно злочинний наказ або розпорядження, не підлягає кримінальній відповідальності. Особа, що виконала явно злочинний наказ чи розпорядження, за діяння, вчинені на виконання такого наказу або розпорядження, підлягає кримінальній відповідальності на загальних підставах, як і керівник, чиє волевиявлення вона виконала. Особа, що знає про злочинність наказу чи розпорядження, однак виконує його внаслідок примусу, підлягає кримінальній відповідальності за правилами, передбаченими ст. 40 КК України.

Якщо особа не усвідомлювала та не могла усвідомити злочинного характеру наказу чи розпорядження, відповідальності підлягає тільки особа, що видала злочинний наказ чи розпорядження. Водночас учинення злочину внаслідок порушення умов правомірності виконання наказу або розпорядження може бути визнано обставиною, що пом'якшує покарання.

Що стосується працівників міліції, то виконання їх службових обов’язків чітко регламентується Законом України “Про міліцію”, Положенням про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, Статутами, іншими нормативними актами. В них, зокрема, акцентується увага на безумовному дотриманні працівниками міліції законних вимог своїх начальників.

Так, у ч. 3 ст. 20 Закону України “Про міліцію” зазначено, що “працівник міліції при виконанні покладених на нього обов’язків керується тільки законом, діє в його межах і підпорядковується своїм безпосередньому і прямому начальникам. Ніхто інший, за винятком уповноважених службових осіб, у передбачених законом випадках не вправі втручатися в законну діяльність працівника міліції”. В ч. 1 п. 10 Дисциплінарного Статуту органів внутрішніх справ України зазначається: “Наказ начальника повинен бути законним, чіткім і зрозумілим і виконується беззаперечно, точно і в строк.

Цьому служить в нормативно-правових документах, що регламентують виконання працівниками міліції службових обов’язків, і пряма заборона незаконного впливу на них. Зокрема, в ч. 4 та ч. 5 ст. 20 Закону України “Про міліцію” сказано: “Ніхто не має права покласти на працівника міліції виконання обов’язків, не передбачених чинним законодавством. Втручання в діяльність міліції тягне за собою відповідальність за законом”.

Дисциплінарний Статут органів внутрішніх справ України деталізує поведінку працівників міліції при одержанні явно незаконного наказу. В ч. 2 п. 10 цього Статуту читаємо: “В разі одержання неправомірного наказу підлеглий зобов’язаний негайно доповісти про це особі, яка віддала цей наказ. В разі ж підтвердження наказу – не виконувати його, а доповісти старшому прямому начальникові. Невиконання правомірного наказу тягне за собою відповідальність згідно з цим Статутом”.

Отже, працівники міліції повинні виконувати свої службові обов’язки, в тому числі і застосовувати вогнепальну зброю, спеціальні засобі, заходи фізичного впливу, відповідно до вимог нормативних актів, що регламентують таке виконання.

Джерело:http://www.naiau.kiev.ua/books/mnp_krum_pravo_zag/Files/Lekc/T13/T13_P7.html

P.S. Сьогодні вночі буде тиждень кровопролиття за злочинним наказом злочинців у формі Беркуту (може навіть оберетнів).

Міліція з народом, менти з уродом!!!
Всі правоохоронні органи повинні за присягою бути з народом, на його захисті!!!

ІВАН НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКИЙ(175 років з Дня Народження)

ІВАН НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКИЙ (1838 — 1918)


Біографія

ІВАН НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКИЙ

Додаткова біографія



Аудіокниги

Кайдашева сім'я - 313.21 Mb

Микола Джеря - 254.98 Mb

Запорожці

Кайдашева сім’я (варіант 2)



Твори

АФОНСЬКИЙ ПРОЙДИСВІТ

ГЕТЬМАН IВАН ВИГОВСЬКИЙ

ДВА БРАТИ

ДВІ МОСКОВКИ

ДРЕГОЧИН ТА ОСТРІГ

ЗАПОРОЖЦІ (фрагмент)

КАЙДАШЕВА СІМ'Я

МИКОЛА ДЖЕРЯ

НА КОЖУМ'ЯКАХ

НАД ЧОРНИМ МОРЕМ

НЕВИННА

ПРОПАЩІ

УКРАЇНСЬКІ ГУМОРИСТИ ТА ШТУКАРІ

ХМАРИ

ЦАП ТА БАРАН

ШЕВЧЕНКОВА МОГИЛА

Князь Єремія Вишневецький



Скорочені твори

МИКОЛА ДЖЕРЯ

КАЙДАШЕВА СІМЯ

Запорожці

Кайдашева сім'я (найкоротший варіант з коментарем)



<font color="#990033"

Шкільні учнівські твори

Карпо Летючий — гідний «потомок славних запорожців (за фантастичною казкою І. Нечуя-Левицького «Запорожці»)

Проблема батьків та дітей у творі І. С Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Природа сміху в повісті «Кайдашева сім'я»

Мій улюблений герой твору І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Моє ставлення до молодого покоління у творі І. С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Чим відрізняється Мелашка від інших жінок «Кайдашевої сім'ї»?

Історичні романи І. С. Нечуя-Левицького

Відображення життя селян-кріпаків у творі І. Нечуя-Левицького «Микола Джеря»

Образ кріпака-бунтаря Миколи Джері (за повістю І. Нечуя-Левицького «Микола Джеря»)

Повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я» — підручник з народознавства

«Шукайте жінку!» (нетрадиційне пояснення образу Мотрі за твором Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»)

Семантика образу Омелька Кайдаша з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Мотиваційні чинники поведінки Марусі Кайдашихи з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Порівняльна характеристика Карпа і Лавріна з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Осуд бездуховності й егоїзму в повісті «Кайдашева сім'я» І. Нечуя-Левицького

Бездуховність та егоїзм як домінанта родинної трагедії в повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Зображення українського побуту і звичаїв у повісті І. С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Чому Лаврін і Мелашка стали сварливими, дріб'язковими людьми

«Сміх крізь сльози» — домінантна риса творчості Івана Нечуя-Левицького

Крах життєвої концепції Дашковича з роману І. Нечуя-Левицького «Хмари»

Національна ідея у повісті Івана Нечуя-Левицького «Хмари»

Образ Воздвиженського у романі І. Нечуя-Левицького «Хмари»

«Батьки і діти» по-українськи (повість «Хмари» І. Нечуя-Левицького)

Урок етики для сучасників і нащадків (за романом Івана Нечуя-Левицького «Князь Єремія Вишневецький»)

На шляху до безчестя і безслав'я (за романом І. Нечуя-Левицького «Князь Єремія Вишневецький»)

Життєпис людини в покріпаченому суспільстві (за повістю І. Нечуя-Левицького «Микола Джеря»)

Внесок І. Нечуя-Левицького в розвиток української літератури

Едипів комплекс у творчості Івана Нечуя-Левицького

Роздуми про Івана Нечуя-Левицького. Самотність і творчість.

Роздуми запорожців про долю України в творі І. Нечуя-Левицького «Запорожці»

Якими я уявляю собі запорожців (за твором І. Нечуя-Левицьного «Запорожці»)

Морально-етичні проблеми у повісті «Кайдашева сім'я»

Своєрідність композиції повісті «Кайдашева сім'я»

Старий Омелько Кайдаш (за твором «Кайдашева сім'я»)

Значення творів І. Нечуя-Левицького для розвитку української прози

Зображення народного життя і побуту в повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Повість І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»: герої сьогодні

Майстерність сатиричного і гумористичного зображення у повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Зображення народного життя, побуту, національного характеру українців у повісті І. Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я"

Природа сміху в «Кайдашевій сім’ї» І. Нечуя-Левицького

Герой повісті І. С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», який мені найбільше запам'ятався

Зображення народного побуту й звичаїв у повісті І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»

Художня майстерність повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»

Твір-роздум «Чому Лаврін і Мелашка стали сварливими, дріб’язковими?»

Твір-роздум «Чому Лаврін і Мелашка стали сварливими, дріб’язковими?»

Засудження егоїзму і бездуховності у повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

Осуд бездуховності й егоїзму в повісті "Кайдашева сім"я" Нечуя - Левицького



<font color="#990033"

Курсові роботи

КОЛОРИСТИКА У ТВОРАХ ІВАНА НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО



<font color="#990033"

Статті

І. Нечуй-Левицький і російська культура

Сценарій літературного вечора, присвяченого 169-ій річниці від дня народження І. С. Нечуя-Левицького

Вивчення казки І. Нечуя-Левицького «Запорожці»

Визначення рівня почуття комічного в учнів 10 класу (за матеріалами повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»)

ЮВІЛЕЙ ІВАНА ЛЕВИЦЬКОГО (НЕЧУЯ)

ІВАН СЕМЕНОВИЧ ЛЕВИЦЬКИЙ (НЕЧУЙ)

ІВАН НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКИЙ

Проблеми мови в епістолярній спадщині І. Нечуя-Левицького

Іван Нечуй-Левицький

Нечуй-Левицький "Кайдашева сім'я"

Повість Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я" як невичерпне джерело українознавства

Роман «Хмари» І. С. Нечуя – Левицького у літературному контексті доби (70 – 90 роки ХІХ століття)

Образи українських інтелігентів у романі І.Нечуя-Левицького «Хмари»



<font color="#990033"

Цікаві посилання

UKRLIT.ORG - Іван Нечуй-Левицький - Бібліотека творів

На порозі вибору - Історична проза Івана Нечуя Левицького

Іван Левицький Нечуй - СЕРГІЙ ЄФРЕМОВ - літературні характеристики українських письменників XVIII


80%, 4 голоси

0%, 0 голосів

20%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Голодомор(свідомості) наших років..

В моєї родини сльози на очах  http://www.ex.ua/72898176

Ми деградуємо багато років...

Це багаторічні тортури...

Я відчуваю весь цей біль...

О, ДЕ Ж ТИ НАША ДОЛЯ ЗАБАРИЛАСЯ!?

Україна живе, Україна Є! Україна буде щаслива!!!

Вічна пам'ять безвинно убієнним.


Не можу коментувати замітки

Випадково виявила,що на сторінці з цікавою заміткою для мене нема можливості залишити коментар (взагалі текст-посилання "Коментувати" відсутній).
Нові правила і.юа?
Хто знає, з чим це пов’язано і як повернути собі права?
Дякую.

З Різдвом Христовим!!!

Щастя,любові та життєвих радощв, друзі!

Сторінки:
1
2
попередня
наступна