хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Автобуси на вокзалі Харкова

Може  це тільки  моє припущення, але о 5 вечора я ніколи раніше на вокзалі Харкова не бачила автобуси.Буваю там кожний вечір!
Сьогодні зранку був один, ввечері п’ять...
 Кияни, може то до вас гості?! я не впевнена чи з тітушками чи просто з запроданцями. Але є ось цей фоторепортаж(може стане в нагоді):
 
тримайтеся,Харків,з вами!
Так, схоже що це якесь спортивна подія...
Сподіваюся, у своїх занепокоєнях я помиляюся
22

Коментарі

113.12.13, 19:43

Ваще паранойя в головах разгулялась.
Может книжку какую умную почитать? Ведь это ж уже невозможно - не продохнуть от миазмов.

    213.12.13, 19:56Відповідь на 1 від RomahaN

    Ваще паранойя в головах разгулялась.
    Может книжку какую умную почитать? Ведь это ж уже невозможно - не продохнуть от миазмов.
    опять бубнишь?

      313.12.13, 20:08Відповідь на 1 від RomahaN

      Ваще паранойя в головах разгулялась.
      Может книжку какую умную почитать? Ведь это ж уже невозможно - не продохнуть от миазмов.
      Книгу запропонуйте хєранту....З сурдоперекладачем....

        413.12.13, 20:21

        фу, запроданка

          513.12.13, 20:36

          А у нас вчора прыйшлы на хверму страусив пакупать. Пакупатили з Украйины хатять, шоб страусы сваим ходом добижалы до Кыева.Типэр я поняв: йих оденуть у "берцы", выдадуть рызинови дручкы, "схверы", дадуть пирцового газу и страусы будуть талпу разганять.

            613.12.13, 20:57Відповідь на 5 від Дед Кандрaтий

            А у нас вчора прыйшлы на хверму страусив пакупать. Пакупатили з Украйины хатять, шоб страусы сваим ходом добижалы до Кыева.Типэр я поняв: йих оденуть у "берцы", выдадуть рызинови дручкы, "схверы", дадуть пирцового газу и страусы будуть талпу разганять.І скока ш Азірів закупів тіх страусів? Пішут шо в двісті міліонав абайдьоцца дісант страусав у Кійів.

              713.12.13, 20:59Відповідь на 6 від дТОЛЯізХорола

              Ни знаю. Алэ чув Клычко за кингуру у Австралию йидэ..И для бокса спарынг-партньор, и дудку можна в лапы дать и хай скандуеть Оле-оле-оле-оле

                813.12.13, 21:03Відповідь на 7 від Дед Кандрaтий

                Ни знаю. Алэ чув Клычко за кингуру у Австралию йидэ..И для бокса спарынг-партньор, и дудку можна в лапы дать и хай скандуеть Оле-оле-оле-олеПра кінгуру-бріхня,пра дудку правда-усунє азірову в сраку.Будє - алє-алє-алє..

                  913.12.13, 21:27Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

                  Ваще паранойя в головах разгулялась.
                  Может книжку какую умную почитать? Ведь это ж уже невозможно - не продохнуть от миазмов.
                  Книгу запропонуйте хєранту....З сурдоперекладачем....
                  А він вміє читати книги, чи лише писати ?

                    1013.12.13, 21:36Відповідь на 8 від дТОЛЯізХорола

                    Цэ та дудка, шо була в сраки Ющэнка? Хоча ни- у того була наша вельзевула

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна