Про співтовариство

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
короткий
повний

ВАРТА

Хто підставив Кличко підніжку?

  • 02.11.13, 14:36

   У партії Батьківщина вважають недійсною судово - почеркознавчу експертизу ,яка встановила , що підпис під листом із змінами до Податкового кодексу , які можуть перешкодити Віталію Кличку балотуватися на виборах президента України в 2015 році , зроблена народним депутатом з фракції Батьківщина Ігорем Бриченко .

" Так звана судово - почеркознавча експертиза підпису народного депутата Ігоря Бриченко здійснена з грубим порушенням нормативних документів, зокрема , науково -методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень , затверджених Міністерством юстиції. Отже, вона не стала кроком до встановлення істини , а тільки поповнила архів сфальсифікованих матеріалів , пов'язаних з поправками до Податкового кодексу " , - йдеться в повідомленні прес -служби політичної сили.

У партії зазначають , що у Бриченко взяли зразок підпису , хоча депутат , за твердженням прес -служби , з власної ініціативи відвідав Головне слідче управління МВС.

Напередодні видання Українська правда повідомило , що судово - почеркознавча експертиза підтвердила справжність підпису нардепа Ігоря Бриченко під листом про поправки до Податкового кодексу , які можуть перешкодити Віталію Кличку балотуватися на виборах президента України в 2015 році.
У документі зазначено , що експертиза була проведена в рамках розслідування правоохоронців щодо можливості підробки підпису під документом .

Експертиза проводилася за допомогою листа з поправками , його копії , а також заяви самого Бриченко .

Згідно з висновками експертизи , підпис , залишений на документі , був зроблений рукою без використання якої-небудь техніки , без якоїсь попередньої підготовки. Авторство підпису належить самому Бриченко , зазначається у висновку .

24 жовтня нардеп від фракції УДАР Віктор Чумак заявив , що парламент вніс поправку до Податкового кодексу , яка може перешкодити Віталію Кличку взяти участь у президентських виборах. Поправка була внесена депутатом від Батьківщини Ігорем Бриченко , який заявив , що не має до цього ніякого відношення.

Крім того, 29 жовтня стало відомо , що МВС почало розслідування щодо можливої підробки законопроекту про поправки до Податкового кодексу .
(с)

47%, 14 голосів

43%, 13 голосів

10%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Розгром Колківської республіки

  • 02.11.13, 12:53
Масштабні антиповстанські акції провели німці впродовж 2-3 листопада 1943 р. Упродовж першого дня акції авіація розбомбила містечко Степань, після чого його розграбували поліційні відділи, тоді ж було спалено райцентр Рафалівка й село Великі Осинці. Наступного дня гітлерівці пацифікували містечко Деражне, де загинуло 250 мирних мешканців. Того ж 3 листопада каральна група прочесала населений пункт Стидиньський, у якому під час акції було вбити 249 осіб.

З листопада важкі бої з німцями велися рівночасно і в районі Колок, де були розташовані крупні повстанські бази. Під час боїв за Колки гітлерівці використовували авіацію, артилерію і повітряний десант. Карателям вдалося розбити з'єднання УПА й витіснити їх в сусідні райони.


Згадує член юнацької групи УПА Леонід Данилович Мартинюк: " 4 листопада, залучивши регулярні фронтові частини, артилерію, танки, авіацію, фашисти знищили Колківську республіку, спалили Колки, вбили більше 500 людей...Штаб повстанців було перенесено в Комарове [треба село Комарове Маневицького району]. У цьому бою приймала участь сотня "Гріши". Серед повстанців були жертви. Тоді загинув повстанець із села Дермань - II Здолбунівського району Рівненської області - Сакал Іван Трохимович, 1923 р. н., а також медсестра Супоровська Галина Сергіївна, уродженка села Жабка Ківерцівського району Волинської області (Цит.за: Денищук О. Боротьба УПА проти німецьких окупантів. Хронологія подій. – Т.1. Волинь і Полісся. – Рівне, 2008. – С. 320)

10 листопада крупні антиповстанські облави проводилися німцями в районі міста Володимирця. Їхніми жертвами стало п'ятдесят підпільників. (Літопис УПА. Нова серія. - Т. 2. - Київ-Торонто, 1999. - С 506-507)


Повідомлення про розгром німцями Колківської республіки. Опубліковано: Літопис УПА. Нова серія. - Т.2. - Торонто-Львів, 1999. - с.506-507.

Більш детально проблема німецького натиску розкривалася в наказі № 7 коменданта Воєнної Округи "Турів" від 16 листопада 1943 р.:

"В останніх часах німці посилили сильно кампанію винищування відділів УПА. В акціях беруть участь літаки і танки. Хвиля німецького нищення і терору охопила всі простори між Горинню і Стиром. На Цуманщині, Колківщині та інших сусідніх районах повно німецького війська. Все граблять і палять. Не лишають нікого і нічого. По селах дуже шукають за криївками. Населення під сильним німецьким терором показує місце криївок. Акцію ведуть широко і на довгу скалю"




Німецька листівка- відповідь на наказ коменданта запілля ВО УПА Корнія Березенка від 16.11.1943 про підготовку оборони проти німців, де на передній сторні листівки розміщено цей наказ , а на звороті надруковано німецьке звернення де вчергове стверджується, що УПА - бандити.

Загальне керівництво антипостанською акцією здійснював Верховний керівник СС і поліцією в райхскомісаріаті "Україна" обер-групенфюрер СС Г.А. Прюцманн.





Німецька антиповстанська листівка з підписом найвищого керівника СС і поліції України Г.Прюцманна.

Радянські партизанські донесення підтверджують бойові дії між УПА й німецькою каральною експедицією:

За последнее время немцы aктивнo ведyт бopьбу с нaциoнaлистaми. В пoследних числaх oктябpя нaгoлoвy paзбили oтpяды УПA в Степaни и сoседних селаx. Пoд Луцкoм и в paйoне Koлки Poвенскoй oбласти также paзбили oтpяды УПA.

11.11.4З г

Бeгма, Tимoфeев.

ЦДAГОУ, ф 62,оп 1, спр. 1350, арк.166 Цит.за: Літопис УПА. Нова серія. – Т.4. Боротьба проти УПА і націоналістичного підпілля: інформаційні документи ЦК КП(б)У, обкомів партії, НКВС-МВС, МДБ-КДБ 1943–1959. – Книга перша: 1943-1945 – Київ—Торонто, 2002. – С.111

Местечко Степань, на р. Горынь, больше двух месяцев находилось в руках националистов. местечко было подчинено жандармерии УПА. В местечке распостранялась газета ОУН «До зброи». Последними днями немцы националистов из местечка Степань выбили, кроме того, крепко потрепали 5-ю националистическую армию генерала «ДУБОВОГО». Остатки армии ушли на север.

ЦДАГОУ: Ф.62. – Оп.1. – Спр.220. – Арк.104-106
Опубліковано: Сергійчук В. Радянські партизани проти ОУН-УПА. – Київ, 2000. – С.36—37.

11.11.43 г. Бегма донес: в последних числах октября немцы вели бои с националистами и уничтожили отдельные отряды под Луцком в районе Колки и в некоторых районах Ровенской области, в связи с чем отмечается демобилизация отдельных отрядов националистов в Домбровицком районе.

Оригінал, Машинопис.
ЦДАГОУ: Ф. I.- Оп. 22.- Спр. 45.-Арк. 114-114 зв.
Цит.за: Сергійчук В. (упор.) ОУН-УПА в роки війни. Нові документи і матеріали. - Київ, 1997. - С.114.


Степан Коваль ("Рубашенко") - командир загону "Котловина" Воєнної Округи "Турів"

Заарештований у 1954 р. учасник боїв із німцями в р-ні Колок Степан Коваль ("Рубашенко") - командир загону УПА "Котловина" так описував бойові дії за місто і їх наслідки:

ПРОТОКОЛ ДОПРОСА

6 мая 1954 г. гор. Луцк

Ст. следователь следственного отдела УКГБ при Совете Министров УССР по Волынской обл. капитан Шибапов допросил обвиняемого:

Коваля Степана Иосифовича, он же Литвин Дмитрий Петрович

...
Вопрос: Какие вопросы разбирались на совещании и, каковы были указания «Клима Савура»?

Ответ: На совещании выступил «Клим Савур», который остановился на положении дел в каждой группе и каждом загоне. Он указывал, что за последнее время ослаблена идеологическая работа среди участников УПА, расшатана дисциплина, не умеем воевать.

Он конкретно отмечал положительные и отрицательные явления по каждой группе. В отношении загона «Котловина» «Клим Савур» остановился на том, что «Олег» и я, «Рубащенко», допустили ошибку, сконцентрировав большое количество групп УПА в районе Колок, в результате чего немцами было предпринято наступление в районе Колок с применением авиации, и что пострадало местное население.
...

ГДА СБ України, ф. 6, спр. 75175-ФП, т. 1, арк.96-109
http://urb-a.livejournal.com/4414022.html#t105928518

Англія і Германія ведуть ЗРАДНИЦЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОТИ "Євросоюзу"

Як я вже писав, "Європейсівській Союз" САМО-Розвалюється з причин
НЕДОфінансування його АмероПейсам
и (США би зараз САМИМ вдержатись
"на плаву"!)... і ось ще одне цікаве підтвердження сказаному див. відео:

*** Це відео - Чергове Спільне Замовлення ФСБ, СБУ, ЦРУ і Мосад! lol
Будьте уважні - не піддавайтесь на міжнародні провокації! whosthat



"За спиною від високого керівництва" в "ЄС" вже йдуть "зрадницькі"
переговори самих "засновників" Євросоюзу Німеччини та Англії про
те, як ПОЛЕГШИТИ НЕСТЕРПНІ УМОВИ і ВИМОГИ "Євросоюзу"...


Англія і Німеччина укладають Секретний Договір щоб ЗАХИСТИТИ СВОЇ
галузі промисловості та сільського господарства від диких вимог "ЄС".

 І практично КОЖНІЙ країні, що входить до " ЄС", є на що поскаржитися!
Бельгійські фермери протестують проти цін на молочну продукцію,
Іспанія незадоволена євро-реформами в рибній галузі, багато країн
критикують ЗАВИЩЕНІ відрахування до бюджету ЄС, бюрократичні
зволікання і " Програми Фінансової Допомоги ЄС", які фактично лише
ПОСИЛЮЮТЬ Жорсткі Економічні Режими держав ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ
такої "ведмежої допомоги" від "ЄС".
..

Все це разом узяте ПІДРИВАЄ ФУНКЦІОНУВАННЯ "ЄС"...
Але ОСОБЛИВО ТЕПЕР, коли Дві Найпотужніших Економіки країн "ЄС"
ЗМОВЛЮЮТЬСЯ ПОРУШИТИ ЄДИНІ ПРАВИЛА цієї організації, яка
давно розвалюється   загальне НЕВДОВОЛЕННЯ "ЄС" вийшло на
Абсолютно Новий Рівень!
---
Ось я думаю: якщо найбагатші країни-засновники "ЄС" ВЖЕ НЕЗАДОВОЛЕНІ
своїм невдалим "дітищем", і такою "братньою співпрацею" країн і ведуть
секретні переговори ПРОТИ "ЄС" ТО ЧОМУ У ЦЮ }І{ОПУ ЛІЗЕ УКРАЇНА?!!
---

І ще: не так давно Бандера ВІДМОВИВСЯ від "братніх обіймів" і Європейсів
(у особі Германії), і Азіопейсов (у особі Росії ) і воював ПРОТИ ОБОХ "добродіїв".
*** А нам тепер пропонують просто "похеріть" все...– і ОБОВ'ЯЗКОВО вступить
у будь-яке лайно...

---

Ну й зовсім напослідок:
Хто-небудь коли-небудь де-небудь БАЧИВ ЩОСЬ ХОРОШЕ, що зробив би
для УКРАЇНИ і УКРАЇНЦІВ Існуючий Уряд або Існуючий Президент?

Ви скажете = НІ???
Точно = НІ ?????
Хм..-да-а, а чому ж тоді хтось думає, що НА ЦЕЙ РАЗ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!??

У таких випадках, коли когось з НЕЗРОЗУМІЛИХ причин тягне на "облагодіяння"
та "осчастливлювання" усього людства (а ДО того він НЕ був ПОМІЧЕНИЙ
з такими благодіяннями!)
– я пригадую давню пораду:
"Завжди дивись – КОМУ ЦЕ ВИГІДНО?!".

===== РЕКОМЕНДУЮ!!! ======
Відео Сергія Данилова = http://www.ex.ua/19371750 
09. Сергей Данилов. Аннексия. Часть 1.flv
10. Сергей Данилов. Аннексия. Часть 2.flv
Что есть ассоциация с Евросоюзом для Украины?
Великое благо или великое зло?
Как можно в современном мире захватывать территории
без единого выстрела?
Лучше ли старый друг новых двух?
Тайны управления на практике, потоп начался...
Так быть нам или не быть? 
===========



33%, 13 голосів

13%, 5 голосів

54%, 21 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Жиди в Україні сьогодні. Реальність без міфів.

  • 30.10.13, 22:21
http://www.ukrcenter.com/Форум/26792/Жиди-в-Україні-сьогодні-Реальність-без-міфів
 Є над чим задуматись і почати боротьбу проти цеї саранчі.

Одеса ніколи не була російським містом

Переписи населення 1799 року, середини ХІХ століття та 2001 року свідчать, що понад половину населення Одеси завжди становили українці

Від часів незалежності України одеситів почали переконувати, що вони живуть у російському місті. Це була реакція на посилення інтересу до української культури. Серед активних русифікаторів – нинішній мер міста Олексій Костусєв (родом із містечка Нєвєльск, Сахалінська область РФ). Ще 1993 року він активно збирав підписи за надання російській мові статусу офіційної. Подібна активність дістала хорошу фінансову підтримку від сусідньої держави. У місті з'явилися проросійські ЗМІ, екскурсоводи,«історики» та відверті шовіністи. Тому вже два десятиліття одеситам і туристам розказують альтернативну історію.

Штурм фортеці Хаджибей: як це було насправді

Щоб населення забуло про справжніх героїв Одеси, русифікатори героїзували інших історичних постатей. Тому нині більшість одеситів чула про те, що місто постало завдяки звитязі Іосіфа де Рібаса. Іспанець був фаворитом імператриці Катерини Великої і зробив стрімку військову та політичну кар'єру в Російській імперії.

Солдату удачі Іосіфу де Рібасу, на честь якого названо центральну вулицю міста, приписують успішний штурм фортеці Хаджибей 1789 року. (У фортеці над гаванню розмістилися 300 турків, які охороняли базу турецького флоту з берега.) Від часу захоплення замку одесити ведуть свою історію. За легендою звитяжний штурм здійснив мужній де Рібас на чолі з російськими солдатами. Та історичні документи, що зберігаються в одеських архівах, суперечать цій версії. Про те, яким насправді був штурм Хаджибею, розказує керівник відділу «Стара Одеса» Одеського історико-краєзнавчого музею Олег Ґава «: Заселяти території навколо нинішньої Одеси предки українців почали ще у XV столітті.

Могили перших одеситів

До місцевих лиманів із різних районів перебиралися цілі козацькі родини, щоб займатися прибутковим соляним промислом. Після ліквідації Запорізької Січі козаки, що були родом із цих районів, повернулися додому. Разом із ними прийшло багато козаків-побратимів на поселення, бо на цих землях не було кріпацтва. Поруч із Хаджибеєм стає більше українських хуторів, розростаються села. У ІІ половині XVIII століття на землях Північно-Західного Причорномор’я тривають російсько-турецькі війни. Російська імперія хоче приєднати слов'янські землі, здобути вихід до Чорного моря, побудувати портові міста та налагодити торгівлю із Європою. Потьомкін переконує Катерину знову сформувати із козаків полки і приєднати їх до російської армії. У козаків був багатий досвід штурму турецьких фортець і боротьби із турками, що передавався від батька до сина. Саме цим досвідом і хотіли скористатися. За службу козакам пообіцяли надати землі, на яких вони зможуть поселитися після війни і жити вільними. Козакам почали платити зарплату, дали офіційну назву – чорноморські».

Читайте також: Інший Донбас. Північна частина Донеччини є осередком української ідентичності в регіоні

Із донесення князя Григорія Потьомкіна Катерині ІІ відомо, що 12 вересня 1789 року де Рібас направився до фортеці Хаджибей із трьома кінними і трьома пішими полками козаків, – продовжує Олег Ігорович. – А з рапорту голови військового корпусу Івана Гудовича, при якому служив на той момент де Рібас, відомо, що у штурмі замку брали участь Чорноморські козацькі полки та піхотний Троїцький батальйон у складі двох рот.

Про штурм замку писав відомий одеський краєзнавець Олександр Дерібас (внучатий племінник Іосіфа де Рібаса). У його збірнику «Стара Одеса» читаємо, що між запорожцями (яких привів де Рібас штурмувати замок. – Ред.) та козаками, які проживали в районі Хаджибею, були приятельські стосунки. Місцеві козаки запропонували свою допомогу із штурмом замку, до якого не можна було підійти непомітно. Козак Кондратій Табанець повів військовий загін балками та ярами і вивів коло самої стіни замку. До неї приставили штурмові драбини, і за мить козаки билися із турками. Штурмом керували запорізькі старшини Чепега, Головатий, Білий, Височина та інші.

Читайте також: Інший Південний схід. Херсонщина ментально відрізняється від сусідніх областей своєю проукраїнськістю

«Бій тривав недовго і завершився капітуляцією турків. Загинуло п'ятеро козаків, четверо з яких – з вини російської батареї Меркеля. Вона дала залп по замку, коли козаки вже билися із турками на стіні фортеці», – каже Олег Гава.   

Козаки та росіяни мали різні погляди на тактику ведення бою. Козацький отаман ніс відповідальність за кожне життя. Тому план захоплення фортець продумувався дуже ретельно. Завжди обирався той варіант, що передбачав найменші людські втрати. Якщо правило порушувалось і траплялись випадки невиправданої загибелі людей, то отаман складав з себе повноваження. Інакше діяли російські військові начальники. Брали не тактикою, а кількістю солдатів.

Де насправді був Іосіф де Рібас у момент штурму фортеці Хаджибей? Відповідь дає план-схема штурму, яку детально зобразив ще один легіонер на службі російської армії, фламандець Франц де Волан – друг де Рібаса. За планом наступ на турків здійснювали три військові колони (див. фото 1). Колона де Рібаса із російськими солдатами пішла битися з турецьким гарнізоном, що охороняв склади провізії та зброї (об'єкт був на території нинішнього парку Шевченка. – Ред.). Колона секунд-майора Воєйкова, що очолював Миколаївський гренадерський батальйон, іде на військові укріплення перед замком. Колона Головатого, що складалася із козацьких полків, йде по дну балки за Табанцем і виходить під самою стіною фортеці.

Серед записів Іосіфа де Рібаса про штурм Хаджибею є натяки на те, що він штурмував саме фортецю. Крім нього ніхто з його сучасників у своїх записах не має жодних згадок про це. Звісно, як старший за військовим чином учасник штурму він отримує подяку і нагороди від імператриці. При дворі його зустрічають як героя. Тому, власне, вибору він не має, окрім як розказувати всім, як завзято дерся на стіну фортеці. Типова поведінка для успішного кар'єриста та фаворита, яким і був іспанець.

Після захоплення Хаджибею для місцевих українців життя швидко повернулось у звичне русло. Російська армія та чорноморські козаки пішли штурмувати інші турецькі фортеці. Через п'ять років на плато, де була зведена фортеця, почали будувати портове місто. Воно мало виконувати дві функції: бути військовим гарнізоном Російської імперії і торговою точкою з Європою. Будівельним матеріалом був камінь черепашник. Його випилювали місцеві українці на шахтах Шкодової гори, селах Нерубайське, Лізинка, під одеським плато тощо. Ті ж українці були головною робочою силою на будівництві міста. Вони та їхні сім'ї стали першими одеситами.

У 1889 році, через сто років після штурму Хаджибею, одеська міська дума попросила дозволу у Санкт-Петербурга встановити поблизу того місця, де був замок, монумент на честь завойовників фортеці. Дозволу на це не отримали. Пізніше зі столиці Російської імперії надійшов наказ встановити пам’ятник Катерині II. 

        

З приводу подяки, яку дістали Чорноморські козаки від імператриці за свою службу на російсько-турецькій війні. Їм веліли разом із сім'ями перебиратись на Кубань. У такий спосіб Катерина вбила двох зайців: забезпечила охорону кордону від кавказьких племен та відселила волелюбних та непокірних українців на околицю. Багато хто не витримав переходу і помер у дорозі. Інші не схотіли коритися й оселилися в районі Одеси. Місту потрібні були жителі, тому непокірним дозволили залишитись.

Привіт, етнічна пам'яте   

Наочна історична правда захована під Одесою, в селі Усатово. Це старий козацький цвинтар (могили датовані XVIII–XIX століттями), що називається «Сотниківський». Хрести та могили старші за Одесу. На цвинтар їдемо з Тетяною Бельковою, авторкою єдиної в Одесі екскурсії «Козацька Одеса». Матеріали для екскурсії збирала в архівах. Самоосвіта зайняла чотири роки.

Сідаємо у трамвай №20, що ходить від мосту Пересип. Через хвилин сім трамвай повертає до села Усатово. У ньому лише одна вулиця, що тягнеться вздовж Шкодової гори. Праворуч – непоказні будиночки зі старими перекошеними хлівами. Ліворуч – поля фільтрації (ділянка землі, на поверхні якої розподіляють каналізаційні та стічні води Одеси з метою їхнього очищення). У теплу пору року тут стоїть нестерпний сморід. Коли йде дощ, то трамвайну лінію затоплює.

На цвинтарі тихо. Яскраво світить сонце. Під його промінням – кам'яні хрести та плити. Різної форми, віку та розмірів. Побиті дощами та подекуди порослі мохом. Під плитами – склепи з похованими козаками. В душі підіймається повага до людей – справжніх героїв Одеси. З’являється відчуття, що стоїш на землі своїх предків. Що ти – вдома. Відчуття нове, бо русифікатори чимало зусиль доклали до того, щоб українець почувався в Одесі, як у гостях. Тетяна Белькова розповідає про українські поселення біля Хаджибейського та Куяльницького лиманів.

«З метою заробити на сольовому промислі до лиманів приходять козацькі родини з інших регіонів. Селяться в районі сучасних Пересипу, Усатово, Нерубайське, Крива Балка», – каже Тетяна. – «Найбільше поселення було на місці сучасного Пересипу і називалося Чорноморська Слобідка. У XV столітті воно згадується в листах кримського хана з династії Гіреїв до литовського князя. Хан просив князя, щоб той вжив хоч якісь заходи, бо на його території ці розбійники життя не дають, грабують усі обози. Зроби щось із цими бандитами».

«Запорожці взагалі любили так звані виїзди на природу», – продовжує Тетяна Белькова. – «Невеликі загони раз по раз патрулювали Чорноморські степи і нападали на села і обози турків і татар. У XVI столітті, коли сольовий промисел був дуже прибутковим, запорожці стали, так би мовити, опікуватися Куяльницьким лиманом. Конкурентів сюди не пускали».

На території Чорноморської Слобідки була Ярмаркова площа, що зберегла свою назву донині. Люди з'їжджалися на Ярмаркову обмінюватися продуктами та різними товарами. Одеський характер – завзятий та веселий, з особливим почуттям гумору та хитрістю формувався на основі тутешніх українців.

                                        Тиждень

Ще дещо про концертний тур "Мы едины"

  • 24.10.13, 22:34
19 жовтня в Севастополі стартував концертний тур "Мы едины", присвячений 70-річчю визволення України від фашистських загарбників.

Цитую: "Идея тура «Мы едины» — сохранение исторической памяти и правды, развитие у молодых людей чувства патриотизма и любви к Родине, реализованных по принципу народной дипломатии."

Ініціатором акції стала міжнародна громадська організація «День Крещения Руси». Що це за контора можете пересвідчитися на їхньому сайті. Також вона була організатором святкового концерту на Хрещатику, присвяченого 1025-річчю Хрещення Русі в липні цього року, в якому взяли участь такі "відомі" в Україні російські гурти, як «Ю-Пітер», «Аліса», «Воскресенье»

Але цікаве інше. Одним з членів цієї організації є такий собі Володимир Грановський - політтехнолог, якому приписують авторство ідеї поділу України на "три сорти" під час передвиборчої кампанії в 2004-му році. Про це, зокрема, говорить і Сергій Лещенко у своїй статті "Політтехнолог влади, або Секрети інформаційної політики каналу "Інтер" та Олександр Михельсон у статті "Озимий віце-прем'єр".

Автор ідеї - Володимир Грановський

А це він вже на прес-конференції в Севастополі після дебютного концерту туру "Мы едины", який відбувся 19 жовтня. Грановський прямо говорить, що він був одним з авторів ідеї створення цього "побєдоносного" туру.

На прес-конференції в Севастополі




Всі учасники як один заявляють, що політики в концертному турі "Мы едины" немає. Але в це важко віриться, коли бачиш на сайті "УкрАінского вибору" кума Путіна, Віктора Медведчука, що все це дійство відбувається за його підтримки.

Медведчук підтримує концертний тур
Також я не вірю особисто Володимиру Грановському, коли він заявляє, що в ідеї "славянского трієдінства" України-Білорусі-Росії, яка є головною темою в цьому турі, немає політики, бо саме він і є одним з лобістів приєднання України до "мУтного союзу", "русского міра", євразійського простору. Ось уривок з його інтерв'ю:



ДУЖЕ раджу переглянути випуск програми "Окрема думка" від 20.08.2013р. на каналі ТВі повністю, щоб зрозуміти, що концертний тур "Мы едины" - це і є політика, це і є засіб повернення України в орбіту впливу Кремля. А всі ці розмови про "Совмєстную побєду", про "память, которую нужно бєрєчь"-це все лише прикриття для основної мети - не дати Україні відірватися від Москви.

Ось ще одне цікаве відео, де Володимир Грановський в компанії з...ТА-ДААААМ :) Олесем Бузиною та Олександром Чаленком розмірковує на тему "русского міра" та перспектив створення новітньої православної імперії, такого собі модернізованого Радянського Союзу, в якому Київ має стати духовним центром.



Тут він заявляє, що євроінтеграція для України-це практично трагедія



А це вже його вчорашній репост на сторінці Фейсбуку від...Віктора Медведчука :) Показово, правда ж? Той жаліється, що влада на місцях фактично висунула умову організаторам туру "Мы едины": концерти відбудуться лише без участі "УкрАінского вибору".



Спільнота "Мы едины" у Фейсбуці теж поширила цей пост Медведчука



Тобто стає очевидно, що Грановський та концертний тур "Мы едины" дійсно таки пов'язані з Медведчуком. Але, скоріш за все, після того галасу, який піднявся в інтернеті, що цей тур організовує Медведчук, було прийнято рішення видалити інформацію, що саме при підтримці "УкрАінского вибору" відбудеться концертний тур. На сайті про це вже немає згадки.

підтримка кудись вже зникла :)

Спецслужби СРСР проти ОУН

  • 24.10.13, 00:40
Відомий історик Іван Патриляк розповість про агентурну боротьбу спецслужби СРСР проти ОУН

У «Тюрмі на Лонцького» пройде публічна лекція на тему «Агентурна боротьба НКҐБ-МҐБ проти Львівського крайового проводу у 1946—1950 роках». Лектор — відомий історик Іван Патриляк — доктор історичних наук, доцент Київського національного університету, науковий співробітник Центру досліджень визвольного руху.

27 жовтня, неділя

12:00

Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького»

(вул. С. Бандери, 1)

«Одним із найефективніших і найпідступніших заходів боротьби радянського тоталітарного режиму з українським визвольним рухом було застосування широкої агентурної мережі, — розповідає Іван Патриляк. — Документи агентурної справи "Пропасть" ("Провалля") дозволяють бодай частково заглянути за лаштунки "емґебістської кухні", зрозуміти масштаби та серйозність таємної війни, яку наймогутніша спецслужба світу вела проти українських повстанців».

Які люди ставали на шлях агентурної співпраці з владою, як відбувалося вербування агентів, якими були їхні завдання, як із допомогою агентури дізнавалися таємниці підпілля? На ці питання можна буде почути відповідь на лекції про агентурно-оперативні заходи радянських органів держбезпеки, спрямовані на знищення Львівського крайового проводу ОУН у другій половині 1940-х — першій половині 1950-х років.

Модеруватиме лекцію директор Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького», історик Руслан Забілий.

Пряма трансляція лекції буде відбуватися тут: http://betv.com.ua/online/ivan_patryljak.

Код трансляції: <iframe title="Агентурна боротьба НКГБ МГБ проти Львівського крайового проводу в 1946-50 рр.: лекція" width="520" height="293" src="http://live.betv.com.ua/?v=12577" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

http://www.cdvr.org.ua/content/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BA-%D1%96%D0%B2%D0%B0%D0%BD-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%BA-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D1%83-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D1%8C%D0%B1%D1%83-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B8-%D1%81%D1%80%D1%81%D1%80-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D0%BE%D1%83%D0%BD-0

Сирія зібралася у Митний союз

Сирія має намір вступити до Митного союзу Росії, Білорусі, і Казахстану.crazy

Про це виданню pravda.ru повідомив віце-прем'єр сірійського уряду Кадри Джаміль.

"Сирія прагне зробити це (стати членом МС). Ми працювали над цим. Документи вже готові", - сказав він

"Ми проводимо переговори з Білоруссю й Казахстаном. З російськими партнерами переговори закінчилися",- сказав Джаміль.

"Ми хочемо бути в цій організації", - додав він.

Як відомо, у Сирії дуже тісні зв'язки з Росією. Крім того, Росія не дозволяє Європі й США втрутитися в громадянську війну, яка триває із січня 2011 року. (УП) 


14%, 5 голосів

86%, 30 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.