Дурдом! Невже у всіх так, як у нас?
- 11.11.23, 19:20
Озеро Синевир, Закарпаття, червень 2023.
1. 1. Анакондіуз звичайний синевірський
2. 2. Лохнеся Синевірська.
3. 3. Компашка якихось підростаючих малявок
4. 4. Жаби прикинулись гадюкою
5. 5. Косяк пуголовок
Справжні володарі озера.
Вони часто утворюють скупчення і рухаються всі в одному напрямку. А складається враження, що це якийсь великий чорний об'єкт у воді)))
В Україні ці тварини поширені на більшій частині території.
У Карпатах піднімається на висоту до 2000 м.
Основну частину свого часу сіра жаба проводить на суші. До водойми вона відправляється тільки для того, щоб відкласти ікру.
Ропуха легко переносить втрату вологи, запасаючись водою під час купання в ранковій росі.
Дорослі тварини ведуть усамітнений спосіб життя. Вони не виявляють надмірної агресії стосовно одноплемінників, але намагаються поза сезоном розмноження уникати з ними будь-яких контактів.
З метою самозахисту від хижаків і знищення паразитів ропуха звичайна виробляє отруйний секрет в бородавчатих залозах, розташованих в області шиї. У ньому містяться буфадієноліди, катехоламіни, дофамін, епінін, адреналін і норадреналін. Буфотенін, що виробляється амфібією є галюциногенним алколоїдом.
У разі небезпеки жаба набирає в легені багато повітря, сильно роздувається і злегка підводиться на пальцях. Таким чином, вона хоче здатися більше, ніж є насправді, і налякати свого супротивника.
Такий дивний і цікавий світ!Інформацію дізналась з ФБ та інших джерел
Під час ударів по Україні одна з російських ракет влучила по територією Люблінського воєводства в Польщі - було пошкоджено майно та загинуло двоє осіб.
Про це повідомляють місцеве радіо ZET у вівторок, 15 листопада.
Прем'єр Польщі Моравецький скликав екстрене засідання Комітету Ради міністрів щодо питань національної безпеки та оборони через «кризову ситуацію», повідомив його речник Мюллер. Він додав, що більше деталей нададуть після засідання комітету, пише Polsat News.
Мені дуже подобається ця пора року за її величну красу. Всі дерева розфарбовуються в яскраві барви, що променисто грають при світлі дня.
Осінь, мов геніальна художниця, майстерно фарбує всі рослини та надає неповторність кожному деревцю. Ніби в казковому хороводі, стоять урочисто вбрані дерева, нагадуючи мальовничу картину.
Пи.Си. в рамках підтримки сайту культури і побуту але з превеликим задоволенням .
Друзі, приятелі, сосайтовці як ви?
Сейчас лидер народного голосования – гигантская голова Ленина. За неё уже проголосовало более 370 пользователей Сети. Всем известная инсталляция имеет высоту 7,7 метра и весит 42 тонны. Она считается самой большой скульптурой головы Владимира Ильича в мире. Создавать её начали в 1970 году, в честь столетия со дня рождения вождя.
Выбор уланудэнцев поддержали и гости города. Например, московский блогер-урбанист Андрей Елбаев, пару месяцев назад посетивший Улан-Удэ, признался, что больше всего в Бурятии его поразил памятник Ленину.
«Голова вождя просто колоссальная, исполинская. Причём Ленин тут немного
бурят. Немного добавлена его глазам какая-то раскосость.»
Можна подумати він чистокровний слов"янин
А ось фото вночі, взагалі з фільму жахів
Ну от як цих людей можна вважати людьми? Нелюди, які як сарана змітають все на своєму шляху...
16.05.2022
Росіяни знищили унікальний у Європі банк насіння
Це був один із найбільших у світі Єдиний Банк генетичних ресурсів рослин України.
У Банку зберігалося понад 160 тисяч сортів насіння рослин та гібридів з усього світу. Це насіння утримувалося в спеціальних сховищах, щоб майбутні покоління могли його відновити.
Серед знищеного армією РФ насіння було безліч зразків, яких вже немає в Європі та світі.
Навіть за часів окупації Харкова військами нацистської Німеччини цей насіннєвий Банк вдалося врятувати. Російського «визволення» 2022 року унікальне сховище не пережило.
Джерело: провідний науковий співробітник Інституту рослинництва ім. Юр'єва (м. Харків) Сергій Авраменко.
Місто Маріуполь було засновано у 1778 році у центрі Кальміуської паланки запорізьких козаків у самобутньому Донецькому регіоні та названо на честь спадкоємця російського престолу - Павловськ. Назву Маріуполь місту надано 29 вересня 1779 року замість Павловська розпорядженням Г. Потьомкіна на честь дружини великого князя Павла Петровича Марії Федорівни. У 1780 році в місті та на території повіту поселилися виведені з Криму християни – греки. Згодом у місті було відкрито консульства таких держав, як Італія, Франція, Австро-Угорщина, Туреччина, Греція, Німеччина, Великобританія, Іспанія.
До російського вторгнення в Україну Маріуполь був унікальним містом, індустріальним центром країни, має порт, металургійний та машинобудівний центр, в якому поєднується колорит різних етнічних груп, культурних традицій та освітніх тенденцій. Кожен новий день змінював Маріуполь на місто європейського рівня.
Але прийшли бездушні кровожерливі «освободітєлі», які щодня знищують людей, тримаючи їх в заручниках в місті з повністю знищеною інфраструктурою.
Для порівняння приведу таку інформацію: **В дни німецкої окупації, яка продовжувалась майже 2 роки (з 8 жовтня 1941 по 10 вересня 1943 року), гітлерівці розстріляли в місті біля 10 тисяч чоловік. В Німеччину було угнано біля 50 тисяч юнаків та дівчат. В концлагерях від голода и хвороб загинуло біля 36 тисяч військовополонених. Не дивлячись на масові розстріли та жорсткий окупаційний режим, в місті діяли підпільно-патріотичні групи.**За період з моменту вторгнення россії в Україну станом на 13.03.22 за час війни (за 18 днів) лише у Маріуполі загинуло 2100 людей, про це повідомила міська влада.
Загиблих містян ховають у братських могилах, біля будинків чи у парках.
Встановити точну кількість жертв у Маріуполі поки що неможливо, кажуть в офісі омбудсмена….