На планетіUA
- 24.06.20, 20:00
Небагато людей
На планетіUA
Шлях туди непростий,
Немиттєвий.
Більше лізуть в діру
МалороскрапкаRU,
Там морозиво, кажуть,
Дешеве.

Небагато людей
На планетіUA
Шлях туди непростий,
Немиттєвий.
Більше лізуть в діру
МалороскрапкаRU,
Там морозиво, кажуть,
Дешеве.

Нерозірване коло.
Передзвони кайданів.
Десь, напевне, є воля
за великим туманом.
Ходить в гості до слави,
і поводиться гідно,
Та за млою халяви
волі зовсім не видно.

Котик йшов до магазину
Купувать собі хлібину,
Ну а там мишуська біла
Майже все уже скупила.
Залишились кавуни,
Й нащо котику вони?

Бери моє,
від щирої душі,
Тут є усе,
що дозволяє мрія.
Мені на серце
руку положи.
Ти чуєш,
як Тобі воно радіє?
Благослови
зайти за небокрай,
І на шляху
здолать усі проблеми.
А чом я сам –
про теє не питай,
Хіба я сторож
братові своєму?

Луни ходять городами,
жовтим світиться пруг.
Чуєш, пахне пригодами,
мій малесенький друг?
Небо схоже на згарище,
тож рушаймо до зір!
Миша й кіт – не товариші?
Ти базікам не вір.

Степ заворожений. Пусто.
Вітер гортає думки.
Місяць запалює люстру
над поворотом ріки.
Хмари неначе поснули.
Долю малює звізда.
А на могилі минуле
юність свою вигляда.

Людвіг Нявкатий,
Його Пелехатість,
справжній король,
повелитель у хаті!
Служать Йому
і дорослі, і діти,
Навіть бабуся
готова служити!
Бідкалась мишка:
- Ото срамота!
Зовсім мені
зіпсували кота!

Спи, маленький, будь ласка,
час настав добрих див:
Розповім тобі казку
про мишей та котів,
про веселі пригоди,
про удачу та сміх.
Чуєш, сон тихо ходить?
Він сьогодні про них.

У Чорному лісі – зима і вовки,
І боязко надто, і холодно дуже.
Там чорні сидять на деревах круки,
І дивляться мовчки в самісіньку душу.
В палаці казковий живе Берендей,
Ключі у коморі від літа ховає,
Та в Чорному лісі немає людей,
А отже і підлого в ньому немає.

Коли душа неопалима
не знає спокою вночі,
Тендітна муза вносить рими
в старій торбинці на плечі.
З печальним поглядом ікони
дає торбинку і тоді
до ранку калатають дзвони
і Всесвіт ходить по воді.
